Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153651) Deck válasza seniman (#153650) üzenetére


Deck
titán

Keress csak rá nyugodtan :)
Ok.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#153652) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Van valakinek tapasztalata Oculus és PS VR-el egyszerre?
Megéri az oculus a felárat vagy ugyan azt tudja kb, mint a ps vr?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#153653) .LnB válasza szzoo (#153636) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel, erről más is érdeklődött mikor látta, higy árulom, ezért csak bemásolom ide azt, amit neki is írtam.

"Nem azért adom el mert nem jó. Hanem mert ennek az online lenne a lényege. Nekem meg egyszerűen nincs időm 15 köröket (vagy sokszor többet) lenyomni. Minden nap megcsináltam benne a napi 42 km-t. De például van egy egy órás Endurance futam a Mission Challange-ek között, és több mint egy hete nem volt időm nekiülni lenyomni. :(
Esténként meg ha leültem akkor Uncharted 4-et meg a Lost Legacy-t nyomtam.

Úgy döntöttem, hogy mivel PC-re megvan az összes szimulátor játékom, ezért nem tartogatom a GT Sportot, PS4-en mellőzöm az autós játékokat.

Szal' kipróbáltam, tetszett tényleg, de ezért a napi 42km-ért felesleges itt porosodnia. Ráadásul sok PS exkluzív játékom van amit végig kell még játszanom. "

A többi szimulátorhoz azért nem tudom mérni, mert pc-n minden segítséget kikapcsolva, kormánnyal játszottam. GT-vel meg nem. De a vezetési érzet jó. Tényleg semmi bajom nem volt vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153654) 30z.Samu válasza .LnB (#153653) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szegény GT Sport nálam is porosodik, de nem akarom eladni. :D

Sic Parvis Magna

(#153655) mattheus válasza 30z.Samu (#153654) üzenetére


mattheus
őstag

Nem értem miért porosodik a Gran Turismo Sport oly sok embernél, mert szerintem nagyon sok remek Online bajnokság van, ahol az Sport mode-al ellentétben sokkal korrektebb hozzáállással lehet találkozni, "határokat" feszegetni és versenyezni.

Természetesen ettől függetlenül vannak benne bosszantó hibák, de akkor is jó móka :)

[ Szerkesztve ]

(#153656) 30z.Samu válasza mattheus (#153655) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem azért nem játszom vele, mert nem tetszik, hanem mert mindig van más. :B Ettől függetlenül nagyon bejön, csak sajnos én sem tudok egyszerre egynél több játékkal játszani. :B Ezért sem szeretnék most egy darabig játékot venni, a januári akció keretében felhalmozottak nagy részéhez még hozzá se szagoltam, pedig már június van. :D

Sic Parvis Magna

(#153657) Lackooo84 válasza #20844032 (#153649) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A külseje az tuti ugyanaz, mert elküldés előtt csináltam róla képeket, a szériaszáma stimm, a gyűrűm kopása alul stimm, még az analóg karokon a gumik kopása is stimm, szóval ugyan azt kaptam vissza, csak a belét kicserélték szarra. Sajnos én nem tudom személyesen bevinni, pedig most bevinném, és úgy odavágnám, hogy csak úgy nyekkenne. A telefont is cseszik felvenni azóta is, eszméletlen ami ott folyik... :(((

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#153658) Dvix válasza jeni (#153613) üzenetére


Dvix
senior tag

Fogalmam sincs. :D

(#153659) szzoo válasza .LnB (#153653) üzenetére


szzoo
tag

Lemaradtam, köszi! Azt hittem a Campaign-on túl vagy a Sport meg nem tetszett.
Assetto Corsával meg a többi nagy nevű szimulátorral meg nem játszottam. PC2-nek is csak a demójával. Ezért érdekelt.

(#153655) mattheus
Hosszabb (online) kihagyás után tegnap mentem egyet Sport mód C-n. Én szeretem a Sport mód határait, szabályait. Utóbbi jó pár versenyen nem kaptam frusztráló büntetést, pedig például tegnap is kaphattam volna (többször szétestem verseny közben). Úgy érzem fejlődik.

Lobby módban ritkán megyek. Főleg akkor, ha fix pályához van kedvem. De csak azért, mert nincs időm szöszmötölni vele, a napi versenyek idejével ezzel szemben tudok számolni.

[ Szerkesztve ]

(#153660) heihachi válasza mattheus (#153655) üzenetére


heihachi
addikt

Április végén, a szülinapomon indítottam el utoljára a GTS-ot, de csak hogy átvegyem az ajándék autót :D
Nekem azért porosodik, mert nem tudok és nem is akarok elég időt beletenni, hogy online is versenyképes legyek, úgy meg nem akarok másokkal körözgetni, hogy 4-5 mp-el lassabb vagyok. (Ez nyilván nem a játék hibája.)
Ettől még amúgy nem porosodna, játszanék vele szívesen, ha lenne egyetlen értelmes játékmód is benne, ami nem online, de szerintem nincs (pl egy tisztességes karrier mód). (Ez se feltétlen a játék hibája, ez magánvélemény.)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#153661) szzoo válasza heihachi (#153660) üzenetére


szzoo
tag

Sport mód ezért is jó. Hozzád hasonló versenyzőkkel rak össze a gép. Lobbyban a legtöbben engem is úgy lehagynak, hogy csak pislogok. De kit érdekel...

(#153662) ProEvoFan válasza mattheus (#153655) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jó móka!Most farmolom az 50lvlt.Már csak ez kell a platinához...de még 456000xp vissza van :) Az kb 57 verseny X-Bowal.

(#153663) erahurka


erahurka
félisten

2019 Február 22.-én jön a Days Gone.

[ Szerkesztve ]

(#153664) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2019.02.22. - Days Gone.

Live-Die-Respawn

(#153665) 30z.Samu válasza oriic (#153664) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na az instant get lesz. :K

Sic Parvis Magna

(#153666) ProEvoFan válasza oriic (#153664) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Magyar felirattal? :B

(#153667) oriic válasza oriic (#153664) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: Lassú voltam. :( (Magyar feliratról nem kaptam hivatalos infót)

Live-Die-Respawn

(#153668) #20844032 válasza Lackooo84 (#153657) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát akkor nőjjön köröm az orrukra! :(

(#153669) .LnB válasza oriic (#153664) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kb az egyetlen nagy ex cím, amin nem látom, hogy mitől lenne jó. Zombis, unom a zombis témát. Annyi nagyjából az újdonság, hogy ez open world zombis.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153670) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Warhammer Inquisitor Martyr nem lesz elérhető Store-ban? Dobozosan 15K, eléggé tetszetős kis trancsírnak néz ki...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#153671) RangerFox válasza .LnB (#153669) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Engem a legutóbbi két, közel 1 órás gameplay meggyőzött, hogy ez nekem kelleni fog. Én várom.

(#153672) wolf13 válasza .LnB (#153669) üzenetére


wolf13
őstag

Hát akkor még az open world sem újdonság zombi téren csak, hogy egyet említsek : Dying Light.

Amúgy ez lehetett a mai Sony bejelentés ?

[ Szerkesztve ]

(#153673) #20844032 válasza RangerFox (#153671) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szintén. Nem attól lesz rossz egy játék, hogy alaptéma zombis (ld. TLoU). A megvalósítás a lényeg.

(#153674) Xaels válasza Bad Pritt (#153670) üzenetére


Xaels
félisten

Eltolták a megjelenést Július 5-re. Addig nem lesz elérhető digit formában úgy néz ki. MS store-ról is lekerült [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#153675) .LnB válasza RangerFox (#153671) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én jövő februárban a The Division 2-t veszem majd. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153676) MmDorian


MmDorian
őstag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Euronicsos gari kiterjesztés/ biztosítással ?
95-ért adják a PS4 Prot az aprón, 5 év garival, de doboz nélkül.
Nincs bajom vele, ha használt de a garinak örülnék.

Köszi! :R

(#153677) Sordoran


Sordoran
addikt

Csak kis megjegyzés, platinumshop-on és konzolokszervizénél elindult a Days of play akció, lehet olcsóbban rendelni a "cuccokat". :U (előbbinél 17.990 Ft a Gold fejes :C )

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#153678) Csabee86


Csabee86
senior tag

Hitman 2 Annuance Trailer

Megjelenés: November 13

Aki előrendeli az játszhat a Hitman Sniper Challenge küldetéssel.

(#153679) tepenzed válasza Sordoran (#153677) üzenetére


tepenzed
őstag

ezek a 10% leárazások elég elkeserítőek, ráadásul a túlárazott termékeken. Oké van egy két "jó" deal, de ez a black fridayoknál is rosszabb :D

(#153680) Dvix válasza Sordoran (#153677) üzenetére


Dvix
senior tag

Wow köszi! :)

(#153681) erahurka válasza Csabee86 (#153678) üzenetére


erahurka
félisten

Ez gyakorlatilag Season 2, vagy dobták a sorozatos formulát?

(#153682) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Storeban 6k a Fifa18 és gondoltam, hogy teszek vele egy próbát, ezért megvettem.
Na most, ez egy jó nagy kalap s.ar.
Össze-vissza laggol, bugos, a játék csal, mint az állat.
Na mindegy, sorolhatnám még, de nincs értelme.
Vissza lehet kérni valahogy az árát, vagy ezt a 6k-t már buktam? :D
Inkább elkölteném az árát Days of Playen. :)

[ Szerkesztve ]

(#153683) rumkola válasza Sordoran (#153677) üzenetére


rumkola
veterán

Nem indult el!!!

(#153684) Talala


Talala
senior tag

Alza is benne van az akcióba. Megy a visszaszámlálás.

(#153685) ProEvoFan válasza Sordoran (#153677) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jó nagy fos.Semmi nagy szám, csak a szokásos...
Holnap storeban sem várok megváltást...

(#153686) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag
LOGOUT blog

Én azért bizakodom.
Pro alap gép ( csak fehér jöhet szóba) + 1 irányitó + a wireless fejes + 2 játék.
Ez a terv.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#153687) Dvix válasza Sordoran (#153677) üzenetére


Dvix
senior tag

Először megörültem aztán, aztán látom h az összes játék, legalább is a nagy címek full árról vannak leárazva mikor megjelentek? :( Last uf Us, Journey CE, olcsóbbak voltak 4 nappal ezelőtt, mikor benéztem pl. a konzolokszervize honlapra! A konzolokról ne is beszéljünk! PS4 500Gb+ God of War 100k? Menjé má! Az összes nagy (régi)név 6,5k. A platinum shopban témnyleg ott az új gold füles. A játékok egy részére meg az van már kiírva h elfogyott. :((( Akkor minek rakják ki? :O

[ Szerkesztve ]

(#153688) qfm


qfm
senior tag

Az alza link elég hasznos, készlet, és a holnapi árak is láthatóak. De vajon ennyi lesz máshol is a választék? Semmi pro gép?

(#153689) Dvix válasza qfm (#153688) üzenetére


Dvix
senior tag

a gamertechnél láttam utoljára pro-t, fehéret 116k-ért 4 nappal ezelőtt, most elfogyott és ha van is 127k mint mindenholmáshol...feketében. :((( Kezdem azt hinni h ez előtt a days of play előtt jobb lett volna vennem játékokat előre és most valami gépet....most komolyan.
Az Alza legalább normálisan csinálja. A legnormálisabban. Ott az összes termék, mennyi lesz az ára, mennyi van és h mennyi lesz az ára. A magyar boltoknak letört a keze ezt megcsinálni :N

[ Szerkesztve ]

(#153690) Lackooo84 válasza Dvix (#153689) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akciók előtt fel kell pumpolni az árakat, ez a trend... :)

The Truth is out there...

(#153691) Dvix válasza Lackooo84 (#153690) üzenetére


Dvix
senior tag

Értem én de szerintem el vagyok tévedve a játék árakkal, vagy túl sokat vártam. 6000 ezer egy új játékért. okay. Csak valamelyik alatta volt, nem is olyan rég... :((( Talán ez zavar legjobban. Mindegy meg kell várni a holnapot jobb ajátlatokért hivatalos több partnernál. :(

[ Szerkesztve ]

(#153692) Sordoran válasza Dvix (#153687) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem egyedül a Gold füles kellett, azt megrendeltem, ez tényleg olcsóbb. Többi személy szerint engem nem érint, csodát nem kellett várni. Ott van sony honlapján mit mennyiért akcióznak, annál többet felesleges volt vári, csak csalódás lehet a vége. Játékok pedig majd holnap store-ban lesznek, de az is csak szokásos szintre lesznek szerintem akciózva. Uncharted szériát bezsákolom és ennyi. Magyarországon black friday pedig ritkább mint a fehér holló. ;]

ui.: Mikor megvettem a ps-t másfél hónapja, láttam akcióban tlou remasteredet "akciósan" 6500-ért. Pár nap volt hátra, lecsaptam naivan rá. Azóta eltelt hetekben is végig akciózva van 6500 Ft-ért, folyamat megújítva mellette a számláló. Na most akkor ez miért akciós ár, ha soha nem drágább?

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#153693) 30z.Samu válasza Talala (#153684) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi, hogy szóltál! :R Nem is akármilyen árakkal szállt be! :R

Sic Parvis Magna

(#153694) Lackooo84 válasza Sordoran (#153692) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az a normál ára az US storeon ($20), akciósan $10 szokott lenni. :D

The Truth is out there...

(#153695) Dvix válasza Sordoran (#153692) üzenetére


Dvix
senior tag

Igen, ezért most "kiégtem" a hype-ból picit :( Meg úgy érzem egy két játéknál megégett az ánuszom, hogy most megláttam, hogy 1500Ft is drágábban akár. :W DE erre is számítottam, úgyhogy meg van az alternatívám h rakom ezt össze. :K De azért még a holnapot megvárom.

(#153696) seniman válasza bombibmw (#153682) üzenetére


seniman
addikt

Ha bizonytalan vagy,olyankor kell lemezest venni. :DDD Azt rá lehet ragasztani olyanra,akinek bejön. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#153697) Lefty válasza Sordoran (#153677) üzenetére


Lefty
addikt

Ez az uj fejes mar?

(#153698) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Platiunum Shop-on már az akciós áron lehetett berakni a kosárba, meg is rendeltem. :D Kíváncsi vagyok, hogy holnap mehetek-e érte. :D

Sic Parvis Magna

(#153699) libus


libus
őstag

Miért kér bankkártya adatokat a Store, mikor az e havi free játékokat le akarom tölteni? :U

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#153700) seniman válasza libus (#153699) üzenetére


seniman
addikt

Nem trial plus-al akarod?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.