Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) qdak válasza darnellsmith (#3900) üzenetére


qdak
addikt

madcon beggin :B

direkt link csak neked : D [link]

ja és a kocsi 5/5* :K

(#3902) darnellsmith szivesen

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3902) darnellsmith válasza qdak (#3901) üzenetére


darnellsmith
senior tag

köszi szépen :DD ;)
aha a merci elég komoly :K

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#3903) MarKoo


MarKoo
őstag

Most nekem lenne egy kis segítségre szükségem. Egy (sztem) idei slágert keresek, de nem jut eszembe a címe. A klipjében egy fickó felhúzott 1 pár cipőt és megállás nélkül sétált vele a városba, és ment neki mindennek.

(#3904) legiaap


legiaap
nagyúr

Ismételten keresek egy zenét. Amit tudok róla:
Csak a klipjére emléxem. Abban egy kopasz faszi ment összecsukható székkel a kezében és egy sakkal, de senki sem akart sakkozni vele. Ja amúgy magyar zenéről együttesről van szó. Várom az ötleteket.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3905) qdak válasza Ndruu (#3892) üzenetére


qdak
addikt

1 cim keresése közben azon gondolkodtam, h kellene 1 közös link az oknak amiket te rendszerezel h ne keljen bajlodi velük álandoan

-gondoltam olyanra mint a hirdetésnél h 1 hsz amit álandoan tudnánk változtani igy elég lenne az ujjakat bemásolni

-gondoltam 1 honlapot csinálok nyiltan és ott fenn lennének az cim nélkuli zenék mind

-vagy youtube ?

mod - vagy 1 logout irásba összeszedni ez egész jonak tünik nekem

csináltam 1 playlistet amiket én nem tudok /pill: [link]

várom válaszod hello

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3906) Ndruu válasza qdak (#3905) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

MarKoo: Annyira ismerős és láttam is már a videót, de mivel nem vagyok otthon a rock műfajban (ha jól emlékszem valami alternatív zene volt). Kerestem, sajnos nem találtam meg. Remélem másnak is ismerős lesz. Beleteszem a listába.

qdak: Én is gondoltam már...
Freewebes oldalt próbáltam magamnak csinálni (igaz más célból), de már 2 napja nem küldenek semmi visszajelzést. Megnyalhatják... [a fagyit...]
Ha te össze tudsz dobni valami színvonalas oldalacskát, akkor jó kezdeményezés lehet.

A két legjobb megoldás viszont a Logout és a youtube.
Logout azért, mert a közösségen belül meg tudnánk oldani, valamint lehetne frissíteni, nem kellene a modik segítségét kérni a szerkesztésért.
youtube azért, mert gyakorlatilag az egész "világ" segítségét kérhetnénk, bár nem sokan nézik az ilyen általános című "what's this song" videókat.

Egyelőre nekem a legjobban a Logout-os megoldás tetszik, mert annak el tudnám vállalni a frissítését.
Ma már nem foglalkozok vele, viszont két új kérdés maradt megválaszolatlan, ezek bekerülnek a listába:

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
(#3643) JetiRulez / (#3732) Saycz / (#3767) mamoka23 / (#3779) Timocicu / (#3829) Genius007 / (#3830) Gergello / (#3840) qdak / (#3849) neongorack / (#3852) scu / (#3859) VOid / (#3903) MarKoo / (#3904) legiaap

Harrrr!!!!

(#3907) qdak válasza Ndruu (#3906) üzenetére


qdak
addikt

akk legyen logout az jó :R ha meg nagyon nem megy akkor feldobom majd youtubera a többi mellé ide ---->>
ezek közül ismersz vmit? [link]

oldalt én az extra.hu n csinálnék nekem ott van neked is azt ajánlom van ftp je is

mod: Rachael Star - Till There Was You (Reflekt Remix) nincs meg véletlen ez volt az 1ik keresettem és sehol nincs meg ez a mix : (

elöre köszi

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3908) Ndruu válasza qdak (#3907) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Néztem már ezeket, de sajnos nem ismerem/nem találtam meg őket.
A harmadikat annyit kerestem, de egyszerűen sehol nincs róla lyric, a nélkül pedig nehéz lesz megtalálni. I'm dive into an ocean, love devotion - valami ilyesmi

Mod-ra pedig pü.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3909) MarKoo válasza Ndruu (#3906) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem baj, sikerült a videó alól kiszednem a számot. A saját osztályom videója, de hirtelen senki se tudta a címet amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá. :)

(#3910) enjoy018 válasza qdak (#3907) üzenetére


enjoy018
tag

Szia! Visszább olvastam, hogy te is ezt a számot kerested! Én nem találtam sehol az előadóját, se a címét! Ha neked meglett, légyszi írd le! :DD Köszönöm!

(#3911) gambler


gambler
tag

Sziasztok!
Volt egy olyan szám a nyolcvanas-években, amelyik úgy kezdődött, hogy

Dollar, Yen, Deutch Mark subi duvápp, money...

Valaki tudja a címét, előadóját esetleg?

[ Szerkesztve ]

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#3912) legiaap válasza legiaap (#3904) üzenetére


legiaap
nagyúr

Meg van a szám:Heaven Street Seven - Faith Test

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3913) t1


t1
addikt

Hali!

Van 1 magyarszám olyan 1998-2002 között férfiénekkel, csak a klippjére emléxem az volt benne, hogy jöttek az ufók ( ilyen viccesek:D) és öltek meg minden iskolában amúgy a zene ilyen vidám boldog szám:)

(#3914) qdak válasza enjoy018 (#3910) üzenetére


qdak
addikt

hello sajna nincs meg, de már sokan vagyunk akit érdekel (youtubera én raktam fel)
Orsyka

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3915) gambler válasza t1 (#3913) üzenetére


gambler
tag

Nem az UP!: Nap-ra gondolsz?
[link]

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#3916) Aladdin válasza gambler (#3911) üzenetére


Aladdin
senior tag

(#3917) tween


tween
őstag

Na ide is beírom.A Hősök című sorozat aláfestő zenéjét keresem,ha valaki ismeri,ossza meg velem! :DDD

(#3918) t1 válasza gambler (#3915) üzenetére


t1
addikt

deeeeeeeeeee :)

(#3919) Steroid


Steroid
tag

sziasztok megöl egy szám h. nm tudok rájönni melyik az már nyár óta pedig végigkerestem a lyric alapján az összes oldalt és nm. a szövege:

when he say hello, i sad bye, baby..... itt az a rész amit nm tok :D
say goodbye
say goodbye

és akkor még van egy ilyen pápáprápápápáp pá pá pá refrén :D:D:D roxyn is tolták sokat meg radio 1 en de nm tom köszi a helpet :D

How fast we Burn, How fast we cry, The more we learn, The more we die... [M83]

(#3920) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Chris Normannek a Midnight Lady-jét ki énekelte fel magyarul?
Sztem valamikor a 80-as években történt.
"én hívom az éjszakát óó az éjfél asszonyát",ennyi rémlik belőle.
Előre is köszönöm,ha valaki tudja.

Mr.Brightside

(#3921) gambler válasza Aladdin (#3916) üzenetére


gambler
tag

Köszi!!!!!! :DD

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#3922) gambler válasza Steroid (#3919) üzenetére


gambler
tag

Nekem a Soft Cell Say hello, wave goodbye jutott eszembe, de nem biztos, hogy az!
http://www.youtube.com/watch?v=PFVVMrJCjhg

[ Szerkesztve ]

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#3923) Steroid válasza gambler (#3922) üzenetére


Steroid
tag

2008as nyári szám és egy csaj énekli de köszi vki HELP :D ilyen house szám jellege van vagy pop nm tom :D

How fast we Burn, How fast we cry, The more we learn, The more we die... [M83]

(#3924) Mauzes


Mauzes
őstag

Üdv!

Egy pár éve láttam egy klipet, amiben gyorsított felvételben látjuk, hogy egy férfi kisgyerekből aggastyán lesz. Tehát olyan a trükk, mintha vágás nélkül látnánk, ahogy öregszik, közben énekel, azt hiszem, német nyelven.

Talán valaki tudja, hogy mi ez...

Köszi!

(#3925) Ndruu válasza Pocee (#3920) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Turi Lajos - Midnight Lady

tween: Music és Soundtrack bekezdés alatt. Csak mert nem tudom melyikre gondoltál konkrétan.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3926) Pocee válasza Ndruu (#3925) üzenetére


Pocee
senior tag

Ezer hála Cimbora!

Mr.Brightside

(#3927) Zola007


Zola007
veterán

Volt 2-3 éve egy szám, amiben egy srác énekelt. A story a következő volt. Vett egy zongorát, de el kellett adni a zaciba, majd mikor rendbejött anyagilag, akkor romos állapotban visszavette a zálogházból és saját kezűleg újította fel.
Thx

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#3928) enjoy018 válasza qdak (#3914) üzenetére


enjoy018
tag

Nem tudom, hogy lekéstem-e: DJ Session One - Ocean of Emotion Nagyon jó zene! :DD DC-n a Solarion hubon megtalálható!

(#3929) edward2


edward2
addikt

Akkor az én kérdésem lenne:
0:47től mi ez? :)

[ Szerkesztve ]

(#3930) Ndruu válasza edward2 (#3929) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

(#3931) adammov


adammov
csendes tag

Üdv! Nemttudjátok , hogy a www.vadorzodj.hu oldalon a betöltő flash zenéje mi? Meg amikor benn vagy a főoldalon , akkor elindul egy szám , hogy annak mi a címe? Előre is köszönöm a segítséget!!!! :))

(#3932) Ndruu válasza adammov (#3931) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Intro: Roisin Murphy - Overpowered (Seamus Haji Remix)

Track 1: Mark Brown Feat. Sarah Cracknell - The Journey Continues

Track 2: Eddie Thoneick pres. Female DJs - If Only (Funkerman Mix)

Track 3: Fragma - Toca Me 2008 (Inpetto Remix)

Track 4:

Harrrr!!!!

(#3933) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Még 1989-ben volt egy szám mintha a bolondok házában játszodott volna nagyjából a következő szöveggel:
...the coming to fifty hey ha-ha -
the coming to fifty hey hu-hu -
hi-hi ha-ha the coming five...
Értelmet ne keres benne én csak valami ilyesmire emlékszem :F

(#3934) adammov válasza Ndruu (#3932) üzenetére


adammov
csendes tag

Köszi!!!! :)) :DD :D

(#3935) Aladdin válasza Poiro7 (#3933) üzenetére


Aladdin
senior tag

(#3936) Poiro7 válasza Aladdin (#3935) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Ezerköszönet már vagy 20 éve keresem :R

(#3937) Zola007 válasza Zola007 (#3927) üzenetére


Zola007
veterán

7UP a fentira, valaki plz

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#3938) vagamo


vagamo
őstag

Sziasztok! Nem egyszerű kérdésem van! Nem tudom melyik topikba lenne a odavágóbb ez a kérdésem/kérésem, talán ide, ezért kérdezem itt, ha nem gond.

Egy olyan CD-t keresek amin, jó minőségben, rajta vannak a föld hangjai, pl: Óceán morajlás, villámlás, esőesés, szélfújás, stb....

Persze nem csak apró effektekre gondolok, hanem rendes hosszan tartó, jó minőségű felvételekre!

Köszi a segítséget.

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#3939) rien válasza vagamo (#3938) üzenetére


rien
senior tag

Például [link]

De ezzel a címmel Sounds of nature tuti sokat találsz, Nekem van egy A természet hagjai nevű albumom (ezzel a címmel tuti meglesz dc-n pl) abban van minden, óceán mellett, villámlás, vihar a vadonban, madárének, hullámzó óceán...stb

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#3940) Ndruu válasza Zola007 (#3937) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem szükséges UP-olni, erre hoztuk létre zenekereso-t. Kapott egy írást (friss listával) és egy totyikot, ahol a megválaszolatlanul maradt kéréseket lehet megfejteni. 2 nap alatt 3 vagy 4 megjfetés érkezett, ami jó eredmény.

Friss lista

Harrrr!!!!

(#3941) Florens válasza Ndruu (#3932) üzenetére


Florens
tag

Track 4: Deadmau5 - Not Exactly

[ Szerkesztve ]

(#3942) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Van egy hardcore szám ami úgy kezdödik, hogy egy vegyeskórus énekli a "Marry Christmas" számot majd valaki egy golyószoróból elkezd tűzelni közben kacagva "Marry Christmas"-t kivánva télapó hangon. (így belegondolva elég beteges :((( )
Na ezt valaki felismeri :F

(#3943) Mauzes válasza Ndruu (#3940) üzenetére


Mauzes
őstag

És ide csak az érdekes kérdések kerülnek be, vagy hogyan van ez?
Az én #3924-es postomra se jött válasz, míg mondjuk egy utána következő (#3927)már bekerült...

(#3944) Ndruu válasza Mauzes (#3943) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem. Eddig Markoo és legiaap kérése került be legutoljára.
Nem frissítjük minden nap a listát, előbb megvárjuk míg eltelik pár nap, majd ha nem érkezik megfejtés ebbe a topikba, akkor felkerül a kérés a listára.

Máris felveszlek... Mod: megtörtént..

Elnézést, valahogy kimaradt. Este átnézem a hsz.okat, nehogy más is kimaradjon.

Mod2: Viszont ilyen sűrűn (2 naponta) nem fog frissülni a lista.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3945) qdak válasza Poiro7 (#3942) üzenetére


qdak
addikt

[thunderdome_hardcore_gabber_earthquake] esetleg proba meg itt nekem nem rémlik semmi, vmi konkrétabB ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3946) Zola007 válasza Ndruu (#3940) üzenetére


Zola007
veterán

Nem tudtam erről a listáról, keresővel kerültem ide, szerintem rakjátok bele az 1. hozzászólásba, mert én arra ránéztem anno és nem láttam ilyesmit csak az archivokat

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#3947) Ndruu válasza Zola007 (#3946) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Most találtuk ki a múlt héten, azért nem került még be az itteni első hozzászólásba. Hamarosan efelől is intézkedem. ;)

Harrrr!!!!

(#3948) Zola007 válasza Ndruu (#3947) üzenetére


Zola007
veterán

Oké, az jó lenne. Ha majd erre jársz, s még pár napig nincs találat, légyszíves dobd be az én kérdésemet is a listába

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#3949) Hardboy


Hardboy
tag

Üdv ismét mindenkinek...

Erre lennék kíváncsi: [link]
(Nem kell letölteni, ha vársz picit, flash lejátszóval meglehet hallgatni.)
Előre is köszi, minden jót...

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#3950) Mauzes válasza Ndruu (#3944) üzenetére


Mauzes
őstag

Nem gond, meg nem is életbevágó ez, csak azért szóltam, mert láttam, hogy egy utánam következő már bekerült.
Amúgy jó ötlet volt ez az új lista, de tényleg nincs értelme túl gyakran frissíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.