Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130751) Victoorius válasza mattheus (#130750) üzenetére


Victoorius
junior tag

Én még nem próbáltam ezt, számomra kicsit macerás a kódozgatás, de akkor ezek szerint nem is működik hibamentesen.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#130752) bandi0000 válasza mattheus (#130750) üzenetére


bandi0000
nagyúr

most nekem sem küldi a kódot a megadott számra...

(#130751) Victoorius semmi gond nincs ezzel, csak most valamiért nem akar működni, amúgy is csak 1-szer kell "kódozgatni" minden eszközön, aztán már megjegyzi a rendszer és kód nélkül is beenged

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#130753) Victoorius válasza Petreszku (#130742) üzenetére


Victoorius
junior tag

Biztos jó az új rész, de nekem nem ér 9 ezer forintot féláron.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#130754) bAtt001 válasza bandi0000 (#130752) üzenetére


bAtt001
addikt

Működik az általában, csak nekem most pl. a store-t sem tölti be, le vannak terhelve nagyon :D

(#130755) Neoteric


Neoteric
addikt

PS4 Pro + Gran Turismo Sport bundle ~€350 még 14 órán át. [link]

PSN: ne0teric_sAN

(#130756) vg válasza Rebell (#130737) üzenetére


vg
addikt

Nem aktív semmi, ott az "Add to Basket", ha valóban megvásárolod, akkor nem lesz ott.

(#130757) mattheus válasza bandi0000 (#130752) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm, hogy ránéztél! Akkor megnyugodtam. Lehet, hogy szolgáltató oldali hiba

(#130758) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
A Bloodborne milyen játék, érdemes bezsákolni? Ha jól olvastam ilyen Dark Souls szerű viszont azzal sem játszottam. Hogy képzeljem el a játékmenetet, open world? Egész jó áron van most a Storeban, elgondolkodtan rajta.

(#130759) gyuromoj válasza Neoteric (#130755) üzenetére


gyuromoj
veterán

Garancia hogy van ezeknél?
Itthon is vihetem valamelyik Sony szervizbe vagy vissza kell küldeni az Amazonnak?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#130760) Victoorius válasza Peetey91 (#130758) üzenetére


Victoorius
junior tag

Világ legjobb játéka! :R

Hát, kétélű fegyver. Ha magas a kudarctűrésed, kitartó vagy és működik benne a "rohadjak meg csak azért is megcsinálom" attitűd, életed egyik legjobb játékélménye lesz. Ha nem, pokol lesz, és a halálba kívánod majd.

Nem mindenki bírja a From-játékokat egyformán, van, akiket totálisan beszippant (és többet sose enged el), van, aki meg az első sarkon nem tud túljutni, olyan nehéz neki.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#130761) toompa válasza gyuromoj (#130759) üzenetére


toompa
őstag

Elvileg ha EU-s beszerzés,viheted itthon a sony szervizbe. Legalábbis én amit német MM-ben vettem,itthon szervizelhetem,azt mondta a szerviz. Gondolom az Amazonos gép is ilyen,de biztosat csak a szerviz tudna mondani. Hívd fel őket. Én írtam nekik tegnap mailt,de még nem válaszoltak.

(#130762) gyuromoj válasza toompa (#130761) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha kapsz választ, tedd már közzé legyszives itt a topikban.
Anno nemet MM-s géppel semmi gond nem volt itthon.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#130763) Imilenni


Imilenni
addikt

Srácok akkor ez a végléges akció mi?

Press "F" to pay respects.

(#130764) sp8787 válasza Peetey91 (#130758) üzenetére


sp8787
addikt

Akik vegigjatszottak azok kozul senki nem fogja neked azt mondani ,hogy ne vedd meg a BB-t. Az egyik legeredetibb es maganvelemeny de a valaha keszult egyik legjobb jatekrol van szo.

Akiket meg kiver a hideg az ilyen jellegu jatekoktol azok meg nem fogjak azt mondani ,hogy vedd meg.

Sztem nezz meg par videot ha meg nem jatszottal ilyen jellegu jatekkal. Hiaba van jo arban ha nem jon be ez a stilus akkor megiscsak penzkidobas.

[ Szerkesztve ]

(#130765) toompa válasza gyuromoj (#130762) üzenetére


toompa
őstag

Megbeszéltük. :)

(#130766) slloyd válasza Peetey91 (#130758) üzenetére


slloyd
senior tag

Nekem nagyon nem volt bejövős...
Jó ha 10 percet töltött a gèpben a lemez :D

(#130767) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ha már BB, én US profilra vettem meg, de mióta az alapjátékba eljutottam a végéig, ami kb 3 hónapja volt, azóta nem akciózták a kieget, a magyar store-ba meg vagy 5-ször legalább... ennek mi lehet az oka?

Xbox One: bandymnc

(#130768) kentucky


kentucky
őstag

Ha valakinek van kedve én ma ráveszem accomra Gt sportot, olyan valakit keresek akinek pedig megvan az F1 2017 :D

(#130769) saelin válasza Peetey91 (#130758) üzenetére


saelin
veterán

Röviden: Nagyon nehéz játék, amihez rengeteg türelem és ügyesség kell, hogy előre haladj. Sokszor fogsz benne meghalni, többször mint hinnéd, de amikor sikerül tovább jutni vagy megölni egy boss-t... Uh, olyan mint egy hullámvasút. :DDD
Eddig én csak a Nioh-t mertem kipróbálni ebből a stílusból.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#130770) Victoorius válasza sp8787 (#130764) üzenetére


Victoorius
junior tag

Több is veszett Mohácsnál!

A puding próbája az evés, szerintem próbálja ki! Lehet, hogy totál beszippantja. Ha meg nem, akkor nem. Ezért lenne érdemesebb lemezesen megvennie, mert ha nem tetszik neki, akkor el tudja adni.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#130771) vonSux válasza Peetey91 (#130758) üzenetére


vonSux
őstag

A platformon eddig megjelent legjobb exklúzív cím (persze, kinek-mi..). Van a játéknak saját topikja is ha több infó kell.

(#130772) Victoorius válasza bandi0000 (#130767) üzenetére


Victoorius
junior tag

Az az oka, hogy rosszul döntöttél. :))

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#130773) Peetey91 válasza Victoorius (#130760) üzenetére


Peetey91
senior tag

és @ sp8787
szerk: és a többieknek is! :)
Köszi a választ mindkettőtöknek!
Igazából ezzel, hogy egy "újfajta" játékélményt nyújt azoknak akik idáig nem játszottak ezekkel meghoztátok a kedvem, pont valami újdonságot keresek, az open world cuccokból egyelőre kiégtem egy kis időre a Witcher, HZD stb után (jók voltak, csak akkora timesink, mert szeretem a felfedezést, kis hülye mellékküldetéseket és azt veszem észre, hogy millió órát beleraktam és a főküldetés 20%-on áll. :D )
:R

[ Szerkesztve ]

(#130774) Kvelstadt válasza Peetey91 (#130758) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez volt AZ exklúzív cím ami miatt ps4et vettem. Azóta is ez az exklúzív cím ami miatt legjobban megérte megvenni a ps4-et.

Amúgy nem csak olyan mint a dark souls hanem ugyan az a csapat csinálta.
Ahogy előttem is írták. Ha szereted a kihívást, kitartó vagy akkor fogod szeretni. Ha nem ilyen vagy akkor darabokra szed mielőtt feladod.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#130775) Victoorius válasza Peetey91 (#130773) üzenetére


Victoorius
junior tag

Nekem 250+ órám van a Bloodborne-ban. :Y

Adott esetben akár olyan is lehet, hogy 10-15 órád fog elmenni EGYETLEN bossra a játékban, szóval nem ajánlhatok mást, mint vért, verítéket és könnyeket!

És a világ legjobb játékélményét. :)

[ Szerkesztve ]

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#130776) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Tudom, hogy volt róla már szó, de nem emlékszem melyik játéknál.

Megvan a Final Fantasy XV dobozosan Season pass nélkül.
Régóta várom, hogy leakciózzák a season passt, de most a ps store-ban a delux edition majdnem annyi mint maga a season pass.

Kérdésem az, hogyha megveszem a deluxe edition-t, akkor a lemezes mentését tudom használni a digitális játékban? (Valamiért az rémlik, hogy nem, de biztos ami biztos megkérdezem)

Szerk.: Valamint hihetetlen, milyen lassú a ps store.

[ Szerkesztve ]

(#130777) Imilenni válasza Victoorius (#130775) üzenetére


Imilenni
addikt

Noih-t próbáltad már?
Nemtudok dönteni köztük :(
DS3/DS2 tetszett :R

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#130778) RiZool


RiZool
tag

Most szeretnék VR-t venni és olvasgattam itt amit írtatok de azért felteszem a kérdéseket még 1x (hátha valamit félre értettem)

Ilyet szeretnék venni:
https://www.amazon.com/gp/product/B076PW5K56/ref=ox_sc_act_title_2?smid=ATVPDKIKX0DER&th=1

Kérdés:
- Csak itt van ilyen ? vagy esetleg máshol közelebb is ? (erre van vám vagy valami? és ha igen mennyi ? vki tudja ?)
- A játékot tudom használni az EU accommal ? vagy kell egy másikat létrehozni ?
- Ebben valóban az új VR van már ? (valaki mintha ezt írta volna korábban)

Bármilyen tanács jöhet :) Köszi előre is! :R

(#130779) sp8787 válasza Victoorius (#130770) üzenetére


sp8787
addikt

Yep de ha bejon neki ez a stilus akkor nincs megallas elindul a lejton........DS2,DS3,Nioh,LOTF.......

Egy baj egybekent van ezekkel a jatekokkal. Kepesek tonkretenni a tobbi jatekot.

(#130780) Peetey91 válasza sp8787 (#130779) üzenetére


Peetey91
senior tag

Na jó ennyi jó szó után megveszem
Köszönöm mindenkinek a hsz-eket, megint nem sikerült megúsznom a vásárlást :D :R

(#130781) Victoorius válasza Imilenni (#130777) üzenetére


Victoorius
junior tag

Igen, próbáltam. Azért az más, mint a From-játékok. Nagyon jó az is, de nekem nem adta a From-feelinget.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#130782) sp8787 válasza Victoorius (#130781) üzenetére


sp8787
addikt

Eppenseggel sztem ez egy oriasi plussz. A Nioh egy felelmetesen jo jatek kimondottan akkor ha teljesen vegigviszed az osszes fokozaton es meg az Abyss-t is fullra megcsinalod.

(#130783) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Kiváncsi vagyok a véleményetekre azzal kapcsolatban, hogy szerintetek megéri-e egy sima PS4-et Pro-ra cserélni, abban az esetben ha csak FullHD TV-vel rendelkezik az ember és nem szeretne beruházni a VR-ra?

Off: láttam az összefoglalót, ismerem a tényeket, de inkább a felhasználók szubjektív véleménye érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#130784) sp8787 válasza Imilenni (#130777) üzenetére


sp8787
addikt

A Nioh-ba 1400 orat tettem bele. Marcius-tol 3-4 hettel ezelottig semmi massal nem jatszottam. Ez szinten az egyik legjobb jatek ami valaha keszult sztem. Viszont a Nioh nem eri meg csak ugy ha megveszed a teljes kiadast az osszes DLC-vel egyutt.

Oriasi kulonbseg a Soulsborne jatekok es a Nioh kozott ,hogy sokkal tobb eszkoz/mechanika all a rendelkezesedre.

A megoldas amugy egyszeru vedd meg mindkettot.:)

[ Szerkesztve ]

(#130785) ProEvoFan válasza LeventeV (#130783) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha van rá keret, akkor simán.Ha nincs, akkor szerintem jó a sima gép is.Mondjuk én tavaly slimet vettem, mert nincs 4Ks TVm.

(#130786) Victoorius válasza LeventeV (#130783) üzenetére


Victoorius
junior tag

Szerintem igen. Modernebb technológiára váltani mindig jó dolog, korszerűbb hardvered lesz, garanciával. Full HD tévén is van különbség, amikor én váltottam, még nem volt 4K tévém, és látványban is volt különbség. Valamint, ott a boost-mód, ami további stabilitást adhat játékoknak, szóval az én válaszom egyértelmű igen.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#130787) kentucky


kentucky
őstag

Az F1 2017 mennyibe kerül akciósan? Nálam nincs ár

(#130788) mattheus válasza kentucky (#130787) üzenetére


mattheus
őstag

10 környékén, emlékeim szerint

(#130789) Xaels válasza Victoorius (#130736) üzenetére


Xaels
félisten

Én meg nem tartom soknak. A TNO és a TOB is tetszett, persze a Náci zombizás a kiegben kicsit sok volt a végén nekem a földhöz ragadtabb TNO volt az igazi bár egyiket sem tudtam egyszerűen letenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#130790) kentucky válasza mattheus (#130788) üzenetére


kentucky
őstag

GT sport jobban megéri?

(#130791) Victoorius válasza sp8787 (#130784) üzenetére


Victoorius
junior tag

1400 óra? Az 58 teljes nap. Egy év alatt 58 teljes napot átjátszani...egy játékkal. :) Kicsit creepy. :)

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#130792) sp8787 válasza Victoorius (#130791) üzenetére


sp8787
addikt

A jateknak van egy belso nyilvantartasa onnan tudom. Azt az idot is szamolta amikor csak ugy ott allt a jatek. Meg egyebkent rengeteg podcast-et...etc. halgattam kozben sot volt mikor meccset neztem. De ez kb nem is olyan sok van egy Abyss Farm chat es az ottaniak sztem minimum 1.5x ennyit jatszottak vele. Most meg alig varjak ,hogy kijojjon a MHW ,hogy grindolhassanak ujra.:)

(#130793) marilllyo


marilllyo
veterán

Van itt valaki akinek megy experten a guitar hero?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#130794) XFishboneHUN válasza kentucky (#130790) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

A GT Sport-nál fontos megemlíteni, hogy ott az online móka adja a FUN-t. A single (ha lehet így csúfolni), csak megtanít vezetni.

Sz.v.sz.: Mivel én szeretem a szimulátor játékokat, mindig csak online játszom és az FIA licenszelt online eventek nagyon jók szoktak lenni, persze ott is el kell érni egy olyan besorolást, ahol már nem találkozol idiótákkal. :D Alsóbb licensz kategóriákban még úgy kezelik az embert, mint valami bowling bábút. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#130795) ProEvoFan válasza kentucky (#130787) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

10495 jó magyar forintocska.

(#130796) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Aki nem mert az alzáról vrt rendelni annak szólok, hogy a platinumnál szintén 100 rugó a vr+kamera+vr worlds+gts bundle.

(#130797) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Evil within 2 vagy wolfenstein 2 legyen? :DDD

(#130798) Dagohun


Dagohun
tag

A battle zone most igen jó árban van. Van valakinek tapasztalata vele? A demo tetszett de nem tudom milyen hosszú és hogy játszanak e még vele.

(#130799) Gerzsi válasza Rathrol (#130797) üzenetére


Gerzsi
tag

mindkettő :D

(#130800) WhiteWalker válasza Djuree (#130746) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kivetted az aljáról azt az 1 db gumi tappancsot? Konkrétan annak semmi értelme.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.