Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32001) venember83 válasza Tim82 (#32000) üzenetére


venember83
nagyúr

És mindezt délben vagy délután, nincs rossz dolga kendnek. :P

(#32002) Tim82 válasza venember83 (#32001) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, még reggel volt. Viszonylag. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32003) pohár válasza Tim82 (#32002) üzenetére


pohár
félisten

Akkor 10-kor :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32004) Tim82 válasza pohár (#32003) üzenetére


Tim82
nagyúr

:K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32005) pohár válasza Tim82 (#32004) üzenetére


pohár
félisten

Hahahaaa, tudtam én :D
Én most jól belaktam, krumplipüré, suba szelet és vegyes zöldsaláta fetával és mozzarellával :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32006) bandus válasza nike_ (#31980) üzenetére


bandus
veterán

erre nyugat felé, már egészen korrektek ezek az új piros vonatok. viszont tiszaújváros felé tényleg halál. na meg az az interpici dízelcsoda :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32007) pohár válasza bandus (#32006) üzenetére


pohár
félisten

Az az interpici kb olyan mint Debrecenben a kis hobbitbuszok :DDD :DDD
Általában a 11-es szokott olyan lenni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32008) Tothgera30 válasza pohár (#32007) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...ilyen nálunk a 3-as, de az nagyon. Viszont hiába nagy a tömeg, és igény az lenne a tisztaságra, ezzel ellenkező álláspontot diktál a gyakorlat.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#32009) pohár


pohár
félisten

Ááá MSN-ben valószínűleg megnyomtam az alt + shiftet, átváltott angolra a bill, na de megnyomtam még egyszer, és nem akar visszaváltani magyarra :((
Pedig mindig vissza szokott váltani :F

Na megjavult, csak újra kellett indítani az MSN-t, valamiért nem vette az alt +shift kombit :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32010) Killing


Killing
addikt

Gyilkolunk, gyilkolunk? :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32011) venember83 válasza Killing (#32010) üzenetére


venember83
nagyúr

Aki tud, az tud... :U

Lesz második rész... :))

(#32012) Verus válasza venember83 (#32011) üzenetére


Verus
senior tag

Hát ha már második rész, akkor én a Szex és New York második részét várom, május végén a mozikban :))

Mindenkinek csodaszép napos délutánt vagy már lassan kora estét:)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32013) venember83 válasza Verus (#32012) üzenetére


venember83
nagyúr

Én meglennék New York nélkül is... :U

Remélem, hogy neked mindenképpen az a délután és az este. :K Mi érdekes történt mostanság Miskolcon?

(#32014) Verus válasza venember83 (#32013) üzenetére


Verus
senior tag

Mostanság? Hát mi más mint a Miskolc Rally :)) Ma hajnalban ért véget a választásokra való tekintettel. De hogy őszinte legyek ez már nem az a rally amibe beleszerettem. :(

És Nálad? :) Minden okés, jól vagy?:)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32015) Pisztillus válasza Verus (#32012) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jééé, egy Verus! :)

Szép napot neked, a miénk már az! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#32016) Verus válasza Pisztillus (#32015) üzenetére


Verus
senior tag

Jéééééé egy Pisztillus! :)

Tessék csak beszámolni arról hogy mi újság meg egyebek ahogyan remélhetőleg vénség barátunk is teszi:)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32017) bnss


bnss
veterán

Szia kedves Verus! :)

És a többieknek és szép délután, kora estét!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32018) Tim82


Tim82
nagyúr

Szia Verus! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32019) tildy válasza kételkedem (#31999) üzenetére


tildy
nagyúr

Tegnap este itt is grillen sült steak volt a vacsi...
Lajos csinálta, isteni szakács.
Szerintem megtartom:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32020) Verus válasza bnss (#32017) üzenetére


Verus
senior tag

Sziaaaaaaaa:D

Prológon az egyetlen WRC is tetőn volt csöppnyi városunkba:D

Szia Timbácsi:)Ezer meg egy éve nem láttalak. :N

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32021) Tim82 válasza Verus (#32020) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vagyok én itten elég rendszeresen a fórumon, csak ritkásabban szólok hozzá. Lefoglalnak az olyan dolgok, hogy ágyba vigyem a reggelit. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32022) fokukac válasza venember83 (#32013) üzenetére


fokukac
nagyúr

New York jó hely, meg a szeksz is jó dolog,
csak az a négy idegbeteg nemnormális szingli p.csa ne legyen ott...

;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32023) Dylen válasza venember83 (#31995) üzenetére


Dylen
aktív tag

Rafi fari ;]

Tim: ja hogy nem is ke kaptad, te a felszolgáló voltál. Végülis jobb adni, mint kapni :DDD

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32024) Verus válasza Tim82 (#32021) üzenetére


Verus
senior tag

Ja hogy egyeseknek ilyen jól megy?:D Örülök neki:)

Én ma palacsintát kaptam ágyba, de úgy hogy még megsütnöm se kellett, királynőnek érzem magam :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32025) bnss válasza Verus (#32020) üzenetére


bnss
veterán

Láttam videót, nem semmi perec volt (ezen kívül volt még pár nagyon nagy perec gyorsaságin, amit megörökítettek). Szvsz ha egy kicsit elveszi a kijárati "íven", simán elfordul, és nem átfordul. Persze azt tanítják, hogy WRC-vel drasztikusan kell kigyorsítani... :)

Szegény Subaru-ra rájár a rúd, TK a Mecsekben (és kiszálltak szinte karcolás nélkül, csak Tomi kulcscsontja bánta meg), most meg ez. Igaz, a mecseki kaland után nem sok mindent kellett átpakolni ebbe a kasztniba :)

szerk.: mindenki azt kapja, amit megérdemel. ;] (palacsinta)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32026) Tim82 válasza Verus (#32024) üzenetére


Tim82
nagyúr

de úgy hogy még megsütnöm se kellett

Neki volt régen az aláírása, hogy "minden reggel ágybaviszem a kávét, a páromnak már csak le kell darálnia". :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32027) Verus válasza bnss (#32025) üzenetére


Verus
senior tag

A Subarukra tavaly ősz óta itt is. Ne feledjük azt az ominózus balesetet a belvárosi prológ szerű rendezvényen, ahol mi nézők birkulhattunk egy hatalmasat.
A mostani meg hát szerencsétlenül jött ki. Dehát ez van. Viszont az Audi hatalmasat ment :)

Itt most egy Citroen ment TK-ra a Lyukó-Parsznya szakaszon, azt is nagyon benézte a srác, néztük a kanyart, nem volt olyan vészes, hogy akkorát essen. Na de ilyen ez a szakma :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32028) fokukac válasza venember83 (#31981) üzenetére


fokukac
nagyúr

most veszem észre, hogy beszótá', má' megint? :U
Hát nem félsz? :U :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32029) Verus válasza Tim82 (#32026) üzenetére


Verus
senior tag

Így megy ez nálunk is.

"Szívem, sütök palacsintát. - Okés - De ugye bekevered a tésztát? - Persze" :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32030) venember83 válasza Verus (#32014) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, minden folyik a megszokott medrében, azon kívül kezdem belakni a lakásom, már kezdem megszokni a helyiségek méreteit, már megfelelő ágy is van benne, jól megy sorom na, már csak 1-2 fronton kellene javítani rongy életemen, s akkor már csak mosolyogni látna mindenki. :)

Dylen: Fari? :F

fokukac: Én? Az adóhivataltól sem. :U

[ Szerkesztve ]

(#32031) bnss válasza Verus (#32027) üzenetére


bnss
veterán

Tényleg! Ott mintha az autó nem is nagyon kapott volna, de volt több(?) személyi sérülés is. Vagy rosszul emlékszem?

Itt van három komoly perec, ha jól tudom, ezt a kanyart hívják "halálkanyarnak".

A rádiós etap miatt mekkora felháborodás van... Mondjuk megértem, pláne olyan esetben aki, az ország másik feléről megy versenyt nézni. Ilyenben sajnos nekünk is volt részünk tavaly. Viszont azt is látni kellene, ha a rajt nem tud rádiózni, akkor személyi sérülésnél ki küldi be a rescue-t, mentőt, időmérésnek is annyi... :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32032) Tim82 válasza Verus (#32029) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én magam bontottam fel a 3 az 1-ben kávéstasakokat, ahhoz még nem kell nekem segítség :D (asszonyka kávéfőzője nemrég elhalálozott, vinni kéne javíttatni).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32033) venember83 válasza Verus (#32020) üzenetére


venember83
nagyúr

Videó? :F

Tim82: Old style kávéfőzők nem játszanak? Olcsók, és szvsz sokkal jobb az általuk készített ital, mint amire az elektromos kávéfőzők képesek.

[ Szerkesztve ]

(#32034) Pisztillus válasza Verus (#32016) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Élünk. Próbálunk megmaradni a patikában, mert decemberben konkurenciát kaptunk - de az újdonság varázsa már elmúlt. Még hátra van a nyári szabik kérdése - eggyel kevesebben vagyunk, így ez érdekes mutatvány lesz.
Itthon már nem rombolunk tovább - a felújítás már befejeződött, most élvezzük az eredményt. Még egy ágy lesz kicserélve a lomtalanításkor és kész.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#32035) Tim82 válasza venember83 (#32033) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nálam olyan van, de asszonykánál elektromos, amit egyébként karácsonyra kapott ajándékba. Mivel ajándék, ezért is lesz érdekes kör a javíttatás (fene se tudja, hogy az ajándékozó szülőnél megvan-e a blokk).

Pisztillus: jövő utáni héten leszel a gyóccertárban? Lehet, bevinném végre megmutatni a G4 PB-t. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32036) venember83 válasza Verus (#32020) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyetlen WRC? Akkor a kategóriagyőzelem nem lett volna valami nagy mutatvány. :DDD

(#32037) Pisztillus válasza Tim82 (#32035) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Igen, bent leszek. Várlak szeretettel. Ezek szerint sikeres volt a képernyőműtét?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#32038) Verus válasza bnss (#32031) üzenetére


Verus
senior tag

Bizony bizony. Az autó nem nagyon sínylette meg a dolgot, de a kanyar külső ívén (mellesleg oszlop is volt ám ott, amibe előtte belekóstolt egy Lada, aminek intő jelnek kellett volna lenni) álló nézők igen, becsúszott, hát istenem, ott nem is szabadna állni.

A Sátai gyorsaságit mondod amit etapra vettek? Hát igen, nem volt korrekt. Meg az egész nem volt az, a verseny egy nyögve nyelős, szétszabdalt akármi volt. Azt se tudtam mikor lement az ORB1 hogy most akkor mi van? És jött a Historyc ami után még egy lemaradt ORB1 -es is lejött aztán a 000-ás felvezető a Rally2 előtt és az meg vissza, ezt se értettem mi az égnek jött vissza :F Aztán lejött a Rally2 de aközt is nem kevés szünetek voltak.

Vénség: Majd alakul az Neked is,csak ne akard nagyon, nekem is mindig ezt mondják. :)
Video: Szemlélteti a birkulást
Baleset
Hopp leesett hogy Neked nem ez kell:D
Tetőn a WRC a miskolci salakon :D

Tim: Na azt látod elrontani se lehet, tuti a siker:D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#32039) Tim82 válasza Pisztillus (#32037) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egy háttérvilágítás-foltos kijelző került bele, pénteken voltam vele egy srácnál, aki kicserélte. Most van két rossz kijelzőm, amelyikből lehetne majd egy teljesen jót csinálni, ha találok valakit, aki ért hozzá. Egyelőre elleszek a foltossal. :)

Verus: én jobban szeretek vagy neszkávét, vagy hagyományos kávéfőzőben főzött kávét inni, ráadásul ahogy én szeretem elkészíteni, úgy nagyon finom (tej, kis kávélikőr, tejszínhab a tetejére + fahéj). :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32040) venember83 válasza Verus (#32038) üzenetére


venember83
nagyúr

Természetes kiválasztódás. Csak ezzel más lelkiismeretét terhelik az idióta nézők. :W

Salakgumi volt egyáltalán azon a Subaru WRC-n? :F

Ha nem akarom, akkor itt vénülök meg fizikailag is a gép előtt meg a biciklin, egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#32041) Pisztillus válasza Tim82 (#32039) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na akkor majd jól megnézem magamnak a kis PowerBook-ot. Még az is lehet, hogy addig beszerzek egy 15"-os példányt... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#32042) Dylen válasza venember83 (#32030) üzenetére


Dylen
aktív tag

fari, mint farkas

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32043) venember83 válasza Dylen (#32042) üzenetére


venember83
nagyúr

Rá nem jöttem volna... :N

(#32044) Tim82 válasza Pisztillus (#32041) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azon legalább van billentyűzetvilágítás. :)

Belegondolva, ha ezen a héten szerdán vagy csütörtökön bent vagy este nyolcig, akkor simán beviszem. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32045) Dylen válasza venember83 (#32043) üzenetére


Dylen
aktív tag

buta van a fejedben :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32046) pohár


pohár
félisten

Hello Verus! :))
Rég jártál errefele :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32047) fokukac válasza Dylen (#32042) üzenetére


fokukac
nagyúr

lári-fári, elvtársnő, lári-fári..! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32048) Pisztillus válasza Tim82 (#32044) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szerdán igen, mert akkor délutános vagyok. :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#32049) bolondember válasza venember83 (#32043) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ne törődj szegény boszorkával...

fél Dorothy házától, h háztűznézőbe megy... :U Dylenboszorkához. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32050) Tim82 válasza Pisztillus (#32048) üzenetére


Tim82
nagyúr

= 8-ig? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.