Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) himpike válasza gerner1 (#2050) üzenetére


himpike
aktív tag

Nem az volt a gond. A support oldalon van egy others szekció,abban egy Dritek, Rf Button applikáció. A telepítésével megoldódott a gond.

(#2052) janga válasza daniel20 (#1978) üzenetére


janga
csendes tag

Szia.Szétszedted,a ventillátor házát is,vagy csak kívülről takarítottad ki?Én leszedtem a ragszallagot róla és szétnyitottam az egészet,és egy szivacs vastagságú porcsíkot szedtem ki belőle...most már hűtőpad nélkül is jó...nem melegszik fel...Üdv

(#2053) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Helló!
Nem rég vettem egy Easynote TE notebookot. Viszont a hangerő gombok és a görgetősáv a touchpaden nem működik. A gyártó oldalán nem találok hozzá drivereket.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#2054) gabe_ válasza JetiRulez (#2053) üzenetére


gabe_
őstag

Hali!
Itt nézelődtél?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2055) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, olyan gondom van, hogy az i5 2410m (2.3-2.9ghz) processzorom játéknál (WoT) nem használja a turbo módot. a cpu-z progival nézem játék közben, 2.4 ghz fölé nem megy, pedig jó lenne, mert akadozik néha, kéne az a plusz teljesítmény. pedig a windowsban mindent max teljesítményre állítottam, a grafikus kártyát is.
Hogy lehet ráimádkozni a processzort, hogy használja a 2.9 ghz-et?

(#2056) JetiRulez válasza gabe_ (#2054) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nincs driver a médiagombokhoz, vagy Én nem látom. A touchpadhoz van, de továbbra se megy a görgetősáv.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#2057) gabe_ válasza JetiRulez (#2056) üzenetére


gabe_
őstag

Akkor passzolok. Az enyémhez mondjuk több touchpad driver is van fent, de a 3-ból csak az egyikkel működik normálisan. Muszáj voltam kipróbálni mindet, a jót megtartottam.
Esetleg még meg lehet próbálni egy másik típus (a képeket megnézve, hasonló gombokkal rendelkező PB laptop) driverét, hátha ugyanazzal szerelték a tiedet, és jó hozzá.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2058) JetiRulez válasza gabe_ (#2057) üzenetére


JetiRulez
őstag

Működnek a médiagombok. :C Rájöttem, hogy a "Launch Manager"-t kell hozzá telepíteni. Mostmár jó. Viszont a TouchPad-hoz több más típusnál is kerestem W7x64 drivert és mindenhol ugyan az a verzió. :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#2059) sz.z.csicsi


sz.z.csicsi
tag

Üdv! Segítség kellene. Van egy Packard B easy note tm81 gépem és valszeg a hő miatt szét van törve aaz alsó és felső ház a kijelző pántnál.Honnan tudnék szerezni alsó felső házat? Megéri-e egyáltalán mert újonnan elég magas pénz volt amit találtam és még persze plusz a cseréje :O

(#2060) hobbiletolto


hobbiletolto
tag

Sziasztok!

Telepítettem már jónéhány laptopot, de a következő kifogott rajtam:
Easynote_tk81-sb-474h g

PB letöltőközpontból mindent letöltöttem, telepítettem. Wifi nincs. Eszközkezelőben hálózati adapterhez nem talál illesztőt (PCI-busz: 8, eszköz: 0, művelet: 0).
Windows frissítés nem talál semmit.
3fajta wifivezérlő érhető el, mindegyiket próbáltam. 3x raktam újra a rendszert, mindennel próbálkoztam. (win7 x64)
Egyéb driverek gond nélkül mennek: vga, touchpad, lan...

Fn + F2 nem a wifit kapcsolja hanem a bluetoothot. Tálcán megjelenik a kék icon. F11re boot alatt nem jön elő a windows helyreállítás.

Valami ötlet?
Chipset drivert nem találtam külön, okozhatja ez a gondot?

Már ráfanyalodtam valami "drivermagicmegtalálokmindentéstelepítek" programra is de az sem segített.

(#2061) amdathlonxp válasza hobbiletolto (#2060) üzenetére


amdathlonxp
aktív tag

Szia
Ha driver update program akkor a slim driver ,de próbáld meg azt hogy megnézed a wifi kártyán a számát
intel-nél ilyesmi bg2200 bg 2100 stb nem tudom pontosan és ezt íród a google-be ..pl intel bg2200 driver

Mit ír ki ha elindítod a telepítést hogy nem talál megfelelő hardvert mert akkor viszont be kell kapcsolni a wifit
Akár a biosban akár bill kombinációval,akár wifi kapcsolóval nem tudom ezen a típuson pontosan hogy kell.

Szerintem így fog menni..

Whatsapp on keresetek légyszi!! +4915175260023

(#2062) hobbiletolto válasza amdathlonxp (#2061) üzenetére


hobbiletolto
tag

Szia!
Köszi, megoldódott. Hozzáértő szakembernek 5percbe tellett. De nem tudom mit csináltam rosszul, mert azon kívül nem jutott el hozzám infó, hogy minden jól volt telepítve.

(#2063) babo91


babo91
csendes tag

Sziasztok!
Van egy PB EasyNote TJ75 laposom, és win 7 teljesítményadatoknál, a teszt lefuttatása után, a procira (core i3-330m, 2.13ghz) 3,7 pontot adott, ami nekem meglepő, hiszen én úgy emlékeztem, hogy jóval erősebb volt. Meg játékoknál is izzad pl: LOL-nál low grafinál is 10-20 fps között ugrál... pedig VGA-ra 5 pontot, Játékra szolgáló VGA-ra pedig 6,2 pontot ad.
Szerintetek? :)

(#2064) HellGreg válasza babo91 (#2063) üzenetére


HellGreg
őstag

SZia, meg lehet kérdezni, milyen VGA van benne?

ha minden igaz, radeon 5650. Azelőtt jobban teljesített?

[ Szerkesztve ]

(#2065) babo91


babo91
csendes tag

Radeon mobility hd 5470 512Mb. Igen érezhetően jobban ment. Az biztos, hogy LoL ban nem fingotta össze magát. 30-40fps volt az átlag. De újraraktam a gépet, mert a win7-re gyanakodtam, de hiába... maradt a 10-20 fps :/ (esetleg valami teszt progit, ha lefuttatok az képes kimutatni hogy van-e valami gáz?)

[ Szerkesztve ]

(#2066) HellGreg válasza babo91 (#2065) üzenetére


HellGreg
őstag

Hardveres eredetű gáz nem hinném hogy lenne, max valami melegedés esetleg, nekem pl. ugyanezt csinálja a WoT-tal a 6650-es vga. mióta rendesen hűtöm a rendszert (nem ám laptophűtővel), nyitott ablak előtt tárolom, azóta megduplázódott az fps. Nem tudom, dupla vga-s-e a géped (ha igen, célszerű megnézni, a játék nincs-e energiatakarékos használatra állítva). Egyszer nekem úgy maradt, 10 fps fölé nem ment.

(#2067) babo91


babo91
csendes tag

Kiegyensúlyozottban volt, úgyhogy átraktam teljesítmény centrikusba. Remélem ez fog valamit segíteni, a hűtés dolgot kicsit nehezebb kiviteleznem, de valahogy megpróbálom. Belerakom Tesco-s szatyorba a lapost, aztán kiakasztom a virágtartóra. :D

[ Szerkesztve ]

(#2068) wdtwrd válasza babo91 (#2067) üzenetére


wdtwrd
tag

Hőmérsékleteket mindenképpen nézd. http://openhardwaremonitor.org/
Ha nagyon melegszik, az az élettartam rovására megy.
Ha nem érzed hogy rendesen fújja a levegőt akkor érdemes kitakarítani, de elsőre csak óvatosan, ha lehet gyakorlott személy csinálja. Mondjuk a youtube-on sok szétszedési útmutató van, típusra rákereshetsz.

Philosophers are people who know less and less about more and more, until they know nothing about everything. Scientists are people who know more and more about less and less, until they know everything about nothing. /Robert E. Swain/

(#2069) babo91


babo91
csendes tag

Lehet benne valami. Meg is nézem, hogy teljesítménynél hogy fújja a levegőt, aztán lehet kiporoklom ha úgy van. :) köszi a tippet! :R

(#2070) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Hali!

Vagy egy Packard Bell Easynote MH36-U-011HG típusú laptop amin nem rég valamiért játék közben (Recoil 1998-os játék) lassan elsötétülve a kép,utána 1 percre rá kikapcsolt,és a középső lámpa villogó fénnyel volt,amit az áramot jelzi.
Valamiért nem kapcsol be,és csak villog,mikor rányomok a POWER gombra.
KB. 30 percet ment a gép,hátha talán a hűtő?
Valakinek 5lete hogy miért van ez?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2071) B.i.L


B.i.L
senior tag

Sziasztok!
Bugyuta kérdés,mivel tudom megnézni,hogy Sata 1-2-3 van a gépemben?PB TK81 n970-es a modell,de nem találok semmit.

Horgászni mentem...B.i.L

(#2072) wdtwrd válasza B.i.L (#2071) üzenetére


wdtwrd
tag

HWInfo (32/64 = rendszernek megfelelő), portable (kicsomagolós, telepítés nélküli) elég:
http://hwinfo.com/download.php

Futtatás után, hasonlóan mint nálam:
Baloldali kategórialistánál: BUS -> PCI Bus -#0 > ...SATA AHCI CONTROLLER -> Interface Speed Supported: 6Gb/s=SATA3, 3Gb/s=SATA2 .

Philosophers are people who know less and less about more and more, until they know nothing about everything. Scientists are people who know more and more about less and less, until they know everything about nothing. /Robert E. Swain/

(#2073) wdtwrd válasza }{3@Đ$}{0ot (#2070) üzenetére


wdtwrd
tag

Amit te is megtehetsz:
-akku nélkül próbáld indítani
-próbáld másik töltővel, hátha az romlott el (bár akkuról akkor is el kellene indulnia, hacsak nem leharcolt az akku)
-akkut vedd ki, konnektorból is húzd ki és hagyd ott pár órára - utána konnektorba vissza, és ha nem kapcsol be (fel sem pörög a ventilátor) akkor komolyabb baja lehet, szerelés nélkül nem valszínű, hogy megúszod

Azonnali notebook kérdések
Nagy szerviztopik
Notebook szerviz tapasztalatok

Philosophers are people who know less and less about more and more, until they know nothing about everything. Scientists are people who know more and more about less and less, until they know everything about nothing. /Robert E. Swain/

(#2074) B.i.L válasza wdtwrd (#2072) üzenetére


B.i.L
senior tag

:R Köszöntem,biztos elkerülte a figyelmem az 1022 oldalas Everest repprtban... :K

Horgászni mentem...B.i.L

(#2075) }{3@Đ$}{0ot válasza wdtwrd (#2073) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Köszi,de már sikerült,nem volt bedugva az akkutöltő,és nem vettem észre. :) :B

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2076) xXxian


xXxian
senior tag

Sziasztok,

Elnézést ha már volt (melóból írok, most nem tudom végigolvasni a topic-ot).

Easynote TK-ról van szó, 1 probléma és 1 kérdés:

-túlmelegedés ellen mi a teendő? Nagyon meg vagyok elégedve a géppel, de iszonyat idegesítő hogy naponta többször, minden előjel nélkül kiakpcsol. vettünk külső hűtőt, de az meg hangos, bumszi; pont a lényegét veszti el általa egy notebook. Sűrített levegő a szellőző rácsokba szétszedés nélkül? Vagy mi a legjobb módszer?

-gyorsítanék a rendszeren valami optibay-jellegű dologgal. ez működhet az Easynote szériánál? Optibay-t és burkolatot a DVD-írónak milyet, s merre érdemes venni?

Előre is köszi,
X

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#2077) wdtwrd válasza xXxian (#2076) üzenetére


wdtwrd
tag

Itt szétszednek egyet:
Easynote TK

Ha már nem érzel légáramot ahol kifújná, miközben rendesen pörög a ventilátor, akkor már eléggé el lehet tömödve, előfordulhat hogy csak a szétszedés segít.
Egyébként 2-3 havonta az aljával felfelé nyitott ablakhoz állok, hogy felém legyen ahol kifújja a levegőt, párszor jó erősen belefújok (porfelhő száll ki az ablakon), aztán belenézek (nappali fénynél jól látom hogy tiszták-e a lamellák közötti rések, de eddig még nem volt gond)
Pár percre leteszem, hogy esetleg a pára ami belekerült ne okozzon gondot és kész.

Két éves a gép de porral nem volt bajom, a hőmérséklet átlagos internetezésnél 48-52 fok között, nagyobb terhelés alatt 55-56 fok körül van.

Újrapasztázáson is gondolkodtam, de nem akarom szétszedni, csak ha 60 fölé ugrik majd a hőmérséklet.

Az egyetlen ami hibaként jelentkezett, hogy nagy ritkán a kurzor képe olyan mintha szétrobbantották volna vagy valami zajeffekt lenne rajta, de ha elindítok egy filmet vagy stílust váltok akkor helyreáll.

Optibay-nél ilyesmire gondolsz?
Icy Box
Ismerős vett egyet, olcsó műanyag a keret, de elfogadható sebességet produkál, ebbe került a vinyó, mert SSD került a HDD helyére, és a hozzáadott dobozba a DVD író is belement - USB-n keresztül használható.

[ Szerkesztve ]

Philosophers are people who know less and less about more and more, until they know nothing about everything. Scientists are people who know more and more about less and less, until they know everything about nothing. /Robert E. Swain/

(#2078) xXxian válasza wdtwrd (#2077) üzenetére


xXxian
senior tag

Már nem is tudom hány fokon kapcsol le...de naponta többször előfordult. Akkor egyelőre veszek a sűrített levegőt...ha később muszáj akkor szétszedem (köszi a linket is)

Igen, ilyesmire gondolok; még DVD házzal együtt nem is láttam, köszi! :)

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#2079) B.i.L válasza xXxian (#2078) üzenetére


B.i.L
senior tag

85 C° fokon az alaplap letilt,auto.Szétszedéshez szakember,vagy ügyes kéz kell,nekem a ventit nem sikerült kiszedni és nem tudok rájönni,hogy mi tartja... :F ,pedig már 10* neki estem,videó alapján.Valami válltozást ezközölhetett a gyártó,mert a rézcsöves megoldás a ventivel egyben van nállam,videón meg persze külön.

Horgászni mentem...B.i.L

(#2080) xXxian válasza B.i.L (#2079) üzenetére


xXxian
senior tag

Köszi...nem feltétlen szedném szét, csak ha sűrített levegő nem segít. Tényleg, ezt alulról kell befújni, s a por oldalt jön ki ugye?

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#2081) B.i.L válasza xXxian (#2080) üzenetére


B.i.L
senior tag

Nagy levegő-beköp(nyál nélkül)és kint a por? :D
Egyenlőre megoldás,de az új venti + pasztázás erre a legmegfelelőbb
Vagy csak kifújni a port...

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#2082) xXxian válasza B.i.L (#2081) üzenetére


xXxian
senior tag

Ez már megvolt :D

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#2083) wdtwrd válasza xXxian (#2078) üzenetére


wdtwrd
tag

Azt még mondani akartam, hogy takarón, terítőn tegyél alá valamit, mert ezek elzárják a beszívónyílásokat.
Asztalon ahol terítő van én alá szoktam tenni hátulról 2cm magas gumipogácsákat (vagy ami kéznél van), azok annyira megemelik, hogy megfelelően szellőzik.

Philosophers are people who know less and less about more and more, until they know nothing about everything. Scientists are people who know more and more about less and less, until they know everything about nothing. /Robert E. Swain/

(#2084) xXxian válasza wdtwrd (#2083) üzenetére


xXxian
senior tag

Jaja, köszi; én egy könyvet teszek alá ha pl. ágyban használom :) Ma veszek sűrített levegő spray-t

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#2085) f1istvan


f1istvan
csendes tag

Üdv: Nekem egy Packard Bell Easynote f4011-BZ-235Hg tipusu gépem van és olyan problémám van hogy minden előjel nélkül ma amikor használni akartam a bekapcsolás után a kijelző nem világosodott ki! A ledek világitanak,a töltés is müködik nála, a ventilátor is elindul csak valamiért sötét marad!
Valakinek valami ötlete hogy mi lehet a baja?

(#2086) wdtwrd válasza f1istvan (#2085) üzenetére


wdtwrd
tag

Ezeket próbálnám ki:
-konnektorból kihúzni, akkut kivenni, bekapcsológombot hosszan nyomni (10-20sec), legalább egy órát hagyni majd konnektorba vissza, és bekapcsolni, ha indul örülhetünk
-ha több memóriamodul van akkor egyesével is próbálnám bekapcsolni hátha az egyik hibás, ha egy van akkor megpróbálnék kölcsönkérni, esetleg a saját memóriát kipróbálni másik laptopban, ha más memóriával megy, vagy a memória másik gépben sem működik akkor megvan a hiba.
-esetleg külső monitort kötnék rá, ha azon van kép akkor a kijelzővel van gond (esetleg a videovezérlővel az alaplapon)
-végső esetben az alaplap a bűnös

Philosophers are people who know less and less about more and more, until they know nothing about everything. Scientists are people who know more and more about less and less, until they know everything about nothing. /Robert E. Swain/

(#2087) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, van egy i5 + radeon 6650m (váltós) vga-s notebookom, frissíteni akartam a vga drivert. Felmentem az amd oldalra, és ott csak egyetlen fajta driver van fent windows 7-hez, 200 mb-os telepítővel. de nem írja, jó-e laptophoz is. Más lehetőséget nem találtam. Lehet hogy azt kell leszedni minden radeon kártyához, beleértve a mobilt is?

(#2088) gabe_ válasza HellGreg (#2087) üzenetére


gabe_
őstag

Szia
Oda van írva, hogy mely szériákhoz jó. :K

"Latest AMD Catalyst™ Drivers for the AMD APU Series, AMD Radeon R9 200, R7 200 HD 7000, HD 6000, HD 5000 Series"

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2089) HellGreg válasza gabe_ (#2088) üzenetére


HellGreg
őstag

Nincs odaírva :)

(#2090) gabe_ válasza HellGreg (#2089) üzenetére


gabe_
őstag

[link]
vagy
[link] :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2091) wdtwrd válasza HellGreg (#2087) üzenetére


wdtwrd
tag

Ha i5-ös processzor van akkor az APU-s driverek szerintem nem jók. (Bár egy próbát megérhet.)
De ha a gabe_ által linkelt driver letöltő oldalon kiválasztod:
-Notebook graphics
-Radeon HD series
-Radeon HD 6xxxM series
-Win7 64bit (vagy 32bit ha az van)
-és végül Display Results

Akkor ezt adja ki:
http://support.amd.com/en-us/download/mobile?os=Windows%207%20-%2064

Ha hibát ír ki akkor nem támogatott, vagyis marad a PackardBell programja (esetleg barkácsolt megoldás, de azt nem javaslom)

[ Szerkesztve ]

Philosophers are people who know less and less about more and more, until they know nothing about everything. Scientists are people who know more and more about less and less, until they know everything about nothing. /Robert E. Swain/

(#2092) gerner1 válasza HellGreg (#2087) üzenetére


gerner1
veterán

kgergely23

i5 esetén minden esetben figyelni kell, hogy van-e telepítve intel graphics driver. Ugyan is a rendszer számára minden esetben a CPU-ba integrált VGA a primer, az alapértelmezett. Tehát, ezt ellenőrizni kell, hogy telepítve van-e. Ez nélkül ugyanis, nem fog települni semmiféle dedikált VGA-hoz való driver, még akkor sem, ha adott estben az abszolute megfelelő lett letöltve.

Neked az AMD oldalán a DRIVERS + SUPPORT fölé mozgatva a pointert, a legördülő menüből a "Latest AMD GPU driver" -t kell választani (bal oldalt). Aztán az alatta lévő lehetőségek közül, kiválasztod azt az OS -t , amelyhez szeretnéd a driver-t. Pölö Windows® 8.1/Windows 8/Windows 7 (64-bit) . Ezt követően dob egy új ablakot, ahonnan egyértelműen letölthető a Catalyst Software Siute (jelenleg v13.12 az aktuális legfrisebb, és 203MB) . Ebben az estben nincsen külön Radeon család szerinti választás.

wdtwrd által beszúrt link, az arra az AMD -s ellenőrző progira mutat, amelyet ha telepítesz, akkor az lerántja a megfelelő drivert.

[ Szerkesztve ]

(#2093) HellGreg válasza gerner1 (#2092) üzenetére


HellGreg
őstag

Köszönöm a válaszokat, igazából nem annyira fontos a frissítés, hogy végleg elrontsak valamit. Igen, van telepítve intel vga driver is, váltható grafikai rendszer van. Egyszer régebben próbáltam frissíteni, de nem sikerült , ha jól emlékszem. Úgyhogy inkább nem kísérletezem vele, nehogy baj legyen belőle.
Lehet hogy később leformázom az egészet, és rakok rá teljesen új rendszert. Ki lehet-e ez esetben iktatni az intel grafikai megoldást, hogy csak a radeonnal működjön minden (ne kelljen folyton konfigurálni programonként)?
Köszi

(#2094) gerner1 válasza HellGreg (#2093) üzenetére


gerner1
veterán

kgergely23

Nincs mit. Ami a primer VGA kikapcsolását illeti, nos ritka notik BIOS -ai tartalmaznak ilyenirányú opciót. A PB -nél sem gyakorlat az ilyesmi.
Ahogy azt Te magad is írtad, magát az OS -t lehet kényszeríteni, hogy a betöltést követően melyiket használja.
Nekem TJ-75 van. Ezt i5 -tel vásároltam én is, de kicseréltem egy i7-740QM -re. Ez a 4 magos i7 nem tartalmaz integrált VGA-t, ezért a dedikált van használatban állandóan. Ez lehet esetlegesen megoldás, de sajnos nem mindegyik PB noti BIOS-a támogatja az ilyesmit.
Voltak itt többen is, akik szintén léptek volna i7-re, de pont a CPU-ba integrált VGA hiánya miatt voltak problémák. Majdnem mindenkinél fekete képernyő lett az eredmény. Megoldás pedig egy ilyesmit támogató BIOS lehetett volna, de sajnos égen-földön nem talált senki sem. Tehát ez is alapos utánjárást igényel.

(#2095) sifu91


sifu91
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap vettem itt Ph-n egy Packard Bell Easynote Tk81-et.
Ma próbáltam volna bekapcsolni, de se kép, se hang. Kék led világít, a venti is pörög de kép nincs.
Aki eladta nem veszi vissza, mert működött a gép amikor ideadta.
Mi lehet a gond???? :F

Ad astra per aspera.

(#2096) xXxian válasza sifu91 (#2095) üzenetére


xXxian
senior tag

Megnézni, konzultálni sem hajlandó? Mer' ha nem akkor lehet van kis vaj a fején...

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#2097) sifu91 válasza xXxian (#2096) üzenetére


sifu91
aktív tag

Semmit azt mondja 3 evig hasznalta.... Mit tegyek?

Ad astra per aspera.

(#2098) xXxian válasza sifu91 (#2097) üzenetére


xXxian
senior tag

Lehet hülye kérdés...nem nem nyomtad meg Fn+F5? Tk85-ön legalábbbis így lövi le a kijelzőt

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#2099) sifu91 válasza xXxian (#2098) üzenetére


sifu91
aktív tag

Nem..... Ramokat probaltam, de semmi

Ad astra per aspera.

(#2100) sifu91


sifu91
aktív tag

Alaplapra gyanakszom..... Gondolom gatyam is ramegy....:(

Ad astra per aspera.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.