Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) pcgamer01 válasza pcgamer01 (#900) üzenetére


pcgamer01
senior tag

milyen hűtőd van?

Samsung Galaxy S10+

(#902) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Samsung Galaxy S10+

(#903) veze válasza pcgamer01 (#900) üzenetére


veze
őstag

nem egyformák a biosaink ez biztos,
Igy nem tudok konkrét módon segíteni
a tippem hogy talán a cpu overlock menü körül nézd még meg. háthaot lehet a frekvenciát állítani
(nálam is az alatt van, az időzítések, dram refresh stb az máshol lejjebb vannak csoportosítva.
Van olyan asus lapom is ahol nem a frekvencia értékét állíthatom hanem a ratio értékét, (fsb:dram ratio) vagyis azt hogy a proci frekvenciájához mérten milyen arányban (Memory ratio)
lehet nálad igy lehet állitani...

[ Szerkesztve ]

(#904) pcgamer01 válasza veze (#903) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Samsung Galaxy S10+

(#905) veze válasza pcgamer01 (#904) üzenetére


veze
őstag

AI overlock tuner - állítsd manualra !
utana férsz hozzá csak ezekhez az opciókhoz

(#906) pcgamer01 válasza veze (#905) üzenetére


pcgamer01
senior tag

sajna úgyse.... :(

Samsung Galaxy S10+

(#907) veze válasza pcgamer01 (#906) üzenetére


veze
őstag

kifogytak a tippjeim..(
mert nálam így működik, ha guglival rákeresek az is ilyen képtalálatokat hoz...
itt megnézheted Te is
kénytelen vagyok ezt a szörnyüséget bevágólapozni így , mert a linket nem tudja beilleszteni , olyan hosszú.. :Y

edit: töröltem mert így se fért el.. nem volt jó

[ Szerkesztve ]

(#908) pcgamer01 válasza veze (#907) üzenetére


pcgamer01
senior tag

dehülye vagyok..
standardon volt most már megvan KÖSZÖNÖM SZÉPEN!a segítséget.
:R :R :R
Mondjuk így se jutottam előrébb mert a max csak 333mhz,és amikor bekapcsol a gép akkor azt írja ki hogy frekvency 333mhz single channel or virtual single channel. :F

Ui.Gyári hűtőd van vagy valami speckó?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+

(#909) veze válasza pcgamer01 (#908) üzenetére


veze
őstag

a cpu-t is állitsd be manualisan, frekit és a szorzójat
ezek függvényében változik majd a felkínált maximum
esetleg van olyan nálad hogy fsb: dram ratio.. akkor ott

(#910) Nurmi


Nurmi
újonc

Sziasztok!
P4P800-e deluxe alaplapom van és elkezdett fagyni a gép. Memória, agp-kártya csere után, másik HDD-ről, más op.rendszer indítása után is fagy. Processzort cseréltem, 3,2 GHz Northwoodról 2,4 GHz Celeronra, fagyás megszűnt, de így nagyon lassú lett. Tettem bele egy másik processzort, 3 GHz Northwoodot, a fagyás megint előjött. A Celeron nem HT-s, a 3 GHz-es proci HT-s, kikapcsoltam a BIOS-ban a HT-t, hátha ez a gond, de fagyás ugyanúgy. Elromlott az alaplap?
Tudna segíteni valaki, mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#911) Kleroo


Kleroo
veterán

Sziasztok!
Megörjít ez a lap.
Amióta megvan, szivat azzal, hogy minden indításnál megjelenik,hogy új a cpu, és F1, F2...juhéé.
Fél évvel később lemerült a CR2032, reménykedtem,hogy az hülyéskedett.
De most is rossz. Sőt, igazából rájöttem, hogy semmit nem ment el a bios. Minden áramtalanítás után eltűnnek a beállítások, leszámítva a dátumot,és F1 defaulttal tudok csak továbblépni a winbootra. MI A FENE EZ???

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#912) nagytibi


nagytibi
csendes tag

Sziasztok!

A P4P800-X támogatja a dual core procikat? Konkrétan egy Intel Dual Core T4400 2.2GHz-ről lenne szó.
(Annyira szeretem, hogy az alaplapok gyártói a kiadás után nem frissítik a CPU-támogatási listát...)

(#913) robyeger válasza rferee (#875) üzenetére


robyeger
addikt

Ebbe az exe fájlba akár rosszindulatú kódot is elrejthettek, ki tudja? ;) Exe fájlokat én csak hivatalos helyekről töltenék le, viszont találtam máshol egy csak drivert, ezt javaslom: [Asus P4P800SE audio driver win7]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#914) Gabexxxx


Gabexxxx
csendes tag

Sziasztok!

Van egy P4P800-x-es alaplapom, melyben Soundmax Integrated Digital Audio hangkártya van.
Win7-es op.rendszeren szépen szól a 5.12.1.5410-es illesztőprogrammal. Viszont szeretnék a Traktor DJ Studioval zenélgetni, amihez be kellene állítanom a csatorna kimeneteket. Pl. ha én 4.1be állítom a hangkártyát, a monitort beállítom a rear L/R (5. és 6.) csatornákra és x színűbe dugom a fülest, valamint a masternek beállítom a front L/R-t (3. és 4.) és x színűbe bedugom a hangfalaimat, akkor a masternek a hangfalon, a monitornak pedig a fülesben kéne szólnia. Erre semmilyen Soundmax-os programot nem találtam a neten, se konfigurálási lehetőséget a windowsban.

Remélem érthetően írtam le, aki tudja a megoldást írjon!

Előre is köszi,

Üdv.: Gábor

(#915) #73959936


#73959936
törölt tag

Hahó...valaki....szia !!!

Segítsen már valaki....P4P800E Deluxe alaplap. Most Xp-vel még pár napig....Aztán meg win7-tel....

Na, a bios valami 1004-es, az utolsó meg 1009-es ? Ha jól emlékszem. Kell-e, szükséges-e mindenképpen BIOS cserélnem a legfrissebbre, vagy feleséges, mert 10 éves alaplapról van szó....Mindezt kérdezem 1részt a op.rendszer cseréje miatt, másrészt ha pendrive-ra rakom bootolható állapotban a Win7-et akkor ha a bootban engedélyezve van az USB legacy support simán bootol és telepíthető a win 7 ????

Köszönettel a választ, remélem van itt valaki és nem haldoklik a topic....
Sürgős lenne

:R

(#916) veze válasza #73959936 (#915) üzenetére


veze
őstag

Nos.. nekem P4P800SE van, az minden további nélkül bootol pendrivról.
járt rajta win 7 is , biosból már korábban is a legutolsó elérhetö hivatalos van verzió volt rajta.
Most meg nem mondom a számát mert nem arrol irok , de évekig néztem van e ujabb hozzá és nem volt..
Azt meg nem gondolom hogy épp most vagy tavaly adtak volna ki frissitést rá.

(#917) #73959936 válasza veze (#916) üzenetére


#73959936
törölt tag

De a boot eszközökből nem választható ki az usb igaz ? Csak hdd és cd/dvd ?

Ha az usb legacy support engedélyezve van, akkor az már elég és bootol is róla ?

Egyébként az én lapom azért régebbi ám...de reménykedem. Az hal meg utoljára :K

[ Szerkesztve ]

(#918) veze válasza #73959936 (#917) üzenetére


veze
őstag

h
Ha nincs az usb-be dugva semmi akkor ha F8-at nyomsz mem jelenik meg az usb a felkináltak között mint lehetőség. Azonban ha beledugsz egy pendriv-ot és ugy inditod F8-al akkor ott lesz

(#919) #73959936 válasza veze (#918) üzenetére


#73959936
törölt tag

:R :R :R

(#920) net1973


net1973
csendes tag

Hy!
Ma raktam össze egy gépet P4P800-VM alaplappal. Minden jó, de a videókártyán nem jön át a kép.
Egy R9250-128ADT -ről lenne szó. Bebootol rendesen, de nincs kép, és ha rádugom integráltra megjön.
A kártya egy működő gépből lett kivéve.
Előre is kösz.

(#921) veze válasza net1973 (#920) üzenetére


veze
őstag

tiltsd le az integraltat. (bios)
vagy legyen másodlagos , és elsödleges a külsö

(#922) veze


veze
őstag

ismételten itt van élő linkben az a P4P800SE lap gyári alaplapi cd-je, ha még valakit érdekelne az érintett forumtérson kivül.
P4P800SE alaplapi cd image file

[ Szerkesztve ]

(#923) veze


veze
őstag

mivel az előzö link nem éppen múködöképes, mert letöltési korlatokat állit ha valaki nem permium felhasnalo,, :U
ezért feltetetm másik helyre [link]
TC-vel lehet összerakni

(#924) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok, némi segítség kellene
Asus p4p800e deluxe lap. Új op rendszer, legalábbis nekem. Memória 2x1 gb, meg 2x fél gigabájt, ment is dualban, szépen ki is írta a boot induláskor.

Úgy döntöttem kihasználom a maximumom, de ugye ddr 1-es memóriát képes fogadni, hát vettem párban 2x 1 gb-ot, hogy majd szépen dualban majd megy.

Hát nem. Kivettem a két fekete csatiból a 2x512-őt, betettem a helyére a páros 2x1-et
Bootol is, de ki nem írja h.dualban teszi, csak a cpuz teszt szerint dualban megy.
DE: nem mutat semmit a proci előlapon lévő ledje, értsd halott, meg nem villanna. Mielőtt valaki a memóriára kezdene gyanakodni hibamentes a win 7 szerint.

Szóval mit és hogyan kellene tennem, hogy dualban induljon (nem gyorsabb a betöltés, sőt,...) és hogy megmozduljon a cpu foglaltsági ledje ?

A led működik, ha kiveszem az új 2x1 gb-ot magához tér....

ÖTLET ? Nagyon sürgős lenne, köszönettel Csaba

UI: tévedtem: felvillan a led, amikor alvó állapotba esik...(kikapcs)

[ Szerkesztve ]

(#925) Kissklima


Kissklima
újonc

Sziasztok MÁGUSOK !
Én is ilyen alaplappal rendelkezek kb 10 éve használom hibamentesen.XP megszűnése miatt,felszórtam rá egy W7 HP-t, minden szalad rajta mint a vellám,de az alaplapi hangkártya nem akar megszólalni sehogyan (végigolvasgattam a topikot,de az itt leírt 5letek sajna nem segítettek rajtam).
Valaki esetleg valami használható 5lettel megdobna, azt nagyon megköszönném.
Szasztok :)

LALA

(#926) veze válasza Kissklima (#925) üzenetére


veze
őstag

Ez nehéz ügy sajna.
nem mindegyik P4P800-ban egyforma az alaplapi hang. van akinél sikerült, nálam nem.
lehet hogy meg kell barátkoznod a gondolattal hogy egy also kategoriás win7 által támogatott bármilyen pci foglalatos hangkártyát kell beletenned ha hangot is akarsz :((

(#927) #73959936 válasza Kissklima (#925) üzenetére


#73959936
törölt tag

Csak az előttem szólót szeretném dettózni....

Én is csak akképp jutottam el hanghoz, nagyon nem szereti az alaplapi hangkártyát megszólaltatni, ámbár lehet bűvészkedni bios-ban, van 2 beállítás, ami talán segít rajta, de csak akkor ha a kártyának van win7-es drivere....

Ha nincs maradt az új kártya-vásárlás, én ezt raktam bele, letiltottam a lapi kártyát és huss....megy szépen. De persze mindenféle nagy igények nélkül....

Ja és van hangkártya topic

talán ott is olvasgathatsz :K

[ Szerkesztve ]

(#928) Kissklima válasza #73959936 (#927) üzenetére


Kissklima
újonc

Köszönöm a VÁLASZOKAT :R :R talán 2 havonta egyszer meghallgatok rajta valami (nem létkérdés) csak marhára idegesít ha valami nem akar működni.
Maradok annál ,hogy veszek egy hangkártyát (valami olcsót) mennyi lehet egy noname olcsó PCI hangkártya ?
Még egyszer 1000 köszönet,hogy egyáltalán foglalkoztatok a problémámmal.

LALA

(#929) FF23 válasza Kissklima (#928) üzenetére


FF23
senior tag

Ha elárulnád, hogy melyik lapod van, akkor egy kicsit könnyebb lenne...

kovacsen222
Van win7 driver a lapodhoz: 6305

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#930) Kissklima válasza FF23 (#929) üzenetére


Kissklima
újonc

Szia köszi a Help-et csak nem tudom itt melyik lenne a jó Driver?
Küldök egy EVEREST képet :)

[link]

[ Szerkesztve ]

LALA

(#931) FF23 válasza Kissklima (#930) üzenetére


FF23
senior tag

Neked AD1885 codeced van, amihez nem készült w7 driver. Próbáld meg az XP drivert telepíteni xp kompatibilitási módban [link]

[ Szerkesztve ]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#932) veze válasza FF23 (#931) üzenetére


veze
őstag

Nekem is detto ugyanez van..
és nálam nem segitett az xp modban valo telepítés sem :(

(#933) FF23 válasza veze (#932) üzenetére


FF23
senior tag

Esetleg próbáld meg a Vista 32 bitest telepíteni. Ha nem megy akkor egy mappába kibontva Vista kompatibilitási módban indítani, vagy az Eszközkezelőből frissítve megmutatni az i386/ vista mappát, hátha talál benne drivert, és ezután talán felmegy az egész.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#934) Kissklima válasza veze (#932) üzenetére


Kissklima
újonc

Akkor marad a PCI-os hangkari (veszek valami olcsó használtat az apródon) :U

LALA

(#935) zafti


zafti
újonc

Sziasztok! Úgy néz ki veszek egy ilyen (P4P800) lapot mert a régi gépem kifingott. Egy ismerősöm arra a kérdésemre, hogy mi a különbség a különböző kiadásokra mint pl. X, SE, VM, Deluxe, stb csak azt tudta mondani, hogy VM-et ne vegyek illetve a legjobb az SE és a Deluxe. Ezt ki tudná nekem fejteni egy kicsiit részletesebben is valaki? Azért is fontos lenne, mert pont egy VM-et kínáltak eladásra... Köszi a választ előre is.

ZL

(#936) veze válasza zafti (#935) üzenetére


veze
őstag

nekem SE van, én meg vagyok vele elégedve. De azt vedd számitásba hogy ennél (SE) win 7 alatt nem lesz alaplapi hangkártya (AD1985) támogatás . Ami nem egy óriási probléma, de tény hgy igy van. Lehet trükközni hogy XP ként komptibilitas módon telepitünk vagy átmásoljuk a már korábban ( máshonnanm XP alol )telepitet fájlokat, vgy vista telepitö..
Nálam semmi nem vált be..

(#937) zafti válasza pcgamer01 (#901) üzenetére


zafti
újonc

Hangkártyám van, tehát ez nem jelenthet problémát! A kérdésem továbbra is annyi lenne, hogy jó-e a VM? Merjek venni vagy várjak SE vagy Deluxe-ra? Egyáltalán mi ezek között a különbség?

ZL

(#938) #73959936 válasza FF23 (#929) üzenetére


#73959936
törölt tag

Tudom, hogy van driver, de alapból nem települt, utólag igen kb.fél napon belül, csak nem működött.

Fagyogatott folyamatosan, mintha a kazetta-szalagot sokkal lassabban engedték volna....

Szörnyű volt...

A skype semennyire se működött....kép és hangfagyások vegyesen és együttesen. Most: portot nyitottam a skpye-nak is, nem a 80-ason kommunikál, végig tökéletes jel, mind kép mind hang oké, kivéve, ha a másik félnél rossz....

[ Szerkesztve ]

(#939) #73959936 válasza Kissklima (#934) üzenetére


#73959936
törölt tag

Ne vegyél, ha még nem tetted az apródról semmit, szinte kizárt h.olyan alsókategóriás hangkártyát fogj ki, aminek van win7-es drivere...

Vedd meg azt amit javasoltam: pl itt de vehetsz máshol is, hidd el, hogy jól működik...

(ui.hiába veszel xa..t valamelyik kínál oldalon, ha nem működik, csak újabb pénzkidobás)

(#940) FF23 válasza #73959936 (#938) üzenetére


FF23
senior tag

Nem akarok kötekedni, de miért hiszed, hogy a probléma mindenkinél fennáll az univerzumban?
Itt van előttem ugyanaz az alaplap, mint a tied (P4P800E-Deluxe) és kifogástalanul működik az alaplapi hang win7 alatt azzal a driverrel, amit linkeltem. Nem szalajt, nem ugrik a tű, nem fagy.

Szóval, a hiba nálad van.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#941) #73959936 válasza FF23 (#940) üzenetére


#73959936
törölt tag

Nézd. Rendben van. Nálam valami miatt nem működött. Ennyi. Sokáig küzdöttem, mégsem akart menni. Lehet h.bios beállítási hiba volt, de a legfájóbb pont számomra a skype volt.

Elfogadom amit írtál, mert elhiszem :R

(#942) veze válasza FF23 (#940) üzenetére


veze
őstag

Igen, azok a P4P800-as lapok aminek az alaplapi hangártyája Realtek ALC850, azokhoz van win7 driver..
A tied szerencsére olyan.
amelyikre AD1985-öt tettek ahhoz meg semmi nincs.. :U

(#943) FF23 válasza #73959936 (#941) üzenetére


FF23
senior tag

Én ezt az egészet úgy értettem, hogy felesleges előre megvetetni a hangkártyát, mert nem biztos, hogy nála is előfordul a probléma, mint nálad. Egy alap hangkártya meg semmivel nem jobb, mint az alaplapi, feltéve, hogy rendesen működik.

veze

Ezt tudom, de utánaolvastam, és többeknek sikrült összehozni az AD1885-öt az XP-s vagy a linkelt Vista driverrel.

[ Szerkesztve ]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#944) #73959936 válasza FF23 (#943) üzenetére


#73959936
törölt tag

dettó

(#945) veze válasza FF23 (#943) üzenetére


veze
őstag

Én azt olvastam hogy AD1985-el mindenki csak szívott..meg probálgatott, meg linkelgetett hogy próbáld ezt vagy azt.. Ezzel oldalakat lehetne megtölteni fórumon, xp mód, vista mód, másolgatás ide oda és mégis sz@r, nem megbizható .. azzal hogy "nálam is müködik, nekem is jo, meg nekem is, itt egy tuti win7-es driver link hozzá.",. stb ilyet sajnos elvétve (sem).. :(
Ez van. persze nem, minden P4P800-on van ez.. nem is értem mi a francnak kellett ezt valaha is beletenni az SE-be
Nem érdemes már sokat lovagolni rajta, az egész lap a múlté lesz már hamarosan
Az biztos hogy az SE "értékesebb lap lehetne most is, ha nem lenne vele ez a lutri.. hogy vagy jo, de inkabb nem.. az alaplapi hang win 7 alatt

(#946) zafti


zafti
újonc

A kérdésem továbbra is annyi lenne, hogy jó alaplap-e a p4p800 VM? Merjek venni vagy várjak SE vagy Deluxe-ra? Egyáltalán mi ezek között a különbség?

ZL

(#947) veze válasza zafti (#946) üzenetére


veze
őstag

P4P800-VM
P4P800SE
P4P800 Deluxe
pl más a chipset a VM-en mint a másik kettőn.Google megmndja neked mi a különbség közöttük.
Továbbá a VM micro atx formátum, integrált vga-val, kevesebb PCI slotokkal
az SE-n AD1985 a hang, ez problémásabb driver miatt win7 alatt, mint a másik kettőn lévőAC97
Én spec sosem szerettem az olyan lapokat amikre rá volt integralva a vga, így VM-et se vettem volna sosem, de ez nem jelenti azt hogy az használhatatlan..

(#948) zafti


zafti
újonc

Értem, köszönöm a válaszodat. Megnézegetem a lapokat.

ZL

(#949) Belyja


Belyja
újonc

HALI!
Kaptam egy gépet újratelepítésre VM alappal, de nem volt hozzá semmilyen driver. Letöltöttem a hozzávalókat, de vmiért nem tudom a hálókártyát beállítani!

Vmi ötlet?

előre is köszönöm a válaszokat!

(#950) veze válasza Belyja (#949) üzenetére


veze
őstag

trivialis feltételezés de azért nézd meg
a biosban van engedélyezve?

(#951) #73959936


#73959936
törölt tag

Hátha valaki, gyakorlatilag úgy látom 1 hónapja bezárt ez a topic is ?

p4p800e deluxe lap. 3 pines 12v-os venti csatolókkal....

Kérdésem az lenne, ha itt engedélyezem a cpu venti sebesség-szabályozást (pl.12/16) akkor az a venti ami a cpu ezen 3pines csatijára van feldugva az beáll a megfelelő sebességre. De akkor, ha pl. a házventit állítom be így és magasabb hőmérséklet esetén nem kellene gyorsabban mennie, azaz jobban mozgatni a levegőt ?

Vagy állítsam be pl. a speedfan-ban az egészet ?

Véletlenül vélemény ? Hsz ?

:R

(#952) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Van egy asusP4P800 Se lapom. Northwood 3GHz proci, 4x512MB Ram, Sapphire 2600XT VGA.

Sajnos nem igazán sikerül bebootoltatni, ez azt jelenti, hogy 30 resetből egyszer elkapja a fonalat és valahogy sikerül.
Szeretnék XP-t tenni rá, hátha szűz windóznál működik rendesen. De valami P800se bios fájlt keres a cdn, és a windows telepítőt nem indítja el, csak keres és keres, pedig a cd romot felismeri. Egyébként meg tök sötét a kép állandóan, pedig látszólag felpörög a venti,meg HDD is.

Mi lehet ezzel?

(#953) veze válasza jézusom (#952) üzenetére


veze
őstag

nekem is hasonko felállással müködik P4P800 Se lap ( csak a vga saphire hd3650)
korabban jol müködött és egyszercsak eztkezdte?
probaltad már memoria modulokkal egyesével? esetleg az elemet cserélni

(#954) jézusom válasza veze (#953) üzenetére


jézusom
addikt

Használtan vettem. Most úgy néz ki, volt 2 ram modul, amit nem szeretett. Egyszerűen van 2 kingston 400as 512MB ramom amit nem szeret.

Felment a win, meg a VGA driver is :D (!)

Majd lehet, hogy install után befogadja a többi ramot, vagy vennem kell. Ja meg a rendes nem celeron procimat bele rakom, és ha sikerül, nagyon bódog leszek :C

Köszi!

(#955) veze válasza jézusom (#954) üzenetére


veze
őstag

Azért gondoltam első körben ramra mert nálam is finnyás volt arra..
de miután megtaláltam a belevalót nagyon atomstabil. még most is használatban van :K
4x512 van benne, dual channelben müködnek

(#956) jézusom válasza veze (#955) üzenetére


jézusom
addikt

Jah most ha kiderül, hogy az IC-7esem is jó csak a RAMok bactak ki velem, leteszem a hajam :W

(#957) veze válasza jézusom (#956) üzenetére


veze
őstag

Én, ha szopatás jáccik.. mindig a ramokkal kezdek, ha más egyértelmű jelek nincsenek, bármilyen lap is.
nem egyszer bizonyult jo nyomnak :K

[ Szerkesztve ]

(#958) Ganz-[HUN] válasza veze (#957) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

jó kis tomyik, vlisszatalölós.
Nekem is volt egy sima p4p800. Hiányzik nagyon..mosfet hibás lett rajta, és se post semmi :(

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#959) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

ASUS P4P800-E Deluxe lapom van.

Miért van az hogyha beleteszek egy Sapphire Radeon X1650 Pro 512MB DDR2 AGP vga-t akkor nem indul el, be se kapcsolja monitort, és hangfalba néha valami női robothang féle beszél. Nem értem rendesen de vmi cpu teszt szöveget ismétel....

(#960) kory24 válasza kory24 (#959) üzenetére


kory24
őstag

Közbe találtam neten ilyet:

"bekapcs, felpörög a venti, meghajtók, minden, de hdd visszajelző folymatosan ég, a gép pedig a ''system failed CPU test'' hibaüzenetet kántálja."

Na nálam is ez a helyzet, ha a x1650-et teszem bele. :s

De egy GeForce 4 Mx440-el meg megy.

(#961) köbjani


köbjani
újonc

Sziasztok !

Nekem egy olyan problémám lenne: haver hozott egy p4p800-vm lapot minden kiválóan működik rajta kivéve a procihoz közelebb eső 2 ram foglalat.

Ez mitől lehet ? Jumperelni kell valahol ? Vagy biosban kell állítani valamit?

A választ előre is köszönöm!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

...

(#962) mcload21


mcload21
tag

Sziasztok. A p4p800-vm és a p4p800-vm/s lap között mi a különbség?

(#963) Varga Bálint válasza veze (#942) üzenetére


Varga Bálint
csendes tag

(#913) robyeger-nek igaza van!

DE VAN!!!!
AD1985-ös audio chip
EZZEL A DRIVERREL életre kel! :C :C

Tesztelve, kipróbálva! :) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#964) lotuska


lotuska
tag

Sziasztok!

Adott egy Asus P4P800-VM/S alaplap. A lap mukodik, benne egy 2.8 ghz-es prescott celeron procival, de amint procit upgradelnek black screen fogad... probaltam 3.0 ghz-es northwood-al es 3.4 ghz-es prescott-al is, ugyanaz a mese. Gondoltam Bios-t frissitek rajta. Az Asus weblapjan nincs ehhez a tipushoz BIOS/driver, csak a Asus P4P800-VM tipushoz.

Tudnatok segiteni nekem hol talaljak friss BIOS-t a lapomhoz?

Koszi szepen a segitseget!

(#965) lotuska válasza lotuska (#964) üzenetére


lotuska
tag

Sima VM-nek latja a szuz windows...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.