Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Csapoati válasza joe-ker (#3550) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Groupeeson.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3552) joe-ker válasza Csapoati (#3551) üzenetére


joe-ker
senior tag

Köszi!
Azért kérdem mert ha cserélek egy Desura kulcsot és aktiválom az accra akkor írja-e a steam kulcsot.

(#3553) szami777


szami777
addikt

Indie gala monday

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#3554) Vertigo18 válasza szami777 (#3553) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ami nem greenlightos, az mind kártyás... :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#3555) warcat válasza Vertigo18 (#3554) üzenetére


warcat
veterán

És még meglepően jó áruk van a kértyéknak,persze változni fog,de a 2 circuits kártya amit kiszedtem eddig,elment 0.36€ nettóért.Figyelembe véve,hogy az egész pakk volt 1.16€,nem rossz.

EA: It's in the crate!

(#3556) La Magra


La Magra
tag

"Jó" ez a mai humble bundle, különösen az árazás... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3557) maross válasza La Magra (#3556) üzenetére


maross
veterán

az arazas magatol alakul ki, es azert ennyi, mert az 1$ packet a kutya se veszi (es ugy latszik a 7-eset is kevesen)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3558) warcat


warcat
veterán

Igazából az a szomorú,hogy tódulnak az emberek még erre is,pedig ez pont ugyanaz az ár,amennyiért akciós szokott lenni ez a csomag...és leírás alapján felesleges extra példányban reménykedni,bár lehet tévedek(egy sima collection dlck nélkül megy másnak,magadnak meg a teljes)
Igaz utóbbi esetben sem venném meg.
Elég kiszúrós ajándék is lenne,mert ha nagyon megtetszik,és később az ajándékozott begyűjtené a dlcket,jól pofára fog esni mert kb veheti meg újra.

EA: It's in the crate!

(#3559) La Magra válasza maross (#3557) üzenetére


La Magra
tag

Dehogy magától alakul, ők döntötték el, hogy a Napoleon: Total War BTA lesz, a Collection változata pedig 7$... :)) BTW az art workos pakk ráadásul nem is 1$, hanem tényleges "pay what you want".

(#3560) Kal-El válasza La Magra (#3556) üzenetére


Kal-El
senior tag

Borzalmasan gyenge ajánlat. Maguk a játékok jók, de sokkal olcsóbban be lehet szerezni, ha megvárunk egy Steam akciót.

(#3561) W.Wilson válasza warcat (#3558) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#3562) Aethel


Aethel
aktív tag

Ha jól értelmezem ezt a mai "Total War Grand Master Collection" humble-s pakkot, elég hiányos. A rome kiegészítőket nem tartalmazza? Egy totál Total ( :DD ) War kollekcióért gondolkozás nélkül kiadnék 50 dolcsit, és még nem is kellene bele a legújabb Rome, de ahogy nézem ez így elég hiányos "Grand Master" kollekció

(#3563) Kal-El válasza Kal-El (#3560) üzenetére


Kal-El
senior tag

Tévedtem. Csak pár €-val drágább, mint Steam akcióban.
De ettől még az ajánlat továbbra sem túl kedvező.

(#3564) Csapoati válasza Aethel (#3562) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Rome 1-ben benne van a Barbarian Invasion, de az Alexander valóban nem. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3565) W.Wilson válasza Csapoati (#3564) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

De az Alexandert is hozzáadja, nem tudom, hogy miért nincs konkrétan kint a Grand Master Collection steames oldalán.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#3566) warcat válasza Kal-El (#3563) üzenetére


warcat
veterán

Ahogy a fenti képen is látható,kapsz elajándékozható sima total war gyűjteményt,meg Napoleont a magadnak aktiválható grand masteren felül,azért ez komolyan megnöveli az értéket első pillantásra,de már leírtam,hogy mi vele a baj :(. A legtöbb dlc stb le van nyirbálva sima collectionről és ezek külön értelmes áron nem beszerezhetőek később.

Amúgy ez nem olyan szörnyű ajánlat Rome II-re: Rome & Rome II Pack 20.49 USD
Persze az első rész "semmit" sem ér annyiszor osztogatták már,de jó módszer arra,hogy isthereanydealen ne legyen látható,hogy meddig is mentek le a Rome 2 akciós árával

EA: It's in the crate!

(#3567) Samus


Samus
addikt

Akkora beharangozás volt megint IndieGala részéről, hogy egy dollár és pár cent, csak azt nem tették hozzá, hogyha Uniós állampolgár vagy, akkor ez neked közel kettő dolcsi lesz. Továbbra sem értem, hogyha az IndieGala olasz cég, akkor én miért fizetek adót, ha Unión belül vásárolok? Ha amerikai lennék, nem kellene adót fizetnem?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3568) eami válasza Samus (#3567) üzenetére


eami
Topikgazda

mindenki fizet adót unión belül, és igen amerikaiak is fizetnek attól függően hogy melyik államban élnek.

(#3569) Csapoati válasza Samus (#3567) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azert nehogy mar 33 centen muljon. :) 1,83 $-ert kapsz 5 vagy 6 jatekot, amibol raadasul 3 kartyas is (nekem 1 euro vissza is jott walletre, szoval majdnem nullszaldos). Ja, a mult hetivel meg meg netto keresni is lehetett.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3570) Samus válasza Csapoati (#3569) üzenetére


Samus
addikt

Nem azon múlik, csak ne így harangozzák be...Megvettem, mert a Day One érdekelt egy ideje, főleg mióta olvastam, hogy mennyire gáz lett, ki akartam próbálni :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3571) kriszpontaz válasza Samus (#3570) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én is ezért vettem meg csak. Rég piszkálta a csőröm hogy lehet valamit annyira elcseszni ahogy az értékelésekben olvastam :D.

(#3572) Crytek


Crytek
veterán

Galáék kifogytak az ötletekből ezt a csoffadt tiny-t hosszabbítják :W

Next PC Upgrade: 2022

(#3573) morvaigaben


morvaigaben
tag

Bundlestars-os Reboot Bundle 4.0

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3574) Rendo84 válasza morvaigaben (#3573) üzenetére


Rendo84
senior tag

Nagyon megéri az árát ez a bundle, totálisan best buy kategória!

(#3575) morvaigaben


morvaigaben
tag

HiB PC & Android 10

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3576) genndy válasza morvaigaben (#3573) üzenetére


genndy
addikt

Jópofa, Inquisitor miatt gondolkozom rajta.
Kerestem a választ, de nem találtam meg: ez külön kódokat ad?

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3577) morvaigaben válasza genndy (#3576) üzenetére


morvaigaben
tag

Igen külön KÓDOKAT, ők még nem tértek át a linkes témára... :D

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3578) genndy válasza morvaigaben (#3577) üzenetére


genndy
addikt

:C :R

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3579) BigBlue69 válasza morvaigaben (#3577) üzenetére


BigBlue69
őstag

Mellé lőttél... Ők kezdték el..:D

Valaki nem cserél ilyen full packot tf2 kulcsra? vagy valami gamera gmg-ről?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3580) La Magra válasza BigBlue69 (#3579) üzenetére


La Magra
tag

Tudtommal a Humble Bundle kezdte, ők meg a Bundlestars-ról beszélnek... :U

(#3581) BigBlue69 válasza La Magra (#3580) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ahh really.. Fáradok..

Én meg Humbleról. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3582) morvaigaben


morvaigaben
tag

IndieGala Blood Knights bundli

(#3583) maross: névadó cím miatt lehet be lesz húzva... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3583) maross válasza morvaigaben (#3582) üzenetére


maross
veterán

yohoho, vegre valami :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3584) morvaigaben válasza morvaigaben (#3582) üzenetére


morvaigaben
tag

MAINTENANCE MODE
Sale will reopen in few minutes

ezt se sűrűn látom, mondom miért csak 71 eladott példány? :))

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3585) Niczo válasza morvaigaben (#3582) üzenetére


Niczo
senior tag

úgy érted be lesz húzva, happy hour alatt, Crytektől :D

71-et? 1-et vett Crytek, 1-et a group buy csoport, de ki vette a többi 69-et? ;]

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#3586) morvaigaben válasza Niczo (#3585) üzenetére


morvaigaben
tag

ajjj... ;] ;]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3587) maross válasza morvaigaben (#3582) üzenetére


maross
veterán

Nekem is az kell belole, bar nem kapott tul jo ertekeleseket. Egyelore orlodok rajta hogy megvegyem vagy majd happy hour.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3588) erahurka válasza maross (#3587) üzenetére


erahurka
félisten

Én GameStar videót néztem ott eléggé szidták és nem is tűnt valami jónak.

(#3589) morvaigaben


morvaigaben
tag

lol a Tiny Mix-re tettek egy Happy Hourt... (megint?)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#3590) Samus


Samus
addikt

Engem meg a "A New Reckoning" érdekelne, de Steam-en nem találom, csak a Greenlight oldalát, ahol írják, hogy május 9.én elérhető lett Early Accessben, mégsem találom...Google egy linket talált, ami a főoldalra vitt. WTF? A jelenlegi BTA ár emelkedhet?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3591) eami


eami
Topikgazda

szerintem ez HH érett dolog. Crytek tolja még?

(#3592) Rendo84 válasza eami (#3591) üzenetére


Rendo84
senior tag

(#3593) eami válasza Rendo84 (#3592) üzenetére


eami
Topikgazda

thx, elmentem most már ezt :)

(#3594) erahurka válasza Rendo84 (#3592) üzenetére


erahurka
félisten

Ó basszus! Én meg azt hittem valami Crytek bundli van valahol :D

(#3595) Sheol


Sheol
aktív tag

Hi!

Ha [innen] megveszem a Two Worlds II című játékot, az Steamen lesz aktiválható vajon?
Elolvastam amit tudtam az oldalon, de nem volt egyértelmű, és még kezdő vagyok bundle témában.

[ Szerkesztve ]

(#3596) Samus válasza Sheol (#3595) üzenetére


Samus
addikt

Igen. Minden játék mellett a borítókép bal felső sarkában ott a Steam jele, a borítókép jobb alsó sarkában pedig az a platformé, amire elérhető (Windows, ha van pingvin, akkor Linux, az alma pedig értelemszerűen a Mac jele). Ez általában minden bundlinál így van (csak van, hogy például alatta vannak a platformok jelölve). Ha nem érhető el Steam-re, akkor vagy nincs ott semmi (sima DRM free), vagy a Desura jele van ott.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3597) Sheol válasza Samus (#3596) üzenetére


Sheol
aktív tag

Köszi!
Mivel már alig 1 nap van csak hátra., az Upcoming rész lehet, hogy soha nem is fog megérkezni?

(#3598) eami válasza Sheol (#3597) üzenetére


eami
Topikgazda

szerintem megtoldják még pár nappal :)

(#3599) Samus


Samus
addikt

Ugye tudjátok, hogy AFTERFALL INSANITY extended edition GIVEAWAY van Indiegala-n? Még több mint 81 ezer kulcs van nekik.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3600) warcat válasza Samus (#3599) üzenetére


warcat
veterán

Negyedmillió volt kezdéskor,megy egy ideje.

Végre egy jó bundle: Clash of the World: Russia 1$

Steam:
7.62 High Calibre
Etherlords I & II
Parkan 2

Railyard: Match 3 Evolved (Desura,greenlight)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.