Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) warcat


warcat
veterán

Groupees Build a Greenlight Bundle 5-ben volt a Magicians & Looters. Megjelenés július 2,de már adtak hozzá Steam kulcsot.

EA: It's in the crate!

(#3852) warcat


warcat
veterán

Nem bírnak magukkal bundlestarsnál, megint szántó-kapa-nagyharang-traktorszimulátor bundle,
kicsapnám mindet augusztusban kapálni a földekre.
Ha már megveszi valaki,tegye amcsiktól,mégiscsak 3.99$ nem 3.49€

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#3853) Urguru válasza warcat (#3852) üzenetére


Urguru
tag

Üdv!

És hogy lehet az amcsiktól megvenni ? ( bocs ha alap a kérdés ).

(#3854) dredbiro válasza Urguru (#3853) üzenetére


dredbiro
senior tag

ez engem is érdekelne :B

Good hunting,STALKER !

(#3855) bul07


bul07
nagyúr

humblebundle.com-al bajom van
Mégpedig az hogy nem jönnek meg az e-mailek amit küldenek a hotmail.hu-s email címre , vásárolni már régen nem merek erre az email címre
De most meg a régi csomagoknál is gondom van , rányomok a gomra hogy kérem a kulcsot és feljön egy ablak hogy azonosítani akar és küldött kódot az email címemre , na igen csak az email sose fog megjönni

Hallottatok már ilyenről?
Mit tehetek?
Nem tudtok valami megoldást?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3856) NyMRooD válasza bul07 (#3855) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem kötekedés képen, de ahol csak teheted cseréld le azt a címet valami normálisra. Esetleg nézd meg a Spam-ba nincs-e benne vagy próbáld megváltoztatni a címed.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#3857) warcat válasza bul07 (#3855) üzenetére


warcat
veterán

Igen,van már ilyen azonosítás pár hete/napja,marad a levelezés az ügyfélszolgálattal.

EA: It's in the crate!

(#3858) bul07 válasza NyMRooD (#3856) üzenetére


bul07
nagyúr

hotmail.hu szerinted gagyi, akkor szerinted a Outlook.com is mert egy és ugyan az a rendszer
És hogy cseréljem le mert ahhoz is kódot kér ami nem jön meg

(#3857) warcat
Na szép
De amúgy régebben már írtam nekik és válaszra se méltattak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3859) NyMRooD válasza bul07 (#3858) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha már azt is átállították az outlook.com-ra az más, de nekem oda meg érkezik minden rendesen (humbletól is).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#3860) maross


maross
veterán

Nem erkezett szakerto a groupees greenlighthoz :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3861) bul07 válasza bul07 (#3858) üzenetére


bul07
nagyúr

Jött válasz
Egy része:

I'm sorry to hear about the trouble! We've noticed that email addresses which use Microsoft as the email provider tend to have more trouble receiving emails than other providers such as Gmail or Yahoo. We've been in contact with our email provider to see where this issue lies and unfortunately the issue is that Microsoft's servers are discarding messages before they can be delivered.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3862) warcat


warcat
veterán

Ejj,ti lustaságok.
Tuesday 2 az 1 dolláros nobrainer, mindhárom kártyás és +3sor jujj jujj

EA: It's in the crate!

(#3863) warcat


warcat
veterán

Új Indieroyale. The Mixer 6 bundle 2.19€

EA: It's in the crate!

(#3864) slayer006


slayer006
addikt

Free Steam key for Dino D-Day

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#3865) warcat


warcat
veterán

Reboot 5.0 Bundle 1.99 dollárért elmegy

EA: It's in the crate!

(#3866) maross válasza warcat (#3865) üzenetére


maross
veterán

nem rossz akinek nincs meg, de eleg recycled cuccok

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3867) ayo válasza maross (#3866) üzenetére


ayo
addikt

amolyan újrahasznosítás-környezetvédés:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#3868) Csapoati válasza ayo (#3867) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nálam inkább pénztárcavédés. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3869) eszement24 válasza maross (#3866) üzenetére


eszement24
aktív tag

Jól látom, hogy 1 db kártyás game sincs benne?

(#3870) szami777


szami777
addikt

Negyed óra múlva új humble weekly, Remélem alkotnak valamit.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#3871) eszement24 válasza szami777 (#3870) üzenetére


eszement24
aktív tag

Én is ezt várom :)

(#3872) warcat válasza eszement24 (#3869) üzenetére


warcat
veterán

Rosszul látod, a Mount&Blade kártyás,de lényegtelen,mert a kulcsok ára 33 cent,ami az alja,nem mindig kell,hogy még pénzt is adjanak mellé :P

EA: It's in the crate!

(#3873) dredbiro válasza warcat (#3865) üzenetére


dredbiro
senior tag

köszi,behúztam :K

Good hunting,STALKER !

(#3874) Csapoati válasza szami777 (#3870) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát... nem (nekem). :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3875) maross válasza eszement24 (#3869) üzenetére


maross
veterán

ezt rossz embertol kerdezed, nalam eleg huszadrangu hogy ad e kartyat vagy sem :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3876) Agyzuzo válasza maross (#3875) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Há de akkor miből lesz megy téli sale alatt az a -80%-os DLC... :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3877) Vesa


Vesa
veterán

HB weekly

Iszonyat...Az 1 dolláros pakkban olyan szintű "játékok" vannak, amiket gyerekek írnak scratch-ben általlános iskola 6-8-adik osztályban.
A számlálót meg esélyes, hogy hackelik. Kizárt, hogy ebből a hulladékból ennyit adtak el. Sokkal komolyabb pakkokból pl. indiegala hetek alatt hoz össze 20k-t. Na mindegy...

A tudomány a valóság költészete!

(#3878) Csapoati válasza Vesa (#3877) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak hat az Indiegalat sokkal kevesebben is ismerik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3879) Agyzuzo válasza Vesa (#3877) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az a durva hogy 12 dolcsis a komplett pakk. Jó esetben érne 5-öt az egész. A humbli durván túláraz mostanában.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3880) BomiBoogie válasza Agyzuzo (#3879) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem várni kell még pár hónapig, mert már régen eldobálták az összes jópofa indie címet az elmúlt pár évből, most meg uborkaszezon van. :D

Azért az első bundlik elég ütősek voltak.

(#3881) Crytek válasza Vesa (#3877) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt már én is nézegettem Humble mindig sokszorosa az indiegalanak holott sokszor jobb címek vannak és ugye van HH amiben a legtöbb db fogy szerintem mert mindenki azt várja :D

Next PC Upgrade: 2022

(#3882) zone válasza Agyzuzo (#3879) üzenetére


zone
őstag

Az a durva, hogy a pwyw koncepció elterjedése óta sokan azt hiszik, hogy az indie játékok 1 dollár felett már túl vannak árazva...

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#3883) bladegery


bladegery
senior tag

Vicces hogy azt szamitasba se veszitek, hogy a humbet charity-re is lehet nyomni, ami szerintem eleg sokat szamit.
En pl. mindig megveszem, akkor is ha 100%-osan tudom hogy nem fogok egyik jatekkal sem jatszani. Most miert ne adakoznek 200 ft-ot, meg amugy is plusz sor:D

gergely-szabo.com

(#3884) Agyzuzo válasza zone (#3882) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem hiszem azt, de ez túl van. 5 USD a reális érte.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3885) Vesa válasza zone (#3882) üzenetére


Vesa
veterán

Az "indie game" egy tág fogalom, ezért nem teljesen igaz amit állítasz. Vannak kiváló darabok, melyek játékléményben sokszor űberelik még az AAA címeket is, és ehhez nem kell csilivili grafika sem. Emellett azonban sajnos jóval több az olyan próbálkozás, amit nem is neveznék játéknak. 25évvel ezelőtti primitív grafika -amit persze egyedinek vagy minimal-nak szoktak mondani, megideologizálandó a nagy semmit-, 1980-as évek játéktermi platformjait idéző primitív játékmenet. Ilyen "játékokat" gyerekek írnak, pár éve még ingyen voltak letölthetők, mert kb. annyit is értek.
Most valaki rájött, hogy süket dumával el lehet adni bármit (MLM szisztéma nyomán gondolom)...Rajzolnak 2db háromszöget meg három négyzetet, ez a világ amiben játszol, a játékmenet meg kimerül a szimpla ugrálásban, amit már a Mario 1.0-ánál is untunk 1992-ben, de megkapod mellé a dumát, hogy ettől lesz artisztikus és egyedi, nem beszélve arról az életérzésről, hogy Te más vagy mint a többi hülye, mert Te értékeled ezt a hihetetlen egyediséget és művészetet. Na mindegy...

Én kifizetek akármennyit ha egy játék engem szórakoztat és nem akarok ingyen semmit. De azt sem akarom, hogy hülyének nézzenek. Szóval az indie világ egy eléggé ingoványos terület, nem lehet általánosítani.

A tudomány a valóság költészete!

(#3886) warcat


warcat
veterán

Lol, Blade symphony indiegala filléres bundliban :D
Every Monday Bundle

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#3887) Csapoati válasza warcat (#3886) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Es az jo az? :D En a Toki Tori miatt gondolkozom, asszonynak pont jo lenne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3888) eami válasza Csapoati (#3887) üzenetére


eami
Topikgazda

ha csak Toki Tori kell akkor írj egy PM mert az nekem már megvolt :)

(#3889) warcat válasza warcat (#3886) üzenetére


warcat
veterán

Ötös pakkból van 2,max 3 visszamaradt példány, 300 Ft/db ha kell valakinek,péjpál

EA: It's in the crate!

(#3890) CrimsonX válasza warcat (#3889) üzenetére


CrimsonX
csendes tag

Ha meg van en elvinnek egyet! Koszonom!

//CrimsonX

(#3891) CanibelZ válasza warcat (#3889) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Engem érdekelne egy, de ha csak blade symphony van külön, úgy is jöhet. :DDD

(#3892) warcat


warcat
veterán

Remek sorgyűjtős bundle bundlestarson : Firestorm bundle 3.99$/3.49€

EA: It's in the crate!

(#3893) morvaigaben


morvaigaben
tag

HOPPÁ

"We were attacked by aliens but no worries, XCOM saved us and we are thanking them in the only way we know how. The Humble 2K Games Bundle!"

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3894) Csapoati válasza morvaigaben (#3893) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sokan pipák lesznek az The Bureau: XCOM Declassified vásrálói közül, hogy ilyen hamar 1 dollárosra csökkent a cucc. :D A 20 dolláros csomag viszont kissé drága ennyiért.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3895) maross válasza Csapoati (#3894) üzenetére


maross
veterán

tegyenek egy enemy within dlc-t a kozepso pakkba, es megbocsatok nekik :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3896) fi:zi'k válasza Csapoati (#3894) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Épp kérdezni akartam, hogy mennyire éri meg a $20-os pakk. :)
Ezek szerint sok?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3897) Csapoati válasza fi:zi'k (#3896) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Bioshock Infinite már volt 10 dollár, az XCom meg 5 euró. Szerintem így semmi extra nincs benne.

maross: Előfordulhat az is, bár a dlc-kkel még nagyot szakíthat a kiadó, ha csak az alapjátékokat teszik bundle-be.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3898) morvaigaben válasza Csapoati (#3894) üzenetére


morvaigaben
tag

Tudom hogy szar remek játék, $1-ért talán jó... :D

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3899) Crytek


Crytek
veterán

Na végre egy jó bundle igaz kb ember nincs akinek ne lenne meg szinte bármelyik.
Ettől a pakktól azt remélem végre indiegala is magára talál és leáll a kukás gagyi sz*r játékokkal és újra lesz értelmes pak.

Next PC Upgrade: 2022

(#3900) icemad válasza Crytek (#3899) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem egyik sincs meg... :U
De lehet, hogy behúzom... 10.-én fizu... :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.