Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#539) Mosómedve


Mosómedve
tag

Igen, már azóta megoldottam. Bárkácsoltam egy töltőt hozzá, ideiglensen töltöttem, majd bekapcsoltam átállítottam, mostmár USB-ről megy... :)
Egyébként úgy néz ki, hogy tényleg veszek egy V3-as töltőt. Ez nekem jó, ha a hálózatból simán mini USB-t csinál. Eddig nekem igazán az volt a gondom, hogy a gépem nem fogom mindig vinni, csak azért, hogy töltsem a lejátszót...de ez a Motorola töltő megoldja a gubancot...
Más. Ugye jól tom, hogy elég feltenni a legújabb firmware-t, mert ezek lefelé komptabilisek (amit tud az előző, azt az újba automatice belerakják) ?
Akkor felrakom a legújjabbat...amúgy amint ti is mondtatok, ez téyleg egy banális, átgondolatlan, tervezési hibának tűnik. Az IRiver ennél komolyabb, szvsz sztem a firmware frissítések után ez nem fog többet előfordulni. Még a gyári, eredeti firmware van rajta...az a kb. 5 éves.... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.