Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:58:22

LOGOUT.hu

Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15981) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

Politikát és OFF hozzászólásokat mellőzzétek. Köszönjük.

Hozzászólások

(#8201) snecy20 válasza ittakary (#8188) üzenetére


snecy20
veterán

Komoly hogy mekkora biznisz lett ebből.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8202) Dobi 562 válasza Elek Botond (#8199) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kár hogy nem írják le hogy szerzett 80+ darab 3080-at, ráadásul ugyanazt a típust. Tényleg érdekelne a bányászok honnan szerzik ilyen mennyiségben. Az oké, hogy a kínai bányászok egyből a gyárból elhozzák maguk de a nem kínai bányász hogy oldja meg?

(#8203) goldb válasza ittakary (#8188) üzenetére


goldb
tag

Gyanús, hogy mindig lencsevégre kapod a "nagy átvételeket". Múltkor a haverodat küldted előre a trottyos gatyába, hogy készíthess róla egy fényképet, most a hajnali melóra senki sem volt kapható?

;]

[ Szerkesztve ]

(#8204) South Velen válasza Amerigo57 (#8193) üzenetére


South Velen
addikt

Korrekt cég! ;] mindenki nagy kedvence..

(#8205) ittakary válasza koxx (#8198) üzenetére


ittakary
nagyúr

figyelj Koxx - tisztán a tényeket személyeskedés nélkül írom most - úgy hogy ne legyen bünti érte

Kicsit vicceskedve baszogattalak mert felkúrt hogy moderátorként nyomod a helyi alzaneppert és ráadásul heti szinten kommentáltad hogy mikor mennyit vettél. Ezt eltűrted, kicsit visszaszóltál, én már rég abbahagytam, lezártam, le is szarom már ki mit vesz - nekem is van életem.

De ezt amit most írsz - pont te mondod meg hogy indulatot keltek? PONT TE? Ráadásul a tegnapi hozzászólásod után, hogy "höhöhö ezen az áron kellene még vagy 10 darab" - amit más is észrevett és szólt neked hogy bicskanyitogató amit csinálsz?

Majd elkezdesz HAZUDNI hogy "lehet hogy bányászgépbe kell" - amikor mindenki tudja hogy nepper vagy? Illetve ha tényleg bányászgépbe kellene, akkor az még rosszabb a gyenge kifogásod, mert azok miatt van ez az egész hiány.

És én vagyok az indulatkeltő? Szerintem te a viselkedéseddel és az arroganciáddal több indulatot keltettél már csak ebben a topikban, csak pár hónap alatt, mint én jó pár év alatt. Pedig moderátorként megnézheted a profilomat, volt pár büntim ;)

És az hogy mi felesleges ide, azt szerintem hagyjuk. Ebben a topikban már minden is van.

[ Szerkesztve ]

(#8206) koxx válasza ittakary (#8205) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szerintem állítsd le magad. Mivel nem ismersz és nem tudod mire kell nekem ez így ebben a formában szimpla rágalmazás és ezt viszont nem vagyok köteles eltűrni sem tőled sem mástól.
"höhöhö ezen az áron kellene még vagy 10 darab" erre kérek egy linket, mert ezt megint hazugság, nem írtam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#8207) ittakary válasza koxx (#8206) üzenetére


ittakary
nagyúr

Való igaz hogy nem ismerlek. Aláírom azt is, hogy rágalmazás. Csak elég masszívan alátámasztva azzal, hogy minden héten van hirdetve a profiodon éppen aktuálisan akciós VGAból jó pár darab :)
De igazad van hagyjuk, mert erre meg azt fogod írni, hogy "csak hirdetted, de igazából nem is adtad el, meg különben is másnak adtad bolti áron, és mitképzelek hogy szólok neked, mindenki azt csinál a VGAjaval amit akar, mindenkinek ugyanannyi esélye volt megvenni, stb stb stb"
Én abbahagytam. De lassan tényleg érik az a premium vásárlás hogy a saját egészségem megőrzése érdekében tiltogathassak embereket.

(#8208) nexwo válasza ittakary (#8207) üzenetére


nexwo
őstag

Miért nem írsz rögtön panaszt az összes youtube csatorna alá aki szerződésből mindig megkapja a kívánt kártyát? :)

Miért nem írsz panasz levelet, hogy miért a bányászok az elsők az nVidia-nak? :U

Rengeteg nepper van PH-n akik írják, hogy saját raktár készletet halmoztak fel vagy egyben 10 db akar eladni, miért nem írsz panasz levelet?

Miért nem írsz panasz levelet a boltoknak akik egy személynek több kártyát átadnak?

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#8209) Erdei88 válasza nexwo (#8208) üzenetére


Erdei88
veterán

Megbeszélik ők, nincs szükségük szerintem segítségre :N

(#8210) nexwo válasza Erdei88 (#8209) üzenetére


nexwo
őstag

Ja, akkor ne itt hanem privátba menjenek :D

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#8211) Benhill válasza nexwo (#8210) üzenetére


Benhill
senior tag

Engem nem zavar hogy beszélgetnek

(#8212) BiP válasza ittakary (#8188) üzenetére


BiP
nagyúr

Úgy látom, a jobb oldalon több vevő van 1-2 kártyával, de a baloldani halom az nagyon durva. Az ránézésre 1 vevő ~kártyával. Nehéz szavakat találni.

(#8213) omfgk válasza BiP (#8212) üzenetére


omfgk
addikt

Egy vevő az csak több rendelése volt.
Mivel van olyan ,hogy a készlet nem egyszerre esik be így simán lehet 10 rendelése is az ürgének.

Lehet ,hogy annyi rendelése volt ,hogy még fent kártyával fizeti őket sorban az automatánál.

Többféle vevőnek a cuccait nem szokták így egymásra halmozni.
Főleg nem Covid idején ,hogy aztán kézitusa menjen ,hogy melyik kié.

(#8214) nexwo válasza BiP (#8212) üzenetére


nexwo
őstag

Mining József Kft. :D

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#8215) ReFleXx válasza nexwo (#8208) üzenetére


ReFleXx
addikt

kedvencem azon nepperek, akik 20-30-40-50+ ezer forint felárért adnak neked egy 9 jegyu alza megrendeles kodot :D amivel neki meg annyi dolga sincs, hogy el kell hoznia az alzabol :D zéró kockázat
itt vastagon a vevők is hibásak akik ilyen felárak mellett megveszik ezeket.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#8216) BiP válasza omfgk (#8213) üzenetére


BiP
nagyúr

Jogos, simán lehet, hogy egy megrendelő, csak több rendelési számmal. Akkor még durvább. Már a múltkor képen látható kézikocsi se lenne elég.
Szép kis utalás lehet egy ilyet a pénztárnál rendezni, ~26 kártya, 10milla. Nyami.

#8215 ReFleXx : Ilyen van? Really?
Baszki, legalább annyi hozzáadott érték legyen már benne, hogy elhozza a boltból.

[ Szerkesztve ]

(#8217) nexwo válasza ReFleXx (#8215) üzenetére


nexwo
őstag

Én felár nélkül közvetítek egy ilyet, ha meglenne a csomag (3080), elötte előszűrtem az illetőt hogy saját célra, és adásvételit is akkor kap ha betartja a feltételeket :D

Félre értés ne legyen, tetszik ez a mindenkinek 1 kártya mozgalom, de sajnos a diplomata megoldás nem ezen a forumon van. :)

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#8218) ReFleXx válasza BiP (#8216) üzenetére


ReFleXx
addikt

van sajnos

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#8219) tisztelturam válasza ReFleXx (#8215) üzenetére


tisztelturam
tag

Mondhatjuk így is.. De egy átlag ember aki most VGA-t akar venni NEM FOG tudni venni. Mert itt rengetegen "botokat" használnak az árfigyelésre. Nos ez nem mindenkinek adott. És senki nem ér rá real time 0-24-be a monitorját vagy a mobilját bámulni hogy elkapjon 1-1 0.5 perces akciót...

(#8220) nexwo válasza tisztelturam (#8219) üzenetére


nexwo
őstag

Mobilban felület hátrányos, nekem a böngészőben a google térkép miatt amit (nem) töltött, lemaradtam... pedig 203e ft volt...

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#8221) BiP válasza tisztelturam (#8219) üzenetére


BiP
nagyúr

pontosan. És van az a felár, (na nem 80e meg 100e), amit az ember hajlandó kifizetni a _BIZTOS_-ra és a _MOST_ra. Csak sokaknál ez a lélektani határ jóval magasabb, mint amennyi egy normál helyzetben reális lenne (most ugye nem az van), aztán szépen gerjeszti a folyamatot.

[ Szerkesztve ]

(#8222) snecy20 válasza BiP (#8221) üzenetére


snecy20
veterán

Konkrétan akik majdnem egy 3090 árát képesek kicsengetni egy 3080-ért...na azt én nem fogom tudni megérteni. Ha csak nem akkora császárai az életnek, hogy még segget is húszezressel törölnek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8224) Chaser válasza Kaci84 (#8172) üzenetére


Chaser
titán

battyogj fel az msi oldalára, egyetlen vga gyártó aki írja a tömeget, ugyanaz a két kártya - vrm-ben lehetne épp különbség, de nincs -
suprim az új király - legfelsőbb ha úgy tetszik ( : -

ssj81
az újszerűre annyit is adtak általában, nem a teljes gart
az a felbontottra jár

Elek Botond
bakki'
nem túl fair?
segíts már nekem, rajtuk kívül hol látsz több szá ezer ft-os alkatrészeket felbontottként vagy újszerűként? ( :
kb az gyetlen bolt ami a visszavitt dolgokat nem adja el újként vagy nem építi be gépbe
az újszerűt valaki használta x ideig, mivel náluk legtöbb termékre lehet venni két hónap elállást is, utána újszerűként kerül vissza
ha megint visszaviszik akkor talán használt státuszt kap és 12 hó gart
ezek nem új termékek már jogilag, akkor sem ha nem is használta a tulaj

ReFleXx
így van, az meg is érdemli aki ebbe belemegy
ha echte' újat akart valaki akor azt mondtam neki bolt, ne az legyen ha esetleg nem működik én b@sztattam a kártyát
kifizettem a saját pénzemből aztán lekaszáltam a hatalmas "hasznot" mikor átvette a delikvens
a dealeremnek adtam csak kódot, ő biztos keres rajta, olcsón meg is kapta, és annyi pénzekért már tényleg lábam se teszem ki:)

nexwo
de akkor használtként add használt áron ;]
na látod, senki nem a maga pénze ellensége

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8225) nexwo válasza snecy20 (#8222) üzenetére


nexwo
őstag

8 dollár naponta ha a különbözetet ledolgoztatja a kártyával :DDD

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#8226) amstorm


amstorm
aktív tag

Én nézegetem a webáruházakat és körülöttem mindenkinek tudtam rendelni, sőt a munkatársamnak szóltam aki nem is akart kártyát venni, és ő is megvette mert miért ne olyan áron. Distill nélkül is.
Chaser-nek igaza van hogy aki akar az tud venni, nem is egyet csak rá kell szánni egy kis időt.

ui:
RIP Sipasanyi :DDD

Efficiency is clever laziness.

(#8227) nexwo válasza amstorm (#8226) üzenetére


nexwo
őstag

Ellenben a 3080 mint a fehér holló

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#8229) sheppards válasza ittakary (#8188) üzenetére


sheppards
csendes tag

Nem rossz ;)

Megmondom őszintén, nagyon ritkán szoktam kommentelni. De ez a kép - és az ehhez hasonló előző(ek) - annyira mérhetetlenül felk*rnak, hogy még.

Először is: Ha jól tudom az alzánál háztartásonként maximum 1 ilyen stuffot lehet vásárolni.
Másodszor: Eleve hogy lehet ennyi GPUt vásárolni? Hetek-hónapok óta összesen nem volt szerintem ennyi.

Ez nem lehet valami alzás bennfentes illető?

Amúgy nagyon szívesen beszélnék magáról a GPU-ról is, de mivel kizárólag Hiénáktól lehet szerezni, ezért sajnos off-topic rage-elni tudok kizárólag :P

(#8231) nexwo


nexwo
őstag

Szerintem ha valaki ad kódot egy létező megrendeléshez es a boltban veszed át magad, az biztosabb, mint valakitől venni közvetlen zsák kaviccsal rakot dobozt (igen vannak képek, valaki úgy járt)

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#8232) goldb válasza sheppards (#8229) üzenetére


goldb
tag

Az bizonyos, hogy hatalmas szélben áll a csávó/csaj, bárkiről is legyen szó, és az a szél a megfelelő irányból fúj. :K
Talán jól jöhet még az alzának is, ha a megfelelő szervek figyelembe vehetik enyhítő körülményként a jelenlegi nagyvonalóságát némelyik jövőbeni (bal)lépésénél.

_Szerintem_ az igazság ismerete és annak kinyilatkoztatása nem feltétlen nevezhető hangulatkeltésnek, az emberekbe vetett hit, és az irántuk érzett tiszteletet jelenti, ha rájuk bízzuk a döntést, mit kezdenek azzal. :R

[ Szerkesztve ]

(#8233) Chaser válasza amstorm (#8226) üzenetére


Chaser
titán

már inkább múlt időben, de tényleg lehetett és sokszor nehéz sem volt
időt kellett rászánni, de urambocsá'
legtöbb emberkének annyi esze nem volt, hogy az adott kártya topikjába felnézzen, ugyan a többi hülye honnan veszi a kártyát, no comment

sheppards
volt hogy egy egész napon keresztül voltak fenn kártyák amikor már kissé megdrágultak és a jó népnél átment scalperbe' az alza ( :
de előtte is volt hogy több óráig volt egy-két modell elérhető, akár nagyon jó áron is
aki tényleg akart venni, többszázat is vehetett volna
nekem is ezzel jöttek hogy kontaktom van, meg scriptelek, meg 0/24-ben gép előtt vagyok...lul ( :
és nem jól tudod, nem háztartásonként egyet, hanem fiókonként egyet
mi az hogy csak hiénáktól?
most is több boltban elérhető a 3070 valósan kb 400e ft-tól
az sem jó?
;]

szerk:
nexwo
pont ezért ha újat akart valaki akkor a boltnál adtam át neki, közvetlen azután hogy én átvettem
és még akkor is kértem hogy bontsa ki előttem, ha gebasz van akkor még tudom intézni és nem marad kártya/pénz nélkül
de ahhoz pofa kell hogy 20-30-40e ft-okért egy kódot eladjon valaki bárminemű felelősség vállalás és "intézkedés" nélkül - több hirdetésnél sejtettem hogy ez az "eljárás" -
de azzal is komoJ bajok vannak aki így "vásárol"
ha kódot adtam akkor felár nélkül, úgy nyilván kisujjam se mozdítom, és a dealeremnek apróért

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8234) Erdei88 válasza koxx (#8230) üzenetére


Erdei88
veterán

:D
Van különbség a kettő között.

(#8235) Elek Botond válasza Chaser (#8224) üzenetére


Elek Botond
tag

Én úgy értettem, hogy vettem én például egy felbontott alzás crosshair vi herot, 2019 szeptemberén 41 ezer forintért. És arra megadták a 3 évet.
Én használt terméket még nem láttam az alzán de hogyha van akkor bocsi, félreértettelek, úgy a felvetésed és a garikezelésük is teljesen alapos. :R

(#8236) nyul105 válasza koxx (#8206) üzenetére


nyul105
senior tag

On topikban, mert elvileg ezzel semmi gond nincs.
Tessék, itt a link, nem linkesítve, mert annyit nem ér:
https://prohardver.hu/tema/nvidia_geforce_rtx_3070_ga104/hsz_8067-8067.html

A "szövegértelmezés". Nem szavak szó szerinti értelmezése (ezt írtad nekem: "tanulj meg szöveget értelmezni"):
https://hu.wikipedia.org/wiki/Sz%C3%B6veg%C3%A9rt%C5%91_olvas%C3%A1s
Abba meg ne köss bele, hogy idézőjelet használt, ez nagyon alávaló érvelés lenne. Amúgy sem alsó-felső idézőjel, hanem két felső "".

Mielőtt még személyeskedésnek vennéd a kommentem, itt egy link egy példára (az én értelmezésemben), mielőtt rágalmaznál a személyeskedéssel:
https://prohardver.hu/tema/nvidia_geforce_rtx_3070_ga104/hsz_8230-8230.html

A személyeskedés definícióját nem googlezom ki, mert sok van, amit linkelhetnék.

Még egyszer hangsúlyozom: nincs semmi bajom a személyeddel, a kritikáim az érveid és hozzászólásaidra való puszta reakciók.
Nem a személyed ellen szól ez a komment, pusztán kritika annak TARTALMÁRA.

[ Szerkesztve ]

(#8237) amstorm válasza Elek Botond (#8235) üzenetére


amstorm
aktív tag

barna szinűek a használtak/ újszerűek a világos zöld a felbontott. vízhűtések vannak egész jók felbontottként jó áron spórolhatsz alap ÁK-hoz képest 15 ezreket is.

[ Szerkesztve ]

Efficiency is clever laziness.

(#8238) AsakuraDave válasza ittakary (#8188) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Azok milyen RTX -ek? :Y Ahogy nézem most mindenkinek ez a hobbija, hogy felvásárol minden létező videókártyát azt mehet mind +100.000,- :D Durva, hogy működhet is ha valakinek van zsé befektetni ilyenbe.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#8239) SzlobiG válasza Elek Botond (#8195) üzenetére


SzlobiG
félisten

Külföld.

(#8240) BiP válasza amstorm (#8226) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem is így lett XC3-am, hogy szóltál. :R :R

(#8241) Chaser válasza Elek Botond (#8235) üzenetére


Chaser
titán

fentebb írtam:
felbontott - teljes gyári gar
újszerű - átlag 21 hó gar
használt - 12 hó gar
érzed a különbséget? ( :
és nem kormányrendelettel ellenkező ez az eljárás, ezek már jogilag nem új termékek, nem is érvényes rájuk a szabályzás
használtra kötelezően 6 v 12 hó gar van
onnantól meg a vevő el tudja dönteni adott motyó adott áron neki megfelel 21 v 12 hó garral - amiket én láttam így nekem nem feleltek meg, nem is vettem meg -
de pl nemrég barátomnak tápot hoztunk "felbontott" státusszal bolti ár kétharmadáért teljes garral , ahogy elnéztem be sem kapcsolták

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8242) goldb válasza Chaser (#8233) üzenetére


goldb
tag

"és nem jól tudod, nem háztartásonként egyet, hanem fiókonként egyet"

a "per household" esetünkben nem lakcímet jelent?

Szerk.: Mert ebben az esetben akkor csupán ki kell jelentkezni, és vendégként vásárolni több email címről! :D
Mi a fiók definíciója alzánál?

[ Szerkesztve ]

(#8243) sheppards válasza Chaser (#8233) üzenetére


sheppards
csendes tag

"de előtte is volt hogy több óráig volt egy-két modell elérhető, akár nagyon jó áron is
aki tényleg akart venni, többszázat is vehetett volna"

Több óráig is volt elérhető? Áh, értem :DDD

Mi lenne, ha azt mondanám, hogy én most akarok kártyát venni, és most nem lehet kapni, csak hiénáktól.

Hiéna/nepper/scalper. Tudod, aki vesz tömegesen és bontatlanul adja tovább a cuccokat kihasználva az áruhiányt, felárral. ;)

(#8244) Elek Botond válasza Chaser (#8233) üzenetére


Elek Botond
tag

Mindig lehetett és mindig is lehet majd kártyát venni, csak nem mindegy az, hogy ki milyen áron szeretne.

Én elcsesztem, de szerintem nem én vagyok az egyetlen aki még decemberben úgy volt, hogy rá se nézett az alzára, mert be fog ez állni és februárra tud venni.
Aha hát ez most nem vált be, de itt fórumon hallva olyan áron 3060ti bőven volt amennyit kiadtam volna érte (168-200 ig minden volt elvileg), nem beszélve arról, hogy ahányszor felmentem akkor az alzára kb heti 3 egyszer sem láttam elérhető kártyát de mind 1. :))

Tegnap meg lett volna elérhető 3060ti ventus 230 ért, de akkor meg a bill szétt volt szedve, a telefonon meg élő előadást kellett néznem szóval az is elment, pedig nexwo uram jelzett is. :))

De legalább nem nepperekhez került, mert h.a ra egy se került fel ez legalább megnyugtat. :D

#8241 Chaser
Igen érthető, köszi a részletes magyarázatot. :R

[ Szerkesztve ]

(#8245) amstorm válasza sheppards (#8243) üzenetére


amstorm
aktív tag

Tök felesleges ezen idegeskedni mert ha nem ő csinálná akkor más. Őszintén ha veszel 200k ért egy kártyát és megveszik tőled 300k ért akkor miért ne adnád el? Ha nem vennék meg akkor nem lenne ilyen ára. kész.

Efficiency is clever laziness.

(#8246) Chaser válasza goldb (#8242) üzenetére


Chaser
titán

a gyakorlatot mondtam esetünkben:)
ezzel úgymond levédik magukat hogy ők mindent megtettek hogy minél többen hozzájussanak termékhez
de ennél többet nem tudnak - és nyilván ők is telibetojják' ki veszi meg a kártyákat, nekük is egy érdekük van mint az nv-nek: vegyék -
cégként én se tennék többet, sajnos ami erőforrás erre kellene az kb kivitelezhetetlen

sheppards
napokig is volt elérhető termék, elég ha visszaolvasol
_most is_ tudsz venni boltban, nem tetszik a 400e ft-os ár snassz kártyáért?
na látod
beszéld meg a bányászokkal, nagyon fogja őket érdekelni hogy te hogy tudsz/nem tudsz és mennyiért kártyát venni
ha akarsz tudsz, boltból
akinek nem tetszik az ára az ijb tipikus esete, nem a dealerek miatt mentek fel az árak ha esetleg nem lenne tiszta

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8247) sheppards válasza amstorm (#8245) üzenetére


sheppards
csendes tag

Ebben sajnos tökéletesen igazad van. És ebben nyilván maga a hardvergyártó is, a nagykerek, kiskerek és a default emberi természet is benne van.

[ Szerkesztve ]

(#8248) BiP válasza AsakuraDave (#8238) üzenetére


BiP
nagyúr

HuszonX kártyát megvenni egy utalással 10milláért valóban durva.
De azért 1-1 kártyát behúzni és haszonnal eladni aprón, ahhoz sem komoly befektetés sem kell (ma már nem kell kőgazdagnak lenni, hogy legyen párszázezer tartalékod), sem kockáztatni.
És mindez azért éri meg, mert gyakorlatilag semmi kockázat nincs benne (jelenleg). Kihozod a boltból, és többet ér. Ilyen se sűrűn van :)

(#8249) BiP válasza goldb (#8242) üzenetére


BiP
nagyúr

De ha fiókonként/címenként/háztartásonként/akárminként 1 kártya, akkor hogy a túróban van 1 közös megrendelésszámon a kb.20db ugyanolyan típusú kártya (a kép baloldalán) ?
Nem áll össze a matek.

(#8250) koxx válasza nyul105 (#8236) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A jovoben ignorald a postjaimat ha kerhetem, koszi. Erre most inkabb nem valaszolok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.