Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) Dexar007 válasza ForRedGlory (#19598) üzenetére


Dexar007
veterán

Gameplayek alapjan egy sablonos szar lesz,amire par ora utan raun az ember.Nekem leginkabb a sleeping dogs-ra hasonlit,olyan szintu ertekeleseket is varok. ;]
Hozzateszem,GTA 4-5 nekem elso napos vetelek voltak,es ha kijonne ps4-re a "hadesitott" GTA 5 azt is azonnal vennem meg. :)

Give me your cum,bull!

(#19602) lukirobi válasza bolha23 (#19580) üzenetére


lukirobi
tag

Nah,ez a videó után, nemhogy nem bántam meg, hogy előrendeltem, hanem tuti, ha lesz valami extra gyűjtői kiadás, arra is ráugrok.
Ez a játék hatalmas hiánypótló lesz a Halo 5 ig! :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#19603) malphitee válasza oriic (#19600) üzenetére


malphitee
senior tag

Mert sokan tudnak jönni azzal, hogy huuuu gran turismo akkor is volt mar mikor xbox még nem. De ez senkit nem érdekel szerintem, a lényeg hogy most mi van. Márpedig pálya , es kocsi grafikaban, es hangban a forza 5 eléggé túlmutat a gt6 on. Ha nem csináljak meg a gt7 et rendesen next gen grafikával es elvarassal, akkor lehuzhatjak magukat.

(#19604) InterFox válasza bolha23 (#19591) üzenetére


InterFox
senior tag

Legyen igazad.

PSN ID: interfoxthedead

(#19605) Madwe válasza malphitee (#19603) üzenetére


Madwe
nagyúr

Grafikában nyilván alul marad egy 7 éves vasra írt autós játék egy éppen megjelentől, nem is értem hogy lehet összehasonlítani és abból következtetni :)

(#19606) M@trixfan válasza tDr1v3r (#19592) üzenetére


M@trixfan
addikt

Sajnos nekem már az a pár perc amit a videók mutatnak is elég hozzá.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#19607) shunter


shunter
aktív tag

Nekem a következő nagy várományosom a The Division. Eszméletlen. Bár keveset tudunk róla. Plusz még persze az új COD. Azon belülis csak a multi. Remélem ez már tényleg nextgen lesz, és kap egy új motort.

(#19608) haddent válasza InterFox (#19590) üzenetére


haddent
addikt

Valóban nekem is a Borderlands ugrott be. De semmi gond, Halo -t szerettem régen, BL még ma is, úgyhogy baj neme lehet ha lesz benne eredetiség is :B

shunter cod és új motor :))

[ Szerkesztve ]

(#19609) Madwe válasza bolha23 (#19593) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez se annyira negatív ha belegondol az ember :) Egy pre-alpha játékot teszteltek, egy rövid lootszerzős kicsi dungeonbe, amit többször nyomtak le egymás után... Egy ilyen játéknál a fő story missionök, az epic bossok, a lootwhoreság, buildezés, felfedezés, lore, multiplayer, raidek, atmoszféra a legfontosabb, míg ilyen helyekre az ember grindolni megy a lootért alkalomadtán... nyilván nem lesz vmi nagy kaland 3x egymás után lenyomni... engem teljesen meggyőztek a videók hogy kell nekem, amint lesz vmi collectors kiadás rendelem is :D

(#19610) Madwe válasza Madwe (#19609) üzenetére


Madwe
nagyúr

BTW egy kis Destiny PS Access interjú, egész héten Destinys infokra kell még tőlük számítani...

(#19611) shunter válasza haddent (#19608) üzenetére


shunter
aktív tag

"shunter cod és új motor"

Először a Ponty, aztán a Remény-hal meg utoljára! :DD

(#19612) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Oké, szerintem szeptember 9-re berendelek egy PS4-et :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19613) boost válasza shunter (#19607) üzenetére


boost
addikt

Kotaku teszt Divisionről: Uncsi.

[link]

(Most látom, hogy már volt, bocsi.)

[ Szerkesztve ]

(#19614) Mister_X válasza boost (#19613) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez Destiny, nem Division.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19615) malphitee válasza Madwe (#19605) üzenetére


malphitee
senior tag

Gt6 nak kellett volna forza4 grafikával stb jönnie , semmi nem valtozott, ugyan az mint 5. Sz@rtak bele magyarul. Gt7 ha nem csinaljak meg értelmesen annyi a sorozatnak. Senki nem fog játszani Low grafikas, ugyan olyan kocsi hangú játékkal 2014 Ben konzolon.

(#19616) kovsol válasza malphitee (#19615) üzenetére


kovsol
titán

Van egy olyan érzésem GT7-el senki nem fog 2014 ben játszani.

May the Force be with you!

(#19617) malphitee válasza kovsol (#19616) üzenetére


malphitee
senior tag

Segítek ,2015-ben sem, látom nem esett le :U

(#19618) kovsol válasza malphitee (#19617) üzenetére


kovsol
titán

Nem tudom minek kellett volna leesni azon kívül, hogy egy olyan játékról beszélsz itt amit be se mutattak és nulla infó van róla. De legyen én vagyok a hülye a rossz stb amit akarsz.

May the Force be with you!

(#19619) oriic válasza boost (#19613) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem olvastam még el, de sok érteme van 45 perc után megitélni egy játékot.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19620) WaterWave válasza oriic (#19619) üzenetére


WaterWave
veterán

+1

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#19621) fricci válasza oriic (#19619) üzenetére


fricci
tag

Fura az egész cikk hangvétele, a felhozott hibák egy részét igazságtalannak tartom.

Mondjuk egy LVL 20-as karakterrel LVL 2 ill. 4 enemy-ket öldösni nem különösképpen izgalmas, ez bármilyen más szintezős játékban így van.

Próbáltam az általa imádott Titanfall-t is (wish I was playing the ever-exciting Titanfall instead), a cikk alapján én nem látok egetverő különbséget (igen, kivéve a bazi nagy robotokat). És mégis az hatalmas siker (ez meg a "hova fér még el a tonnányi FPS között" kategória). Igazából a kettőt én össze se hasonlítanám...

Abban igaza van, hogy nagyot kell neki hozni, de a lehetőség még bőven benne van.

A videó engem a grafikáról meggyőzött, a játékmenetről meg maradjunk annyiban hogy egyelőre nem sokat tudunk, de én ugyanúgy (ha nem jobban) várom mint eddig.

(#19622) vg


vg
addikt

Tegnap éjjel, mikor már ki volt kapcsolva ps4 gépem, a kábeleknél matattam és meghallottam a ps4 hátuljából, azt a tipikus coil whine noise hangot. Azaz szó szerint hallani lehet, hogy feszültség alatt van, nagyon halkan duruzsol (bzzzzzbzzzbzz) (nem sípol), annak ellenére, hogy teljesen ki van kapcsolva, de még persze áram alatt van. Ha kihúzom a tápot, akkor úgy egy percig még hallható majd szépen elcsendesedik. Ha visszadugom a tápot, akkor csak a gép be, majd kikapcsolásakor hallani újra Olvastam már itt, hogy más is észrevette, és több külföldi fórumon is írnak pontosan erről. Ez valami gyártási hiba lehet?

(#19623) vonSux válasza fricci (#19621) üzenetére


vonSux
őstag

a karakterek mozgása nekem nem jön be. a környezet szép viszont a figurák eléggé "műanyag" hatásúak.

(#19624) haddent válasza vg (#19622) üzenetére


haddent
addikt

Ha tudod, hogy coil whine, akkor azt is tudod, hogy az "normális" :U

orichalcos 45 perc után, közel fél évvel a megjelenés előtt, hónapokkal a béta előtt már leírta a játékot. Tud valamit a srác :W

[ Szerkesztve ]

(#19625) vg válasza haddent (#19624) üzenetére


vg
addikt

Normális? Te jó ég, micsoda válasz! :W

(#19626) bolha23 válasza haddent (#19624) üzenetére


bolha23
aktív tag

A Kotaku cikket írta, ez mindent megmagyaráz... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19627) gianni85 válasza bolha23 (#19626) üzenetére


gianni85
veterán

ó jajj, nahogy a Bungie reagáljon a rossz kritikára és telerakja a játékot csillámpónival és szivárványokkal :D:D:D

(#19628) Mister_X válasza gianni85 (#19627) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szivárvány már van, csak a csillámpónik hiányoznak - bár ki tudja, lehet csak nem fért bele a 45 percbe :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19629) boost válasza bolha23 (#19626) üzenetére


boost
addikt

(#19630) Mrdevil válasza gianni85 (#19627) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, és plusz XP jár a sminkelésért. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19631) Tutu7030 válasza vg (#19622) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam ez nem tapasztalható.

:DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19632) gyuribácsi88 válasza vg (#19622) üzenetére

Nekem pl az lg monitoromnak a tápegysége olyan hangot ad ki,(mikor a monitor ki van kapcsolva) hogy szerintem te sírva menekülnél a halálba előle. Az meg hogy a ps-nek van egy hangja akkor ha te a füledet ráteszed, hát nem tudom, lehet hogy neked ez új felfedezés, de minden ad ki ilyen hangot, max te idáig nem vetted észre. A routertől a ste top box-ig, mindennek van egy minimális ilyen tápegységből jövő "furcsa" hangja. Ha a ps-nek külső tápja lenne, akkor az adná ezt a hangot.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19633) lukirobi válasza gyuribácsi88 (#19632) üzenetére


lukirobi
tag

Így van, xone külső böhöm nagy tápja is cicereg rendesen :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#19634) Madwe válasza vg (#19625) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igazad van, felháborító hogy a Sony nem írja át a fizikai törvényeket, nem is értem it képzelnek magukról, ezért adtunk nekik ennyi pénzt? :C

(#19635) vg válasza gyuribácsi88 (#19632) üzenetére


vg
addikt

Egyik kütyümnek sincs ilyen hangja, soha. Egyszer tapasztaltam ilyet, pár éve egy kínai ébresztőóránál, ki is basztam a kukába. Egyszerűen szarul vannak ezek összetéve, nincs tökéletesen odaforrasztva vagy az anyag megfáradt(esetleg alapból gagyi anyag) és az áram szó szerint a levegőben jár akár minimétereken(azt hallod). Mindenféle egyéb ez normális, meg fizika, meg ilyesmi baromsággal ne fárasszuk már egymást.

[ Szerkesztve ]

(#19636) Madwe válasza vg (#19635) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ami feszültség alatt van, az ilyen hangot ad ki. minden egyes eszköz. max nem hallod... de ha "miniméterekről" van szó, akkor meg se próbálom neked megmagyarázni :D

[ Szerkesztve ]

(#19637) lukirobi válasza vg (#19635) üzenetére


lukirobi
tag

Akkor szar a sony tv-m tápja, szar a ps4em, szar az xone-om, szar az erősítőm, szar a upc felvevős dekóderem, sőt,még a mikróm is szar, mert az is csinálja..hát ez van, ilyen szarokkal vagyunk körülvéve :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#19638) vg válasza Madwe (#19636) üzenetére


vg
addikt

Nyilván van "hangja", amit nem hall az emberi fül, de ha már hallod, akkor ott baj van. Persze, hogy nem tudod elmagyarázni, hiszen azt se tudod miről van szó.

(#19639) vg válasza lukirobi (#19637) üzenetére


vg
addikt

Tehát MINDEN elektromossággal működő dolog, ami ki van kapcsolva, az serceg, sípol. Mindig felvidít az ilyen igazán hozzáértő emberek hozzászólása.

(#19640) gyuribácsi88 válasza vg (#19635) üzenetére

Akkor mondok neked egy egyszerű példát, T-home iptv-s modem/router (kombó) aminek külső tápja van, búg a táp is (cicereg) meg cicereg maga a készülék is, plusz a készülék vagy 60 fokon van télen, nyáron 70-80. Mondtam a szerelőnek hogy istentelen forró a készülék, meg van egy kis zaja, mintha forrna benne valami, jó lenne cserélni, azt mondta hogy kicseréli nekem, de mindegyik ilyen, mert mindenki erre panaszkodik, de ez természetes. És 3 éve teszi a dolgát ez a fos hibátlanul, pedig nyáron olyan szinten forró hogy rendesen égeti az ember kezét ha ráteszi, a sistergő/cicergő zajról nem is beszélve.

Szóval te most hiába állítod itt hogy neked semmilyen műszaki cikked nem csinálja, mikor mindenki leírja hogy neki is csinálja.

De tudod mit, igazad van, baszd ki a kukába a ps4-et is, mint a kínai órát.

Fárasztani te szoktál minket, írsz valamit, jönnek rá értelmes válaszok, majd te kekk stílusban visszaböfögsz valamit. Ha senki véleménye nem érdekel, meg biztos mindenki nettó baromságokat mond és csak fáraszt téged, akkor minek írsz ide be bármit is? Vagy kérdezel bármit? Aki mindenkinél okosabb, az nem szokott kérdezősködni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19641) lukirobi válasza vg (#19639) üzenetére


lukirobi
tag

Milyen diploma kell hozzá, hogy odahajolj valamihez,és meghallgassad kikapcsolt állapotában? :D :D

De akkor neked tényleg nem való semmilyen elektronikai eszköz, ha ennyire idegesít, lődd vissza magad az őskorba, oszt csók :)

"Mindig felvidít az ilyen igazán hozzáértő emberek hozzászólása."

[ Szerkesztve ]

Sony 55w805+ps4+xone

(#19642) Madwe válasza vg (#19638) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hallod azt, olyan előfordulhat hogy egy masszív testben mélyen van a táp, ezért nem szűrődik ki a hangja maximum. de mindegyiknek van hangja, ami hallható. ps4 tápja is a hátfala mellett van, ezért ha közel hajolsz hallhatod - mellesleg ott a helye a tápnak :) Most erre lehet mondani hogy tervezzék át az egészet, legyen bentebb a tápja, oldják meg, de minek? a hang alig hallható, csak ha odahajolsz akkor. Az hogy te ebből a 10 diplomáddal azt szűröd le hogy másnak nincs ilyen hangja (bár ezt nem tudom hogy sikerül megállapítanod mert kb minden egyes eszköznek hallható valóban is, aminek nem az csak mélyen van benne) ergo szar minőség, arra meg már tényleg nem lehet mit modnani... Azt se tudom miről van szó... ahamm, biztosan, sose hallottam még ezt, nem jártam már rég utána, nem értek semmit csak mondom a marhaságokat. várj, most mintha inkább rád ismertem volna ebből :D

[ Szerkesztve ]

(#19643) vg válasza gyuribácsi88 (#19640) üzenetére


vg
addikt

Nincs probléma, te se értesz hozzá. Én se. Sajnálatosan nem ebből szereztem a diplomám(bár volt áramtan, de úgy látszik nem figyeltem eléggé, de azért levizsgáztam abból is), ezért kérdeztem. Itt viszont csak "normális", meg "fizika" meg ostoba személyeskedés megy, de normális válasz adni egyikőtök se tud, mert az se tudja mi volt a kérdés. Azért kösz az erőlködést. ;)

(#19644) gyuribácsi88 válasza vg (#19643) üzenetére

Ez egy ps4 fórum, nem egy áramtani szakfórum, itt a felhasználók többsége nem rendelkezik energetikai diplomával, ergo nem valószínű hogy komolyabban értene hozzá.

Viszont most jön a csavar a dologban!!44!!!4 Te levizsgáztál "ebből is" mégis itt értetlenkedsz. :DDD :DDD :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19645) Bagan


Bagan
aktív tag

Nyugi sracok :DD
Terjunk vissza a temahoz!

Jol emlekszem, holnap kapjuk meg az 1.70 fw-t? Nalunk hany ora fele lesz elerheto?

Mindenki a Led feny csokkentesere veri. Mas nem is lesz az updateba?

Mondjuk orulnek egy szebb dashboardnak, vagy legalabb valami temat lehessen allitani. Meg a jatekfelkeres kicsit gyorsabban mukodjon.
Ha mindezt megkapnam, nagyon boldog lennek :D

(#19646) Madwe válasza Bagan (#19645) üzenetére


Madwe
nagyúr

HDCP-t kiveszik, lehet usb-re menteni videot, képet játékból, sharefactory app jön meg még 1-2 dolog, hátteret nem birizgálják elvileg.

(#19647) Elderath válasza Bagan (#19645) üzenetére


Elderath
őstag

Lesz pár olyan ficsőr is elvileg, amit még nem jelentettek be meg lehet nem is fognak. Nagy update lesz azt mondják, eddigi legnagyobb, amit sony csinált.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#19648) #20844032 válasza vg (#19643) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igazán nem pofádzódnék bele, de olybá rémlik, hogy a tekercsen átfolyó áram hatására létrejövő elektromágneses tér (aka hagyományos hangszóró pl., vagy vellanymotor) az inkább általános iskolás anyag volt az én koromban, azaz jó régen. Legalábbis nekem rémlik, pedig semmi közöm az elektronikához (najó, csak egy kicsi). Az, hogy egy nem-hangszórónak tervezett tekercs hallhatóan rezonál, az meg inkább gyenge tervezés és/vagy kivitelezés eredménye, semmint normális jelenség. Óccó kínai. Bajt nem csinál, csak zajjal szennyezi a környezetet.

[ Szerkesztve ]

(#19649) Mister_X válasza #20844032 (#19648) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én emlékeim szerint csak középsikolában tanultunk a transzformátorokról. A 230V-ból valahogy 12V-ot kell csinálni, ez meg sajnos zajjal jár.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19650) #20844032 válasza Mister_X (#19649) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez csak tovább erősíti a gyanúm, hogy, nem csak osztálytársak nem voltunk, de nem is azonos iskolába jártunk :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.