Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131551) F.B.I. válasza 30z.Samu (#131541) üzenetére


F.B.I.
veterán

Amennyiben megfelel.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#131552) Sefter válasza marilllyo (#131537) üzenetére


Sefter
veterán

Nincs csaja... ;]

Psn ID: sefter_hun

(#131553) dollarZ18 válasza sp8787 (#131547) üzenetére


dollarZ18
tag

Én 3-4x vittem végig a Last of Us-t. :)

(#131554) marilllyo válasza dollarZ18 (#131553) üzenetére


marilllyo
veterán

Most,hogy mondod lehet megérdemelne egy platit... :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131556) RangerFox válasza sp8787 (#131549) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

"De ezek a jatekok akkor is olyanok ,hogy vegigviszed es dobod ennyi es nem tobb."

Igen, csak tudod amíg végigviszed őket, a játék alatt és után egy kicsivel többnek érzed magad, mert valami olyat nyújtottak, amit eddig, kb. semmi más (nem csak játék, legyen az film, vagy sorozat). A Last of Us, az Uncharted széria, vagy épp bármelyik Quantic Dream játék ilyen (előző generációból pl. a Spec Ops The Line, Batman Arkham Asylum de most nem jut eszembe más).És én az ilyen játékok miatt vagyok hálás a játékiparnak, és büszkén felvállalom, hogy a játszás a hobbim.

Ha te a TLoU első 15 percéből (amiben Joel lányával körbesétáltál a házban meg nézelődtél a kocsi ablakából, közben nézted a cutscene-ket) letudtad szűrni, hogy a játék mesterkélt, és egy nagy nulla.... Anélkül, hogy egyáltalán találkoztál volna a core gameplay mechanikával, vagy tényleg elkezdődött volna a játék... Egyszerűen megalapozatlan az állításod. Mellesleg ez a játék pont olyan, hogy többször is nekiülsz egyre nehezebb fokozaton, és olyan lesz, mintha egy teljesen más játékkal játszanál. De persze lehet látni a játékok hibáit, mindegyiknek vannak, a sony ex címeknek is.

(#131557) Gery9112 válasza marilllyo (#131554) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem necces és a multit is sokan tolják még.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#131558) airm92 válasza 30z.Samu (#131534) üzenetére


airm92
csendes tag

Én is ezért tettem le a voksom a PS4 mellett. Nincs se kedvem,se pénzem 200+ költeni pc-re, hogy valami új címet megtudjak hajtani vele. Első konzolom lesz nekem is, bár sok játékot PC-n kontrollerrel toltam végig. De már 2 napja kint ülök a ház előtt, várva a futárt :DDD Kezdésnek Fifa18, GT S , GTA V illetve Uncharted 4. Aztán szép sorba tovább. :D

*PSN:hmate92

(#131559) zsotesz81 válasza sp8787 (#131547) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én pl. Uc4-et meg a Last of Us-t is már kétszer végigvittem :) . Egyébként angol megy? Mert ha nem érted a párbeszédeket az sokat el vesz az élményből főleg a last of us-nál.

(#131560) #20844032 válasza sp8787 (#131547) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én. Lassan már végtelenszer. PS3-on megszámlálhatalanszor minden részét. Aztán ps4-en is.
Hogy miért? Egyszerű: mert ilyen narratíva ilyen igényességgel nem találkoznak semmi másban. A játékok vagy nagyon erősek narratívában, de a graf csak jelképes (telltale cuccok pl.), vagy a graf üt, de alatta csak a légüres tér. Én is szeretem a souls játékokat, nagy rajongója vagyok a témának. De ezek nem egymás helyett léteznek, hanem egymés mellett. Az alma meg a körte. A személyes preferenciákat teljesen felesleges kivetíteni másokra.

(#131561) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Media marktba a ps vr 70k

YNWA

(#131562) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Van aki használ gyári DS4 Charging Station-t? Ugyan annyi idő alatt tölti fel mint ha USB-n keresztül töltöm? Itt is ugyan úgy elalszik a led, amikor fel van töltve a kontroller? Gondolkodom rajta, kényelmesebbnek tűnik mint mindig az USB-re dugni, plusz így akkor is tudnám tölteni ha ki van kapcsolva a PS.

(#131563) Gyulus76 válasza Gabesz1019 (#131562) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

Én kezdettől azt használok, így nem tudom megmondani, gyorsabb-e, de hogy komfortosabb, az biztos. Ráadásul nem USB-n keresztül tölti, így az USB csatlakozó sincs nyüstölve.

(#131564) zojjektum válasza Gabesz1019 (#131562) üzenetére


zojjektum
senior tag

Én meg telefontöltőt használok. Ugyan úgy villog és kialszik, mint gépre kötve.

(#131566) alite


alite
aktív tag

Zavvi-n 12 font a Prey postaval.

(#131567) airm92 válasza zojjektum (#131564) üzenetére


airm92
csendes tag

Megnéztem az istagram profilod, keresem az állam :Y Csak így tovább

*PSN:hmate92

(#131568) marilllyo válasza alite (#131566) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm! Megfontolandó... Azt hiszem behúzok egyet aztán majd egyszer...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131570) 30z.Samu válasza airm92 (#131558) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én beszerzem azokat a játékokat PS-re is, amiről tudom, hogy Pc-ről hiányozna (Resident Evil 7, DiRT Rally, Doom, GTA V). Aztán később jöhet a többi cím, GT S, Uncharted, Last of Us. :)

Sic Parvis Magna

(#131571) zojjektum válasza airm92 (#131567) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszönöm 😊

(#131572) F.B.I. válasza 30z.Samu (#131570) üzenetére


F.B.I.
veterán

Uncharted alap, vicc áron megy már.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#131573) sp8787 válasza zsotesz81 (#131559) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk ,hogy megy cca 15-20 eve nem lattam szinkronos filmet/sorozatot/sportot csak kenyszerbol(a parom :) ).Nem nezek TV-t csak amit letoltok. Nem olvastam irodalmat/szakirodalmat(fizika,matek,gyartastech..etc.) csak angolul. Hidd el nem ez a gond egyszeruen nem jott be ennyi.

@szabo111 A 15 percet tippeltem. Vmi letra pakolgatas volt na ott voltam ugy vele ,hogy ebbol ennyi eleg is lesz.

@Moby Yep. En nem szeretem a kortet vagy az almat mindegy. Vszinu igy 50 fele mar oregszem es rigolyas kezdek lenni. Eleg baj lenne ha csak olyan jatekokat csinalnanak ami nekem tetszik. Akkor nem nagyon lenne fejlodes...etc. mondjuk nekem azert tetszene.:)

[ Szerkesztve ]

(#131574) szasanyi


szasanyi
félisten

Srácok, ebben a verzióban valóban nincs magyar felirat?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#131575) jeni


jeni
félisten

Használt PS4 45000Ft áron mennyire elfogadott? Konzolboltban adják annyiért.
A Pro-t néztem,de gondolkodóba ejtett,hogy 55000Ft-t meg lehetne spórolni játékokra. Ilyen felállásban.

Használt (elvileg 3 hó gari) PS4+ 55000Ft értékben játékok esetleg tartozékok

vagy

Ps4 Pro új 1év garival 100000Ft

(#131576) Gabor343 válasza szasanyi (#131574) üzenetére


Gabor343
tag

A magyar storeban kapható Witcher 3 GOTYban van magyar felirat. :K
(az orosz nyelvi csomagban van a magyar nyelv így amiben van orosz nyelv vagy letölthető hozzá abba van magyar is)

Jeni:

Szerintem csak akkor van értelme Pro-t venni ha 4K-s tévéd van vagy tervezel venni később VR-t vagy nagyon igényes vagy a grafikára. De a Pro grafikai előnye általában csak kicsit magasabb felbontásban vagy néhány extra grafikai effektben merül ki. Illetve még néhány játék esetében kevesebb fps drop van.

[ Szerkesztve ]

(#131577) 30z.Samu válasza jeni (#131575) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hol láttál 45-ért PS-t?

Sic Parvis Magna

(#131578) szasanyi válasza Gabor343 (#131576) üzenetére


szasanyi
félisten

Remek, köszi! :)

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#131579) Istuu15


Istuu15
senior tag

Sziasztok! A Witcher 3 megéri az akciós árat a ps storeban? Esetleg aki játszotta már az leírhatná a véleményét.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#131580) Gulyopapa válasza Istuu15 (#131579) üzenetére


Gulyopapa
addikt

[teszt]

Az meg hogy megéri-e, ez milyen kérdés. Ha neked megéri, akkor megéri......

[ Szerkesztve ]

(#131581) ProEvoFan válasza szasanyi (#131574) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen van alapból.Nem kell hozzá külön letölteni semmit.Tegnap vettem meg én is a játékot ps4re.

#131579) Istuu15
A világ egyik legjobb játéka.Alap.
Anno mikor megjelet, a Rockstar Games szerint az év játéka volt.Kell ennél jobb ajánló levél?

[ Szerkesztve ]

(#131582) Kendek válasza alite (#131566) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sok kiváló játék van most ott olcsón, péntek este meg volt egy órás extra 15% is kóddal. Én akkor vásároltam be pár olyat ami a listámról még hiányzott. A Prey az speciel már meg van digitálisban, de £10-ért határozottan jó vétel lett volna. :)

<-ƘƘ->

(#131583) Gabor343 válasza Istuu15 (#131579) üzenetére


Gabor343
tag

Az elmúlt évek egyik legjobb open world RPG játéka, nagyon jó története van, magyar felirattal, nagy nyitott térképek rengeteg felfedezni valóval és mellékküldikkel, szóval ha szereted a felfedezést, mászkálást, a párbeszédeket és a storyt követni, akkor nagyon fog tetszeni. Nekem 150óra volt kitolni a játékot DLC-kkel együtt és minden percét élveztem.

Szerintem nagyon megéri az árát, még a nem akciósat is. :)

(#131584) Sefter


Sefter
veterán

Használ valaki sennheiser gsp 350-et a ps-hez?

Psn ID: sefter_hun

(#131585) Victoorius válasza sp8787 (#131547) üzenetére


Victoorius
junior tag

Háromszor játszottam végig a TLOU-t, mind a három alkalommal totál más élményt adott. Pedig bitre uyganaz a játék.

Szerintem suta dolog valamiről véleményt mondani, amit nem is ismersz, de te tudod. 15 perc után minősíteni egy játékot, amiből gyakorlatilag 1%-ot se láttal, balgaság.

Az meg, hogy üres, meg eldoható, az meg már valami egész másnak az indikátora, de személyeskedni nem akarok.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#131586) dunc válasza szasanyi (#131574) üzenetére


dunc
nagyúr

de csak szedd le a ru packot is

(#131587) ProEvoFan válasza dunc (#131586) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem nem kellett leszedni semmit.Telepítettem a játékot és benne volt alapból a magyar felirat.

(#131588) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Hát kíváncsi leszek mennyire fog bejönni a technika, őszintén szólva "kicsit" fosok tőle. :) Kb 2 hét múlva kiderül. :))

Sic Parvis Magna

(#131589) FollowTheORI válasza zzola (#131516) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem tudom jön e, amióta lelépett Destiny2-zni azóta nem beszéltünk... igen, én most eldöntöttem (azért morfondíroztam rajta pár hetet... nem is tudom mikor írtam erről először itt a PH-n valahol), PC-t nem újítom meg... a VGA árát meg ellőttem a két konzolra most pár játékkal.
Elfogadom hogy gyengébben néz ki meg az összes amit érvnek felhoznak... de már most tetszik hogy nem a gép előtt kell ülni az asztalnál, hanem ágyból lehet játszani, meg nincs szívás a telepítésekkel driverekkkel stb. :DDD
(Arról nem is beszélve, hogy maximalista vagyok és egy gamer PC most bazi drága lenne ami az én ízlésemnek megfelel - a konzol meg ugye adott, nincs jobb - kéne majd full komplett gép, meg valami gamer monitor is mellé... inkább eljátszom ezt konzolon meg megtartom másra. Elég sok pénz... többszázezer lenne ugye.)

Azért az vicces hogy amit VGA-ra költöttem volna csak, abból kijött két konzol (ráadásul ugye az egyik a PS Pro) + jópár játék (igaz nem a legújabbak).

Nyilván ez ment volna PC-vel is, tv-re köt (vagy steam link) + kontroller... azt is ki fogom próbálni a meglévő cuccokkal. :)
No meg érdekelt jó pár exkluzív játék is, amit most végre végig tudok játszani.

Meg már vén vagyok kell a kényelem. :D
Szóval ami multi az valószínű marad PC (meg a régi játékok amit még nem pörgettem ki), de valószínű minden más mostmár konzol lesz... legalábbis minimum egy évig, amikor lejárnak majd az előfizuk is.
Jövő ilyenkor hozok majd megint egy döntést. ;]

Ráadásul ami nem kell azt el tudom adni... ez nagy előny.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#131590) 30z.Samu válasza FollowTheORI (#131589) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is ezért kezdtem el komolyabban gondolkodni a PS 4-en..pont VGA vásárlás előtt vagyok, de lassan RAM-ot is kellene bővíteni, ami pofátlanul drága. Utána nem kerülném el a proci cserét sem. Ezeknek az árából akár 2 konzolt veszek. Oké, PS-re is fogok költeni, mert ugye magát a gépet megveszem, meg fülest is kell vennem hozzá. De hát valamit valamiért...de mint ahogy az előbb írtam fosok is tőle, hogy bejön-e a váltás. :)

Sic Parvis Magna

(#131591) dunc válasza Victoorius (#131585) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem se tetszik, bár én azért pár órát beleöltem, még ps3 on.

(#131592) Oppenheimer válasza 30z.Samu (#131590) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Vagy másik opció: nem költesz a gépre, és játszol vele tovább PS4 feletti grafikai színvonalon.

Vagy most nagyon ratyi a config? Ezesetben megéri a konzol. Első bekezdés inkább azoknak szól akik 1060-at akarnak 1080-ra cserélni, vagy hasonló.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#131593) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

TRUST GXT 330 XL HEADSETet néztem ki az összefoglaló alapján.Ezt rátudom csatlakoztatni a gamepadra vagy csak a ps4be lehet bedugni?

[ Szerkesztve ]

(#131594) WaterWave


WaterWave
veterán

Kis multi

Video

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#131595) FollowTheORI válasza 30z.Samu (#131590) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát igen... azért azt hozzátenném, hogy ez nyilván az én szitumban rám igaz... 4K tévé már volt, fülesem is van... tehát itt nálam tényleg csak az volt a kérdés hogy melyikre költök kb ugyanannyit. :)

FPS-t még nem próbáltam, majd kiderül azokat is hogy bírom... most ezzel a Last Guardians-al szórakoztam... amolyan Tomb Raider féle mászkálós feladatmegoldós, de egyelőre nincs gond az irányítással. Hamar ráállt a kezem agyam egyelőre. :D

De jönnek az FPS címek is majd (bár az főleg Boxra ugye, Halo, GoW)... énis kíváncsi leszek rá.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#131596) SH4D0W2011 válasza ProEvoFan (#131593) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

3.5-es jack-et ír, így belemegy a kontrollerbe.

(#131597) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Melyik az ajánlott fejes a konzolhoz?
Hyperx Cloud vagy Hyperx Cloud 2 (mint a kettő 60 euro jelenleg a német amazonon)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#131598) 30z.Samu válasza FollowTheORI (#131595) üzenetére


30z.Samu
félisten

"itt nálam tényleg csak az volt a kérdés hogy melyikre költök kb ugyanannyit. :)"

Csak itt benne van a pakliban, hogy ezt az összeget kiadtad rá és kb 2-3 évig gondtalanul tudsz játszani.

Sic Parvis Magna

(#131599) SH4D0W2011 válasza gyuromoj (#131597) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Cloud 3.5-es jack-es, csak sztereó, Cloud II USB-s, tud virtuális térhangzást. Ha fontos az utóbbi, akkor a II-est, ha nem, akkor mindegy így, hogy egyforma áron van.

(#131600) FollowTheORI válasza 30z.Samu (#131598) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát igen... bár én inkább úgy mondanám, hogy ott akkor még csak a vas lenne meg... és bár picit olcsóbban a játékokat is meg kéne még venni...

Itt meg ugye azon az áron kapsz vasat, vehetsz játékokat... és még az előfizuval is jár havonta pár játék. És nem költöttél többet. :K
Ráadásul nem is gyenge exkluzív címeket is végre megtapasztalhatom.

Sőt ha te csak PS4-et veszel, boxot nem... akkor eleve nem is költöttél/költenél annyit, mint én. :D

Nekem egy VEGA volt tervezve amúgy, de nem jött be... így támogatom áttételesen az AMD-t két konzollal. :D

Szóval valami VGA-t tuti akartam venni olyan 200-250 ezerért... e helyett van ez most.

Így meg ugye PS Pro 115k + játékok kb +50k + előfizu 13.5k most akciósan. :)
(Ha csak a PS-t nézem.)

Meg vettem egy akciós One S startert... az 60k + Halo játékok +10k + előfizuk majd 10-20k kb...

Szóval ugyanott vagyok költésben majdnem és máris többet kaptam összegészében (két konzol és temérdek játék). Egy évre el vagyok látva vagy még több. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.