Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3906) Ndruu válasza qdak (#3905) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

MarKoo: Annyira ismerős és láttam is már a videót, de mivel nem vagyok otthon a rock műfajban (ha jól emlékszem valami alternatív zene volt). Kerestem, sajnos nem találtam meg. Remélem másnak is ismerős lesz. Beleteszem a listába.

qdak: Én is gondoltam már...
Freewebes oldalt próbáltam magamnak csinálni (igaz más célból), de már 2 napja nem küldenek semmi visszajelzést. Megnyalhatják... [a fagyit...]
Ha te össze tudsz dobni valami színvonalas oldalacskát, akkor jó kezdeményezés lehet.

A két legjobb megoldás viszont a Logout és a youtube.
Logout azért, mert a közösségen belül meg tudnánk oldani, valamint lehetne frissíteni, nem kellene a modik segítségét kérni a szerkesztésért.
youtube azért, mert gyakorlatilag az egész "világ" segítségét kérhetnénk, bár nem sokan nézik az ilyen általános című "what's this song" videókat.

Egyelőre nekem a legjobban a Logout-os megoldás tetszik, mert annak el tudnám vállalni a frissítését.
Ma már nem foglalkozok vele, viszont két új kérdés maradt megválaszolatlan, ezek bekerülnek a listába:

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
(#3643) JetiRulez / (#3732) Saycz / (#3767) mamoka23 / (#3779) Timocicu / (#3829) Genius007 / (#3830) Gergello / (#3840) qdak / (#3849) neongorack / (#3852) scu / (#3859) VOid / (#3903) MarKoo / (#3904) legiaap

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.