Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) kovsol válasza Dexar007 (#19848) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem számold ki mennyire jönne ki a géped, de tuti nem 100k. Alaplap, proci, táp, ram, hdd, (esetleg ssd még), vga, ház, hűtés, bill, egér, hangfal stb. Ha mindenből a legszarabb gagyit veszed akkor is nagyon neccesen. De légyszi ne kezdjük ezt a témát itt el.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19852) lukirobi válasza Dexar007 (#19848) üzenetére


lukirobi
tag

20-25 fps-el is jó játszani, csak azért mégsem akkora nagy élmény szerintem... :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#19853) k4rL^ válasza n000rbi (#19849) üzenetére


k4rL^
senior tag

Még régebben irták, de már kérdezik a kommenteknél, szóval majd reagálnak rá.

(#19854) Dexar007 válasza lukirobi (#19852) üzenetére


Dexar007
veterán

30 altalaban meg szokott lenni,csak a nagyobb jeleneteknel esik be 30 ala,pont mint a konzoloknal. :DDD
Vagy vegyuk peldanak a GTA 5-t,ps3-on.Szinte elmenyszamban megy mikor elerjuk a 30-at. ;]

Give me your cum,bull!

(#19855) hommeros válasza k4rL^ (#19847) üzenetére


hommeros
őstag

Hú nagyon szép. Kíváncsi leszek rá. Valami jó kis verekedős játék jöhetne már, Tekken vagy Mortal

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19856) gianni85 válasza Dexar007 (#19848) üzenetére


gianni85
veterán

Múlt ősszel pont egy 750k 270x gépem volt fm2+ lappal, gondoltam majd veszem bele a csoda kaverit később. Hát far cry 3 akadozott maxon fullhd-n és az köztudottan nem a leg-hw-igényesebb game. Ja és bőven 100 fölött volt a vége. Pár hónapja egy 290re cseréltem be az X1emet és az bőven vitte pl a Thiefet maxon fullhdn 60fpssel i5 mellett. Na de milyen áron? Annyiba kerül mint egy PS4 és egymaga 2x annyit fogyaszt.
(#19851) kovsol
Bocs én is befejeztem, már túl sokszor ment ez a "vita"

[ Szerkesztve ]

(#19857) Dexar007 válasza gianni85 (#19856) üzenetére


Dexar007
veterán

Meg szep,hogy akadozott.De nem kell 3342x elsimitast rakni full hd ala. :DDD

Fogyasztas temaba ne nagyon menjunk bele szerintem. Meg ha dupla annyit is fogyasztott volna,akkor is napi 4 ora jatekkal szamolva eves szinten talan 10 ezer tobbletet termel,amit szerintem mindenki le tud nyelni ha konzolra is tellik.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#19858) hommeros válasza Dexar007 (#19857) üzenetére


hommeros
őstag

400w codegennel biztos igaz az állítás. :C Bár akkor is 3x-os a különbség. Ha nagyon kuka a gép, akkor is 250-300w fogyaszt. Így lehetetlen a 10k-s dolog. Nekem 40%-al kevesebb az áram fogyasztás PS4 esetén.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19859) Dexar007 válasza hommeros (#19858) üzenetére


Dexar007
veterán

Ugye csak viccelsz? :U
Mit szamit a tap markaja? Az csak a gepnek,es a te penztarcadnak rossz,mivel kozel sem tud annyit leadni mint amennyi ra van irva. Igy egy 400W-os ,,Codegen"-re eleve nem kotnek egy 100k koruli rendszert,mikozben par ezresert tobbert mar van 400W-os Chieftec is,amit en is hasznalok mar tobb mint 5 eve.Megint mas tema,hogy teljesen lenyegtelen,hogy 400-500-600 vagy eppen 850W-os tapra kotod ra ( eppen van egy corsair tx850-em elfekvoben),a geped ugyis csak annyit vesz fel amennyire szuksege van.
R9 270 tdp-je 150W,benchmarkok alatt ki tudsz ennyit csikarni belole,jatekok alatt ketlem.A gep teljes fogyasztasa nem lehet tobb 250W-nal.Felteve,hogy a ps4 130-at eszik,akkor 120W a kulonbseg,ami eves szinten napi 4 oraval -es full load alatt- ami teljesen irrealis,akkor is mindossze 9 ezer forint.

Give me your cum,bull!

(#19860) hommeros válasza Dexar007 (#19859) üzenetére


hommeros
őstag

Nem viccelek. Nem tudom mennyit eszik az a vga, amit írtál. De, mint írtam, a te 110k-s gépeden nem fog az Infamous elfutni full grafikával, míg a PS4-en igen. Ha nem hiszed, olvass utána az utolsó hírnél a kommentekben. Ki lett tárgyalva, mi a különbség PC/PS4 között.
Az Infamous-hoz ajánlott gép összeszámolva 300k, a PS4 pedig 110k. A 300/400k gépek fogyasztása nem 200w. Ezt azért jobban tudom, mert én láttam meg használtam is ilyet gépet (8 magos Bulldozer 4-5Ghz-re maxolva, R78707 Twin, etc) Mondjuk nekem tényleg minden ment 60fps-el, nem kellett a kamu a hirdetésbe, hogy Pentium 2, de BF4 ultra beállításokkal! :DDD Továbbá látom tényszerűen a fogyasztás különbséget. De a részemről ez a téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19861) Ps Vita válasza hommeros (#19860) üzenetére


Ps Vita
őstag

Az Infamous semmilyen gépen nem fog elfutni:)

(#19862) Dexar007 válasza hommeros (#19860) üzenetére


Dexar007
veterán

Akkor most olvass vissza,hogy mit mihez hasonlitottunk.
Egyertelmu,hogy a konzol hosszutavon jobb befektetes,de nem art ha van mellette egy kozepesen gagyi pc is.
Egyebkent jo dolog mi lenne ha..dolgokon vitazni,mikozben az eletben nem jon ki pc-re az infamous. ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#19863) hommeros válasza Dexar007 (#19862) üzenetére


hommeros
őstag

Jogos, mea culpa! :DDD Agyamra ment a cod, félkézzel játszottam.
Watch dogs.
Intel Core i7-3770 @3.5 GHz vagy AMD FX-8350 X8 @ 4 GHz
RAM: 8 GB RAM
Videokártya: DirectX 11-es videokártya 2 GB RAM - Nvidia Geforce GTX 560 ti vagy AMD Radeon HD 7850

Amúgy nem vitatkozom, én örülök ha elmegy a gépeden minden simán. Én a saját szubjektív tapasztalatomat írtam le. Nekem simán megérte a váltás.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19864) M@trixfan válasza Def26 (#19805) üzenetére


M@trixfan
addikt

A stabil frame pacing miatt van. Persze PC-n is ugyanezt kapod ha le lehet korlátozni fix értékre az fps-t és azért egy mai gépnek a 30 nem gond.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#19865) Bagan


Bagan
aktív tag

sracok jatekon belul nem mukodik a joystickom! Csak ha ki illetve be kapcsolom, de ahogy kilepek a dashboardra ujra szar. Mi lehet a baj? R3 illetve az R2 se mukodik a jatekban. cod ghost

(#19866) fricci


fricci
tag

Lista a PS4-re kijövő indy játékokról:

Roundup: 12 New Indies Coming to PlayStation

Mondjuk engem az Apotheon és a Drifter-en kívül a többi nem fogott meg.

(#19867) k4rL^ válasza fricci (#19866) üzenetére


k4rL^
senior tag

Legalább előre tudjuk miből válogatnak majd a PS+ ba ingyen játékokat. ;]

(#19868) fricci válasza k4rL^ (#19867) üzenetére


fricci
tag

Hát egyik másik elég ... hogy is mondjam... retro (és itt nem pozitív értelemben értem :) )

[ Szerkesztve ]

(#19869) malphitee válasza Bagan (#19830) üzenetére


malphitee
senior tag

Ezt hol olvastad, meg nincs fent a store ban.

(#19870) Tutu7030 válasza fricci (#19866) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ennyi erővel előkereshetném a sárga kazettás "piaci nintendót" is. :W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19871) Bagan


Bagan
aktív tag

R1 gomb nem igazan akar mukodni a joyon. Ez okozta az elobbi problemamat is.
cod Ghostban a granat dobas van beallitva ra. Van amikor magatol eldobja, de van amikor nem reagal a lenyomasra, de mar olyan is volt hogy lenyomtam es egyszeruen nem volt kepes elengedni es felrobbant a kezeben a granat.

Mi a teendo? Hogyan tudok uj joyhoz jutni, mar ha adnak ujat?

(#19872) malphitee válasza Bagan (#19871) üzenetére


malphitee
senior tag

Beviszed a sony hoz es megmondod hogy elbaszodott, meglátod mit reagálnak ra. Vagy felhívod őket telefonon es meg kerded. Ha ezt megtetted, írd majd ide be a fórumba hogy mit mondtak , másnál is előfordulhat .

(#19873) Bagan válasza malphitee (#19872) üzenetére


Bagan
aktív tag

Supportot felhivtam, jeleztem felejuk a hibat. Gondolom csak hetfon jutok valamire.

(#19874) malphitee


malphitee
senior tag

Srácok, egyik haverom megvette a bf4 et meg ghost ot psn rol digitálisan . Meg lehet csinálni ha az en gépem be beírom az accountjat, es primary ba teszem hogy letoltsem a saját gépemre a játékot?

(#19875) Madwe válasza malphitee (#19874) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, de csak akkor játszhatsz vele ha primaryben marad a gépeden. Akkor meg haverod bukja pl a ps+ előfizuját többek között... :) De ha te megadod a te accod neki primaryba, és mindketten a saját accotokkal léptek be akkor mehet a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#19876) Garada válasza fricci (#19866) üzenetére


Garada
őstag

Hát ezek engem egyáltalán nem fogtak meg.

(#19877) fricci válasza Garada (#19876) üzenetére


fricci
tag

Az Apotheon-ban látok némi fantáziát. Nem mondom hogy különösebben egyedi vagy akármi, de legalább icipicit kíváncsi vagyok. A Drifter meg ugye űrhajós-lövöldözős ami nálam eleve plussz pont.

De a többi...valamiért azt hiszik, ha direkt csúnya/5×5 pixeles grafikát csinálnak neki, attól lesz indy játék. Különösen fura ez egy viszonylag erős next-get console-on.

(#19878) Garada válasza fricci (#19877) üzenetére


Garada
őstag

Igen, azt mondom az az egyetlen amiben én is látok potenciált.

(#19879) mfranky válasza malphitee (#19874) üzenetére


mfranky
őstag

Restore licence-t megcsináltad már? Csak így megy a sharefactory...vagyis nálam ez kellett, h elinduljon végre. ..

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#19880) Neoteric


Neoteric
addikt

Itt az új COD, elvbe Xboneon fut. Hát nincs nextgen érzés, hogy úgy őszinte legyek. Storyja viszont nem tűnik rossznak így elsőre.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#19881) Garada válasza Neoteric (#19880) üzenetére


Garada
őstag

Ne is mond, ki tudja hogy új motor vagy sem, a multi szerintem ismét kuka de a történet miatt "megveszem" majd mert a Ghosts esetében se volt azzal bajom.Ahhoz képest ott is a nagy hype volt hogy ilyen meg olyan next-gen grafika.

(#19882) hommeros válasza Neoteric (#19880) üzenetére


hommeros
őstag

Így elsőre nekem sincs. De meglátjuk a többi videót, ami konkrétan ingame lesz végig. Ez a futurama nekem annyira nem jött sose be. :U

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19883) boost válasza Garada (#19881) üzenetére


boost
addikt

A Ghostnak PS4-en XB360 grafikája van, ahhoz tudnám a legjobban hasonlítani.

(#19884) hommeros válasza boost (#19883) üzenetére


hommeros
őstag

PC-n se sokkal jobb a grafikája. Régebben csináltam PC/PS4 képernyőképeket.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19885) Garada válasza hommeros (#19884) üzenetére


Garada
őstag

Hát de akkor se egy leányálom hidd el.

(#19886) Def26 válasza Neoteric (#19880) üzenetére


Def26
félisten

Jajj. Legalább egy gameplay lenne.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19887) Garada válasza Def26 (#19886) üzenetére


Garada
őstag

Hát igen, nem ingame jelenetet nem nehéz csinálni. :DDD

(#19888) gianni85 válasza Def26 (#19886) üzenetére


gianni85
veterán

első videóban sehol senki nem ad gameplayt :) de majd jön (és vele együtt a csalódás? :D )
Picsába tolják már ezt a modern hadviselést, inkább jönne már egy WaW 2

(#19889) Garada válasza gianni85 (#19888) üzenetére


Garada
őstag

Én személy szeritn egy Black Ops 2 folytatásnak örültem volna mert az volt az egyik kedvenc részem a mai codok közül.

(#19890) Bagan


Bagan
aktív tag

Cod szeriakat csak a multiplayer miatt vettem meg. Heteket vertem bele, es a mai napig sokat jatszok a Ghostal. De ezzel a modern szarsagokat mar kezdem unni. Repkedo biszonbaszom valamik nagyon hianyoznak...

Legjobban egy 2. vilaghaborus resznek orultem volna. Perkeket meg elturom, de ezek a noob fegyverek, pl ami atlat a fuston hat koszi!

Cod2 eskuszom a legjobb resz. Ha az jonne feltuningolva szerintem ugyan ugy eladasokat dongetnenek vele.

(#19891) Garada válasza Bagan (#19890) üzenetére


Garada
őstag

Minden évben próbálják letolni ugyan azt a torkodon kisebb nagyobb változtatásokkal.

(#19892) gianni85 válasza Garada (#19889) üzenetére


gianni85
veterán

Sztoriban nekem úgy igazán csak az MW trilógia volt jó. Multiban meg az MW1 és WaW. Persze azóta is tolom mindet, de már nem vagyok oda érte

(#19893) Garada válasza gianni85 (#19892) üzenetére


Garada
őstag

Nekem a Black Ops 2 a zombi és minden más miatt is megfogott.Az első olyan cod volt aminek igazán élveztem a multi részét.A többi résznek a történet szála elment de a multi rész egyik résznél sem jött be csak is itt na meg persze a régebbi sorozatoknál :D

(#19894) Zjunior válasza Neoteric (#19880) üzenetére


Zjunior
veterán

Borzasztó!:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19895) Garada válasza Zjunior (#19894) üzenetére


Garada
őstag

BO2 maradjon itt mindenki :D

(#19896) Newyorker


Newyorker
addikt

Skacok Ranked és Official servereken játszom! Ezen a servereken szerzett pontok ugye megmaradnak? Mert ugye van Unranked és a Private ami ugy tudom nem számol bele, vagy hogy van ez?!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19897) ForRedGlory válasza Zjunior (#19894) üzenetére


ForRedGlory
félisten

lol... érdekes ízlésetek van. Ez rohadtul nem néz ki rosszul. Nem tudom mit vártok, teljesen jó a grafika. Kismilliószor jobban néz ki, mint a BO2 trailere, de károgjatok csak...

(#19898) Zjunior válasza ForRedGlory (#19897) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem a Bo2 is szar volt..
Ez nem cod, modern vilag nem gyere be, remelem nem gond.
Vegyed nyugodtan:DD.
Rókabőrt....;)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19899) ForRedGlory válasza Zjunior (#19898) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor meg írd le értelmesen, mivel amire válaszoltál, ott a grafika volt lezúzva és arra írtad, hogy borzasztó, nem a stílusra.

(#19900) Ps Vita válasza Garada (#19893) üzenetére


Ps Vita
őstag

Biza,BO2 volt az egyik legjbb COD:K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.