Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78018) Acheron válasza formula01 (#78006) üzenetére


Acheron
őstag

Dettó... Ilyen ez a popszakma :D

Egy kérdés (a közösség felé).
Visszaolvastam a topicban a Just Dance -hez kapcsolódó hozzászólásokat (a család hölgytagjai nagyon szeretnék már használatba venni ezt az alkalmazást). Mivel azonban volt néhány ellentmondó infó, segítséget kérnék a tisztázáshoz.
Szóval, ha jól értem, a PS5 verzió már semmilyen kamerát nem támogat, kézben tartott mobillal (és az arra letöltött megfelelő app -al) lehet játszani. Bár nem próbáltam, de nem tűnik kényelmes megoldásnak (és a mozgásfelismeréssel kapcsolatban is vannak aggályaim).
Kézenfekvő lenne a PS4 verzióját használni kamerával, de ha jól vettem le, a PS5 kamera egyáltalán nem támogatott (még jó, hogy olvastam, mert már majdnem berendeltem a semmire). A PS4 kamera igen, de önmagában ez sem ér semmit, mert kell hozzá egy adapter, amit viszont csak akkor küld (ugyan ingyen) a Sony, ha van VR szetted is.
Jól értem, hogy hiába vennék használtan egy PS4 kamerát, azt nem tudnám használni a PS5 -höz?
Vagy a PS4 kamerához is kellett adapter, így van esély ezek együttes beszerzésére?
Vagy meg kell vennem egy VR szettet (akár használtan, 50 - 80 k körül), hogy legyen egy JD -hez használható PS4 kamerám?
Mi a legegyszerűbb és legköltséghatékonyabb megoldás arra, hogy PS5 -ön kamerával legyen játszható a JD?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.