Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#60101) ToBeY válasza pohár (#60100) üzenetére


ToBeY
nagyúr

:DDD :U

(#60102) bandus


bandus
veterán

a sok tapasztalt külföldi munkavállalótól kérdezném, hogy annak van-e értelme, ha én itthonról keresek munkát pl. angliában és küldözgetem a cv-ket? vagy ez így egy nem túl hatékony eljárás?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#60103) kraftxld válasza bandus (#60102) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha valami eredményt akarsz elérni akkor legalább egy angol telefonszám meg mondjuk egy kamu cím nem árt.
Pl mosogató állásra eléggé esélytelen így, de jobb melókra simán bejöhet :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#60104) bandus válasza kraftxld (#60103) üzenetére


bandus
veterán

mindenképpen szakmába vágó munka -> villamosenergia-ipar. annyira nem állok rosszul itthon, hogy mosogatni kimenjek :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#60105) bobsys válasza bandus (#60104) üzenetére


bobsys
addikt

Szerintem erdemes egy angol skype telefonszamot venned es azt atiranyitani a magyar mobilodra. Nagyobb esellyel hivnak egy helyi szamot.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#60106) tildy válasza bandus (#60102) üzenetére


tildy
nagyúr

Angol telszam. Amugy van esely ra, de mostanaban megy ez az eures program is, lehet erdemes ott is szetnezni, ha 30 alatti vagy.
Lattam mar par emebrt, akinek azonnal osszejott itteni munka, viszont masreszrol meg szokas itteni munkatapasztalatot, itteni referenciat is kerni, tehat akar ossze is johet. :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#60107) fasyrt válasza bandus (#60102) üzenetére


fasyrt
őstag

Lehet, csak a már említett angol telefonszám mellett a motivációs leveledbe írd bele, hogy milyen távon tervezed a kintlétet.

(#60108) concret_hp


concret_hp
addikt

izé vágom, h nem ez a legjobb topic, de ezen a gépen mit kéne upgradelni játék szempontból, én nagyon nem követem mostanság

AMD A6-3650 APU with Radeon(tm) HD Graphics
AMD Radeon HD 6530D (512 MB)
2x2gb ram 1333 ddr3

van kess, de nem muszáj mind elkölteni :D egy 40K-s videokari mondjuk sokat dobna? (nekem kell átszerelni, szóval ennek örülnék a legjobban :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#60109) pohár válasza concret_hp (#60108) üzenetére


pohár
félisten

nem dobna, olyan procilimited lenne, hogy ihajj :D
proci - vga csere már hozna javulást, de külön-külön nem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#60110) fokukac


fokukac
nagyúr

A RAM-saga folytatódik.
A csávó, akinek "nem ment bele a lukba", visszahozta tegnap. Rá félórára megvette egy srác mind a kettőt. Hiába mondtam neki, hogy nem kit, megvette mindkettőt.
Ma írja, hogy az egyik tökéletesen működik a másik ramjával (Azonos sorozatszám), de a másik nem, így visszahozná.
Kurva macerás már ez így. :)
De tényleg.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60111) emvy válasza pohár (#60109) üzenetére


emvy
nagyúr

Szerintem dobna azert, procilimit egyre ritkább manapsag.:)

while (!sleep) sheep++;

(#60112) concret_hp


concret_hp
addikt

akkor proci + lap + ram + vga kombó egy 70-80100K-ból? semmi speciális márkahűség v ilyesmi nincs.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#60113) pohár válasza emvy (#60111) üzenetére


pohár
félisten

hát egy A6 mellé bedobna egy HD7770-et, sokra nem menne szerintem :N
GPU-ban oké az APU, de a CPU része igen gyengus

uccu ide :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#60114) fokukac válasza concret_hp (#60112) üzenetére


fokukac
nagyúr

én ennyiből két gépet is össze szoktam rakni :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60115) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Autószerelőnél várok. Beesik anya/lánya.

A: - Mikor tudsz jönni?
L: - Csötörtökön.
A: - Csütörtök az milyen nap?
L: - ???
A: - Ja, az hanyadika?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#60116) Dylen válasza Winner_hun (#60115) üzenetére


Dylen
aktív tag

Ez velem is elő szokott fordulni, nincs ebben semmi furcsa. Ebben a korban már... :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#60117) Integra


Integra
titán

alakulunk :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#60118) bandus


bandus
veterán

kedves, éppen uk-ben élő hölgyek/urak! van-e közöttetek, aki viszonylag gyakran ad fel postát, vagy gyakran jár postára? :)
nagyon fájna a fogam egy motorola moto g telefonra, de itthon biztos forrásból nem igazán sikerül beszerezni, korrekt áron. viszont uk-ben rengeteg aukció fut, de sajnos 90%-uk csak uk shippinggel. ha esetleg valaki segítene benne, hogy megadhatom az ő címét szállítási címnek, és ha alkalomadtán amúgy is a postán jár és feladná ezt nekem, azt elsősorban nagyon megköszönném, másodsorban persze tetszőleges ellentételezést megfizetek, a postai díjakon felül.
köszi előre is, ha valaki foglalkozna az apró-cseprő problémámmal :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#60119) Viszlát válasza bandus (#60118) üzenetére


Viszlát
addikt

Ment priv. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#60120) tildy válasza bandus (#60118) üzenetére


tildy
nagyúr

Oktober elejen hazaugrom en is. Igaz pesten nem sokat leszek, mostanaban atraktam az erkezesi helyszint Debrecenbe.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#60121) NoLF válasza bandus (#60118) üzenetére


NoLF
addikt

Okt 10en anyum 60, tehat haza kell mennem ennek +- 5 napos hatosugaran belul.
de vannak magyar csomagszallito kapcsolataim is idekint ha surgosen kell; szolj privatban es segitek.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#60122) fokukac válasza BlacKSouL (#60091) üzenetére


fokukac
nagyúr

Blekikém, élsz még, vagy már megfagytál?
:) :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60123) parandroid válasza fokukac (#60122) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, milyen zene volt tegnap szigeten? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#60124) bandus


bandus
veterán

nagyon köszönöm mindenkinek a felajánlást :R Viszlát jön Magyarországra legkorábban, ha addig nem sikerült leütni egyet, akkor veszek valamit itthon, mert a desire x-em már a végét járja, sajnos szerintem minőségben messze elmarad a legelső desire-től, azt nagyon-nagyon szerettem :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#60125) fokukac válasza parandroid (#60123) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem tudom, nem ismertem fel.
Néha kurva hangos volt, a leghangosabb persze éjfél után,
de főként a széltől függ.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60126) bandus válasza fokukac (#60125) üzenetére


bandus
veterán

Akkor jol dugd be a fuled ma, mert egeszen szeles az ido. mara mi is vettunk jegyet, bar nyilvan nem az en otletem volt, en meglennek sziget nelkul is :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#60127) pohár válasza bandus (#60126) üzenetére


pohár
félisten

hát ahogy nézem, egyedül csak Fedde lesz jó hajnali 3-tól fél 5-ig

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#60128) Mawyx válasza tildy (#60120) üzenetére


Mawyx
senior tag

Vettem észre, mostanában nem tudunk dumálni :(

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#60129) tildy válasza Mawyx (#60128) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne aggodj, egyelore - okosan :( - megint reggel 6 orasi repulot foglaltam oktober 6-ra. Ugyhogy ez tudod mit jelent :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#60130) Mawyx válasza tildy (#60129) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hogy korán kell kelni :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#60131) fokukac válasza Mawyx (#60130) üzenetére


fokukac
nagyúr

ki korán kel, aranyat lel.

szóval Ti már egész biztosan nagyon-nagyon gazdagok vagytok. :)

--------------

@Bandus: remélem, elfújt Benneteket a szél jó messzire :D rohadt hangos volt megint, leginkább éjjel fél 2 körül. továbbra is tartom az állításomat, hogy hangszigetelés ide vagy oda, sose volt még ilyen hangos a sziget.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60132) EQMontoya válasza fokukac (#60131) üzenetére


EQMontoya
veterán

Én pedig rendkívül csóró. Ma is 10:15kor sikerült kimásznom az ágyból, de nagyon jól esett. :)

Same rules apply!

(#60133) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ha itt minden ON, akkor két kérdésem lenne:

1.: Megtörtént két vásárlás Hardveraprón, innentől hogyan tovább, hol tudok pirosat adni a kollegáknak?

2.: Volt már valaki a Sosemvolt parkban? Milyen a hely? Az 500 forintos belépő igencsak csábító és van zsiráf, ha jól láttam. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60134) pohár válasza Bad Pritt (#60133) üzenetére


pohár
félisten

nincs már piros, csak értékelni tudsz szóban (ha akarsz), plusz van egy 5 pontból álló lista, és a felsorolt 5 dolgot tudod értékelni (így ez 5 "piros" lesz neki)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#60135) Bad Pritt válasza pohár (#60134) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja megvan, köszi, kezdeményeztem.

Sosemvolt parkban jártál már, poharam? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60136) pohár válasza Bad Pritt (#60135) üzenetére


pohár
félisten

azt sem tudom hol van, szóval valószínűleg nem igazán :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#60137) Bad Pritt válasza pohár (#60136) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az Állatkert megvette a Vidámparkot és csinált belőle Sosemvolt parkot. Elég gagyi a honlapjuk, de érdekelne, mert meg akarom lovagolni a zsiráfot, ha lehet (a.k.a.: zsiráfolni). Valszeg nem lehet amúgy. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60138) Thrawn válasza Bad Pritt (#60137) üzenetére


Thrawn
félisten

Jobban jársz ha a Suszterinasban kérsz zsiráfot, bár lovagolni nemigen lehet rajta :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#60139) pohár válasza Thrawn (#60138) üzenetére


pohár
félisten

meg lehet, de az nem biztos, hogy nem dobnak ki érte :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#60140) parandroid válasza Bad Pritt (#60137) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem vette meg, megszűnt a Vidámpark, az Állatkert kapta meg a területet, és mivel sok létesítmény műemléki védettség alatt állt, azokat tovább működtetik, mert mást úgysem tudnak velük csinálni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#60141) Bad Pritt válasza parandroid (#60140) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egyre megy, a lényeg, hogy ott is állatok vannak most. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60142) szőröscica


szőröscica
addikt

Költözés levezényelve, budapesti lakos lettem. :)

(#60143) nike_ válasza szőröscica (#60142) üzenetére


nike_
addikt

Nemsokára én is érkezem :D Sok sikert neked!

(#60144) EQMontoya válasza szőröscica (#60142) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mikor iszunk? :D

Same rules apply!

(#60145) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Bp-n egész furcsa volt kora délelőtt autókázni, alig 1-1 autó. De legalább lehetett haladni. Már csak a lámpák sárgán villogása hiányzott.

3 munka felmérve meg egy még hátravan. Azt hiszem idénre lassan befigyel a megtelt tábla..

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#60146) fokukac


fokukac
nagyúr

Ma belvetettem magam az android rejtelmeibe.

4 óra szorgalmas olvasgatás után majdnem sikerült féltéglát csinálni a telefonból, de aztán megoldottam. Azt hiszem, nyitok is egy sört. :

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60147) Tothgera30 válasza fokukac (#60146) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Tegnap én is ezzel b@szakodtam, egy használt Jiayu-t vett Dia, és az utólag feltett Miui-ból csináltam egy folyamatosan újrainduló telefont (közben az alakozásokat folyamatosan offolta, és Recovery is eltűnt), végül a gyári Multilang-es Minideal-es lett rátéve. Öröm van bódottá' :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#60148) parandroid válasza Tothgera30 (#60147) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, pontosan ezért használok almát, vagy gyári nexust, ezek szólnak, ha van frissítés, én meg megengedem nekik, hogy telepítsék.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#60149) Tothgera30 válasza parandroid (#60148) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én meg újonnan vettem lassan egy éve egy G3T-t, (második ilyen telefonom, bár az első sima G3 volt) Minideal-es Rom-al. Nem isk ellett hozzányúlni, tehát ez után is hasonlót fogok venni, az tuti.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#60150) tildy


tildy
nagyúr

Tudja valaki, ezt milyen neven erdemes keresni?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.