Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30351) BlacKSouL válasza Bubu79 (#30350) üzenetére


BlacKSouL
addikt

pedig most nem is vagyok vészes annyira :) inni se iszok egy ideje, mert ha véletlenül algopirint kell bekapni akkor fejreállok

csak a fogam néha fájogat, de már próbálom algopirin nélkül átvészelgetni. mehetnék fogdokihoz is, csakhogy a körzetink úgy akar lóvét csalni, hogy egy fogamat legutóbb is elkezelgette gyökér úgy 16-17 alkalommal, tehát én fizetek egy gyökérkezelésért kb 7500 Ft-ot úgy cuzammen, ő meg a kezelések száma alapján kapja valahogy a támogatást, így sosem volt érdeke hogy betömje végre. így kis kihagyás után egy nyitott gyökérkezelt foggal elmentem egy másik fogdokihoz, aki meg ugye körzeten kívül betömte 21 000 ropogós magyar petákért amíg meg az algopirin jóval olcsóbb, addig a 4-5 havonta előjövő fájást olcsóbban kihúzom. persze ez hülyeség, meg kell csináltatnom, de annyi pénz a fődön nincs amit oda kéne betolnom. a körzetit meg nem verhetem meg hogy 5 kezelésből tömje be vagy nem kap semmit.

na meg amúgy most véget ért egy időszak, és most bizonyos témában, szempontból rosszabb időszakom következik

jövő kedden délután meg megyek a japán főnökkel, meg a japán minőségügyissel Lengyelországba kocsival. alapvetően jó kis 6 órás kiruccanás, de nem biztos hogy magamtól is őket választanám hozzá, mod: mármint 6 órás út oda, másnap tárgyalgatás, aztán 6 óra haza

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30352) venember83 válasza BlacKSouL (#30351) üzenetére


venember83
nagyúr

Véget ért egy időszak? :F Valamiért az az érzésem, hogy nem a télre gondolsz, hanem valami teljesen másra... :U

(#30353) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Miért nem lát vezeték nélküli hálózatot a gépem, mikor a kézikönyv lépéseit követve állítottam be a wireless routert (TP-LINK WR741ND)? A hozzá adott install-CD sem képes lefutni, merthogy hiányolja a hálózati kábelt. Kb 50x néztem meg újra azt a k*rva kézikönyvet (természetesen nem magyar), és jól csináltam mindent. Kb egy óra szenvedéssel arra jutottam, hogy most a wireless routeren keresztül megy a PPPoE netem, és magától csatlakozik... :W

(#30354) BlacKSouL válasza venember83 (#30352) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na ja. A telet is jobban viseltem volna, ha... De most meg igen, nem az időre gondolok.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30355) venember83 válasza BlacKSouL (#30354) üzenetére


venember83
nagyúr

Hogy mindig ott az a ha b+! :U

(#30356) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Azta hogy utálom én ezt. Úgy elment az este. Nem esik jól lefeküdni korán, mert úgy érzem egy csomó mindent csinálhatnék, megnézhetnék még, és amúgyis, életem harmadát átalszom.
Ugyanakkor meg aludni jó. És szeretek is. Felkelni meg nem. De muszáj. És este ha látom hogy már 1 óra, tudom hogy reggel hulla leszek, reggel meg már fogadkozom is, hogy következő este nem leszek ilyen hülye, de aztán megint éjfél után fekszem, és megint szenvedek reggel, és megint anyázom magamat reggel kelés és az utáni 25-30 percben még.
És akkor egyszer rászánom magam és lefekszem 10-kor este, és nem bírok 11-ig elaludni, aztán alszok 6:30-ig, és ugyanolyan fáradt vagyok reggel, és elhatározom hogy szarok a koránfekvésre.
Most mégis inkább utóbbira pályázom. Ha már leugrott 3 kiló a legkisebb kellemetlenség nélkül, legalább kipihentebb legyen a szervezetem. Az is segít állítólag. A fél doboznyi tiszta kocsonyalé meg nemigen vitt belém annyi kalóriát.
De holnap péntek, csomó meló, és ha már a kedvem nem lesz olyan fényes jó, legalább ne hullaként legyek ilyen.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30357) pohár


pohár
félisten

Majdnem nyertem 11ezret :U
Shit :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30358) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

na jóéjt, én ledőlök

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30359) csoda120 válasza pohár (#30357) üzenetére


csoda120
tag

Mivel?

Facebook: szerelem a négyzeten

(#30360) pohár válasza csoda120 (#30359) üzenetére


pohár
félisten

sportfogadás :D
nézz át a tippmixes totyikba, és olvass pár oldalt :D

én addig megnézem a tegnap family guy részt :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30361) csoda120 válasza pohár (#30360) üzenetére


csoda120
tag

Pár napja már benéztem abba a totyikba,de nem írtam bele!
Nem vagyok az a nagy sport néző és nem is értek hozzá emiatt nem tippmixelek! :N

Facebook: szerelem a négyzeten

(#30362) pohár válasza csoda120 (#30361) üzenetére


pohár
félisten

Hát igen, vaktába nem lehet "lövöldözni" :K

behalás :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30363) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mangalica-tepertővel töltött csokoládés jó reggelt.

aki ezt élőben is meg szeretné kóstolni, az jöjjön holnap debrecenbe. én is ma reggel hallottam a rádióban.

(#30364) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Nah, jó reggelt mindenkinek, végre péntek... :DD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#30365) bolondember válasza Tothgera30 (#30364) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondanám, h jóreggelt, de az 5:40-es kelés nem tartozik a "jó reggel" körébe...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30366) BlacKSouL válasza bolondember (#30365) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Úgy kell mondani: Jobb reggelt. :)

"- De én úgy mondom omlósszzpssz..
- De ne mondd úgy kisköcsög, mer' úgy pofánb..k hogy csak úgy nyekkenssszpssz..."
[link]
mod: bazz, most olvasgatom ott a kommenteket :D úgy látszik nem csak engem irritál. de hogy fogalmam nincs a mai napig mit reklámoz, nem is onnan találtam meg, hanem a kisköcsögösített beszólás alapján

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30367) bolondember válasza BlacKSouL (#30366) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a "jobb reggelt!"-nek nem kis burkolt politikai tartalma van... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30368) tbs válasza bolondember (#30367) üzenetére


tbs
addikt

:U Hogynekedmindenről az juteszedbe... :DDD

(#30369) venember83 válasza bolondember (#30367) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, azoknak, akik jobb-fóbiában szenvednek. :P

599 GTO.

(#30370) BlacKSouL válasza bolondember (#30367) üzenetére


BlacKSouL
addikt

most hogy mondod ;] de ha nem szólsz észre se veszem

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30371) bolondember válasza tbs (#30368) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem.

tegnap volt kollégát vittünk el a Batyiig - na ő volt aki a jobb hátsó ülésbe beülésből csinált politikai eszemfuttatást.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30372) venember83 válasza bolondember (#30371) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor tán jobb lett volna neki gyalogolni? :DDD

(#30373) Dylen válasza BlacKSouL (#30356) üzenetére


Dylen
aktív tag

az első 3 bekezdésben, mintha magamat olvastam volna :DDD

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#30374) zolynet


zolynet
addikt

bkv mentes jó reggelt :)

Life is too short to stay stock!

(#30375) Bubu79


Bubu79
addikt

Pálinkás gyóreggeltet! :)

Ezúton szeretném üzenni az Opera készítőinek, hogy bár komálom a terméküket, mégsem tudom értékelni azt a partizánmunkát, amit elkövettek ellenem tegnapról mára virradóan.

Rühellem, ha a megkérdezésem nélkül átállítják a kezdőlapomat, a beállításaimat, és még jobban rühellem, ha reklámot tolnak az arcomba már hajnal hasadáskor.

Nem, még annyit sem mondott a drága, hogy ő akkor telepíti a frissítést, mert azt lőttem ki elsők között, miután felraktam...

Küldenék nekik sok-sok csókot - bibircsókot, oda ahol a leginkább kellemetlen :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30376) bolondember válasza Bubu79 (#30375) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ne áriázz itt nekem... :P

ez nem az opera.. ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30377) tope


tope
addikt

Péntek van, ezzel vegyes érzelmek kerülnek a felszínre, egy felől Péntek, itt a hétvége (igaz táppénzen vagyok, szóval ez különösebben nem érint, a munka szempontjából :D ); másfelől holnaptól jön a lehülés, eső, amit nem szeret az ember annyira, na de valahogy majd csak túléljük

UI: Szép napot mégha tudjuk is csak átmeneti :)

(#30378) BlacKSouL válasza Dylen (#30373) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:)

tope: most egy pillanatra megint majdnem elővettem pesszimista oldalamat. De csak annyi hogy hétvége, szabadidő, nincs munka, lehet kirándulni, szabadtéri programot csinálni, nem kell bent ülni az irodában, hisz hétvége van.
Jaa, hogy esik az eső... hát igen, muszáj neki, hétvége van..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30379) venember83 válasza BlacKSouL (#30378) üzenetére


venember83
nagyúr

Gyere át pakolni, kell a munkáskéz költözéskor. :U

(#30380) mmdms


mmdms
addikt

8 óta nézeget a PH!-t, de semmi friss hír...

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#30381) Bubu79 válasza bolondember (#30376) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig gyönyörűszép hangom van :U

Csak kieresztem és rögtön felélénkül a hallgatóságom, vége a tétova álmosan pislogásnak és ásítozásnak - mindenki csak rám figyel...

...majd vadul keresni kezdi a legrövidebb menekülési útvonalat, mert teremürítő hangom van ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30382) tbs válasza venember83 (#30369) üzenetére


tbs
addikt

Én job-fóbiában szenvedek... :(

(#30383) venember83


venember83
nagyúr

A kátyú új értelmezése:

(#30384) Bubu79 válasza venember83 (#30383) üzenetére


Bubu79
addikt

Vazze - ez az alagút indul Kína felé? :Y

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30385) bolondember válasza venember83 (#30383) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de legalább a futóművet nem teszi tönkre - csak az autót... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30386) venember83 válasza Bubu79 (#30384) üzenetére


venember83
nagyúr

Tetszik az alapozás, jó arasznyi az aszfalt alappal mindennel, költséghatékonyság felsőfokon. :C

(#30387) Bubu79 válasza venember83 (#30386) üzenetére


Bubu79
addikt

Én arra tippeltem, hogy karbonszálas fedőrétegen nyugszik az aszfalt, azért ilyen vékony - csak időközben megszökött a szén a szálak közül ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30388) tbs válasza Bubu79 (#30387) üzenetére


tbs
addikt

Azért van bányajárat ott alatta. A szén miatt...

(#30389) Bubu79 válasza tbs (#30388) üzenetére


Bubu79
addikt

:R

És tényleg :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30390) tbs válasza Bubu79 (#30389) üzenetére


tbs
addikt

;) Semmi komoly, pusztaLOGIKA* az információkból. :K :B

*pusztalogika: józan paraszti ész.

(#30391) bnss válasza venember83 (#30383) üzenetére


bnss
veterán

Nézd a dolgok jó oldalát, feltehetően ezek után némileg javítanak az alapzaton (ha már betemetik és döngölik egy kicsit, sokkal jobb lesz az eredeti állapotánál). ;]

Szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#30392) pohár válasza venember83 (#30383) üzenetére


pohár
félisten

Höhö, Pest is ilyen lesz 15 év múlva :DDD

Blackie... ez a legjobb köztük: "mi az hogy te úgy mondod??? mindjárt úgy nyakon b@szlak hogy szétomlasz" :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30393) Dylen válasza pohár (#30392) üzenetére


Dylen
aktív tag

túlóra szagot érzek :(

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#30394) NoLF válasza Dylen (#30393) üzenetére


NoLF
addikt

nem én voltam :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#30395) Bubu79


Bubu79
addikt

Amíg a munka becsület dolga... :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30396) 7 válasza Bubu79 (#30395) üzenetére


7
addikt

... én tisztességgel megszomjazom. :P

Azt hiszem, hogy ennek értelmében nyáron Amerikában fogok vedelni, megvan a vízumom a gyermektáboroztatáshoz. :D

[ Szerkesztve ]

(#30397) zolynet válasza Dylen (#30393) üzenetére


zolynet
addikt

az ki van zárva :N

ebéd utáni (cordon bleu+hasáb+tartár) vegetáció

Life is too short to stay stock!

(#30398) nike_ válasza kételkedem (#30165) üzenetére


nike_
addikt

törzsi kannibál utánzók? :F :Y Úristen!

(#30399) venember83 válasza nike_ (#30398) üzenetére


venember83
nagyúr

Vigyázz, a topikgyilkosokat ki szokták szemelni áldozatnak. :U

(#30400) nike_ válasza venember83 (#30399) üzenetére


nike_
addikt

Jaj. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.