Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) sz.balazs.95 válasza freaghill (#16700) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

túl sok túlóra? :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#16702) freaghill válasza sz.balazs.95 (#16701) üzenetére


freaghill
őstag

:DDD

Meglett, Belga - Melós

(#16703) tatabike


tatabike
őstag

Helló,

az miért van, hogy hallok a rádióban egy számot, megnézem az rtv staton, ahol az összes zene fel van sorolva, ami aznap ment, és ennek a számnak a játszási időpontjánál állandóan üres a táblázat? Class FM amúgy. Tegnap ugyan Csiszár Jenő beolvasta az előadót, meg a szám címét, de még csak körülbelülre sem tudtam belőni, mit is akart mondani, érthetetlen volt, amit zagyvált.. 20:40 kor ment a szám, tegnap, azaz 2014.07.15-nél nézzétek, üres :F . Nem tudják, mit játszanak? Az előtte és utána lévő számokat megnéztem, meg ismerem is, egyik sem az.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16704) Nakivagyok válasza tatabike (#16703) üzenetére


Nakivagyok
tag

Mit tudsz elmondani a számról?

(#16705) tatabike válasza Nakivagyok (#16704) üzenetére


tatabike
őstag

Semmit...:D Egy nő nyekereg benne, de minden nap megy, majd ma megpróbálom kifigyelni. A zenei alap jön be amúgy inkább.
Ha a Jenci tudna normálisan beszélni angolul, vagy legalábbis alap szinten, akkor megértettem volna, de ez a halandzsa, amit néha levág, érthetetlen... :N

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16706) belaazallat válasza tatabike (#16705) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Nem ez az? [link]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#16707) somé válasza elistvan (#16699) üzenetére


somé
őstag

:R

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#16708) tatabike válasza belaazallat (#16706) üzenetére


tatabike
őstag

Ez se rossz, de nem ez. Átnyálazom megint a stat-ot, hátha látok ismeretlen zenét, és akkor azokból már ki tudom szűrni. Ha egyáltalán felkerült az rtv stat-ra...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16709) tatabike válasza belaazallat (#16706) üzenetére


tatabike
őstag

Ez...😀

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16710) csibe_csapat válasza csibe_csapat (#16658) üzenetére


csibe_csapat
újonc

Sziasztok!

Ki lesz az a bátor jelentkező aki megtalálja ennek a remek számnak az előadóját és címét?

Mint hallhatjátok itt a katonai induló, a kánkán és a pop zene igen furcsa egyvelegéről lenne szó, mely a 80-90-es évekből származik.
Nem hiszem, h magyar lenne - bár olyan mintha azt ordibálnák, h 'hova mész'.

(#16711) x_o_n válasza csibe_csapat (#16710) üzenetére


x_o_n
veterán

ez ismerös,de nem töltöm,le mert itt ez drága mulatság,esetleg youtube vagy más online oldalra ha feltolod

(#16712) csibe_csapat válasza x_o_n (#16711) üzenetére


csibe_csapat
újonc

Természetesen - az ég adta világon semmi akadálya nincs - még tánckart is adtam hozzá :))

[link]

(#16713) Pulsar


Pulsar
veterán

Sziasztok,

van egy Dj Andi, vagy Andy mix.
Konkrétan ez:
Dj Andi in The mix @ Music Channel Episode 168

Szóval ennek a mixnek a legelső számának az előadóját / szám címét keresném. :)
Előre is köszönöm ;)

(#16714) tatabike válasza Pulsar (#16713) üzenetére


tatabike
őstag

Elvileg ez az, de ebben egy csajszi énekel. Szerintem jobb, mint a mixben lévő.

Shura - Touch

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16715) Pulsar válasza tatabike (#16714) üzenetére


Pulsar
veterán

köszönöm szépen a segítséget, így meg találtam azt a változatot is, ami a mixbe is van :)

Shura - Touch (François Rengère Remix)

(#16716) tatabike válasza Pulsar (#16715) üzenetére


tatabike
őstag

:K Igen, volt ott még pár verzió a youtube-on... :) Nagyon szívesen.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16717) Pulsar válasza tatabike (#16716) üzenetére


Pulsar
veterán

köszönöm még egyszer :R

érdekes, hogy egy zene felismerő program sem birkózott meg vele, pedig eddig nem nagyon jártam így :)

(#16718) minek?:S


minek?:S
őstag

Hali. Ennek tudja valaki a címét? [link]

ne a videóra figyeljetek, a zenére :U

Üdv.:M.

(#16719) asd05161


asd05161
csendes tag

Ma reggel ment meg múlt héten ment a classfm-en, fütyülős hang van benne és olyan disco-s feelinget ad.

[ Szerkesztve ]

(#16720) tatabike válasza asd05161 (#16719) üzenetére


tatabike
őstag

Mi? Keresel egy számot? Vagy ezt válaszoltad valakinek?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16721) Bjørgersson válasza tatabike (#16720) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pontosan.

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16722) freaghill válasza Bjørgersson (#16721) üzenetére


freaghill
őstag

:DDD

(#16723) tatabike válasza tatabike (#16720) üzenetére


tatabike
őstag

Reggel egy szám volt a ClassFM-en, amiben van fütyülés, ha jól emlékszem, de ez nem diszkó-jellegű:

Foster The People - Pumped Up Kicks

Kösz kovy, nem csalódtam Benned, sokat segítettél... :DDD :P

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16724) Bjørgersson válasza tatabike (#16723) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kérlek, szólj nyugodtan, ha máskor is segítségre van szükséged. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16725) tatabike válasza Bjørgersson (#16724) üzenetére


tatabike
őstag

:K :R :P

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16726) asd05161 válasza tatabike (#16723) üzenetére


asd05161
csendes tag

Nem ez...

(#16727) tatabike válasza asd05161 (#16726) üzenetére


tatabike
őstag

Hány órakor ment?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16728) asd05161


asd05161
csendes tag

Nem emlékszem...

(#16729) koshmar válasza asd05161 (#16719) üzenetére


koshmar
őstag

Hátha...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16730) tatabike válasza asd05161 (#16728) üzenetére


tatabike
őstag

Külföldi/magyar, énekelnek benne/nem énekelnek benne, ha énekelnek benne férfi vagy nő... :F

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16731) enginev3.0 válasza tatabike (#16730) üzenetére


enginev3.0
félisten

Érdemes lehet megkérdezni esetleg, hogy fogyasztott-e alkoholt, vagy más tudatmódosító szert

(#16729) Tibii91 @ Imádom

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16732) koshmar válasza enginev3.0 (#16731) üzenetére


koshmar
őstag

Én is, ahogy megismertem, pár nap alatt fossá hallgattam. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16733) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Melyik az a magyar zene, aminek a klipjében dombról guruló (talán amerikai) kocsit kergetnek? Reklámzene is volt.

4 8 15 16 23 42

(#16734) csibe_csapat válasza tonyrulez (#16733) üzenetére


csibe_csapat
újonc

(#16735) minek?:S válasza minek?:S (#16718) üzenetére


minek?:S
őstag

valaki? :B

Üdv.:M.

(#16736) 14adam válasza 14adam (#16686) üzenetére


14adam
addikt

így talán könnyebb lesz :)

[link]

(#16737) concret_hp


concret_hp
addikt

valami rapzenét keresek, a klipp kb. az, hogy összegyűlnek az emberek egy házibuli jellegű eventre egy fehér inges néger csaj, egy befont hajú ember aki a zenét csinálja, meg vmi kiscsávó is előkerül pizsamában, akit felzavarnak a pincéből :D na jöhetnek az ötletek :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16738) concret_hp válasza concret_hp (#16737) üzenetére


concret_hp
addikt

beugrott

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16739) Melorin


Melorin
addikt

Melyik az a dal amiben több magyar énekes énekel 1-1 versszakot? Kb 2008-2009-ben adták az MR2-n.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#16740) Nakivagyok válasza Melorin (#16739) üzenetére


Nakivagyok
tag

(#16741) Melorin válasza Nakivagyok (#16740) üzenetére


Melorin
addikt

Sajnos nem. Amit én mondok, abban énekelt talán Zorán is és jópáran.

(#16742) Nakivagyok válasza Melorin (#16741) üzenetére


Nakivagyok
tag

Ebben benne van Zorán is, ez az? :)
HU All Stars - Magyarország

(#16743) Melorin válasza Nakivagyok (#16742) üzenetére


Melorin
addikt

:N Egyéb tipp? :DDD

(#16744) tatabike válasza Melorin (#16743) üzenetére


tatabike
őstag

István a király? :D

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16745) Melorin válasza tatabike (#16744) üzenetére


Melorin
addikt

Annyi rémlik a dalszövegből, hogy a dal végén valami hídon találkozik egy nő meg egy férfi, meg valami orosz név, mint pl. Dimitrij.

(#16746) minek?:S válasza minek?:S (#16718) üzenetére


minek?:S
őstag

Ne már, hogy senki nem tud semmit.. :( (16718)

Üdv.:M.

(#16747) tatabike válasza minek?:S (#16746) üzenetére


tatabike
őstag

Az a baj, hogy az egy buliban, a helyszínen kevert zene, és lehet, hogy nem is létezik ebben a formában rögzítve. Plusz az elején van egy benyögés, hogy Let's go to the party Beach, legalábbis én így hallom, aztán semmi, a zene meg hajaz a Spencer&Hill-re, de ez kevés... :F

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16748) minek?:S válasza tatabike (#16747) üzenetére


minek?:S
őstag

Igen az a benyögés az ott van. A zene meg nem kevert.. legalább is a felvételhez más zene volt szerintem.. mert sok mindennel láttam/hallottam már. Mindenesetre nekem nagyon bejön.. kutakodok még, ha nem tudjátok. Köszi azért.

Üdv.:M.

(#16749) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

esetleg erről tudtok mondani valamit?

[link]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#16750) minek?:S válasza beloadjoker (#16749) üzenetére


minek?:S
őstag

Hali

[link] :K

Üdv.:M.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.