Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) vond válasza A Zéé (#20849) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Brutálisan kifordult a világ magából. :(((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#20852) F-ECT$ válasza A Zéé (#20849) üzenetére


F-ECT$
titán

A németek már 75 éve túlkompenzálják a második világháború bűneit. Még mindig folyamatosan újabb és újabb címen fizetnek meg bocsánatot kérnek, pedig már szinte nem is élnek az eredeti elkövetők és áldozatok.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#20853) Kotomicuki válasza F-ECT$ (#20852) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Amíg nem lehet rettegés nélkül akár a múltról, akár a jelenről elmélkedni - egyáltalán: már a kérdésfelvetést is büntetik, pedig lenne jó néhány, tisztázásra szoruló témakör... (és mi ez, ha nem a legaljasabb terror-diktatúra, ahol önállóan nem lehet véleményhez adatokra, tényekre rákérdezni, hanem be kell érni a több, mint homályos, minimum ellentmondásos központi vélelmezéssel?! Mindenhol "Észak-Koreának" kell lennie?) - , mert hát nem születhetünk mind egy helyre, egységes vallással, -bőrszínnel, stb., addig csak egyre rosszabb lesz, ez is...

Ha Kaep' EZEK után játszhat csak, akkor az megint egy hatalmas képmutatás és arcul csapása annak a "küzdelemnek", aminek "élharcosa" volt!
De meglátjuk, hogy lesz-e benne annyi gerinc, hogy elvből mond nemet a az esetleg megkeresésre, felkínálásra - ehhez persze egy bocsánatkérésre is szükség lenne tőle, legkevesebb azért, mert anno az NFL-t használta fel önös céljainak híresztelésére alkalmas platformként, nem kis károkat okozva ezzel a SPORTNAK (és az amerikai társadalomnak)!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#20854) .LnB


.LnB
titán

VISZLÁT NFL! VISZLÁT, TRASH TALK? - Bazska Youtube

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20855) berek21


berek21
senior tag

Komolyan mondom, már a Gyula is hiányzik! :O :D

Lancia Delta III eladó!

(#20856) darvinya válasza berek21 (#20855) üzenetére


darvinya
titán

Ha már így búcsúznak, akkor ezt a csapatot sem vették át.
Igaz, ezt csatornának a nézetsége semmi, s nem lesz hosszú életű, és csak azért kellett, hogy …

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20857) .LnB


.LnB
titán

Arena4 kommentátorok: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20858) vond válasza .LnB (#20857) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ehhh. Azért Márk és Buday Zoli nagyon jó lenne még. De Sankót is szívesen hallgatnám. Meglátjuk/meghallgatjuk, milyen lesz. Remélem, szeptemberig sikerül is betenni a csatornát minden értelmes szolgáltató kínálatába. :U

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#20859) .LnB válasza vond (#20858) üzenetére


.LnB
titán

Kérdeztem Márk-ot, hogy igaz e. Mert legutóbb még nem keresték meg, amikor beszéltünk. Még nem válaszolt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20860) *Mukeey* válasza vond (#20858) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mindenképp kellenének. Buday Zoli a legjobb itthoni NFL guru szerintem. Márk meg a hazai Brady😎

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#20861) Zanik válasza *Mukeey* (#20860) üzenetére


Zanik
addikt

Zoli nemcsak itthon guru. Ha jól tudom a Pro Football Focusnak elemez. Ami azért nagy szó!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20862) .LnB válasza vond (#20858) üzenetére


.LnB
titán

Tényleg megkeresték őket. Na ez egy jó jel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20863) vond válasza .LnB (#20862) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Akkor csak hajrá-hajrá! :K [link]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#20864) f4lcon válasza vond (#20858) üzenetére


f4lcon
őstag

egyetértek, csak ők ketten képviselnek valódi színvonalat (szaktudás/orgánum/megjelenés)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20865) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Buday Zolinak nagyon örülnék. Márk is érti a focit, szóval legyen ő is. A többit még emésztem. Nekem az ncaa közvetítések tavaly legtöbbször álmosítóak voltak, remélem nem ezt viszi tovább ez a stáb.

(#20866) darvinya


darvinya
titán

VodaUPC kívül hol érhető el egyáltalán a csatorna?
Stream egy rakás végtermék, azt kihagynám.

Szerintem már októbertől visszaadják a SportTv-nek, mert ott legalább hoz nézetséget.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20867) .LnB


.LnB
titán

Áhh, nem adják vissza. Ha ott döglenek meg a jogok, akkor se. De nem kell pánikolni, nagy tervek vannak. Aztán majd meglátjuk, hogy mi, és hogy fog megvalósulni belőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20868) A Zéé válasza .LnB (#20867) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

hát ezek a nagy tervek már az Árpa Attilánál megbuknak. A nemzet nagy amerikai futballistája már egypárszor etette meg a nagyérdeműt a hatalmas terveivel, aztán valahogy mindig elszivárgott az alvégen.

Just a simple Lineman...

(#20869) F-ECT$ válasza A Zéé (#20868) üzenetére


F-ECT$
titán

Ő csak a heti műsort vezetné, a meccseket nem ő közvetíti, nem?

Dive ever, work never.

(#20870) Balesz1899 válasza darvinya (#20866) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

MÉG sehol, de ez már párszor le lett írva. Augusztusban indul normálisan. A Telekommal is folynak a tárgyalások.

(#20871) A Zéé válasza F-ECT$ (#20869) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

elvileg de. Amíg van kedve csinálni. Aztán majd lelép, mert megunta.

Just a simple Lineman...

(#20872) *Mukeey* válasza A Zéé (#20868) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Kevés visszataszítóbb arc van a honi celebek között. A bölcs megmondó, a modell csajok bugyinedvesítője. Annyi köze van az NFL-hez, mint nekem a filmezéshez...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#20873) ggeleven


ggeleven
őstag

Mondjuk én nagy összegben már arra sem fogadnék, hogy lesz értelmezhető szezon. :( Néznivaló nélkül meg kb mindegy, hogy ki kommentál és szakért. ;]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#20874) F-ECT$ válasza *Mukeey* (#20872) üzenetére


F-ECT$
titán

Annál azért picit több: a BP Wolves alapító elnök + játékosa is volt 5 évig.

Dive ever, work never.

(#20875) *Mukeey* válasza F-ECT$ (#20874) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Persze erősen túloztam. Csak őt nagyon nem bírom, totál ellenszenves. Nem szeretném nézni semmilyen műsorát.

De ez teljesen privát véleményem :R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#20876) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most olvastam csak a hírt a kommentátori fejleményekről.
Új arcok várható volt hogy lesznek, meglássuk milyenek. Bele-bele fogok kukkantgatni egy egy otthoni közvetítésbe kíváncsiságból. Reméljük azért hogy legalább Márkot és Zolit sikerült átvinni. Sankót és Faragó Ricsit viszont nagyon nagyon sajnálom. Ricsi nélkül nem is tudom elképzelni milyen lehet egy magyar NFL közvetítés, annyira alap volt hogy ő ott volt. Sankó pedig... annyira hiányozni fog a szóvirágai, a pufifánk kifejezés se lesz olyan mint eddig volt. De.....
Ez a hetente lévő magazinműsor. Ezt az Árpa Attila dolgot mennyire lehet komolyan venni? Van neki NFL kötődése? Mert eddig nem tudtam, és ha nincs akkor elég erősen no-no kategória.

All→M8

(#20877) f4lcon válasza darvinya (#20866) üzenetére


f4lcon
őstag

szerintem ráérsz akkor aggódni, ha az előszezon meccsek már mennek, de még mindig nincs a telekomnál meg a diginél

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20878) ggeleven válasza f4lcon (#20877) üzenetére


ggeleven
őstag

Milyen előszezon meccs? :DDD Döntés még ugyan nincs róla, de az is sokat mond a helyzetről, hogy hétfő délelőtt 1 pre-season meccset javasoltak, de aznap délután már ezt is elengedné az NFL. Egyre több negatív visszhang a nagy nevektől, hogy nem látják biztosítottnak a játékosok biztonságát és így kérdéses lesz a szezon...
NFL offers NFLPA zero preseason games

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#20879) .LnB válasza ggeleven (#20878) üzenetére


.LnB
titán

Ilyenkor aztán kiütközik, hogy ez a profi liga, mennyire is profi.. Meg lehet nézni az NBA-t. Még az NHL is elég jól kezeli ezzel az Edmonton - Toronto Playoff-fal. Ezek meg még mindig a pénzen vitatkoznak. Pénz volt a baj az MLB-nél is, de úgy látszik, nekik sikerült túllépniük ezen a témán.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20880) f4lcon válasza ggeleven (#20878) üzenetére


f4lcon
őstag

mondjuk nem a preseason eltörlése oldaná meg a pandémia kérdéskörét, de ez messzire vezet... nekem az is visszás, amit Byron Jones indídott el (#wewanttoplay) hogy nem biztosítottak a feltételek, ezért nem játszanak. aha, persze.... a kórházban meg a benzinkúton meg a Target-ben biztosítottak a feltételek? de azoknak csak be kell járni dolgozni, igaz? ne legyünk már ennyire kétszínűek.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20881) ggeleven válasza .LnB (#20879) üzenetére


ggeleven
őstag

Profi(torientált) liga... :DDD Ahogy látni a hírekben USAban nem hogy jobb lesz, hanem egyre rosszabb a szitu. NFL nem fog buborékba rakni ennyi ember, sőt inkább szurkolókat akarnak a stadionokba engedni. Na akkor jön majd a még nagyobb fertőzés(és pánik,- és hiszti,-)hullám.

(#20880) f4lcon
Persze, hogy nem ez oldaná meg a dolgot...de tudjuk, hogy ők milyen sokat adnak a látszatra és ez is csak egy látszatintézkedés. Mert az jobb lesz, hogy nulla meccsel a lábukban/fejükben kellene neki menni az első hétnek? Utána meg majd vakaróznak, hogy mennyi a sérülés és hogy milyen szar a játék.

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#20882) jookomak válasza ggeleven (#20881) üzenetére


jookomak
őstag

Az előszezont csak a csapatépítés miatt tartom relevánsnak, a nagy sztárok egy driveot játszanak csak a negyedik meccsen.
Természetesen a liga, és a tulajdonosok érdeke legfőképp, hogy beinduljon a szezon, bár ha nagyon elharapódzik a helyzet, akkor én nem tartom kizártnak, hogy inkább egy év szünet lesz, mintsem zárt stadionokban, rövidített szezon, játékosok buborékban stb...
Kérdés jogilag hogy oldják meg, játékosok szerződésének megtoldása, stadion bérleti díjak, kiszolgáló személyzet fizetése, újságírok, elemzők munkája, tv-s szerződések, gamepass. Rengeteg mindent kell figyelembe venni.

(#20883) berek21


berek21
senior tag

MLB a Sport TV-n! :Y

Lancia Delta III eladó!

(#20884) A Zéé válasza berek21 (#20883) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

na, akkor megint megpróbálom majd megkedvelni.
Edzőbám mondta régebben mindig, hogy a baseballt csak azok tudják igazán értékelni kinn is, akik kisgyerek koruk óta dobálgatták minden nap iskola után a haverokkal a labdát. Akinek ez kimaradt, az sosem fogja megszeretni :) És ez volt a nagy bánata, mert ő jobban szereti játszani a baseballt, mint a focit, de az soha nem érdekelt Magyarországon senkit sem, míg a foci igen :D

Just a simple Lineman...

(#20885) berek21 válasza A Zéé (#20884) üzenetére


berek21
senior tag

Emlékezzünk csak arra, mikor először láttunk NFL-t. Nem is gondoltunk rá, hogy évekkel később már meghatározza a sport iránti elkötelezettségünket. Mindenképpen adni fogok neki egy szezont, és jövő ilyenkor majd nyilatkozom! :)

Lancia Delta III eladó!

(#20886) A Zéé válasza berek21 (#20885) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

én előbb kezdtem el játszani, mint NFL-t nézni. Sőt a Cardinalsnak is akkor kezdtem csak szurkolni, amikor ugyanúgy elbukták a SB-t, mint mi a döntőt, és előtte a PO-ban minden meccs előtt ment a duma, hogy nem értik hogy juthattak el idáig. Tökre együtt éreztem velük :D Az a 2008-as szezon volt az első, amit úgy tényleg néztem is, nem csak néha belenéztem.

Just a simple Lineman...

(#20887) berek21 válasza A Zéé (#20886) üzenetére


berek21
senior tag

Értem. Nálad volt érintettség, és az sokat jelent. De itt most valami olyan jön, aminek nagyon kevés alapja van nálunk. Ezért írtam, hogy sokat kell ebből néznünk, mire megtanuljuk, és véleményezhetjük.
Addig is gyorsan nyisd a topikot, és válassz csapatot, vagy többet! :D

Lancia Delta III eladó!

(#20888) F-ECT$ válasza berek21 (#20887) üzenetére


F-ECT$
titán

Van már topic.

Viszont egyre kevesebb az esély egy normális NFL szezonra :(

Dive ever, work never.

(#20889) berek21 válasza F-ECT$ (#20888) üzenetére


berek21
senior tag

Láttam.. LnB kartárs aktív ott is! :D

Lancia Delta III eladó!

(#20890) *Mukeey* válasza F-ECT$ (#20888) üzenetére


*Mukeey*
addikt

New Yorkban már biztos, hogy a Jets és a Giants is nézők nélküli szezont fog tolni.
Összes preseason meccs törölve.

Elég borús a kép, főleg, h pár hét van hátra a kezdésig...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#20891) .LnB válasza berek21 (#20889) üzenetére


.LnB
titán

Fogalmazzunk úgy, hogy csak én voltam aktív ott. :U

Hát srácok.. Csak azt tudom írni, amit pár napja is írtam egy kommentre válaszul valahol a fb-on. Én nem tudom elképzelni magyar tv-ben. Ez nem olyan mint az NFL. Az NFL sokkal látványsportosabb. Az MLB egy nyugodt, lassú lefolyású, feszült játék. Game clock nélkül! És ez a lényeg, nincs óra. Ezt, hogy fogja egy magyar tv csatorna lekezelni? 3-4 óra átlagban egy meccs, reklámok nélkül. Tudom, hogy az NFL meccsek sem rövidek, de ez más.
Úgy gondolom, hogy az MLB itthon sose fog akkora népszerűséget elérni mint az NFL. Ez nagy kijelentés, de tartom. Aztán lehet, hogy 15 év múlva már az is olyan népszerű lesz mint most az NFL...

Ettől függetlenül, én nagyon örülök. Pár éve belevetettem magam "önerőből". Nem könnyű itthon MLB-t tanulni. Makának van pár szabálymagyarázó videója laikusoknak. De napi/heti híreket a ligáról magyarul nem lehet olvasni. Maradnak a külföldi oldalak kizárólag. Konkrétan Maka videóin túl, szinte semmi nincs. Néha az Index-re írnak pár cikket, de az se a meccsekkel kapcsolatos, átigazolások, pénz balhék, az Astros csalása tavaly... ilyeneket.
Ha ez változni fog, én már örülni fogok.

Én nagyon örülök, hogy láttam azt ahogy a Cubs bajnoki címet nyer 108 év után ismét. Ott választottam a World Series-t elbukó Indians-t kedvenc csapatomnak. De nézzétek meg ezt a videót, hogy kint mit jelent az embereknek a baseball: [link]

Szóval örülök nagyon, de nem látom, hogy ez nagy siker lesz itthon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20892) Kotomicuki válasza *Mukeey* (#20890) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

...és ezek a nézők nélküli meccsek mennyi dollárkiesést vonnak maguk után? (pl. a jegybevétel, a helyi bérleti díjjak és reklámok elmaradása)

...és ha ezzel is csökkennek a bevételek, akkor fenntartható-e az eddigi színvonal pl. a játékosfizetésekben? ...és ha nem, akkor az mit fog magával hozni?

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#20893) .LnB válasza Kotomicuki (#20892) üzenetére


.LnB
titán

Rengeteg kiesés. Konrkétan minden liga csak a tv-s jogok miatt indul újra, hogy az a pénz legalább bejöjjön. AZ NHL-ben befagyasztották a Salary Cap-et. Addig amíg a liga bevételei el nem érik majd újra az 5 milliárd dollárt (nem esküszöm meg az 5 milliárdra, de ennyire emlékszem).
Szerintem minden major ligában ez lesz. És akkor az olyan fizetések mint ahol a játékos fizetése évről-évre ugrik 10 milliót, az szépen meg fogja folytani a csapatokat. Mert a szerződések megkötésekor mindenki úgy számol, hogy a Salary Cap is növekszik évről-évre... cudar idők lesznek.. MLB, NHL, NBA-ben.. NHL-ben vannak olyan csakatok, hogy van ~18 játékosnak szerződése jövőre az adott csapatnál, ezek mellé meg 2-4 millió space cap. Abból nem igazán lesz csapat... Tampa, Chicago, stb stb...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20894) f4lcon


f4lcon
őstag

én voltam egy San Jose Giants - High Desert Mavericks Minor League meccsen még 2008 körül, életem legunalmasabb 4,5 órája volt. azt se tudtam ki van kivel, mi történik, semmit..

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20895) bagyulajuve válasza f4lcon (#20894) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sörözni kell és hot dog-ot enni :DDD
én Philly-Braves meccsen voltam én ezt csináltam + meg beszélgettem a biztonsági őrrel, meg egy-két szurkolóval

Resistencia eterna

(#20896) Zanik


Zanik
addikt

Szerintem a baseball tipikusan az a sport, amit játszani jobb, mint nézni.
Ennek ellenére népszerű az amcsiknál.
Mondjuk nem tudom, hogy egy 9 inning-es 0:0-ás meccsről ki nem megy haza korábban?!

Még 14 éves koromban játszottam Pesäpallo-t (finn baseball) pár finn gyerekkel, akik itt voltak táborozni a Balatonon. Nagyon csodálkoztak, mikor majdnem olyan ügyes voltam mint ők. Jó móka volt. Aztán még egyetem alatt voltam párszor Métázni. Azt is élveztem.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20897) darvinya válasza Zanik (#20896) üzenetére


darvinya
titán

Akkor már akciós a sör és hotdog. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20898) Zanik


Zanik
addikt

Jajj, jön a HK:

https://twitter.com/nfl/status/1285620788662394880?s=21

Remélem nem baszta szét a Rams offseason-ját nagyon a sok kamera...

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20899) berek21


berek21
senior tag

Lancia Delta III eladó!

(#20900) darvinya válasza berek21 (#20899) üzenetére


darvinya
titán

Szuper, leredukálták csak feliratra.
Következik a betűtípus, a szöveg, a háttérszín is sértő, amiből következik az átlátszó logózás.
A semmi már csak nem sért senkit.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.