Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) EnterR


EnterR
veterán

(#56052) varadigabor


varadigabor
senior tag

Nem tudjátok a Rust mikor jelenik meg ps4re? Meg a H1Z1 egyáltalán meg fog?

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#56053) banana_joe


banana_joe
tag

hát ez kva jó, szervízben nem jelentkezett semmi hiba most miközben restoreolom a ps-t meg orrba szájjba csipog meg minden:S

PSN: bananosjoe84

(#56054) bandi0000 válasza banana_joe (#56053) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem porosak az érintő gombok?

Xbox One: bandymnc

(#56055) A`rpi válasza Tuomas (#56050) üzenetére


A`rpi
addikt

Semmivel nem különb mint a ps3 változat.
(Már ami a játékélményt illeti.)

(#38327) ldave

"Szerintem a Journey nem játék, legalábbis nem a megszokott értelemben, inkább tényleg olyan mint egy utazás, a léleknek, mint valami filozófiai mese. Erre vagy rá tud hangolódni valaki, vagy nem."

Nem egy szokványos játék. Van akinek tetszik, van akinek kevésbé.

(#56051) EnterR

Itteni tapasztalatok alapján nem a legjobb mediaplayer,
(én nem próbáltam, és amúgy is semmi szükségem rá).

30 dollár így viszont sok érte, akkor inkább megtoldanám és vennék egy célhardvert (ha égető szükségem lenne rá). Igaz lövésem nincs mennyiért mennek az értékelhető médialejátszók.

[ Szerkesztve ]

(#56056) Tuomas válasza A`rpi (#56055) üzenetére


Tuomas
addikt

A ps3-as változatot se ismerem :DDD
De szerintem teszek egy próbát, sokat nem vesztek vele :) Pont azért, mert nem egy szokványos játék :)

We were here

(#56057) kovsol válasza Tuomas (#56050) üzenetére


kovsol
titán

Nekem még azt írja 2 óra mire játszható. Elmegyek edzeni, utána kipróbálom :)

May the Force be with you!

(#56058) varadigabor válasza Tuomas (#56056) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én bele tekergettem a videóba de nem jöttem rá hogy mi értelme van a játéknak:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#56059) banana_joe válasza bandi0000 (#56054) üzenetére


banana_joe
tag

nem mondanám, meg bent azt mondák attól nem lehet. most megemeltem az elejét hátha de ezek a wokaroundok akkor sem normálisak

PSN: bananosjoe84

(#56060) EnterR


EnterR
veterán

(#56061) spawn21


spawn21
veterán

Most megint bekapcsoltam a gépet. Kíváncsiságból.

Erre minden fasza. Lehet hogy nagyon meleg volt neki? Nincs eldugott helyen

iPhone 13p

(#56062) Tuomas válasza kovsol (#56057) üzenetére


Tuomas
addikt

Na, megvettem én is, nagyon kíváncsi vagyok :) Remélem tényleg olyan mint egy utazás :)

We were here

(#56063) A`rpi válasza spawn21 (#56061) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha túlmelegedés miatt áll le akkor pirosan világít.

(#56064) krx21 válasza mrterminator (#56001) üzenetére


krx21
nagyúr

Ez is egy szép magyarázat miért erőssek a konzolok... :N
Szerintem ezek a konzolok, kicsit a fogyasztás áldozatai lettek. És én pont azért tartom őket kicsit gyengének mert a jelenlegi motorokkal nem tudják a 1080p 60fps-t . Pont ehhez kellett volna méretezni . Azért az egy kicsit vicces, hogy a megjelenéshez képest 3-4 évet kell várni komoly előrelépéshez...

(#56065) A`rpi válasza krx21 (#56064) üzenetére


A`rpi
addikt

Várakozni lehet. De a hatvan frémperszek játékból nem sok lesz szerintem az is borítékolható.
Más kérdés, már többször leírtam, konzolgémin sosem az fpsekről szólt.
30 fps-t vigye szépen, aztán jóság van.
Nextgen érzés idáig abban merült ki számomra, nagyobb textúrákat kapott minden játék (lesarkítva).
Semmi olyat nem kaptam idáig amire azt mondtam volna ez igen.
(Igazságba beletartozik az is nem sok játékot próbáltam még ki, anyagi megfontolásból.)

(#56066) csizo13 válasza krx21 (#56064) üzenetére


csizo13
tag

Nagyon értékes a hozzászólásod. Köszönjük!
Bedobtál egy jó öreg gumicsontot, de lehet csak zöldfülű vagy, akinek még minden vicc is új.
Következő legyen a: szerintem nagyon hangos.. kezdetű örökzöld sláger.

(#56067) gyuribácsi88 válasza EnterR (#56051) üzenetére

Akcióban volt 6$ is :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#56068) boost válasza csizo13 (#56066) üzenetére


boost
addikt

mondjuk tényleg az :D

(#56069) gyuribácsi88 válasza boost (#56068) üzenetére

Még úgy is hogy már rég eladtad? :Y Csak nem a szomszéd vette meg? :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#56070) #20844032 válasza mrterminator (#56001) üzenetére


#20844032
törölt tag

>A valóban erre genre írt játékok jövőre fognak kijönni

Ezek a totális őrültségek honnan szivárognak? :)

(#56071) krx21 válasza A`rpi (#56065) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért ezek az igények egyénileg változnak... Én azok közé tartozom akik igénylik a 60fps-t. És inkább fogyasztana dupla ennyit, de legyen meg. De belátom, hogy ez üzlet és innentől kezdve a tescóba járó tömegek a célközönség, amely 10-20%-os áremelkédésre is érzékenyek, viszont a dupla fps-t legtöbb esetben észre sem veszik. Sajnos ez a tendencia szinte minden területen észre vehető, mikor egy technikát, szakmát, művészetet, sportot elkezdenek a széles rétegeknek bemutatni, ott erős szinvonal esés van és üzlet szagú lesz. Ez sajnos a fejlesztéseken is látszik, rengeteg halasztás, sok patch, hazudozás marketing néven, stb... Szinte olyan lett mint a politika. Hol van már amikor egy csapat szinte saját örömére fejlesztett játékot. Ma határidős üzleti projecteket kell teljesíteni egy multi árnyékában...

[ Szerkesztve ]

(#56072) A`rpi válasza krx21 (#56071) üzenetére


A`rpi
addikt

Konzolok esetén, ha visszatekint az ember FPS tekintetében semmilyen színvonalesésről nem beszélhetünk.
És akkor meg sem említettem exkluzív címeket, amikért igazán érdemes konzolt venni, már akinek erre van igénye ugye.

(#56073) spawn21 válasza A`rpi (#56063) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor nem értem mi lehetett

iPhone 13p

(#56074) krx21 válasza A`rpi (#56072) üzenetére


krx21
nagyúr

De relatíve igen... Mert a folyamatos elvárható fejlődés része kellett volna, hogy legyen a 1080p 60fps.
Anno mikor megvettem az első diamond monster 3dfx kártyámat 1996-ban, a haverok keresték az állukat a 640x480, 30fps láttán. A most futó generációtól azért igen sok régi játékos várta volna a 1080p 60fps-t... Persze nem mindenki és tudom van aki ezért támad is, hogy miért is kell 60fps... Azokkal nem kívánok erről értekezni, gondolom érthető, hogy miért.

(#56075) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Azt látom sok ember sok mindenben belegondol. Én, ha egyedül vagyok és nincs otthon a család, benyomom a ps4-et 2.1-be és jól szórakozok és lesz@rom a világot :D Engem nem érdekel az fps meg hasonló, ha érdekelne vennék 400K-ért pct de hol érdekel ez engem, mindenkinek jó szórakozást :D Holnap megyek is egy jót battlefieldezni úgy, hogy mikor dobom a gránátot a mélynyomó majd kiszakad :)

[ Szerkesztve ]

(#56076) bandi0000 válasza krx21 (#56074) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én erre azt tudom mondani, hogy konzolon nem minden esetben kell a 60fps, a legtöbb ember szerintem mint én, inkább arra érzékeny ha a stabil 30-at nem tudja tartani lásd BF4, a graffal megbarátkoztam mert azért egy I5+970 kombóval pc-n jól nézett ki, de hogy rengetegszer beesik az fps az nem tetszik, nagy laggok vannak, de tény hogy a legtöbb játék meg jó, pl bloodberne se hibátlanul tartja az fps-t vagy tököm tudja miért szaggat, de nem érdekel jó játék el vagyok vele

Xbox One: bandymnc

(#56077) #20844032 válasza krx21 (#56071) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha az fps-t tartod a színvonalnak akkor igen Más az artot fogja, megint más meg a grafikát. Ne feledjük, bármekkora vas van a gépben 30fps-en mindig kétszer több a renderidő, kvázi kétszer jobb a graf. Ebből következően nem a vas határozza meg a renderidőt, de tudom, hogy ez a kérdés nem ilyen egyszerű, és csak egy izolált piacon működik.

(#56078) krx21 válasza #20844032 (#56077) üzenetére


krx21
nagyúr

Persze egy adott teljesítményt a programozók osztanak be. Nekem nagyon nagy etalon lett volna, ha az UC4 meglett volna 60fps... Mindegy megpróbálom élvezni azt ami van. Milliós PC-t már nem teszek össze...
Azért reménykedek hogy lesz még itt 1-2 jó játék... :U
Pl: A nemsokára megjelenő Uncharted remaster 60fps-el... Mitha nekem készítenék. :C PS3-on anno ezt elképzeltem milyen lenne... :N

[ Szerkesztve ]

(#56079) perge666 válasza krx21 (#56078) üzenetére


perge666
veterán

Biztos lesz 1-2 "jó játék "nyugi!

(#56080) #20844032 válasza krx21 (#56078) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem lett volna etalon, mert a garf nem ütött volna ekkorát. És ebben megintcsak mindegy milyen van a gépben. Ma azt tartjuk kiemelkedő grafnak, amik jellemzően 30 fps-el jönnek. Ezeket utolérni sem tudná 60fps-el. Márpedig egy unchartedtől azt várja mindenki, hogy arculcsapjon a látvány. Ehhez a maximális renderidő kell, ezt ma 33.3333ms-ben határozta meg a szakma, és a userek. És ez akkor is ennyi lenne, ha titanx ülne a gépben.

Amúgy nekem pont az a bajom, hogy sokkal több a jó játék, mint a szabadidőm :D

[ Szerkesztve ]

(#56081) Arminnn


Arminnn
csendes tag

Hello mindenkinek
Segitségeteket kérném
Uk- accountom van.
Ezt szeretném feltölteni mobilrol,de mindig azt irja hogy invalid number.
Fel lehet e tölteni uk-s accountra magyar mobilszámmal?

[ Szerkesztve ]

(#56082) Gijon válasza spawn21 (#56047) üzenetére


Gijon
senior tag

A kutya sem fogja vizslatni a te blokkodat, ha külön nem hívod fel a figyelmüket.

(#56083) A`rpi válasza krx21 (#56074) üzenetére


A`rpi
addikt

PC változott sokat. 2000 környékén egyáltalán nem volt szélesebb kőrben "divat" fps "dobálózás."
Éveken keresztül játszottam úgy, hogy lövésem nem volt az egészről, max annyit éreztem, gyengébb VGA esetén, nem túl acélos a játék. (Ekkor jött kisebb felbontás, és, alacsonyabb részletesség kombó, nem volt olyan játék amit azért nem játszottam végig mert "csak" ennyi fps-t tud...)
2006 környékén kezdtem el multizni, call of duty-val akkor kérdezték tőlem nekem mennyi fps-el megy a játék? (Csak néztem mint hal a szatyorban.)
Egyébként nagyjából erre a dátumra tehető fps mánia kezdete is, (már ami a szélesebb kőrt illeti)...

Konzol féle 60fps-t is tárgyaltuk már, ebben picit szerintem hibázott a gyártó, én semmit nem adtam volna ki 60fps-el, és akkor most nem lenne hőbörgés (vagy legalább kevesebb lenne), ami amúgy hellyel közzel jogos. (Marketingre nem emlékszem, már ami a megjelenés előtti dolgokat illeti, de mintha ott is lett volna 60fpsezés, ettől függetlenül, én nem tartom törvényszerűnek, ha újabb generáció akkor 60fps.)
Én személy szerint megelégszem azzal amit kapok már ami az fps-eket illeti, játékból már nagyon nem mindegy mit tesznek elém, ha nem üti meg a mércét nem veszem meg.

Konzol nálam kompaktság, és az értékállóság miatt nyerő, játékélményt megkapom, játékárak nem olcsóak, de azt is lehet okosan csinálni.

Aki képernyő sarkában sárga számlálót figyeli, annak egyértelmű hogy nem pálya konzol, mindaddig amíg egy exkluzív címbe bele nem botlik, amit mindenképp szeretne játszani.

(#56081) Arminnn

Mobilos feltöltés, :F nem is halottam ilyenről.

Amúgy készíts magyar fiókot, ha egyszerűen akarsz vásárolni.

Ajánlom figyelmedbe a téma összefoglalónkat.

Itt kitérünk sok mindenre többek között a fizetési lehetőségekre is.

Melyik Store-ra regisztráljak?
PlayStation Store

(#56084) Moby

Teljes mértékben igazat adok, egy dolgot ugortál át: szélesebb kőrben, ami napjainkban is van, bocsánat a kifejezésért, de boldog boldogtalan fps-ekkel dobálózik. (Nem kérdés ha itt megkérdezel valamit a PH-n tudja nagyjából mindenki a témát, na de akkoriban? )

[ Szerkesztve ]

(#56084) #20844032 válasza A`rpi (#56083) üzenetére


#20844032
törölt tag

Viccelsz ugye? :) 2000-ben cseréltem a savage2000-em geforce2-re, mert a s2K-ban hibás volt a T&L, ezért az új játékok már nem mentek vele olyan fényesen :DDD Téma volt ez a legelső voodooktól kezdve.

(#56085) krx21 válasza A`rpi (#56083) üzenetére


krx21
nagyúr

Értem amit mondasz, de azért a feltételezettnél nagyobb az igény a több fps-re. Ezért sem fixálták. Sőt ha összejön akkor emlegetik is rendesen .
Uncharted esetében igaz lehet, hogy kicsit öngól a 60fps-el végigjátszott remasterek után a 30fps UC4-nél, mert többekben megjelenhet a nagyobb képfrissítés iránti igény...

[ Szerkesztve ]

(#56086) #20844032 válasza krx21 (#56085) üzenetére


#20844032
törölt tag

A normálisabbja megérti, hogy ennek ára van. Vagy ha nem is érti, de elfogadja.

[ Szerkesztve ]

(#56087) A`rpi válasza krx21 (#56085) üzenetére


A`rpi
addikt

Általánosságban elmondható sikeres PS4, akinek több FPS kell az úgy kb néhány százalék lehet. Nyilván ha kétszer ennyi lenne, senki nem ellenkezne, de a többség megelékszik azzal ami van.
Erről az jutott eszembe (nem tudom miért) GTA5 PC petíció, ott is sokan nyávogtak, de ha csak annyi "ötezresem" lenne most amennyien ott levarezolták petíció kérők közül, jó költőpénzem lenne...

Ez az fps dolog kifogás, aki akart már rég megvette, a többi meg csak a kifogásokat keresi.

Ha telik 60 ezres VGA-ra ami önmagában még semmi, akkor egy konzolt is meg tud magának engedni.

No de befejeztem a témával kapcsolatban az eszmecserét.
(Többet írtam róla mint amennyit amúgy "érdemel" ez a viszonylat. konzol és az effpéessek...)

[ Szerkesztve ]

(#56088) krx21 válasza #20844032 (#56086) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszi, de normális vagyok én is. :)) Én az árát kifizettem volna a kasszánál, de nem adtam volna az fps-ből.
És a fejlesztők eredeti elképzelése is 60fps volt, csak hogy tisztázzuk . .
De hagyjuk, van az ami van azt kész... :R

[ Szerkesztve ]

(#56089) #20844032 válasza krx21 (#56088) üzenetére


#20844032
törölt tag

>És a fejlesztők eredeti elképzelése is 60fps volt, csak hogy tisztázzuk . .

A fejlesztőknek a látvány volt a fontos, nem az fps. Tudnak csinálni 60fps-es unchartedet, nemsoká kiadnak belőle 3-at. Ha ez lenne a prioritás, megtehetnék ezt is. Ha kétszer jobb vasat fizettél volna, most kétszer szebbet kapnál, nem a mostanit kétszeres sebességgel. Onnan, hogy konzolt veszel, aláírod azt a papírt, hogy ebben nem te döntesz. És ennek továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy mennyibe kerül, vagy mit tud a ps4. A kompromisszumok nélküli hardvert az emberiség még nem találta fel.

[ Szerkesztve ]

(#56090) krx21 válasza #20844032 (#56089) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem mondtál újat és ellen sem nekem. Az fps fontos volt, de nem a legfontosabb, elmondásuk szerint beálldozták a határidő miatt. További optimalizálási munkával meg tudnák oldani, az elmondásuk alapján, de akkor 2017 lenne belőle... De a lényeg, hogy benne volt az eredeti tervben...

(#56091) #20844032 válasza krx21 (#56090) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Az fps fontos volt, de nem a legfontosabb, elmondásuk szerint beálldozták a határidő miatt.

Kérek erre linket.

(#56092) boost


boost
addikt

Ennek a 60fps-nek a számonkérését pont egy Uncharted esetében tartom viccesnek, ahol játékmenetben semmi haszna, értelme nincs, hisz úgyis célzásrásegítés van, QTE, ugrásokat is kb lehetetlen elvéteni.

Ezzel ellentétben mondjuk egy WiiU Mario címnél alap, hogy 60fps, mert ott te irányítod a karaktert, az történik a pályán, amit te ott nyomsz, minden ugrást pillanatra pontosan ki kell számolni a nehezebb pályákon, ahhoz pedig tényleg szükség van a 60fps-re, hogy érezd a játékot a kezeid között. De ugyanígy egy multi címnél is ugyanez a helyzet, mind mondjuk egy CoD, vagy BF, ahol azért hozzák is legtöbbször a 60fps-t multiban, mégha csökkentik is a grafikát.

Szóval szerintem nem katasztrófa a helyzet.

(#56093) k4rL^ válasza #20844032 (#56091) üzenetére


k4rL^
senior tag

A multiplayer résznél még most is a 60fps-t próbálják tartani.

(#56094) krx21 válasza #20844032 (#56091) üzenetére


krx21
nagyúr

Pl: ITT

(#56092) szgergely: Nem egyformák az igények... :U

[ Szerkesztve ]

(#56095) RunnyJuggler válasza krx21 (#56094) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hát igen. Én mondjuk alapból elvárnám ettől a gerinctelen naughtydogtól, hogy végre kiadjanak egy rendes játékot 120 fps-sel, és természetesen élethű grafikával. Habár lehetne a ps4 olcsóbb, amikor egy pc-t már 500k-ből össze lehet rakni

Szerk.: Nem kell félteni a naughty-t, tudják, hogy mit csinálnak.

[ Szerkesztve ]

(#56096) miklos0308


miklos0308
tag

Az új Witcher patchben az összes régióban megjelent a magyar nyelv? Csak mert olcsón jutnék hozzá egy angol változathoz és nem tudom megérné-e.. :)

(#56097) #20844032 válasza krx21 (#56094) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ne olvassatok gémszart. Árt az agynak. Behaluznak hihetetlen butaságokat, majd úgy fordítják, hogy az igazzá váljon.
Egyrészt szó sem volt soha 2017-es megjelenésről. Másrészt, nem azt mondta, hogy a kiadás miatt nincs idő megcsinálni, hanem azt, hogy ezt ésszerű (idő)keretek között nem lehet megcsinálni. Aka nem ez a prioritás. Merthogy ezt is hozzátette, csak ezt a gémszar már nem fordította le, hogy-hogynem: "It's a feature, like any other, and you have to consider it against everything else."
Nem ez volt a prioritás. És aztán ezekből születnek az ilyen városi legendák.

k4rL^: fogják is. Ott fontosabb a reszponzivitás, mint a látvány. Nyilvánvaló, hogy vissza is lesz véve a setup a single-hez képest, hogy vigye. Ugyanezt megtehetnék a single résszel is. Miért nem teszik hát meg? Mert a látvány fontosabb. Uncsi leírni újra és újra ugyanazt a nyilvánvaló dolgot :)

[ Szerkesztve ]

(#56098) krx21 válasza #20844032 (#56097) üzenetére


krx21
nagyúr

A lényeg ugyan az... Nem véletlen az sem, hogy az első bemutató 60fps-el ment. Az sem véletlen, hogyha a lehetőség adott akkor a naughty dog preferálja a 60fps-t, lásd remasterek...
De most miről is vitatkozunk, ha egyáltalán vitatkozunk? :N
Illetve miről győzködjük egymást?

(#56095) RunnyJuggler: Te teljesen kiforgatod az írottakat, vagy csak egyszerűen félre értesz... :F

[ Szerkesztve ]

(#56099) gyuribácsi88 válasza miklos0308 (#56096) üzenetére

Nekem US verzió van, de a patch után se lett magyar.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#56100) EnterR


EnterR
veterán

Kísérleteztem egy kicsit, hogy minél többet ki tudjak csikarni az amúgy is borzalmas letöltési sebességből. Olvastam Reddit-en ezt a varázslatos 1473-as MTU beállítást. Kipróbáltam, PSN ledobott, nem lehetett bejelentkezni a beállítás után. Ezután kicsit utánaolvastam ennek az MTU-nak, és a megfelelő működéshez az Ethernet MTU-ját is át kell állítanom. Kikísérleteztem egy szimpla DOS ping teszttel, hogy mekkora maximális packet méret, aminél nem lép fel fragmentáció. Eljutottam egészen 1372-ig, ez alatt már nem futott le a ping teszt. Ehhez az értékhez hozzá kell adni 28-at (az IP és ICMP header miatt) és ezzel megvan az optimális MTU beállítás, az 1400.

Parancssorban a netsh interface ipv4 show subinterfaces sor bepötyögésével lehet megtudni, hogy a kábeles kapcsolatnak mekkora az MTU-ja, ez általában 1500. Ezt az értéket módosítottam a kikísérletezett 1400-ra a netsh interface ipv4 set subinterface Ethernet mtu=1400 store=persistent parancs beírásával. Ezután újrakonfiguráltam PS4-en a wireless netkapcsolatot. A teszt hibátlanul lefutott, és a PSN sem dobott le és le tudta csekkolni a PSN állapotát.

Ami ezután jött, egy kicsit meglepett. Kezdetektől fogva rendre 11Mbps letöltési-, és 1.2Mbps feltöltési sebességet kaptam, viszont most megugrott ~26Mpbs/~5Mbps-re. Tisztában vagyok vele, hogy ez a sebességmérő nem mérvadó és egyenlő egy talicska sz@rral, na de kéremszépen, egymás után több alkalommal is gyatra adatokat kapok, majd egy kis buherálással ez megduplázódik, kicsit furcsa.

Mivel gépen is megváltoztak a dolgok, mértem egy netsebességet gépen. Az eddigi 22ms válaszidő helyett rendre 12-14ms válaszidőt kapok.

Sajnos egyelőre nem tudom tesztelni ezt élesben (gondolok itt update letöltésre), mert nincs mit letöltenem és minden játék frissítve van. Kíváncsi leszek, hogy mit fog később produkálni egy letöltés, de majd adok tájékoztatást.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.