Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20501) dragonfx válasza (Kolombusz) (#20500) üzenetére


dragonfx
veterán

az tényleg lassú...
nekem akkor volt iylne akkor halálos beteg volt..írófej kimozdult...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#20502) philoxenia válasza (Kolombusz) (#20500) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem közös kábelen van a vinyóval?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20503) Bubu79 válasza philoxenia (#20499) üzenetére


Bubu79
addikt

Te jó ég - ezek után nem csoda, hogy az oroszok bepróbálkoztak a fagyállóval is :DDD

Mindegy, csak ártson alapon :))

philoxenia: nekem a DVD íróm is közös kábelen van a vinyóval, mégis megy lazán 8X-os tempóval ;) Ebből adódóan nem volt gondom az írással sosem...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20504) (Kolombusz) válasza philoxenia (#20502) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A winyó sata, a dvd iró meg egyedül van a kábelen, mint secondary mester.

Már régóta feltűnt amúgy, csak akkor nem zavart. Egy lemeznél kibírja az ember, de mikor ipari méretben kell sokszorositani és majd ledőlsz a székről, annyit rohangáltál ma, akkor már zavaró, hogy feleannyi idő alatt is kész lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#20505) Bubu79 válasza (Kolombusz) (#20504) üzenetére


Bubu79
addikt

Gondolom a vírusírtó nem pörög a háttérben és nem torrentezel ezerrel mellette...

Firmware frissítéssel próbálkoztál már? Egyrészt a firmware felelős az írási sebességért, másrészt az alapanyag...

venember83: álmodjál képeket ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20506) philoxenia válasza (Kolombusz) (#20504) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A lemez nem lehet az íróval inkompatibilis kicsit ? Ugyanazt a lemezt eddig gyorsabban írta?
mod: itt olvastam a múltkor a PH!-n , hogy nem minden lemezt kezel minden író egyformán.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20507) venember83


venember83
nagyúr

Mindenkinek!

(#20508) philoxenia válasza venember83 (#20507) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jó éjszakát Neked is !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20509) (Kolombusz) válasza philoxenia (#20506) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mindenféle lemezzel lassú, mondom, már régóta felntűnt.

TDK dual layerrel is csak 3500-at hoz, de sony egyrétegűvel is.
Itt más gond lesz. :(

Bubu79: semmi nem fut a háttérben, hasítania kéne.

(#20510) philoxenia válasza (Kolombusz) (#20509) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hibázik is ? Nekem halál előtt egyre több lemezt rontott.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20511) (Kolombusz) válasza philoxenia (#20510) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem ellenőrzöm.
Arra gyanakszom, hogy PIO módban van UDMA helyett. Hogy lehet ezt megnézni?

Bár kétlem.
Az írószoftver csak 1-2 százalékot terhel.

[ Szerkesztve ]

(#20512) Bubu79 válasza (Kolombusz) (#20509) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak Nero-t használsz, vagy mással is próbáltad? Winaspi-t raktál fel, vagy a Nero-é van fent?
Egyéb CD író - emuláló programiok vannak fent? Windows CD írási szolgáltatása fut a háttérben ( felügyeleti eszközök--> szolgáltatások--> IMAPI Cd-író szolgáltatás - kéziről tiltásra ) ?

A rendszereszközöknél tudod ellenőrizni az IDE vezérlő tulajdonságainál, hogy PIO módban van-e ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20513) (Kolombusz) válasza Bubu79 (#20512) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ashampoo burning studiot használok, a kétrétegű lemezekhez meg imgburnt.

Démon tools van még fent.
UDMA módban van.

[ Szerkesztve ]

(#20514) Bubu79 válasza (Kolombusz) (#20513) üzenetére


Bubu79
addikt

Windows alap CD író szolgáltatása? Gondolom úgysem használod az intézőt CD írásra és van hogy bekavar ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20515) (Kolombusz) válasza Bubu79 (#20514) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az sem fut a háttérben.
Irtam a dvd irós topikba, hátha vannak ott hozzáértők, akik tudnak még valamit tanácsolni.

Most már kiszenvedem a lemezeket igy.

(#20516) bolondember válasza fokukac (#20498) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudod, mikor fiatalabb voltam és bohóbb, fősulin kitenyésztettem egy módszert.

Elneveztem "ampullázás"nak.

Lényege:

Végy egy üveg teszkósrumot (tesco=tacskó=tecsó), amit azóta elneveztek "tengerész szeszes italnak", végy még egy üveg teszkókólalájtot, önts ki fél liter kaulát a csapba, öntsd az üvegbe a barna folyadékot, csavard rá a kupakot, kicsit rázd meg - tálalható... :B

500HUFból embereket így berúgni... Szar, de olcsó...

innen a tecsótuning (meg a tg májkrém+tg kenyér+tg kukorica) :B :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20517) tildy válasza Bubu79 (#20503) üzenetére


tildy
nagyúr

nemcsak az oroszok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20518) Bubu79 válasza tildy (#20517) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó disznónak semmi sem árt ;)

Nem értem az embereket mi veszi rá arra, hogy minden sz@rt a szájukba vegyenek, csak mert olcsó :(

philoxenia: jó éjt - lassan én is készülődök, csak kiürítem a nedűsdobozt itt mellettem...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20519) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Álmos vagyok, reggel meló, jó éjszakát !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20520) bolondember válasza Bubu79 (#20518) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, ha magad fizeted az "ingyenes" felső"oktatást"... :(

akkor sajnos az ember két dolgon tudja meghúzni a nadrágszíjat:
-kaja
-pija
-ja
:B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20521) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

MEG vagyok hallvan!!!
Nezzuk a Soforoket most eppen a 4 resz /fiuk tojassa/ hat amit Gyuri muvel taz felulmulhatalan!!!:- ))) betegre rohogtuk magunkat!!! felelmetes!!!
Aki fojjamtos rohogesbe akar fulladni annka ajanlom ezt!!!:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20522) Bubu79 válasza bolondember (#20520) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem a Te találmányodra írtam ;) A csináljunk szittyót metil alkoholból típusú kezdeményezésekre gondoltam, a fagyálló ivászatra, meg az ilyenekre... ;)

Üdv Foltos Macska - mikre nem vetemedsz - sofőröket bámulsz késő este... :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20523) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ebben az országban mindenki ért a politikához, mégsem csinálja senki.

Menjenek politikusnak, attól, hogy osztják a semmit a poltopikban, meg egymást marják, nem lesz jobb semmi.

(#20524) bolondember válasza Bubu79 (#20522) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem baj, de attól még igaz ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20525) Bubu79 válasza (Kolombusz) (#20523) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak Moonmant tudnám idézni - Ő azt mondta, ne olvassál indexet, mert lelkisérült leszel, esetedben ez úgy módosul, hogy ne olvassál poltopikot, mert lelkisérült leszel ;)

Különben is - nem úgy volt hogy be van zárva a poltopik? mikor lett újból megnyitva :F

Bár most, hogy így belegondolok, lehet, hogy nem indexet írt, hanem valami mást, de Moonman írta, az biztos :K

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20526) fokukac válasza bolondember (#20516) üzenetére


fokukac
nagyúr

nagyon komoly.
én azért ilyen szintre sosem süllyedtem, a minőségi bornál alább sosem adtam. mondjuk családi tokaji borunk van, szóval megvan az ellátmány, és az alap, az origo...

teszkórum, jézusom.

apropó, rum.
a stróh rum, az igen.
tavaly télen sieltünk ausztriában, királyság volt, csak majd meghaltam úgy megvoltam fázva. hoztak nekem stájerországi specialitást, a stroh rum-ot. 80%-os.

mondták, hogy az gyógyít... :D
hát, ittam egy kortyot, a torkom tényleg nem fájt utána, csak véreset köhögtem. :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20527) bolondember válasza Bubu79 (#20525) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én se olvasom jó ideje, mert a sok fatökű write-only begyöpösödött szólamfújókkal vitatkozni se lehet, mert mindenki csak fújja, fújja a hüjeségeit, bármely oldalé legyen...

Koli, Te meg fiatal vagy még a politikához... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20528) fokukac válasza (Kolombusz) (#20523) üzenetére


fokukac
nagyúr

itt szeretném jelezni, hogy én értek hozzá. :P viszont a színvonal az eléggé leromlott, mióta megjöttek az ifjú íkúnegatívok. :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20529) Bubu79 válasza bolondember (#20527) üzenetére


Bubu79
addikt

Teljesen meddő dolog benézni - úgyis csak azt látni, hogy az egyik oldal anyázza a másikat :( Nem tudják, hogy a kutyát nem érdekli az ő vajúdásuk, azon kívül hogy egymást piszkálják más foganatja nincsen...

Nem is bánom, hogy kikerült a gépemből a tunerkártya - egy ideje nem nézek híradót, mert lusta vagyok átmászni a másik szobába a TV-hez - azóta kisimultak a ráncok a homlokomon mindenféle csodakence nélkül ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20530) Thrawn válasza bolondember (#20516) üzenetére


Thrawn
félisten

Én ezt teszkóvodka+teszkónaranccsal ismerem, a hatás ugyanaz de 'tűrhetőbb' az íze :D
Akkor most már én is a tecsótuningosok klubjába tartozom? :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20531) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

KÉÉÉÉÉSZ!!! :DD

Nah, megyek lefürdök, aztán alszok.
Jó éjt mindenkinek!

(#20532) Bubu79


Bubu79
addikt

Urak - hatalmas gondom van :O

Elfogyott a söröm, úgyhogy muszáj álomra hajtanom a fejem - a durmolóknak nyugodalmas jóéjszakát, a melózóknak pedig csak annyit: "Dolgozz keveset, nem ér baleset" ( specially for bolondember ;] )

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20533) bolondember válasza Thrawn (#20530) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem rozsdálsz be a teszkónarancstól?
Állítólag a műanyag flakonon kívül mindent felold...

és igen, velkámm tu da klabb! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20534) escie válasza fokukac (#20526) üzenetére


escie
őstag

majd probald ki teaval.
szerintem ugy a legfinomabb, es meg a gyomrod sem verzik be. :DDD
foleg sieleshez, foleg megfazva. :)

egy bogre tea, egy evokanal Stroh. fincsi.

I'm back, baby!

(#20535) Whaskes


Whaskes
senior tag

legfrisebb esti híreink: a csacsi még mindig döglött.... a reinkarnációja inaktív.

whaskes megint hozta a formáját és szépet alkotott, amely dolog lényegét leginkább csak a qka (alias thrawn) látta :DDD nemtom meddig lesz meg, de remélem jó sokáig:)

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#20536) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

két kérdés: telepített már valaki sikeresen SonyEricsson frissítőprogit úgy hogy elsőre nem volt jó, aztán mégis? és mit csinált másképp? nekem két verzióval se megy, most kipróbálom 3. féleképp, addig írjatok sok választ. de ha ez se sikerül ma, akkor én is kibannolom a gépem a hetedikről

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20537) tildy válasza Whaskes (#20535) üzenetére


tildy
nagyúr

Hiányzik a csacsim :O :O :O
Hogy alszok így nyugodtan :F :Y
Csacsi gyere vissza!!!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20538) Thrawn válasza tildy (#20537) üzenetére


Thrawn
félisten

Tudom nem vígasztal, de ezzel nem vagy egyedül :(
Ez volt az első nap csacsi nélkül... :W

ember: mi jár a klubtagsággal?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20539) bolondember válasza Thrawn (#20538) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha legközelebb ittjársz, elmegyünk minőségi piát inni... :B :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20540) Thrawn válasza bolondember (#20539) üzenetére


Thrawn
félisten

Ehh, jókor mondod mikor sztrájkol a vasút (is...) :(((
Holnap (azaz ma) lett volna fakultatív programom Pesten, de emiatt elmaradt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20541) bolondember válasza Thrawn (#20540) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mé', busz nem jár felétek?
Autó?
bicigli?
Repülő?
Kerékpár?

BÁRMI?!

a strike-nak amúgy vége.. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20542) EQMontoya


EQMontoya
veterán

szép nap volt ez a hétfő. bementem 9re (09:00), hazaértem fél11re (22:30), most a változatosság kedvéért dolgozok.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#20543) Thrawn válasza bolondember (#20541) üzenetére


Thrawn
félisten

De.
Az is.
Az is.
Az is.
Az is.

Ja, most olvastam épp, de a programnak már lőttek...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20544) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Hát gyerekek, le kell feküdnöm, mert olyan gyomoridegem volt a mai napon, hogy kiújul a nyombélfekélyem..
egyszerűen úgy érzem felrobbanok. nemtom mikor voltam legutóbb ilyen ideges, és tehetetlen..valaki lelőhetne..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20545) bolondember válasza Thrawn (#20543) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

amúgy asszem elviszlek egyszer sörözni - belédrakok pár lehűtött jégakkut, megtöltelek sörrel és voilá - csak ügyelni kell, h ne kapcsold be véletlenül a centrifuga-üzemmódot... ;]

@Feki: 5 betű, 1 szó: szarni rá. Le kell szarni, NINCS olyan, h idegeskedni megérné. Ték it ízi, kikk jor píszí!

tudunk vmiben segíteni?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20546) BlacKSouL válasza bolondember (#20545) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem hiszem
Bár ha valaki holnap délelőtt fel tudja telepíteni a gépemre a SEUS-t(lehetetlen) lásd előző posztom, és frissül is vele a telóm, és ez megoldja a kameraproblémámat(csak remélni tudnám), akkor már fele gondom meg is oldódna. A többit valahogy kiokoskodom.
Ja, még karácsonyi ajándékokat kéne vásárolgatni, mert egyelőre az sem van, és már csak 4 napom van rá, azaz 3 és fél. De ötletem sincs egyáltalán. :(

A legrosszabb ha tehetetlen vagyok. Attól jobban semmi nem bosszant.

Ja, és akkor még a szamarat nem is említettem... :U

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20547) tiv83us válasza neduddki (#20521) üzenetére


tiv83us
veterán

Jucsubon nincsenek fent bovebb reszletek, mint az az 1-2 perc?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20548) bolondember válasza BlacKSouL (#20546) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

figyu, felteszem a gépemre a SEUSt, frissítem a telefonom, az megoldja a problémádat?

uninstall, reinstall, uninstall, reinstall - ez segít elvileg..

hol a problémád amúgy PONTOSAN? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20549) tiv83us válasza (Kolombusz) (#20531) üzenetére


tiv83us
veterán

Nefurgyele :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20550) tildy


tildy
nagyúr

Nem találok buksisimcsincs smileyt :O
PEdig Sötétléleknek akartam küldeni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.