Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2101) skoos


skoos
őstag

Van egy HP designjet 110+ os nyomtatóm.

A helyzet az, hogy fóliát kéne nyomtassak, de a vízbázisú patron ami benne van erre alkalmatlan.

Tudok oldószeres patront bele tenni, vagy van olyan fehér fólia amit meg tudnék nyomtatni ezzel is?

Köszi!

(#2102) metre1


metre1
tag

Lenne egy szakmai kérdésem egy epson mátrixnyomtató XP alatt futó DOS-os (könyvelőprogramféle) programnak helyes beállításához. Típusát még nem tudom.

Mit kell beállítani és esetleg milyen konfig állományok szükségesek, hogy helyesen jelenjenek meg a nyomtatott papíron az adatok DOS-os programmal (XP operációs rendszerben)?
Sikerült nekik beüzemelni, csak a nyomtatás nem jól sikerül mert eltolódik vagy nem megelelő méretű, ezt nem tudom pontosan megmondani mert nem láttam még a problémát.
Ma délután el szeretném intézni, tudnátok ebben segítséget nyújtani részletes leírással és konfig állományok megfelelő sorával?

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#2103) HpTomi válasza skoos (#2101) üzenetére


HpTomi
csendes tag

Csak a HP patronjait lehet használni. Létezik valamilyen Film hozzá:

[link]

(#2104) campers


campers
tag

Sziasztok. Egy nagy problémám van: szóval vettem egy samsung 1640-es lézert. Kifogyott. Elvittem tonertöltésre. A port bele is tették viszont az a kis pöcköt (kb 2cm hosszú henger alakú) nem vették ki. Betettem a gépbe a tonert nyomtattam vele még pár oldalt aztán kiírta hogy kiürült. Pedig por van még benne. Némi utánajárás után elmondták hogy ez számolja is a példányt így egy idő után "digitálisan" fogy ki a toner. Visszavittem ahol töltötték és elmondtam mi a problem. A fém kis henger helyére betettek egy biztosítékot. De ezzel sem ment. Ugyanazt a hibát írja: kifogyott a toner. Visszavittem és azzal álltak elő hogy akkor ez a típust nem lehet újratölteni :S Mondom kössz b@zd meg!

Aki véletlen tudna segíteni, kérem tegye mert nagyon fontos lenne, és új tonerre jelenelg nincs keretem.
Előre is köszönöm.

(#2105) oszasza válasza campers (#2104) üzenetére


oszasza
csendes tag

Szia!

No az a helyzet, hogy ahol megtöltötték a tonerede azok vagy nem értenek hozzá ( ami azért gáz, mert én is hasonló dologgal foglalkozom, és a vevők egy része már komolyan csalódott a töltésben ), vagy csak spóroltak/átvertek stb.
Ugyanis a 1640-esbe ( nem úgy, mint ennek elődeibe 1610, 2010 stb ) már nem elég azt a kis "hengert" kicserélni, ami egyébként egy hőbiztosítk, hanem ennek van egy konkrét chip része, és ez valóban "elektronikusan" tilt le, szal a por itt már nem elég! Valószínű egy chip-csere megoldaná a helyzetet, ami kb 2500Ft Br. max., itt csak az a baj, ha ilyen volt a töltőállomás hozzáállása, nem vagyok biztos benne, hogy megfelelő minőségű (esetleg mennyiségű) port használtak!!!
Ha chipcsere érdekel, írj, adok mailt, megoldjuk...

(#2106) Zinho


Zinho
aktív tag

Hali!
Ip2000es nyomtatóm van, semmi gond vele, csak mostanában egyre sűrűbben gyűri be a lapokat; az egyik oldalon mintha gyorsabban húzná be, és rögtön begyűrődik.
Azokat a hengereket meg tudom pucolni ha szétkapom a nyomtatót?

(#2107) LámaZ


LámaZ
addikt

Szervusztok szakértők!

Multifunkciós tintasugaras nyomtatót szeretnék vásárolni, amely tud:
1. nyomtatni
2. szkennelni
Fénymásolás, faxolás nem szükséges.
3. WiFi-s

Ami eddig nálam szóba jött:
- Lexmark X4550 vagy X4650
Ezek 23 ezer Ft körül vannak, vajon jó választások?
Van még a [Lexmark Z2490], amely meglepően olcsó, 12k körüli, és tudja a wifit, bár csak sima nyomtató.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#2108) mcdermott87


mcdermott87
csendes tag

Tiszteletem!

Adott egy Canon Pixma IP1000-es nyomtató. Egyik napról a másikra behalt. nem lehet bekapcsolni. Voltam infó boltba, ott azt mondták, h az elektronikájával lehet baj, de ők nem szerelnek, elküldtek máshova. Ott azt mondták vigyem be, és megnézik, de én nem akarok már azért is súlyos pénzeket fizetni, hogy megnézik, plusz még a javítás díja.

Találkozott valaki már hasonlóval? Esetleg tanácsot tud adni? Ha csak pl. biztosítékcsere akkor szétszedem és kicserélem, annyira értek hozzá. Vagy vigyem szervizbe? :F

(#2109) Kurcy


Kurcy
tag

Sziasztok !

Érdeklődni szeretnék hogy a For Use tintapatronok mennyire jók vagy rosszak ?

Brother MFC 215 C típusú nyomtatóhoz lenne !

Légyszi segítsetek nehogy tönkre tegyem a nyomtatómat !

Üdv: Kurcy :))

(#2110) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Vki kerdeszte ha latok jo arban ib21-et szoljak, miel nem tudom ki volt, ezert hatha erre megfordul: nemet ebay megint tele van vele!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2111) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos már sehol nem lehet kapni a Canon LBP-2900-ast. Ennek az utódja a Canon i-SENSYS LBP3010. Gondolom ez már viszont chipes (arossebmegette). A kérdésem annyi volna, hogy ennek is HP-s bele van? Ha igen, melyik HP toner jó bele? Gyáriból a Canon Cartridge 712 való hozzá.

Üdv.
ChRiS

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#2112) macy49 válasza mcdermott87 (#2108) üzenetére


macy49
tag

Kedves mcdermott87!
Próbálok esetleg segíteni.
Egy kérdés: a táp kábel nincs kimozdulva a helyéről?
Nekem egy Canon Pixma MP460-as multi készülékem van. Ez alapvetően más felépítésű, de a fő elemeket tekintve hasonlít a Te IP1000-es nyomtatódhoz.
Én a nyáron apró szilánkokká szétszedtem (és sikeresen össze is raktam) ezt a multit, mert volt egy furcsa papir elakadás és ennek kapcsán úgy gondoltam, hogy teljes takarítást végzek rajta. A szerelés során sok-sok képet is készítettem róla, hogy az összeszerelésben segítséget nyújtson. Ezek közül majd pár darabot mellékelek.
A lényeg az, hogy én biztosítékot a kiszerelt alkatrészek között nem találtam, tehát valószínű, hogy a tápegységben lehet, mert lenni kellene és az volt az egyedüli alkatrész amit csak kiszedtem, megtöröltem és visszaraktam.
A tápegység a szerkezet alján található és egy (nálam) kék vezetékkel csatlakozik a 3-as képen látható panelra. A 2-es képen a kék vezeték mellett látható egy pöcök, ami a tápegységet rögzití a szerkezet dobozához.
A Te készülékedben valószínű, hogy egy egyszerűbb elektronikai vezérlő panel van, de ott is meg kell találni a tápból jövő vezetéket. A panelről lehúzva és a tartó pöcökből való kilazítás után a táp kiemelhető. Arra sajnos nem tudok tanácsot adni, hogy a tápot milyen formában lehet szétszedni. Üdv. :( :Y
[link]
[link]
[link]
[link]
:U

[ Szerkesztve ]

A gravitáció akkor is hat, ha már nem veszünk róla tudomást

(#2113) macy49 válasza mcdermott87 (#2108) üzenetére


macy49
tag

Hali!
Megpróbálom újra.
[link]˙
[link]
[link]
[link]
:W

[ Szerkesztve ]

A gravitáció akkor is hat, ha már nem veszünk róla tudomást

(#2114) VIBO


VIBO
őstag

Sziasztok!
kb 1-2 éve nem használtam a nyomtatómat. Nem nyomtat sajnos, a karbantartási tisztítás sem hozott eredményt.
Tettem bele teljseen origi nyomtatópatront, amit most bontottam ki, de kb 1-2 éve vásároltam.
A tesztoldal rettentő halványan kijött kb 2-3 szor, de most semmit nem csinál:-(
Lehet, h az is kiszáradt? Mit lehet tenni?
Hallottam valami olyat, hogy meleg vízbe kell áztatni, és akkor jó lesz. Mi a véleményetek? Hogyan tudok életet lehelni a patronokba, vagy mi lehet a baj?
HP 7450 fotónyomtató.

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2115) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!
Van egy Kyocera fekete lézernyomtatóm, amiben kifogyott a toner. Hp-hoz tudok utántöltő port, az miért nem jó ehhez? Nekem azt mondták, hogy más por kell minden márkához. Most akkor ez hogy van?

(#2116) HpTomi válasza VIBO (#2114) üzenetére


HpTomi
csendes tag

igen, melegvízbe érdemes áztatni, majd nedves papírral törölgetni ahol érintkezik a papírral.

(#2117) gardener


gardener
senior tag

Van egy Canon i6500 nyomtatóm és
van egy serverem amin win server 2003 van.

Nem találok hozzá win 2003 drivert.

Ha a nyomtatóra ráakasztanék egy párhuzamos portos printerservert, akkor az xp-s kliens gépekről tudnék nyomtatni,legfeljebb csak a serverről nem vagy a serverről is tudnék?

Hogy is van ez? :U

(#2118) VIBO válasza HpTomi (#2116) üzenetére


VIBO
őstag

:R
kipróbálom ;)

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2119) Sagifonok


Sagifonok
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja, valaki, hogy hogyan lehet egy epson to711-es patront utántölteni?
Azt, tudom, hogy chippes, de van hozzá chip nullázó. szal az érdekelne, hogy tintát hol tudok belefecskendezni?

üdv.

(#2120) imi1024


imi1024
csendes tag

Sziasztok!

Nekem 1 olyan nyomtató+szkennerrel lenne problémám amit már nem használok.Philips MF INKJET 450 a neve. Az a problémám, h induláskor állandóan azt írja ki a Windows, h új hardvert talált printer személyében. Persze nincs semmi új hardver, a telepítő pedig azt írja ki, h nem tudja telepíteni a hardver. Ugyanezt csinálta akkor is, amikor még használtam a géphez a szkennert, csak akkor még 1 másik hardvert is talált MFINKJET néven, ezzel is ugyanez volt,de működött rendesen. Mi lehet ez a hardver? Már próbáltam kutakodni a registryben, de semmi. Légyszi segítsetek már!!! Köszi!!

(#2121) KTU válasza HpTomi (#2116) üzenetére


KTU
addikt

ha a patron érintkezik a papírral, akkor már régen rossz :)
szerintem

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#2122) KTU válasza Sagifonok (#2119) üzenetére


KTU
addikt

Szerintem sehogy
chip nullázó 5-4 lábas itthon nincs hozzá - ha valaki tud kérem jelezze
nekem eddig amit ajánlottak az mind a régi volt, 4-3 lábkiosztású, persze szerették volna új tipusúnak feltüntetni

ill. hol is kell megfurni :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#2123) tothbe válasza gardener (#2117) üzenetére


tothbe
addikt

Igen, ha feltolod print szerverre, menni fog.
A szerveren meg használj 2000 drivert, azzal is jó lesz.

By(e) Tothbe

(#2124) tothbe válasza Daemon09 (#2115) üzenetére


tothbe
addikt

általában gyártónként is, de gyakran még bizonyos terheléstöl függöen is változik a tonerpor összetétele. Lehet, hogy menne a hp-s porral is a cucc, de vszleg nem sokáig, mert ragadna/kenődne/vagy akár a dobot tenné tönkre. Ez persze nem biztos, tehát ha vállalod a rizikót, használd. Ha meg nem, akkor lehet azért ilyet is (pl. TONER POR KYOCERA TK-410 / 440 500GR) kapni.

By(e) Tothbe

(#2125) oszasza válasza LámaZ (#2107) üzenetére


oszasza
csendes tag

Szia!

Mint korábban írtam, nagyjából szakmabeli vagyok, de nem nyomtatókkal, hanem kellékanyagokkal., töltéssel foglalkozunk! Szóval a gépeket annyira nem ismerem, de kellékanyag szinten van javaslatom!
Előszóban annyit, hogy a Lexmark sosem volt ( ez magánvélemény ) az a brutál jó minőség, egyszerű gépeket csinál, és ebben az egyszerűségben rejlik a nagyszerűsége!
Pl. az általad nézett X4550-be régebbi konstrukciókból ismert patron való ( No. 34 és No. 35-ők a nagy kapacitásúak ) ill. gyárilag valszeg a 23-24 való bele, amik a kicsik! Ez azért jó, mert ha bízol a jó minőségű töltésben, ezeket igen jól lehet tölteni, ezáltal olcsóbban nyomtatni ( csak 1-2 játékszabályt be kell tartani a patronok tölthetősége érdekében ) !
A másik gép, az X4650, abba már másfajta patronok valók, azokkal még nem találkoztam ( No. 36 XL, és No. 37 XL ), de sztem ezeket is lehet esetleg tölteni, gyári áraik hasonlóak az előző 34-35-höz!!!
A Z2490-ről keveset találtam, de azok alapján nem javaslom, mert gyanus, hogy gond lesz a patron utánpótlással, ugyan a Lexmark.hu-n van ilyen patron ( 4es és 5ös), de nagykerben még nyoma sincs! Úgyhogy ezek alapján én az X4550-et javaslom!!!

(#2126) oszasza válasza Kurcy (#2109) üzenetére


oszasza
csendes tag

Szia!

A For Use dolgokkal kapcsolatban annyit, hogy ha ilyen patront használ bárki, azzal számoljon, hogy tuti nem fogja tudni a gyári minőséget, és mindenképpen érdemes rendszeresebben használni a nyomtatót ( MINDEN SZÍNT!!! kb. hetente 1szer ), mert könnyebben szárad a gyárinál! A nagyobb probléma pont az ilyen gépekkel van, mint pl a Brother, ugyanis itt a nyomtatófej külön áll a patrontól, így ha az beszárad, akkor másik gép után kell nézni!
Persze 4use és 4use között is óriási különbségek vannak! Nem javaslom a legolcsóbb verziókat, mert azokkal elég rossz a tapasztalat!!! De vannak megbízható utángyártott patronok, és ha nem hagyon beszáradni a géped, jól el lehet velük boldogulni! Ami nagyon fontos, hogy bárhol is veszed, vállaljanak rá garanciát !!!
Ha viszont ritkán használod a géped (pl van olyan, hogy 3-4 héteg sem nyúlsz hozzá), akkor maradj a gyári minőségnél, a végtelenségig ez sem bírja, de száradási szempontból mindenképp jobb!!! Ha érdekel vmilyen megoldás adjd e-mailt, segítek !!!

(#2127) oszasza válasza VIBO (#2114) üzenetére


oszasza
csendes tag

Szia!

A gépedbe elvileg az 56 fekete és az 57 színes való (esetleg 58 Foto), ezek a patronok ha beszáradnak, valószínű tönkremennek (ritka esetben a feketét meg lehet menteni), de ha újat bontasz (tehát te húzod le róla a védőfóliát), ha még le is van járva a szavatossága, annak bizony működni kéne!
A meleg vizes áztatásról csak annyit, hogy nagy bajt nem okozhat, de inkább tisztíttasd meg egy erre alkalmas helyen! (ahol van esetleh ultrahangos tisztítós, meg spec. folyadék)

(#2128) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Konica Minolta pf 321 típusú készülékhez tud adni valaki driver letöltési linket?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2129) masta_dry válasza oszasza (#2126) üzenetére


masta_dry
tag

A cégnél HP Designjet 110+ fut, nyomogatom rajta az A1 rajzokat, és a nagyüzem miatt utángyártott patront vettünk bele.
Már egy ampulla utángyártott patront elhasználtam vele, de a két napja betett patronnal gondok vannak. Fokozatos halványulás után egyáltalán nem festett. Patron ki, rázogat, teli. Nyomtatófej tintatartója ki, rázogat, teli. Vissza, semmi. Tisztítás szoftveres felületről, próbaoldal nyomtatás, semmi. Nyomtatófej patron ki, vizes mosogatás finoman, zsebkendővel, OK. Ma reggel nyomtattam vele egy pár oldalt, és most már elkezdett csíkozni... (csíkokban nem nyomtat olyan intenzíven, mint egyébként, azaz dugul vagy szárad, vagy valami ilyesmi...)
Attól félek, hogy az utángyártott festékpatronok lutri jellegűek, és ugye mivel ennél a gépnél nem elég a patront cserélni, ha helyzet van, hanem a nyomtatófej patronját is lehet cserélni...
Van valakinek tapasztalata plotterekkel? Érdemesebb gyári tintánál maradni? A gatyánk rámegy a sok festékre... :(

[ Szerkesztve ]

(#2130) zszszs


zszszs
tag

Sziasztok!

Megköszönném, ha valaki tudna segíteni...
Egy HP 1410-es multif. eszközöm van és minden bekapcsolásakor nyomtat tesztoldalt. Hiába áramtalanítom vagy állítom vissza a gyári beállítást, akkor is csinálja. :F
Mit tehetek még?

(#2131) tothbe válasza zszszs (#2130) üzenetére


tothbe
addikt

Rakd be a kinyomtatott lapot a szkennerbe(üveglapra) és szkenneld be(nyomd meg a szkennelés gombot).
Ezután többet nem nyomja majd. Ez egyfajta kalibrációs lap, nem tesztlap.

By(e) Tothbe

(#2132) zszszs válasza tothbe (#2131) üzenetére


zszszs
tag

Értem, ki fogom próbálni. Köszönöm.

(#2133) tothbe válasza zszszs (#2132) üzenetére


tothbe
addikt

igazán nincs mit. amúgy ha egy éve kérdezel még azt ajánlottam volna, hogy simán nyomd meg a cancel-t minden bekapcsolásnál, mielött nyomni kezdene, de azóta egyik cégnél belefutottam 3 ilyesmi nyomtatóba és ott panaszkodtak, hogy minden nap nyomja nekik, ami azért összeadva már igen húzós. Akkor muszájból kerestem és találtam meg ezt a megoldást. ;)

By(e) Tothbe

(#2134) zszszs válasza tothbe (#2133) üzenetére


zszszs
tag

Most nem otthonról írok, de majd este kipróbálom mind a két megoldásod :R
Én otthon nem nyomtatok napi rendszerességgel, így minek hagynám bekapcsolva? Nem is az a pár oldal plusz, amit fölöslegesen kinyom, (bár havi 100Ft körül biztos bukok rajta :DD ) hanem zavaró maga jelenség.
Viszont újonan nem csinálta ezt, elvileg a gyári beállításra vissza kellett volna állnia, vagy esetleg valami számláló indítja ezt a kalibrációt? Na mindegy, mégegyszer köszi :R

(#2135) HpTomi válasza zszszs (#2130) üzenetére


HpTomi
csendes tag

patron cserénél kalibrál a nyomtató, sajnos akkor megcsinálja ha ugyanazt a patront vesszük ki és rakjuk vissza

(#2136) csabi987


csabi987
csendes tag

Sziasztok.

Most állok nyomtatóvásárlás előtt,elsősorban fotókat szeretnék nyomtatni.Két nyomtatót néztem ki Canon PIXMA iP3600 v. Epson Stylus Photo R285.szerintetek melyiket válasszam
:F

(#2137) tothbe válasza zszszs (#2134) üzenetére


tothbe
addikt

indkét megoldást nem kell kipróbálni csak a szkennelőst. Az a tuti, amit kell tenni. Max. ha nem megy akkor jöhet a másik, de alapvetöen mennie kéne az elsőnek.

By(e) Tothbe

(#2138) KTU válasza csabi987 (#2136) üzenetére


KTU
addikt

Epson Stylus Photo R285 olcsó jó minőségű utángyártott patronok vannak hozzá
és 6 szinű külön patronos gép :K

a Canon 5 patronos de ebböl 2 fekete, és még nincs hozzá utángyártott patron :(

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#2139) TraceR


TraceR
tag

Sziasztok,

Van egy HP1020-as lézernyomtatóm, ami mostanában így nyomtat: [tesztoldal]

Olyan, mintha rajtamaradna a hengeren a nyomtatandó szöveg és ahogy forog a lap alatta még egyszer rányomtatná halványabban (a képen látszik miről van szó).

Szerintetek ez toner hiba vagy esetleg a nyomtatón halt be valami? Ha nyomtató, akkor lehet/érdemes ezt javítani?

(#2140) ger.joz


ger.joz
csendes tag

Sziasztok

Canon MPC 190-es multifunkciós nyomtatóm ## 335-ös hibakóddal lefagyott . Szerintetek
javítható vagy eldobható (6 éves). Irjatok, köszi.

(#2141) zszszs válasza tothbe (#2137) üzenetére


zszszs
tag

Ment az első... :C
köszi

(#2142) zszszs válasza HpTomi (#2135) üzenetére


zszszs
tag

Értem, köszi
Bár emlékeim szerint cseréltem már előtte is többször és utána még nem csinálta, de lényeg, hogy most tökéletes.

(#2143) tothbe válasza ger.joz (#2140) üzenetére


tothbe
addikt

semmi baja, csak takaritsd ki az érzékelöket:
Javaslom ezt a fórumot is

By(e) Tothbe

(#2144) tothbe válasza TraceR (#2139) üzenetére


tothbe
addikt

Úgy tünik a dob elérte a kapacitása határát. Mivel ebben együtt van a dob a tonerrel igy cserélj tonert(vagyis allinone cartridge-ot) és megint rendben leszel.

By(e) Tothbe

(#2145) csabi987 válasza KTU (#2138) üzenetére


csabi987
csendes tag

Köszi a választ,még 1 pár kérdés lenne.Minőségben a canon 9600 x 2400 dpi nyomtatási felbontás 1 pikoliteres tintacseppekkel. Epson legkisebb tintacsepp 1,5 pikoliteres. Az elérhető legnagyobb felbontás így 5760x1440 dpi lehet. Nem tudom a kinyomtatott képben ez mennyire nyilvánul meg.Az utángyártott tinta mennyire színhelyes esetleg beszáradós??
Szerintem hetente kb 10-20 fotót akarok kinyomtatni.A canonál tetszik még a ledes patronkifogyás+design.Az epsonban viszont a 6 patronos rendszer.De föleg a minőség érdekelne. :F

(#2146) TraceR válasza tothbe (#2144) üzenetére


TraceR
tag

Na ezzel az all-in-one cartridge-vel most megzavartál :D Ez azt jelenti, hogy egy új Q2612A-s toner kell bele, igaz?

(#2147) tothbe válasza TraceR (#2146) üzenetére


tothbe
addikt

igen, az a lényeg, hogy nálad a tonerrel egy dobozban van a dob is meg minden.
elég pazarló technológia, viszont egyszerü, ezért csinálják ezt a kisebb gépeknél.

By(e) Tothbe

(#2148) TraceR válasza tothbe (#2147) üzenetére


TraceR
tag

Ok, köszönöm a segítséget :R

(#2149) gardener válasza tothbe (#2123) üzenetére


gardener
senior tag

Áhh.

Köszönöm szépen!
Hétvégén kiprószálom mindkettőt.
Már kezdtem elkeseredni.

(#2150) campers


campers
tag

Sziasztok! Egy kis segítség kellene. Samsung ML 1640-es nyomtatóm van, aminek a tonerét egyszer töltettem. Port frankón nyomtak is bele de viszont nem tudták ki-chip-pelni. Vagyis betették a biztosítékot de ugyanúgy érzékeli mintha üres lenne, szóval nem nullázta ki. Ilyenkor mi a teendő? Köszi a segítséget

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.