Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) Zanik


Zanik
addikt

Shanahan a Falcons bukta után megcsinálja megint. Így lefagyni 1 negyedre, ráadásul az utolsóra. :(((

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20352) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem a szívem csücske a Chiefs (naaagyon nem), de megérdemlik na.
Ez a 49ers még nagyon fiatal, és ha azt nézzük hogy tavaly még az NFC végén kullogtak, most meg a SB-ig meneteltek, akkor még számolni kell velük a következő években, ha életben tudják tartani ezt a csapatot, és tanulnak a hibákból.

All→M8

(#20353) #22743424


#22743424
törölt tag

Köszönöm fiúk és köszönöm fórumtársak :R

(#20354) F-ECT$ válasza LyonnaisFan1 (#20317) üzenetére


F-ECT$
titán

Előhúzta.

Dive ever, work never.

(#20355) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem látom a Sport TV-s közvetítést, de Ricsi egy tízes skálán mennyire van kI? :D :D

All→M8

(#20356) F-ECT$ válasza Batawanga (#20346) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt a Tideot most nem értem.

Dive ever, work never.

(#20357) F-ECT$ válasza callmeakos (#20355) üzenetére


F-ECT$
titán

Meglepően visszafogott. Pedig élőben látni a kedvenc csapatot így eléggé menő.

Dive ever, work never.

(#20358) UberMutant válasza F-ECT$ (#20356) üzenetére


UberMutant
őstag

egy régi TV reklámra utal

(#20359) Batawanga válasza F-ECT$ (#20356) üzenetére


Batawanga
tag

Csak vigasztaltam magam, ezt tolták folyamatosan a reklámokban a szokásos Doritos, Pizza Hut és Bud reklámok mellett. :))

(#20360) vond


vond
MODERÁTOR

Na, kíváncsi vagyok, miért sietnek annyira a műsoridővel. Nem értem.

Mint ahogy azt sem, hogy mi a francért Mahomes-t kellett MVP-nek választani. Mocsok szar volt, talán 5-10 percet, ha játszott elfogadható szinten. De hát irányító, ráadásul hype-olt. Ez van.

Szerk.: Tempó magazin ismétlés. Csodás. :((( Az év legfontosabb sporteseménye, és a legfontosabb közvetítésük, és simán lekeverik. Nagyon nem vágják ezt a témát.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#20361) Zanik válasza vond (#20360) üzenetére


Zanik
addikt

Azt én se. Williams jobban megérdemelte volna.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20362) crey


crey
MODERÁTOR

People 5 hours ago: Jeeeez finally a Super Bowl without Tom Brady

Tom Brady: hold my beer

People: FFS Tom!!

És egy utolsó :

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#20363) rlazol


rlazol
addikt

Jó meccs volt, bár számomra izgalmas nem volt. Örülök a Chiefs győzelmének, ugyan a SFra tippeltem. Nagyon örülök Riednek, és ahogy mások is mondták, Shanahan másodszor cseszi el ugyanúgy csak épp a másik irányba. Most túl konzervatív, amikor nem szabadott volna annak lennie. Sherman-t sajnálom. :(
crey: :DDD :DDD :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#20364) Ispy


Ispy
veterán

Hah, bealudtam a halftime shown, de jó volt visszaolvasni a meccs alakulását itt:

- á, Mahomes kevés még ehhez, tanulnia kell
- ez már eldölt SF
- jaj mivanitt
- nyert a KC

:D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#20365) berek21 válasza rlazol (#20363) üzenetére


berek21
senior tag

Büszke vagyok a srácokra én is. Megérdemelték.
Azért még visszanézem párszor, mert Shanahan, ismét nem volt a helyzet magaslatán. Kiváncsi vagyok hogy miért?
Lehetne már 2 gyűrűje, ha nem lenne negyedik negyed.

Lancia Delta III eladó!

(#20366) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

A harmadik negyed közepétől ilyen félig alvó állapotban néztem a meccset, annyira semmilyen volt. A vége viszont érdekes lett. Amennyire emlékszem így félálomból a történtekre, a coaching döntötte el a meccset.
Viszont az MVP-vel nagyon nem értek egyet. Nem Mahomes volt most sztem a legjobb a pályán, Williams játéka fontosabb volt.

Just a simple Lineman...

(#20367) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

de gyenge volt a 4. negyedben ez a Frisco, grat a Chiefs-nek, auz hiszem tovább kell várnom, de ez a 25 év kezd sok lenni

erős ez a csapat, de Garappolo, hát ez neki úgy érzem nagy falat

Resistencia eterna

(#20368) crey válasza A Zéé (#20366) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nagyon ritka hogy az MVP-t oda adják nem QB-nak, erre már rájöhettünk (ami faszság).
Lásd ugye a tavalyi, Edelman MVP cím - mint szabályt erősítő kivétel. Idén szimplán egyértelmű volt Williams.

Továbbá az is kiderült, hogy valódi nyomás alatt, Jimmy G nem biztos hogy comeback player. Mahomes meg az. Viszont Mahomes kifejezetten gyengén muzsikált, rosszul passzolt. Igen, a fal nem védte meg - de Ő sem jó ütemben lépett fel, ha fellépett egyáltalán a zsebben, etc.

De nem omlott össze, hanem ment tovább.

Örülök, hogy a rozmár végre nyert egy gyűrűt, annyira kellett már neki, mint egy falat kenyér. Az SF meg ne bánkódjon, csak meccs szituban nem Shannahanre bízzák a time managementet, meg a play callt a negyedik negyedben, és meglesz jövőre a gyűrű.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#20369) #22743424


#22743424
törölt tag

Nagyon jó csapat az SF remélem nem esnek szét a nyáron.Shannahan meg szedje össze magát, tanuljon a hibáiból és meg lesz nekik is a gyűrű :)

(#20370) ggeleven


ggeleven
őstag

Na már csak egy dolog hiányzik a szezonzáráshoz. Ki nyeri a PH kupát?! :C :R
Jajj, de jókat fogunk röhögni a szezon előtti tippeken...

Amúgy csak-csak összejött 100+ hsz. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#20371) F-ECT$ válasza crey (#20368) üzenetére


F-ECT$
titán

Az SF meg ne bánkódjon, csak meccs szituban nem Shannahanre bízzák a time managementet, meg a play callt a negyedik negyedben, és meglesz jövőre a gyűrű.

Kivéve ha beüt a vesztes SB utáni gyönge szereplés.

KC egyébként mennyire marad egyben, van esély a duplázásra?

Dive ever, work never.

(#20372) ggeleven válasza F-ECT$ (#20371) üzenetére


ggeleven
őstag

Ők sem állnak a legjobban, főleg, hogy jön a nagy fizu Mahomes-nak, de most annyira bennünk van az SB íz, hogy könnyebb lehet tovább vinni ezt a csapatot. Esetleg még az is simán lehet, hogy FA is igazolhat hozzájuk áron alul, mert továbbra is contender csapat. Vegasban ők a legesélyesebbek a következő SB-re is (mondjuk ilyenkor ki merne mást mondani, nem?).
Az interjúkban nagyon ment a brotherhood-ozás/family-zés (mondjuk annyi adrenalinnal mindenki szerelmesek az SB győztesek).

forrás

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#20373) F-ECT$ válasza ggeleven (#20372) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, beszédes kép. Még azt kellene tudni, hogy hány (kulcs)embernek jár le a szerződése, legyen szó játékosról vagy edzőről, és abból már lehetne következtetni, hogy mennyit fog erősödni / gyengülni a csapat.
Az mondjuk biztos, hogy a Reid - Mahomes páros ad egy kis discountot a gyűrűre vágyók között.

Dive ever, work never.

(#20374) berek21


berek21
senior tag

Elnök úr...please!!! :D :D :D


[ Szerkesztve ]

Lancia Delta III eladó!

(#20375) FollowTheORI válasza berek21 (#20374) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ennyi... home of the great and brave... :D :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#20376) Zanik válasza berek21 (#20374) üzenetére


Zanik
addikt

Ez iszonyat ciki.
Szerintem a magyar NFL drukkerek fele biztosan tudja hogy Kansas City nem Kansas-ban van!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20377) hobizoli válasza Zanik (#20376) üzenetére


hobizoli
nagyúr

van Kansas-ban is Kansas City
a folyo valasztja kette a varost es az is egyben a ket szomszedos allam hatara is

de a csapat stadionja a Missouri allambeli reszen van a varosnak, ezert szamitodik oda

itthon sem tudja sok ember, hogy a Zala nevu telepules Somogy megyeben van

több drón kell ;P

(#20378) rlazol válasza hobizoli (#20377) üzenetére


rlazol
addikt

Én se tudtam, hogy a KC Missouriban székel. De nem is vagyok az USA elnöke.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#20379) Veron


Veron
őstag

Pilis meg nem a Pilisben. :) ettől függetlenül nagy ökör ez a Trump, de ez nem újdonság.

Még mindig nehéz elhinni, 10 éve várok erre a győzelemre. Egész nap jó a kedvem. :C
Mondjuk biztosan nem Patnek adtam volna az MVP címet, igy egy kicsit hiteltelen, de hát ő a QB.

Go Chiefs, ne essen szét a csapat jövőre!

Olasz VB győzelem és Chiefs SB megvolt, még egy Juve BL-t akarok látni! :)

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#20380) hobizoli válasza rlazol (#20378) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mondjuk adja magat, hogy Kansas City Chiefs, ha mar a varosrol van elnevezve, akkor Kansas allambeli Kansas City-ben van, de megsem
illetve a varos egyik resze az tulajdonkeppen ott van
csak pont nem abban a feleben van a csapat stadionja

több drón kell ;P

(#20381) #22743424 válasza Veron (#20379) üzenetére


#22743424
törölt tag

Én 50 évet vártam erre a győzelemre :D éljen az erős csirkeszárny :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20382) #22743424


#22743424
törölt tag

Amúgy szégyelje magát *Gabonaféle Attila még ő is elment aludni 20-10-es állás mellett. Pedig ő valahol még játékos is volt ha jól emlékszem :)

(#20383) F-ECT$ válasza #22743424 (#20382) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig az nfl-ben 20-10 kb semmit nem jelent, pláne a mostani kc ellen...

Dive ever, work never.

(#20384) f4lcon


f4lcon
őstag

én csak annyit szeretnék hozzátenni a meccshez, hogy mivel ritkán nézek magyar kommentárral mérkőzést (nem nagyon vagyok oda a hazai közvetítés színvonaláért) őszintén meglepődtem, hogy milyen jó volt a meccs alatt a páros, szóval le a kalappal a Buday Zoltán előtt, ritka jó color commentator volt, látszik, hogy érti a focit (sokkal jobban, mint én, nyilván) már majdnem Romo-i magaslatokba csaptunk, csak az maradt el, hogy megjósolja a következő játékot párszor :D tetszik, hogy meg tud különböztetni egy play action játékot egy read option-től, hogy azonnal átlátja a kulcs blokkokat, hogy szakértelmével érdemben tudott hozzátenni a meccs élményhez. nyilván nem olvassa ezt itt, de valahol ki akartam írni magamból :)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20385) Balesz1899 válasza f4lcon (#20384) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

A Bowl.hu-ra szokott írogatni :)
Amúgy messze ő a kedvenc szakkommentátorom a mostani garnitúrából Höri mellett. Gyula katasztrófa, Márk néha túl száraz és álmosító, Maka nekem túlontúl az amerikai közvetítések tükörfordítása (a "mozgatja a láncokat" mondásától egyenesen falnak megyek), Sanyi meg az utóbbi időben inkább elvicceskedi a közvetítéseket.
Amúgy igen, Zolin érződik, hogy nem csak nézi, de érti is a játékot (bár most pl szépen belezavarodtak egy időkéréses történetbe), véletlenül gondolom senki nem lesz elemző a PFF-nél :)

[ Szerkesztve ]

(#20386) *Mukeey* válasza f4lcon (#20384) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez így van. Buday a legjobb kommentátor, Ricsi is élvezetesen közvetít. Gyula katasztrófa, Márk rikácsol. Viszont a legrosszabb az utóbbi időben a Sanyi. Csak szar poénokat nyom, nagyon idegesítő.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#20387) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

megszületett a végeredmény! [link]

PH! NFL tippjáték 2019 végeredmény:
1. helyezett: Zanik
2. helyezett: troland26
3. helyezett: F-ECT$

Gratulálok a helyezetteknek, és köszönöm a részvételt mindenkinek!

Zanik, és troland26 is a 0. héten volt különösen pontos, jól olvasták az üveggömböt. troland26 a korábban már említett, egy nem "hivatalosan" megérkezett tippsor miatt lett 2. helyezett.
Komoly, hogy a Pats csoportgyőzelmét mennyire fixre vettük, és hogy a Friscora mennyire nem számított senki sem :)
Jót mosolyogtam *Mukeey* tippjén,aki a Pats-et tippelte AFC bajnoknak, majd a Chiefst a SB győztesének. Bár ez utóbbi bejött :P
Balesz1899 pedig nem tudom hogy csítelt, hogy 7/8 a találata a div győztesek közt.
Átlagosan 30 körüli válasz érkezett minden héten, és a tippelők legtöbbje egész évben aktív volt, ami szerintem tök jó dolog. Már csak a beszélgetésekben kellene mindenkinek még egy kicsit aktívabbnak lenne :K

A nyeremények elosztását egyelőre nem tudom még, mivel rlazol-al még nem sikerült egyeztetni, de hamarosan felvesszük a kapcsolatot a nyertesekkel.

Just a simple Lineman...

(#20388) #22743424 válasza A Zéé (#20387) üzenetére


#22743424
törölt tag

Gratulálok a nyerteseknek :C , és köszönöm A Zéé :R Remélem az idén sikerül majd a kezdetektől résztvenni a játékban :)

(#20389) darvinya válasza A Zéé (#20387) üzenetére


darvinya
titán

Gratulálok nyerteseknek.

Köszönöm szezon tippeldét.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20390) vond válasza A Zéé (#20387) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi az egész játékot, és gratula a győzteseknek! ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#20391) berek21 válasza A Zéé (#20387) üzenetére


berek21
senior tag

Köszönöm az egész évi munkádat. Mivel magam is egerszegi vagyok, ezért szívesen meghívlak egy laza sörre, hogy díjazzam a magam módján a munkádat. :R
Gratula a győzteseknek. Már csak pár hónap és újra nyomhatjuk!!! :D

Lancia Delta III eladó!

(#20392) troland26 válasza A Zéé (#20387) üzenetére


troland26
őstag

Köszi az egész éves munkádat nagy nagy riszpekt . :) Gratula Zaniknak a végső győzelemhez , szoros csata volt :R ( kicsit sajnálom , hogy egy hetet kihagytam :) )
Mindenki nagyon ügyes volt remélem jövőre/idén legalább ugyanennyien leszünk . :)

(#20393) Balesz1899 válasza A Zéé (#20387) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Köszönjük a játékot, jó móka volt :)
A győzteseknek nagy gratula!
Azt néztem, hogy ha az elején nem hagyok ki egy hetet, egész elöl is végezhettem volna.
Azért a 8/7 div győztes kárpótolt. Mondjuk papírforma volt... :DDD

(#20394) Zanik válasza A Zéé (#20387) üzenetére


Zanik
addikt

El se hiszem hogy nyertem!!! :Y
Titkon reménykedtem, hogy a 0. heti tippjeim még hoznak elég pontot, de őszinte leszek, nem emlékeztem már rá pontosan miket is tippeltem (kivéve a Chiefst, abban nagyon is biztos voltam).

Szeretném megköszöni Zéé-nek az egész éves munkáját. Nélküle nem jöhetett volna létre ez a jó kis játék. Gratulálok Troland-nak, F-ECT$-nek és Vacsek-nak is. Végig fej-fej mellett küzdöttünk (kivéve mikor Vacsek csalt :P ), és hát tulajdonképpen holtverseny lett a vége.

Nagyon élveztem a játékot, bár néha a bold-ok kiválasztása azért némi fejvakarást okozott.

Most kicsi pihi, aztán nyit az FA piac. Közben lehet listázni a need-eket, bújni a prospect-ekről írt elemzéseket. Jön majd a draft, OTA, TC, és máris nyakunkon a PreSeason. :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20395) *Mukeey* válasza A Zéé (#20387) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nagyon szépen köszi az egész éves munkádat!

A nyertesnek és a dobogósoknak nagy gratula :R

Az afc-s tippem azért volt, mert a kettő közül nem tudtam dönteni és ugy voltam vele, hogy ha már egyik bejön akkor az pont a játékban. Szerencsére a sb-győztest eltaláltam már a szezon elött :C
Egyre jobb, aktívabb a topik, sztem amúgy viszonylag kevesen tudnak róla, ez lehet a mérsékeltebb érdeklődés oka. Itthon sztem nagyon megy most az NFL, ez köszönhető a színvonalas közvetítéseknek és a sporttv-nek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#20396) ggeleven válasza A Zéé (#20387) üzenetére


ggeleven
őstag

Köszönjük szépen a munkát neked is és a bold tippeket adóknak is! :R
Gratulálok mindenkinek, de a dobogósoknak különösen. :R

Nekem bizakodásra ad okot a holtversenyben legtöbb pontos nulladik hét, hibátlan kör, a 2. legjobb PO kör és a legtöbb SB pont. Csak-csak nem vagyok vak és jövőre van esélyem jobb szereplésre. Most éppen hogy meglett a wildcard kör (SB előtt 12. voltam). :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#20397) rlazol válasza A Zéé (#20387) üzenetére


rlazol
addikt

Nagyon gratulálok a nyerteseknek és nagyon köszönöm én is A Zéé-nek a fantasztikus játékot!

A nyereményjátékban 59.000 Ft gyűlt össze, egyezetünk A Zéé-vel, hogy legyen tovább.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#20398) F-ECT$ válasza A Zéé (#20387) üzenetére


F-ECT$
titán

Gratula mindenkinek, köszönjük a részvételt és a szervezést!

Dive ever, work never.

(#20399) OgreImre válasza A Zéé (#20387) üzenetére


OgreImre
senior tag

Köszönjük szépen a játékot!
Részben aktívként sikerült az utolsó helyet megcsípnem :)

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#20400) *Mukeey* válasza rlazol (#20397) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az nem rossz👌

Köszi neked is a munkádat :R

Sztem jövőre elég komoly tippjáték lesz már!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.