Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20301) gyuribácsi88 válasza Garada (#20299) üzenetére

Szerintem pont olyan gagyi lesz mint a Dayz, nem megyek ezeknek ez a zombis túlélő dolog, meg igazából már unalmas is kicsit. Amit vártam/várok mert legalább hentelős lesz, az meg csúszik 2015-re, mint lassan minden.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20302) Garada válasza gyuribácsi88 (#20301) üzenetére


Garada
őstag

Szerintem én is passzolom és egyébként tudom mire gondolsz én is várok már arra :D

(#20303) gyuribácsi88

Dying Light tehát 2015 februárjában jelenik meg :(((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20304) tDr1v3r válasza gyuribácsi88 (#20274) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Khm, az F5-nél el van borulva az ég, nem csoda hogy sötétebb...

Amúgy mi a fszomért kell mindig az xone vs. ps4 témát előhoznotok? Marhára nem értem, de komolyan... használja mindenki azt amit vett 'szt kész.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20305) Alba Game válasza Garada (#20299) üzenetére


Alba Game
tag

Én a The Division -t és a Divinity -t várom. Ez a Watch Dogs valahogy nagyon nem mozgat. Biztosan velem van a hiba... :( Meg kéne már valami jó kis autókázás. Szerintetek melyik lesz a jobb? Drive Club vs.The Crew

[ Szerkesztve ]

(#20306) tDr1v3r válasza Alba Game (#20305) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Engem se érdekel nagyon... inkább egy Saints Row jöjjön, azon legalább végig szakadnék. :D

The Crew all dö véj.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20307) redXIII válasza Alba Game (#20305) üzenetére


redXIII
senior tag

Én egyiktől se várnék sokat csak ha nem NFS rajongó vagy...

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20308) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Sony Reverses Plans For Stupid PS4 'Upgrade'

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20309) bulikavagyok válasza Alba Game (#20305) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is nagyon rajta vagyok az autós témán, szerintem a DriveClub jobbnak tűnik, de egyébként nem sok mindenben hasonlít a két játék..
Pont tegnap jött ki két gameplay 1. 2. (remélem nem volt még) Nagyon ígéretes.

Illetve itt találsz a Crew-ról pár jó minőségű videót. Ez se rossz, de más kategória.

[ Szerkesztve ]

(#20310) gyuribácsi88

PlanetSide 2

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20311) barcabome


barcabome
aktív tag

Kéne egy kis help FIFA 14 ügyben.

Másnak is van olyan, hogy ha nem Ultimate Teamezek, hanem sima kick off akár gép ellen, akár sima online meccs, néha (mostanában szinte mindig) össze vissza vannak a játékosok nevei. A kommentátor a játékos valódi nevét mondja be, de a kijelzőn és a játékos mezén egy másik név van.

UT-ben sosem volt ilyen szerencsére, de így nem sok kedvem van UT-n kívül más játékmódot tolni, mert elég idegesítő.

Legutóbb olyan volt, hogy játszottam egyik PSN-es ismerősömmel egy meccset, Atleticóval voltam, ő a Real Madriddal, de az én csapatomnál minden név valami másik csapatból volt, míg az ellenfelem neveit nálam jól írta. :W :W :W

(#20312) barcabome


barcabome
aktív tag

Ja egyébként kedvet kaptam az online pro-hoz is, kéne csinálni egy klubot pár emberrel, vagy be is csatlakoznék egy csapathoz. Csak 1-2x próbáltam ezt a módot, de a random ismeretlenekkel nagyon rossz, viszont ha össze is játszanánk, akkor már nagyon jó lenne.

Illetve bármilyen Co-op dologban benne vagyok FIFA14-el kapcsolatban, vegyetek fel bátran.

Múltkor UT-ben feljutottam a másodosztályba, utána visszacsúsztam a 7-ed!! osztályig, most pedig ismét felfelé vezet az utam. Néha idegölő ez a játék, de "így szeressük!" :DDD

Érdekes, mert tegnap volt egy fullos Premier League csapatom Kompanyval, David Luizzal meg hasonlókkal, de nem tudtam velük nyerni. Utána csináltam egy full ezüst lapos csapatot, azzal 7-2-kre nyertem a világválogatottak ellen is, de megint visszaestem. Most megtaláltam az arany középutat és vegyítettem a számomra legjobb játékosokkal a csapatot. Aruna Koné nagyon nagy tank! :C

(#20313) Dexar007 válasza barcabome (#20312) üzenetére


Dexar007
veterán

Muszaj lesz megint visszavennem a fifat.Pedig en mar nem akarok fuggo lenni. :( ;]

Give me your cum,bull!

(#20314) kovsol válasza ForRedGlory (#20288) üzenetére


kovsol
titán

Sose bírtam ezeket a baseball játékokat. NBA 2k14 szerintem még mindig jobb. :) Fifa14 ből a demót próbáltam csak, de közelében nem volt szerintem az nba 2k14 nek.

May the Force be with you!

(#20315) gianni85 válasza kovsol (#20314) üzenetére


gianni85
veterán

Demo alapján én is passzoltam a Fifát. Számomra nem sok fejlődés van a játékban és 2012ben kifulladt

(#20316) H0sT|s


H0sT|s
csendes tag

Van valami módszer, hogy megkülönböztessem a PS mellé adott joyt, és a külön vásároltat? Az egyik már elég rossz állapotban van, nem szeretném vinni hozzá a gépet ha a külön vásárolt kopott el

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#20317) lukirobi válasza H0sT|s (#20316) üzenetére


lukirobi
tag

A gépet így is, úgyis vinned kell a garanciális problémád érvényesítéséhez :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#20318) Neoteric


Neoteric
addikt

Forzás dologra visszatérve amúgy tényleg nem túl reprezentatív összehasonlítani két játékot youtube videóból kivágott jpeg kép alapján. Viszont az is tény, hogy a forza5 nem nextgen, grafikailag kb forza 4 csak 1080p-ben, ami főleg annak tekintetében wtf, hogy az előzetes videókon (ami meg ugye még pc-n futott) kib@szott szép volt. Vagy lusták voltak kihasználni xbone képességeit egy exkluzív játéknál a programozók, vagy ennyit tud a gép. Tartalmilag szintén tényleg elég tré, szóval oké, hogy a valami több mint a semmi (ps4-en egyelőre nincs ugye semmi), de nekem személy szerint ilyen valami nem is kéne. Gondolom gyorsan összedobták megjelenésre forzát, h el tudják mondani microsoftéknál h nekünk már van autós játékunk. Magát a gépet se most tervezték kiadni, kétlem, hogy pont egy játék fejlesztését ennyivel előrébb akarták volna befejezni.
Horizon2-t mindenképp várom így is h nincs boxom, kíváncsi vagyok nagyon mit tudnak kihozni tartalmilag & grafikailag a gép megjelenése után majd egy évvel.

PSN: ne0teric_sAN

(#20319) Garada válasza Alba Game (#20305) üzenetére


Garada
őstag

The Division eszméletlenül jó lesz szerintem, alig várom :D

(#20320) Madwe válasza lukirobi (#20317) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudtommal nem, csak abban az esetben ha a géppel vásárolt a hibás, külön vásároltra eleve más garipapírt kapsz.

(#20321) ForRedGlory válasza gianni85 (#20315) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az érdekes lenne, ha nem látnál fejlődést. Pont a Fifa 14-nél ilyet mondani. Javaslom, hogy nézz két videót mindkét játékról...

(#20322) Alba Game válasza ForRedGlory (#20321) üzenetére


Alba Game
tag

Garada: Bezzzony ! A leginkább várós multi cím, amióta csak megláttam. :C

Neoteric: Hagyjuk már ezt az Xbox -os game összehasonlítgatást. Már mki túllépett rajta. Ez itt a PS4 fórum, hahóóó ! :R

Gianni85: Én is fifáztam épp eleget a 12-13-14 -el, de nem érzem úgy, hogy nem fejlődött volna. Tény és való, nem ég-föld a különbség, de akkor is. A finomítgatások nagyon sokat számítanak és szerintem még van is hova tovább lépni. Nem veszem meg minden évben, de mindíg elkunyizom cimborától, amikor ő már megvette a következőt. De a jobb részek megvannak (pl. a 12. :B )

(#20323) jófiú90 válasza Neoteric (#20318) üzenetére


jófiú90
tag

"Vagy lusták voltak kihasználni xbone képességeit egy exkluzív játéknál a programozók"
Drive club 30fps...

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#20324) haddent válasza jófiú90 (#20323) üzenetére


haddent
addikt

Egy majd fél év múlva megjelenő játékról szállingózó (még változás sem kizárt..) adatokkal támasztod alá, hogy egy másik konzolon egy másik cég másik játéka miért gagyi? Értem.

(#20325) jófiú90 válasza haddent (#20324) üzenetére


jófiú90
tag

Nem irtam, hogy gagyi. Csak reagaltam a "lusta programozok" kommentre. Az autos illetve fps jatekoknal (foleg ex cimeknel) legyen mar meg a 60fps. Ezek utan az lesz a gaz, ha a PC fullosan fog futni ps4-en...

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#20326) H0sT|s válasza lukirobi (#20317) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

Van egy gépem amihez adtak egy joy-t és vettem egyet külön csomagolásban. Nem tudom megkülönböztetni melyik melyik, ezért kérdeztem, mert nem szeretném fölöslegesen hurcolni a gépet, ha nem muszáj, mert ami különállóként lett vásárolva ahhoz nem szükséges a gép, hogy cseréltessem

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#20327) shunter válasza H0sT|s (#20326) üzenetére


shunter
aktív tag

A joy sorozatszáma biztos ott van a számlán, vagy valami papíron. Ha nem, az a legjobb lenne. Így ha a konzol mellé kapott joy hibásodik, visszatudod vinni a külön vett garipapírjával. Így nem kell a ps t is cipelgetni.

(#20328) Bagan válasza shunter (#20327) üzenetére


Bagan
aktív tag

gariztatashoz kell a ps4 konzol is es osszes tartozeka, es ugy kuldik el valahova. En is ezmiatt szopok mert szar a joyom, de nem akarom az egesz gepet cipelni. Jo lenne gyorsabb megoldas.

(#20329) shunter válasza Bagan (#20328) üzenetére


shunter
aktív tag

Pont itt a lényeg. Ha van egy külön vásárolt kontroller, akkor csak azt kell vinni, mivel csak arra szól a gari.

(#20330) Garada válasza shunter (#20329) üzenetére


Garada
őstag

Így igaz, ha esetleg nekem valami gond lesz vele ott a másik és helyette veszek egy újat meg van oldva.Azok hallatán hogy mennyi gond van vele én ezt egyszerűbb megoldásnak tartom.

(#20331) Bagan válasza Garada (#20330) üzenetére


Bagan
aktív tag

Igen, es? Nekem a konzolhoz kapott joyom romlott el, es nagyon nem akarom szetbontani a nappalit ezvegett

(#20332) Tegla80 válasza Bagan (#20331) üzenetére


Tegla80
addikt

Jó akkor ne bontsd szét a nappalit. :U
(de holnap ne is írd megint ide,h szar....... tudjuk...... a megoldást Te is tudod.... ;) )

amúgy meg :nekem anno ps3 nál spec a géphez kapott játékot kellett újra +vennem mikor gépet cseréltek.Mert a komplett gépcsomagot leadva voltam csak jogosult az új ps3 ra. Azt vettem,azt is kérték kompletten vissza. :K Azóta a gari lejáratig semmi géphez kapott dolog "nem eladó",csak utána. ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#20333) Bagan válasza Tegla80 (#20332) üzenetére


Bagan
aktív tag

3 ezer egy ut oda vissza legkozelebbi Sony bolthoz. Nos, voltam egyszer Kedden. Be kell vinnem a gepet az mar 2. 3 meg amikor vissza kapom. 9 ezer azert, hogy legariztassam ezt a szaros joysticot. Microsoft telefonhivasra kepes ujat hozni. Nem hiszem el

(#20334) gianni85 válasza Bagan (#20333) üzenetére


gianni85
veterán

This is 4 the players :)
Remélem nekem semmi bajom nem lesz vele

(#20335) InFRaReD válasza gianni85 (#20334) üzenetére


InFRaReD
tag

Tényleg ennyi gond van a kontrollerekkel, vagy csak a fórumozók között magasabb az előfordulás? Én most rendeltem elő egy watch dogs-os bundlet (idáig ps3), azért kerek szemekkel olvasom azt, hogy 1) szétesnek az új kontrollerek 2) a sony meglehetősen trágya módon kezeli a garancia kérdését.

Fura,a ps3-é elég strapabíró, évek óta zúzom és semmi baja.

(#20336) kovsol válasza InFRaReD (#20335) üzenetére


kovsol
titán

Akinek működik az nem szokta beírni a fórumra azt, hogy minden fasza, csak akinek gondja van. Épp ezért van az, hogy a neten mindig a problémákkal van tele minden fórum. (akármilyen témával kapcsolatban, nem csak a PS-re gondolok)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20337) lukirobi válasza Bagan (#20333) üzenetére


lukirobi
tag

GLS futár, gyors megbízható, oda-vissza 2 rongyodba kerülne...csomagbiztosítással 3..

Sony 55w805+ps4+xone

(#20338) gyuribácsi88 válasza kovsol (#20336) üzenetére

Nekem eddig semmi bajom a kontrollerrel, 2 hónapja nyúzom, és amikor azt írom hogy "nyúzom" akkor azt úgy is kell érteni :DDD [csak hogy legyen ilyen komment is]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20339) Madwe válasza InFRaReD (#20335) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én november óta használom és semmi baja, de ezt nyilván nem hangoztatom csak úgy s sokan vagyunk még így. :K

(#20340) Ps Vita


Ps Vita
őstag

+1
December óta és semmi:K

(#20341) tDr1v3r válasza InFRaReD (#20335) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Haver 3 hete vett gépet, kopp kopp eddig jó neki.

Made in Japan, ha számít...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20342) kovsol válasza tDr1v3r (#20341) üzenetére


kovsol
titán

Gamepadot is japánban gyártják? Vagy abból csak kinai van?

May the Force be with you!

(#20343) Tegla80 válasza tDr1v3r (#20341) üzenetére


Tegla80
addikt

csak a gép a japó,ha jobban megnézitek sztem.
legalábbis nálam japó a gép míg csájna a joy benne ....
de hibátlan jan31 óta.

szval +1 a "nem mind szar" ra

Sony® & PlayStation®

(#20344) lukirobi


lukirobi
tag

Ha valaki, én aztán sokat tolom, napi minimum 5 óra, de van, hogy 10+, és egy nagyon enyhe kis kopás a bal karon, de ennyi...

Sony 55w805+ps4+xone

(#20345) Dexar007 válasza lukirobi (#20344) üzenetére


Dexar007
veterán

Mivel foglalkozol,hogy ez lehetseges legyen? Esetleg tanulo vagy? :) Mert akkor megertem.

Give me your cum,bull!

(#20346) mrterminator válasza Dexar007 (#20345) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Simán KOCKA :C

(#20347) hudekira0 válasza Dexar007 (#20345) üzenetére


hudekira0
tag

nekem tanuló ként sem jön össze :D

(#20348) barcabome


barcabome
aktív tag

Nekem kínai a gép is, de alig van kopás a analóg karon. Viszont ma megjött ez és így sokkal jobb. Nagyon jól illeszkedik a karra, olyan, mintha gyárilag rajta lenne, nem mozog eddig.

Van benne egy sűrűn bordázott pár, az alacsonyabb, míg van egy pár sima, aminek 4 kis pötty van a szélén.

A sima felületű egy picit magasabb, illetve a közepe kicsit befelé süllyed.

Úgy raktam rá, hogy bal analóg karra a sűrűn bordázottat, jobb oldalira pedig a magasabb simát, mert a jobb oldalival így sokkal jobban lehet célozni BF4-ben pl.

Nekem nagyon tetszik, nagyon jó a tapintása mindkét fajtának. Csak ajánlani tudom. Nekem a gyári analóg felületen már-már sok használat után kezdett csúszkálni az ujjam.

(#20349) gyuribácsi88 válasza barcabome (#20348) üzenetére

Igen én is ezért veszek rá ilyet, mert elkezd csúszkálni rajta az ujjam. De mindenki dicséri ezt a kupakot szóval bepróbálom. Meg majd veszek egy ilyen fps freek cuccost, mert állítólag az még ennél a kupaknál is jobb, bár a youtube-on néztem róla videót, és mintha az elég könnyen lejönne az analógról.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20350) barcabome válasza gyuribácsi88 (#20349) üzenetére


barcabome
aktív tag

Ez a kupak garantáltan nem jön le, alig tudtam rátenni. Az alja teljesen beér a kar tengelyéig. :)

Nem tudom emiatt-e, de hosszú idő után most BF-eztem először és nagyon jól ment első halálomig leszedtem vagy 5-6 embert, egyszer úgy, hogy ketten egyszerre jöttek felém szemből balról és jobbról és mindkettőt leszedtem. :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.