Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20212) l.skywalker válasza arty (#20208) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem az árazás régiós, hanem a tartalom felhasználása régió független. Ezt nem tudják kivezetni. Sokmillió Xbox felhasználónak van más és más régióban vásárolt tartalma, ez már a rendszer része marad. Ami miatt eddig olcsó volt az az olcsó Xbox Live Gold és a GPU közötti 1:1 arányú konverziós lehetőség volt. Ez szűnt meg, ráadásul a Gold-ot átváltották Game Pass Core-ra is, amit szintén drágább beszerezni. Ami most "féláron" kapható a HA-n azok jellemzően török vagy egyéb régiós kódok, amik mindig ezen az áron lesznek, de eddig nem ilyen kódokat lehetett venni. Én a Game Pass bevezetése óta vagyok előfizető és mikor jött a GPU arra is azonnal váltottam. Idestova majd hat éve, mindezt úgy, hogy nem vettem egyszer sem a HA-n kódot senkitől. Rengeteg promóciós és egyéb "a szolgáltatás elterjesztésére" irányzott kampányban szereztem be több és több évet. Ami miatt most erre az árra beállt az ár, az az, hogy: véget ért az Game Pass kampány és minden ami a Game Pass-hoz tartozik, lásd EA Play (eddig 6ezer volt egy évre idehaza Xbox-ra). Továbbiakért látogass el az Xbox topikba.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.