Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30051) venember83 válasza Bubu79 (#30049) üzenetére


venember83
nagyúr

A Cayenne már foglalt volt. :DDD

(#30052) kételkedem válasza Bubu79 (#30049) üzenetére


kételkedem
addikt

Utalás arra, hogy porosabb földúton is mehetsz vele nem csak autópályán. Valamint utalás arra, hogy eszedbe ne jusson a poros földútról letérni, és követni egy kemény terepjárót. :)

Japán és olasz alkatrészekből rakták össze az új magyar motorkerékpárt. A Pannóniát már többször próbálták feltámasztani, még mindig csak egy db épített motor és nagy tervek vannak. Szerintem felesleges erőlködés, annak az elvárásnak úgy sem tudnak eleget tenni, hogy olcsó, világszínvonalú, nagy példányszámban gyártott, itthon tervezett és előállított motor legyen belőle.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30053) Bubu79 válasza venember83 (#30051) üzenetére


Bubu79
addikt

Pofátlan Német kóklerek lenyúlták előlük - értenek is azok az autógyártáshoz... :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30054) frame>24


frame>24
addikt

ÉNNEMtom, b+...
Bejövök reggel, és az egész folyosón a klotyó előtt terjeng a tömény szarszag! Érted, én voltam tavaly szennyvíztelep-mintavételi körúton, igazán nem kell bemutatni a körülményeket, és akkor itt ez 6. emeleten megközelíti azt.
MIT csinálhat valaki, hogy ez a vége? A falra küldi és logarléccel szétcsapkodja, vagy mi?

Elnézést kérek.

Innen tudom, hogy pl. a "Csupi, van ilyen?" hangfelvételek igazak.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30055) venember83 válasza frame>24 (#30054) üzenetére


venember83
nagyúr

Bacikkal dolgozol, igaz? Tessék valami fertőző cuccot bejuttatni a klotyóba műszak után, aztán következő reggel, aki beteg lesz, azt pár hónapnyi klotyótisztításra kényszeríteni. Mondjuk lesz járulékos veszteség, mert mások is megfertőződnek, de kicsire nem adunk. :)

(#30056) Bubu79 válasza frame>24 (#30054) üzenetére


Bubu79
addikt

Otthon az őrmesterasszony bizonyára nem engedi kibontakozni a jóember művészi tehetségét, így kénytelen munkaidőben időt szakítani arra, hogy kidekorálja az árnyékszék burkolatát jóféle matériával.

Nincs ebben semmi különös - az állatok közül sokan megjelölik a territóriumukat... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30057) bolondember válasza kételkedem (#30052) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és EZT olvastad?

itt talán jobban értenek hozzá... 2000km, mi? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30058) frame>24 válasza Bubu79 (#30056) üzenetére


frame>24
addikt

jólvan, akkor most az ő territóriuma lett az egész A szárny... :DDD

VÉN: amit most bevetni tudnék biol. hadviselés címén, az nem hasmenést, hanem veseleállást meg vérzéseket okoz... ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30059) Bubu79 válasza frame>24 (#30058) üzenetére


Bubu79
addikt

Mijabánatot szaporítasz Te munkaidőben - ebolát? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30060) frame>24 válasza Bubu79 (#30059) üzenetére


frame>24
addikt

őőőööö...legyen bár meglepő, de egy ahhoz nagyon hasonló dolog már szunnyad a hűtőben... de amiről az előbb dumáltam, az viszont ez...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30061) Bubu79 válasza frame>24 (#30060) üzenetére


Bubu79
addikt

Tudnám mi a fittyfenének kellett nekem ezt elolvasni - kezdek félni Tőled :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30062) kételkedem válasza bolondember (#30057) üzenetére


kételkedem
addikt

Így a részleteket is nézve ez még épített egyedi motornak is harmat gyenge! Ez így teljesen életképtelen.
Nem vagyunk biztosak abban, hogy látunk még valaha rendszámos, sorozatgyártású Pannoniát. A piac jelenlegi állását figyelve félünk tőle, hogy nem; hiába szeretnék, ha újjáéledne a márka.
Sajna ez van.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30063) pohár válasza frame>24 (#30060) üzenetére


pohár
félisten

Nekem nem jön be a link :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30064) Bubu79


Bubu79
addikt

Chocolate rain ---> Chocolate rain by Chad Vader :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30065) frame>24 válasza Bubu79 (#30064) üzenetére


frame>24
addikt

valóban sírok, könnyezek. (borzalmas dal amúgy) :DDD :DDD

pohár: néha behal a link, nálam már jó. de mindegy is tán.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30066) Tim82 válasza Bubu79 (#30061) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ahelyett, hogy örülnél, hogy van valaki a vártán. Megtámadnak minket a szlovákok, oszt nincs mit tenni, fRÉM megnyomja a piros gombot és a magyar válaszcsapás az egész emberiséget kipusztítja. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30067) venember83 válasza Tim82 (#30066) üzenetére


venember83
nagyúr

S az miért jó? A Fico fajták akkor is megmaradnak... :U

(#30068) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ha fogfájásra beveszek egy nap 3x fél algopirint, akkor azért nem olyan nagy az esély a hozzászokásra ugye? Úgy értem hogy ennyitől még nem kell majd egyre nagyobb adag a csillapításhoz?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30069) Bubu79 válasza BlacKSouL (#30068) üzenetére


Bubu79
addikt

Én inkább a természetes gyógymódokban hiszek - használj langyos vizes kalapácsot, az biztos nem tesz függővé ;] :DDD

ÉKE! - jobbulást ;)

Tim: Ez megoldaná a túlnépesedés problémáját is és a globális felmelegedés ellen is hathatós ellenszer lenne :D Bár amennyire én tudom akadnak olyanok, akiket az ebola nem öl meg ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30070) Tim82 válasza venember83 (#30067) üzenetére


Tim82
nagyúr

A szlovákok helyett bárkit behelyettesíthetnék, akik iránt az átlagmagyar jelenleg némi paranoiával viseltetne, szóval írhatnék akár BMW-seket is (csak hogy Bubut bosszantsam ;] ).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30071) Bubu79 válasza Tim82 (#30070) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem baj Szkúter, jössz Te még az én utcámba... :U

;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30072) kételkedem válasza BlacKSouL (#30068) üzenetére


kételkedem
addikt

Napi 3x fél algopyrin nem fog függőséget okozni :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30073) tibi666


tibi666
senior tag

hajnalban arra ébredtem, hogy basznak a galambok.

(#30074) venember83 válasza tibi666 (#30073) üzenetére


venember83
nagyúr

És fájt? :U

(#30075) Tim82 válasza tibi666 (#30073) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én ilyenkor elkergetem őket. Coitus interruptus.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30076) Bubu79 válasza tibi666 (#30073) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez tök romcsi - mesélj mééég! :C :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30077) NoLF válasza tibi666 (#30073) üzenetére


NoLF
addikt

több is egyszerre? és jó volt?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#30078) tibi666 válasza NoLF (#30077) üzenetére


tibi666
senior tag

szinte kínzó érzés volt.

(#30079) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

egy szepseges bkf-es hallgato csajnak probaltam elmegyerazni a reletiv es abszolut hivatkozast szerencsere masfel ora utanlemrutl a telfonom es csesem feltenni totolre nehogy be tugam kapcsloni:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30080) bolondember válasza tibi666 (#30078) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem lennék a helyedben... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30081) Tim82 válasza neduddki (#30079) üzenetére


Tim82
nagyúr

Add meg neki Blackie számát, szerintem ő tökéletesen el fogja tudni magyarázni neki a kettő közötti különbséget. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30082) NoLF válasza bolondember (#30080) üzenetére


NoLF
addikt

mikor golyó lesz a fejében? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#30083) Bubu79 válasza NoLF (#30082) üzenetére


Bubu79
addikt

A legjobb méreg :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30084) venember83 válasza tibi666 (#30078) üzenetére


venember83
nagyúr

Szinte? De akkor kicsit csak élvezted. ;]

(#30085) fokukac válasza neduddki (#30079) üzenetére


fokukac
nagyúr

bezzeg, ha vegyészlyányka lett volna, egybül szívesen rádugtad volna az töltőre... :P .. .. . ... ... .. ... (mert ugye ebben a korban már gyakran lemerül..:)))

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30086) lorcsi válasza neduddki (#30079) üzenetére


lorcsi
veterán

telefonon keresztül láttad hogy szép ?

(#30087) bolondember válasza NoLF (#30082) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

galambgolyó.. :DDD

nekem az IHM-verzió jobban bejön:
"nem lennék a helyedben
ha más rakja a nejedbe
sebhely!"

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30088) venember83


venember83
nagyúr

(#30089) zolynet válasza bolondember (#30087) üzenetére


zolynet
addikt

:DDD

Life is too short to stay stock!

(#30090) Bubu79


Bubu79
addikt

Tope kedvence ([link]) kicsit más köntösben [link] ;] Na jó - csak néhány motívum a gitárszólóban, de akkor is :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30091) NoLF


NoLF
addikt

hm, kaptam egy tök jónak tűnő állásajánlatot angliába. hmm.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#30092) BlacKSouL válasza Tim82 (#30081) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nem sokat magyarázkodnék. csak relatíve hivatkoznék a nagymacskára, aztán lássuk az abszolút gyakorlati megvalósításokat. hisz gyakorlat teszi ;]
ha a kemény gyakorlati foglalkozás után sem értené, akkor meg ismétlés a dugás anyja :D

jaj már milyenek vagytok

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30093) venember83 válasza NoLF (#30091) üzenetére


venember83
nagyúr

De ott még a kormány is rossz oldalon van... :U Tényleg, nem úgy volt, hogy lakást veszel Budapesten vagy ilyesmi? :F

(#30094) NoLF válasza venember83 (#30093) üzenetére


NoLF
addikt

a kettő nem zárja ki egymást.
ez csak egy kósza gondolat, mindenesetre jól esne havi 3 kilót félrepakolni...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#30095) fokukac válasza NoLF (#30094) üzenetére


fokukac
nagyúr

az nekem is jól esne, kérlek... :) bár angliában lehet, h. keveselném. azért, hogy esik az eső, és csúnyák a nők, több veszélyességi pótlék jár. :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30096) venember83 válasza NoLF (#30094) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, hogy annyi a fizu, hogy lényegében két lakást tudj fenntartani? Akkor nem szóltam, valóban nem zárja ki egymást a két dolog. :N

(#30097) Bubu79 válasza fokukac (#30095) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem értem miért vagy fennakadva azon, hogy csúnyák a nők arrafelé - a belterjes tenyésztés eredménye ;] :DDD Hát csoda, ha a Nap sem süt rájuk? :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30098) Bubu79


Bubu79
addikt

Höhö - Super Mario :))

De lehet Tetris-ezni is :DD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30099) Bubu79 válasza Bubu79 (#30098) üzenetére


Bubu79
addikt

Kill, kill, kill! ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30100) Dylen válasza NoLF (#30091) üzenetére


Dylen
aktív tag

melyik város?

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.