Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) bolha23


bolha23
aktív tag

(#19652) bajormisi


bajormisi
csendes tag

Szuper! Jó szülinapi ajándék lesz. http://blog.eu.playstation.com/2014/04/29/driveclub-release-date-revealed-brand-new-trailer/

[ Szerkesztve ]

(#19653) gianni85 válasza bolha23 (#19651) üzenetére


gianni85
veterán

pfff, hát az jó messze van még

(#19654) Mrdevil válasza bolha23 (#19651) üzenetére


Mrdevil
addikt

Aaaaazt azért jól elhúzták. Nagyon jónak kell lennie. :K :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19655) bulikavagyok válasza bolha23 (#19651) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez jó hír! :) Legalább már kapott dátumot..

gianni85: Nincs az olyan messze, nyáron úgysem megy a game..:D Egyébként a Project Cars-t is most jelentették be novemberre, gondolom azért kellet egy attól hamarabbi dátum. Jó lesz így az év vége! :D

(#19656) kovsol válasza bolha23 (#19651) üzenetére


kovsol
titán

Kb egy éves csúszás az eredeti dátumhoz képest. :(((

May the Force be with you!

(#19657) Madwe válasza bulikavagyok (#19655) üzenetére


Madwe
nagyúr

Eddig is volt dátuma, 2013 novembere, ennyit ér a mostani is ;]

(#19658) bulikavagyok válasza Madwe (#19657) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A tavaly novemberiről nem tudtam... :B De ez már szerintem tartva lesz, ha másért nem, a PC miatt mindenképp. :K
Most már elkezdhetek izgulni a miatt, hogy vajon a kormányom kompatibilis lesz-e a PS-el?

[ Szerkesztve ]

(#19659) malphitee


malphitee
senior tag

Az igazság az, hogy trailer videókat látván , projekt cars reggelire megeszi a driveclubot, mind grafika, hatalmas kocsi választék stb, videokon elég csúnyácska driveclub grafikája , es ha ott olyan, milyen lehet játékban .. Megszarabb. Arról nem beszélve egy exkluzív játékot nagyon brutálisan illene raszabni a ps4 re es az erejét kihasználja legalább a 80%at ha a fejlesztők meg nem tapasztaltak ki, de akkor szolaljon is meg az a jatek.

[ Szerkesztve ]

(#19660) malphitee válasza malphitee (#19659) üzenetére


malphitee
senior tag

Ha mar a grafikát nem csináljak úgy meg MiNIMUM 1080P 60FPS egy exluzív tol .

(#19661) Madwe válasza malphitee (#19659) üzenetére


Madwe
nagyúr

Project carsból ps4-es videot szerintem még nem adtak ki, max amire rámodták hogy azon fut... egy bika pc-n nyilván szebb látványt lehet elérni... majd a ps4-es grafikát hasonlítsuk össze, különben nincs értelme... Mellesleg én speciel a grafikát autós címnél sokkal hátrébb helyezném a fizikánál, mondjuk az nem lesz a Drive club erőssége úgy érzem...

[ Szerkesztve ]

(#19662) Neoteric válasza Madwe (#19661) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát ha ez is ilyen nfs féle ipadre való faralva nitrózós kanyarodós, akkor felejtős.
Viszont én azért nem mondanám csúnyának a videó alapján.

PSN: ne0teric_sAN

(#19663) k4rL^ válasza bolha23 (#19651) üzenetére


k4rL^
senior tag

Engem ami jobban izgat, hogy vajon még lesz ebből egy PS+ verzió, mint ahogy be lett jelentve tavaly?

(#19664) malphitee válasza Madwe (#19661) üzenetére


malphitee
senior tag

A legújabb trailer rol beszélek , a videó végén legalul volt az összes platform felsorolva. Nem lesz szebb egyébként pc-n. Ez nem ps3.. Itt van mar erő a ps4 be. Egyébként nem tudom hogy tisztába vagy e azzal hogy a multiplatform oknál konzol rol portaljak pc re, azaz nem lesz szebb, max a szűrők lesznek jobbak kicsivel, de annak nincs köze a grafika hoz . Es ugye multiplatform játékoknál meg ps4 az alap gép nem pedig az xbox one ezért ezen lesz a legjobb kb.

Szóval neked mindegy a grafika a fizika al az autó kezelhetoseget érted ?

[ Szerkesztve ]

(#19665) lukirobi válasza k4rL^ (#19663) üzenetére


lukirobi
tag

Biztos lesz egy full kiherélt verzió ps+ra, most amúgy zavviról elő lehet rendelni 48 fontért...

Sony 55w805+ps4+xone

(#19666) Madwe válasza malphitee (#19664) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom tisztába vagy e azzal, hogy mi van a ps4ben... Erősebb mint a 3, meg fix hw, low level api, apu, közös gddr5 meg minden az igaz, de egy combos pc akkor is erősebb... Sok téren ps4et nem tudja lenyomni a pc brute forceból, abu pár cikke volt itt ph-n is, de azok 1-2 szűrőt de leginkább ai-t meg hasonlóakat jelentenek. Tiszta grafikában viszont a pc jobb lesz (már ha elég combos persze). Multiplatok konzolon ps4re lesznek célozva főleg, ez így van, s sok szar konzolport érkezik pc-re, ez is igaz. De a project cars amit már ezer éve fejlesztenek pc-re, (s eddig az összes videó arról volt) s nemrég elkezdték csinálni konzolra is pont nem ilyen lesz... Badarság azt hinni hogy nem lesz szebb pc-re, mert ha van hozzá craft, akkor szebb lesz, nem csak szűrőkben, hanem felbontásban, modell részletességben, látótávban, fps-ben, sokmindenben. Mint ahogy az eddigi multiplatoknál is így volt, s ahogy ezentúl is így lesz ha nem egy gagyi portról beszélünk amit összetákolnak pc-re (abból van a legtöbb az biztos, de abból is sok szebb rajta, csak irreálisan nagy gépigénnyel s pocsék irányítással) mert azért azt te se gondolod hogy egy 120 ezres gép, amiben kicsit felpimpelt laptop proci van, felveszi a versenyt egy 400.000+ hufos géppel, még ha fix optimalizált vodoomágiás kódot is kap, akkor se...

Azért nekem nem mindegy nekem a grafika, de a fizika sokkal fontosabb, igen, kezelhetőségre, autók különböző karakterisztikájára, gumikezelésre, ezer meg egy apróságra értettem :D

[ Szerkesztve ]

(#19667) gianni85 válasza bulikavagyok (#19655) üzenetére


gianni85
veterán

Igaz, nyáron én is nyaralok, meg inkább a szabadban vagyok. Na meg már most sincs igazából nagyon időm játszani, de hiányzik a forza

(#19668) boost válasza bolha23 (#19651) üzenetére


boost
addikt

Szóval októberben jön az első AAA PS+ cím. :D

(#19669) Newyorker


Newyorker
addikt

A magyar storéba nem szoktak lenni akciók? Bmilyen okból is :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19670) Tutu7030 válasza Newyorker (#19669) üzenetére


Tutu7030
veterán

Most is tart még a húsvéti akció (talán még holnapig?).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19671) Def26


Def26
félisten

Működik bf4 -ben a szerver bérlés.

1nap :1.49$
7nap :6.99$
30nap:25$
90nap:59$

Ki akar közösködni? :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19672) malphitee válasza Madwe (#19666) üzenetére


malphitee
senior tag

Felbontás ? 1080P nem elég ? Vagy 4K tv játszol? Modell reszletesseg, ugyan mar. Ez mar rég ott van akar egy nfs rivals vagy forza 5ben, látom az autó gumijanak a mintázatát kb, mar tökéletes modellek vannak. Majd meg fogsz te meg lepődni e téren az tuti hogy lesz olyan jo ps4 is mint a pc verzió . En be ülök a fotelembe, bekapcsolom a 110cm tv met, be rakom a játékot és Hello magabaszippant majd a jatek, ha olyan lesz mint a trailereken persze es nem csaltak. Nincs lefagyas, nincs akadas, nincs fps leeses. Autós játéknal 60fps felett nem látsz semmit, szóval Pcd hasít hat 5000fps el is, gornyedve egy székben 24-27 es monitoron ;) figyelj világ életemben Pcd voltam, legutóbb gtx760 as i5 gépet adtam el. Tudom mi fán terem. De mikor megláttam hogy egy nfs nel pcn fel húztam mindent ma ra hogy en mekkora uberbrutal grafikával leszek ellátva , sírva fakadtam kb, vagy cod ghost ugyan ez. A jatek fps változások miatt belassul folyamatosan stb. Ott jöttem ra pcn csak azzal szabad játszani ami csak pc re van. A többi egy hanyadek portolas. De most fordult a kocka. Ps4 van izom hw val, amit a fejlesztők sem tudnak meg kihasználni annyi lehetőség van benne, nem ismerik őket . Egyedül az infamus ami mar hasonlít egy next gen konzolos játékhoz , de az sincs kihegyezve, közel sem. Ha meg josz a hw val az egy dolog nem pc fejjel kell nézni egy konzol hw két. Hanem a többi sok dolgot amit egy pc sose fog tudni. Fix api sorolhatnám , amit ugye a jatek fejlesztők meg nem konyitanak hozza. Lesz majd meglepetés , nagyon leírod te ezt a ps4 et. ;) es mint mondom, világ életemben PC voltam. De mar nem kene semmi pénzért . Vége a fagyogatasok, kis képernyős , gornyedos, 400K gépek korszakának . Amit meg csak pc re hoztak ki játékot 150K gép elég oda bőven .

(#19673) Newyorker válasza Tutu7030 (#19670) üzenetére


Newyorker
addikt

Nem látok én semmi leárazást, max a plus miattit :S mi van pl akciozva?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19674) Tutu7030 válasza Newyorker (#19673) üzenetére


Tutu7030
veterán

Easter sale

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19675) Neoteric válasza Def26 (#19671) üzenetére


Neoteric
addikt

Slotoktól függetlenül ennyi az ára? Vagy ez hány slotra vonatkozik?

PSN: ne0teric_sAN

(#19676) Newyorker válasza Tutu7030 (#19674) üzenetére


Newyorker
addikt

Thx, PS4 sajna nincs :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19677) Def26 válasza Neoteric (#19675) üzenetére


Def26
félisten

Benne van minden játék típus, igen. Conquest large, td, bármi. 64 emberes is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19678) Neoteric válasza Def26 (#19677) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem játéktípusra értem, hanem a szerver slotra, hogy hány ember fér fel a szerverre. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#19679) Def26 válasza Neoteric (#19678) üzenetére


Def26
félisten

64. :) vagy amit beállítasz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19680) Neoteric válasza Def26 (#19679) üzenetére


Neoteric
addikt

Az kurv@ jó ár akkor, PC-n 64p szerver 30napra €60 ~18k HUF. :Y

PSN: ne0teric_sAN

(#19681) Def26


Def26
félisten

Aki akar jöhet tesztelni, de csak 1 napig van. Arra vagyunk kíváncsiak, hogy lagol e a játék a bérelt szerverek alatt.

Battlefield HUN

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19682) Def26 válasza Neoteric (#19680) üzenetére


Def26
félisten

Ugyanannyiba kerül, csak én USA profillal játszok ezért írok $ -t. Amúgy EU profillal 60€ lenne az ár.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19683) Mister_X válasza Def26 (#19682) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha nem írta el, akkor PC-re egy hónap 60$/€, míg PS4-en három hónap ennyi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19684) kovsol válasza Mister_X (#19683) üzenetére


kovsol
titán

Meglepne ha tényleg 3x -os áron menne a PC szerver.
Amúgy szerintem 60$/90 nap ár teljesen vállalható, főleg hogyha több ember dobja össze az árát.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19685) Def26 válasza Mister_X (#19683) üzenetére


Def26
félisten

Jah, bocs én vagyok a f*sz. :R Igen, ez 90 napra ennyi.

Tehát 90 nap 60$ (13.000Ft), 30 nap pedig 25$ (5500Ft).

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19686) Neoteric válasza kovsol (#19684) üzenetére


Neoteric
addikt

Márpedig annyi, átlag 0.9-1 € / slot / 30 nap. :(

PSN: ne0teric_sAN

(#19688) gyuribácsi88 válasza gabor0077 (#19687) üzenetére

A moderátorokat biztos érdekli, és ki is vágnak mindjárt :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19689) Newyorker válasza Def26 (#19681) üzenetére


Newyorker
addikt

Köszi a meghívást, semmi lag a HUN serveren :))))

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19690) caska1991


caska1991
tag

Sziasztok ! A mai nap én is beálltam a sorba. Kicsomagolásnál ahogy szemlélgettem a gépet egy kotyogó hangra lettem figyelmes a lejátszó környékén. Minimális de hallható kisebb rázásnál. Tudom nem rázni kell, de ez normális ? Kipróbálni sajnos még nem tudom mert nem tartózkodom otthon. Tapasztalt valaki ilyet ? Előre is köszi :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#19691) Bagan


Bagan
aktív tag

holnap reggel 1.70?

(#19692) malphitee válasza Bagan (#19691) üzenetére


malphitee
senior tag

Bekapcsolod a gépet majd es meglátod ;)

Más :egyébként hogy lehet screenshot ot csinálni egy játékban tudatosan? Most néztem a ps-en nfs rol random képek vannak, meg 4 videó , pedig nem tudatosan vettem fel őket, streamet indítottam párszor viszont. Valaki írja le.

[ Szerkesztve ]

(#19693) malphitee válasza Madwe (#19646) üzenetére


malphitee
senior tag

HDCP mit takar?

(#19694) gyuribácsi88 válasza malphitee (#19693) üzenetére

Keress rá és megtudod, google a barátod. ;)

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19695) malphitee válasza gyuribácsi88 (#19694) üzenetére


malphitee
senior tag

Valami védelem a blu-ray es tv kommunikáció között . Ez nem mond sokat hogy a gyakorlatban mire jo. De ha kiveszik az 1.70 frissítéssel akkor annyit is ér kb, mint amennyi info van róla , azaz semmit ;)

(#19696) gyuribácsi88 válasza malphitee (#19695) üzenetére

Maradjunk annyiban hogy nem sokunkat érint ez a HDCP, max azokat akik külső felvevővel (avermedia) rögzítik a gampelayeket ;)

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19697) shunter


shunter
aktív tag

Ha készenléti, standby üzemmódba rakom, akkor is lefrissíti a rendszert?
(a netkapcsolat engedéjezve van alvó módba)

Éjszakás vok.
D.e. alszok, addig letudja magát frissíteni.

(#19698) malphitee válasza shunter (#19697) üzenetére


malphitee
senior tag

Azért alvó allapotba teszed 8orat hogy pár száz megat lefrissitsen? Szerintem amugy is ra kell nyomni a letöltésére ha kidobja hogy van elérhető frissítés , magátol nem fogja instant letölteni kérdezés nélkül .

(#19699) shunter válasza malphitee (#19698) üzenetére


shunter
aktív tag

Ez sztem nem 1-2 megás frissítés lesz. sajnos nincs űber netem, szaros 10megás csak, uh jó lenne ha alvóba letöltené. Amúgy persze, kibírom várni, csak érdekelt h mit is tud standby ba.

(#19700) kovsol válasza shunter (#19699) üzenetére


kovsol
titán

Nagyon meglepődnék ha 1GB nál nagyobb lenne majd, az meg 10Mbit/s -el nem egy nagy méret.

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.