Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) f4lcon


f4lcon
őstag

szerintem ez ronda leégés lesz, de ne legyen igazam

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20552) Zanik válasza F-ECT$ (#20550) üzenetére


Zanik
addikt

Nálam is vannak szimpatikus játékosok, de egyik miatt se váltanák kedvenc csapatot. Nálam ez csapatsport. Persze követtem a kiemelkedő ex-Rams játékosok útját (Warner, Holt, SJax, Quinn), és bármikor tudtam nekik szurkolni, de a Rams nálam örök szeretem/gyűlölöm kapcsolat marad. :D

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20553) Fáraó


Fáraó
őstag

Szerintem a Tampa most be fog jutni a rájátszásba. :))

VIGYORRRGAZMUS.....

(#20554) .LnB válasza rlazol (#20548) üzenetére


.LnB
titán

Sok kommentet olvasok (nem itt), hogy ez mennyire rossz lépés, ebből baj lesz, leégés lesz. És sok Pats szurkoló írja ezeket. Ez fura. Ilyenkor a fejükhöz vágnám azt, amit ők tettek eddig évek óta. A gyűrűk számát. Brady-nek mindegy. Innen már nem lehet veszíteni. Esetleg a végén azt mondjuk, hogy nem így kellett volna, ez nem jött össze. De hat gyűrűvel a zsebében nem veszíthet semmit. És hosszú távon úgy is a legnagyobbként fogja mindenki emlegetni, lesz ami lesz.

Amire én sokkal inkább kíváncsi vagyok, az Bill. Óriási kérdőjel számomra, hogy valójában mennyire is számított ez a duo. És mennyire volt Brady fontos láncszeme ennek. Bill képes e újra felépíteni valakit, vagy ezt a csapatot olyan szintre ahol voltak? Szerintem nagyon fontos az, hogy Belichick egy borzasztó (szép szóval) "fura" személyiség. Kíváncsi vagyok tud e valakivel még ennyire jól együtt dolgozni, mint Tom-mal. Mert én azt gondolom, ezekhez a sikerekhez nagyon kellett az is, hogy Brady jól tudta kezelni az öreget, és megértette. Szerintem Bill képes tönkretenni embereket a stílusával. Brady ebben is jó volt, hogy "kibírta" ezt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20555) Zanik válasza .LnB (#20554) üzenetére


Zanik
addikt

Bill olyan zseni mint Steve Jobs. Különc, kellemetlen, de eléri amit akar. Sokan rühellik, volt Pats játékosok is utólag kritizálják, mások istenítik. Az viszont tagadhatatlan, hogy érti a sportot, és mindig tud valami olyat, amire senki nem számít.
Szerintem olyan 60/40 az arány Bill javára. Brady nélkül neki se ment volna ilyen jól, de Bill volt a ragasztó, aki olyan szinten tudta tartani évekig a Pats-t, hogy dinasztiáról beszéljünk most.
Nézd meg Brees-t vagy Rodgers-t. Ők is korszakos tehetségek, de Bill szintű edző nélkül, és jól kitalált csapat nélkül nekik már nem megy úgyanúgy.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20556) .LnB válasza Zanik (#20555) üzenetére


.LnB
titán

Egyetértünk. Kíváncsi leszek, hogy mit főz majd most ki Bill.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20557) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Sztem a Pats sikere nagyobb részt BB-nek köszönhető. Persze Brady is kivette a részét, de ha csak a QB posztot nézzük, vannak nála jobbak jelenleg is. Vagy csak pár évet visszamegyünk mondjuk P. Manning teljesen más kaliber volt sztem.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#20558) FollowTheORI válasza *Mukeey* (#20557) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát, ha azt nézzük, hogy BB állította össze a csapatot mindig köré, akkor valszeg igen... de amúgymeg szerintem Brady nélkül nem lenne egy SB-jük se... nem egyszer volt, hogy győztes drive-ot tolt... és úgy általában is látszott amikor Brady-nek nem ment jól a játék, akkor a Pats is gyengélkedett. :)

Szóval szerintem nem lehet egyik oldalra se ezt így kijelenteni. Mindketten kellettek hozzá.

És nyilván ha nem volt védője, meg normális elkapói, akkor hiába játszott jól Brady is.

Én 50%-50%-ra saccolnám...

Ezért lesz érdekes most majd ez az "új" szituáció mindkettejüknek. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#20559) .LnB


.LnB
titán

Bazdki:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20560) bagyulajuve válasza .LnB (#20559) üzenetére


bagyulajuve
addikt

vazz :W

Resistencia eterna

(#20561) F-ECT$ válasza .LnB (#20559) üzenetére


F-ECT$
titán

"Pecc" :DDD

Dive ever, work never.

(#20562) rlazol válasza FollowTheORI (#20558) üzenetére


rlazol
addikt

Én *Mukeey* - val vagyok egy véleményem. Szerintem ebben a sportban sokkal többet számít az edző, mint bármelyik másikban. A Brady-Manning összehasonlításokban is rendszeresen előjön, hogy Brady mögött mindegyik gyűrűje alatt volt egy erős, ha nem TOP védelem.
A győzni akarás és a "csak előre nézni" kultúráját is BB honosította meg, ezek éppúgy alapvető részei a sikernek, mint az, hogy TB12-nél csak Rodgers adja el kevesebbszer a labdát, vagy épp az utolsó perces fordításai, amik jópár SB-t értek.
BB Matt Cassel-el is kihozott egy 11-5ös mérleget, 2016ban Brady eltiltása alatt 2 másik QBval 3-1-et.
Ne felejtkezzünk meg Josh McDaniels-ről sem, az ő zsenije a támadóoldalon szintén sokat számít.
Brady 20 éve van ebben a rendszerben, ez a folytonosság megint csak kritikus. Visszaesése az utolsó évben látványos és nem tudjuk, minek köszönhető.
Számomra az utóbbi 1-2 évben nem viselkedett szimpatikusan, nem véletlen, hogy Brady mezem nincs, de "hoodie"-m van és Boogeyman polót akartam szerezni.
Sajnálom nagyon, hogy nem tőlünk vonul vissza. Fantasztikus játékos és drukkerként mérhetetlen megnyugvás azt látni, hogy az ő kezében van a labda, mert mindig volt esélyünk, mert ott volt TB12. Ez most megváltozik. Az AFC East trónja megüresedett és én a legjobbakat kívánom neki Tampában, de én NE drukker vagyok, a csapatban hiszek. IN BILL WE TRUST.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#20563) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Foles pedig szedi a sátorfáját és megy Chicagoba. Bárhogy is, azért a macik még így is jól jártak :D

All→M8

(#20564) A Zéé válasza callmeakos (#20563) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Füles on tour 2. :D
Majd két év múlva újra ígül lesz, és újra SB-t nyer :D

Just a simple Lineman...

(#20565) FollowTheORI válasza callmeakos (#20563) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Végülis jól megél abból, hogy "asszisztált" egy SB-hez. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#20566) .LnB válasza callmeakos (#20563) üzenetére


.LnB
titán

Elit QB. SB MVP. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20567) berek21


berek21
senior tag

Július 31.-ig, ingyenes az NFL GamePass. Ha valaki visszanézne pár meccset, vagy a Network-öt. :)

[ Szerkesztve ]

Lancia Delta III eladó!

(#20568) polonic válasza berek21 (#20567) üzenetére


polonic
félisten

Nem tudsz megnézni meccseket és hosszú összefoglalókat sem.

[link]

(#20569) berek21 válasza polonic (#20568) üzenetére


berek21
senior tag

No para. Holnaptól él a dolog. Sorry! :R

Lancia Delta III eladó!

(#20570) *Mukeey* válasza rlazol (#20562) üzenetére


*Mukeey*
addikt

BB jövőre is contender lesz, össze fogja rakni a NE-et. Ugyanezt jelenleg nem látom a Tampában, igaz sok az idő még a kezdésig.

Foles szerencsétlen meg megy a következő számára rossz helyre. Mit akar a Bears ezzel? Lesz két kezdő irányótójuk. Vagy Truby csere is lesz :F

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#20571) hobizoli válasza .LnB (#20559) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez neki mar a levezetes utolso 2-3 eve
~3ev alatt osszeszed meg par tizmillionyi USD-t
43 evesen nem fog sokaig ott tundokolni, hiaba igergetnek neki igazolasokat
egyre oregebb o is

CR7 is amiota elment a RM-bol o sem tundokolget mar a Juve-ban annyira

több drón kell ;P

(#20572) Zanik


Zanik
addikt

Na, Les Snead meglépte végre. Az elbaszott Gurley szerződés után inkább bevállalta a halott pénzt és cuttolta.
Érthető. Az a fránya térd...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20573) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Meg is van Gurley új csapata. Atlanta Falconsba megy egy évre.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#20574) berek21


berek21
senior tag

:C :DD

Lancia Delta III eladó!

(#20575) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ahogy nézem idén elég nagy a vándorlási kedv a nagyobb nevek közül. És most nem kifejezetten Tamásra gondolok :U

All→M8

(#20576) *Mukeey* válasza callmeakos (#20575) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Jaja vannak nagy durranások.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#20577) Zanik


Zanik
addikt

Elvileg ma jön hivatalosan az új Rams logo.
Kíváncsi leszek hogy tényleg az lesz-e ami pár hete már kiszivárgott?!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20578) darvinya válasza Zanik (#20577) üzenetére


darvinya
titán

Én még azt sem láttam. :)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20579) Zanik válasza darvinya (#20578) üzenetére


Zanik
addikt

Reméljük nem ez lesz... :))

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20580) darvinya válasza Zanik (#20579) üzenetére


darvinya
titán

Ennyire bűzlik valami ott. :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20581) Zanik


Zanik
addikt

Ez lett az:

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20582) darvinya válasza Zanik (#20581) üzenetére


darvinya
titán

Ez már jobb. :C

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20583) Hansomester válasza Zanik (#20581) üzenetére


Hansomester
tag

Ez most a Chargers vagy a Rams? :W

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#20584) Zanik válasza Hansomester (#20583) üzenetére


Zanik
addikt

Van külön oldal:
[link]

Meg új mechandise cuccok:
[link]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20585) .LnB válasza Zanik (#20581) üzenetére


.LnB
titán

A legtöbben fikázzák, nekem bejön.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20586) Zanik válasza .LnB (#20585) üzenetére


Zanik
addikt

Nem tudom. Nem azt mondom hogy ronda. Inkább fura. Még szoknom kell. A színek amúgy bejönnek.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20587) rlazol


rlazol
addikt

Elküldi Gostkowski-t.
A magam részéről nem bánom, rengeteg kritikus rúgást hibázott el az utolsó éveiben.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#20588) darvinya válasza rlazol (#20587) üzenetére


darvinya
titán

Csodálom, hogy eddig rugta a labdát.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20589) Fáraó válasza Zanik (#20581) üzenetére


Fáraó
őstag

:( :(( :(((

VIGYORRRGAZMUS.....

(#20590) f4lcon


f4lcon
őstag

Travis Frederick visszavonult.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20591) darvinya


darvinya
titán

Falcons alakul. [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20592) berek21 válasza darvinya (#20591) üzenetére


berek21
senior tag

Kell is. Nézd meg milyen irányítók ellen kell játszaniuk abban a csoportban. Minden héten háború! (Panthers még kérdéses) :D

Lancia Delta III eladó!

(#20593) darvinya válasza berek21 (#20592) üzenetére


darvinya
titán

Ha idei csapatokat nézem, és nem szól bele víírus, akkor izgalmas meccsek lesznek.
S nemcsak 5-6 csapattal, hanem egész ligával.
Bár ahogy írod Panthers kérdéses, de változtatás nem mindenkinél volt rossz.
Jó barnák, és delfinek, stb.-nél nem jött be, de ott sem csapaton bukott meg.
Dallas lesz még egy nagy kérdőjel, mert ha most nagyot buknak, azt az egész liga nézetségére kihat. :(((

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20594) Zanik


Zanik
addikt

Nem tudom Newton kell-e bárkinek is. Két ilyen sérülésekkel tarkított szezon után ki vinné el kezdőnek. Talán backup-nak valaki bátor. Ha Sanchez lehetett az...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#20595) berek21 válasza Zanik (#20594) üzenetére


berek21
senior tag

Félve kérdezem, Pats? ;]

Lancia Delta III eladó!

(#20596) A Zéé válasza berek21 (#20595) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Te látod magad előtt, ahogy hétről-hétre licitálja túl saját magát öltözködésben, miközben ott áll mellette az öreg csíter a meccs utáni sajtótájékoztatón? :DDD :DDD
Mert én nem bírnám elképzelni :N

Just a simple Lineman...

(#20597) berek21 válasza A Zéé (#20596) üzenetére


berek21
senior tag

Azért kiváncsi lennék, hogy a mágus mit hozna ki belőle. :K

Lancia Delta III eladó!

(#20598) f4lcon válasza berek21 (#20597) üzenetére


f4lcon
őstag

nekem mindig az a megye 3-as közmondás jut eszembe, hogy "fekvő csatár nem gyors csatár" mert ott is a favágók felrúgnak mindenkit az égbe, ha kell. hát Newton-t is hasonlóan aprították...
amennyire sérülékeny, szerintem kezdőként nem tudna lehozni 16 meccses szezonokat

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20599) .LnB


.LnB
titán

#Stayhomestaystrong

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20600) *Mukeey* válasza .LnB (#20599) üzenetére


*Mukeey*
addikt

🙏 :R

Vigyázzon mindenki magára és családjára ebben a nehéz helyzetben!
Ősszel kezdődik az NFL!!!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.