Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) D27 válasza nike_ (#699) üzenetére


D27
tag

Mi miért baj? :))

(#702) *HaYha* válasza nike_ (#699) üzenetére


*HaYha*
aktív tag

nike_ barátom mi mindenhol találkozunk?;)

A gépem végre a saját szobámban :D

(#703) ru3,14


ru3,14
újonc

Sziasztok!
Lehetnék én ezen az oldalon a szipi-szupi-ripi-ru3,14 moderátor?
(bár már tudom van egy ilyen, szeretnék lenni a lelki társa)

Ha bevesztek a teambe, akkor minden nap felteszek egy képet a spesziális kőmíves dekoltázs galériábul! :K

Máááááááááááááááá

(#704) 7 válasza ru3,14 (#703) üzenetére


7
addikt

Ruppi, te okor! :P

(#705) zsolt1129 válasza ru3,14 (#703) üzenetére


zsolt1129
addikt

:C :C

(#706) ru3,14 válasza 7 (#704) üzenetére


ru3,14
újonc

Maradjunk annyiban, hogy én jobban tudom, mivel tavaly nyáron,amikor a temetűben dógoztunk 140-150kg-os vóót a sírkű, kivittük letettük oszt eerepödtt. :R

Máááááááááááááááá

(#707) ngabor2 válasza ru3,14 (#706) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hogy is van ezzel a dupla regisztrációval, kedves drusztám? ;]

(#708) Foglalt név


Foglalt név
addikt

A tisztánlátás végett, amit az újonc írt igaz.
Van már egy ilyen nevű mod, elég is bőven.
Ezt ő is megírhatta volna, de mivel a ph nem játszótér és jelen esetben lehetőségem volt a szokásos moderációs eszközökön kívül mást is alkalmazni, ezért ebben a pillanatban képtelen rá.(Az emlegetett kőműves dekoltázst sikerült invertálni, aki emlékszik a maszk című alkotásra, az körvonalazni tudja magában, miről is van szó. Valamint erősen gondolkozom rajta, hogy egy 1 napos tempbant is kap a szobából) :U

(#709) norbee2244


norbee2244
senior tag

ups off már megint vak vagyok :W

[ Szerkesztve ]

(#710) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Folytatás innen:
[link]

Azt majd a téma szakértői eldöntik, hogy az-e :DDD
Mindenesetre úgy vettem észre hogy elég sok moderátor, amint moderátor lett, jelentősen kevesebb időt töltött a szakmai topicokban, kevesebb ideje jutott segíteni ott, vagy ha úgy tetszik "észt osztani", valószínűleg azért, mert a forumozásra szánt idő nagy részében moderátori teendőket kell intézni... Legalábbis én így látom, aztán lehet tévedek. Annyi azonban bizonyos, hogy hálátlan egy meló.

(#711) rumos14 válasza Szten Márs (#710) üzenetére


rumos14
nagyúr

ha vannak moderátori ambícióid, én abszolút támogatlak! már ha ez számít valamit.

(#712) Szten Márs válasza rumos14 (#711) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Igazából én a topic címének "illetve mégsem" részébe tartozom :)
Azért szeretek forumozni, amit csinálok: szakmai topicokban való részvételért. És ez kb le is köti a teljes forumozásra szánt időmet, sőt :) Nem tudnék még más feladatkört is teljes értékűen ellátni...

(#713) rumos14 válasza Szten Márs (#712) üzenetére


rumos14
nagyúr

akkor csak figyelem felhívása céljából linkeltél?

(#714) Szten Márs válasza rumos14 (#713) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Azért linkeltem, hogy ne ott offoljuk szét szegény topicot :)
És mivel moderátorságról beszéltünk gondoltam ez megfelelő topic lesz. Ezen kívül max az ONtopic jutott volna eszembe, de oda talán még életemben nem írtam :)

(#715) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdvözletem!
Elolvastam az első hozzászólást.. nem nagyon láttam semmit ami megakadályozna abban hogy feltegyem a kérdésem, illetve felajánlanám hogy: ha kerestek moderátort, akkor én szívesen segítek! :R

Üdv: Csabee.

(#716) Wolverine válasza Csabee. (#715) üzenetére


Wolverine
félisten

Még mindig élő szabály: ha jelentkezel, alkalmatlan vagy ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#717) Csabee. válasza Wolverine (#716) üzenetére


Csabee.
nagyúr

jójó.. értem én:D de ha nem jelentkezek akkor is, tulajdonképpen nekem nem oszt nem szoroz.. ha kell akkor segítek, ha nem akkor nem! :)

Üdv: Csabee.

(#718) Ice!? válasza Wolverine (#716) üzenetére


Ice!?
őstag

Akkor én nem jelentkezek. Ezzel most előrébb jutottam? :)

(#719) Csakénvagyok válasza Ice!? (#718) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Határozottan nem ;] :P

(#720) dragonfx válasza Csakénvagyok (#719) üzenetére


dragonfx
veterán

moderátor nem szeretnék lenni :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#721) Csakénvagyok válasza dragonfx (#720) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Akkor te boldog lehecc, teljesülni fog a vágyad ;]

(#722) Wolverine válasza Ice!? (#718) üzenetére


Wolverine
félisten

Hidd el, ha szükség van új moderátor(ok)ra, akkor az illetékes - valsz. Racecam - fel fogja keresni a jelöltet és hivatalosan is felkéri a csatlakozásra... aztán a jelölt vagy elvállalja, vagy nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#723) Ice!? válasza Wolverine (#722) üzenetére


Ice!?
őstag

Gyenge poénnak szántam. Nem szeretnék moderátor lenni.
Fiatal vagyok még hozzá, és semmi olyan érdemleges dolgot nem tettem a fórumon, amivel felhívhattam volna a figyelmemet arra, hogy méltó lennék a feladatra.

(#724) BITBOYS válasza Ice!? (#723) üzenetére


BITBOYS
addikt

A saját figyelmedet már csak felhívod magadra :DDD
sry, tudom elírás, nem tudtam kihagyni. :N

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#725) Biriboyka válasza BITBOYS (#724) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Higyjétek el, nem egy leányálom modinak lenni ( Tudom, a gam....r.hu-n egyik topikjának modija vagyok ) mindig figyelni a hsz-ekt, embereket...stb. Szinte a nap 24 óráját ott töltheted a gép előtt ha nem akarsz lemaradni semmiről!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#726) BITBOYS válasza Biriboyka (#725) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez olyan mint a katonaság, megfelelő emberekre van szükség.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#727) Biriboyka válasza BITBOYS (#726) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Valami olyasmi, bár a mostani katonaságot nem nevezném annak! :)

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#728) BITBOYS válasza Biriboyka (#727) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem is a mi haderőnkre gondoltam :N

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#729) Wolverine válasza Biriboyka (#725) üzenetére


Wolverine
félisten

Na látod, én meg egy másik fórumon hírező, admin és mod :U Szerencsére lehet kezelni a beérkező hozzászólásmennyiséget.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#730) Ice!? válasza BITBOYS (#724) üzenetére


Ice!?
őstag

Igen, az még sikerül. :D
Mint ahogy az elírás is. (:

(#731) Biriboyka válasza Wolverine (#729) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Ha kellően odafigyelsz. :)

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#732) Tv


Tv
senior tag

Moderátor szeretnék lenni! Illetve mégsem :)

(#734) cizoe


cizoe
őstag

Szeretnék kibannolni mindenkit. Van erre lehetőség?

(#735) Devid_81 válasza cizoe (#734) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szerintem Te most nagyon álmos vagy :D ;]

...

(#736) Csakénvagyok válasza cizoe (#734) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Van

(#737) cizoe válasza Csakénvagyok (#736) üzenetére


cizoe
őstag

Köszönöm a választ. Megpróbálom. :DDD

(#738) Csakénvagyok válasza cizoe (#737) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Vedd meg a lapcsaládot, majd bannold ki Parcit ;]

(#739) cizoe válasza Csakénvagyok (#738) üzenetére


cizoe
őstag

Folyamatban van. De nem akarom kibannolni Parcit, meghagyom bor és fotobloggernek. Persze a jogaitól megfosztom, nehogy puccsra készülődjön az árnyékvilágból verbuvált seregével. Orkok, goblinok, vérfarkasok. Kis szerencsével megdönthetik a legerősebb hatalmú admint is. Óvakodjatok a gonosztól.

(#740) #65675776 válasza cizoe (#739) üzenetére


#65675776
törölt tag

A trollokat kihagytad...

(#741) cizoe válasza #65675776 (#740) üzenetére


cizoe
őstag

Hopsz tényleg, a trollok. Bár méretüknél fogva feltűnőek lennének Budapesten. Na meg le van zárva a Margit híd. Hogy hozod ki őket a szigetről?

[ Szerkesztve ]

(#742) #65675776 válasza cizoe (#741) üzenetére


#65675776
törölt tag

Interneten keresztül. Tudod, ott teremnek mindenhol.

(#743) leeate


leeate
senior tag

Remélem, egyszer engem is megválasztanak modinak. Nagyon szeretem ezt a fórumot, és szívesen lennék a szolgálatában :)

Egy másik fórumon voltam moderátor, ameddig jártam oda, de egyébként nem volt nagy dolog, csak olyan "erre is figyelni kell" érzés. A folyton odatévedő mindenféle emberkék agymenései adták ki a munka 90%-át, de mindenkinek szépen el lehetett magyarázni a dolgokat, amit a többség szerencsére meg is értett..

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#744) Csakénvagyok válasza leeate (#743) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

(#745) oxox válasza Csakénvagyok (#744) üzenetére


oxox
addikt

Woody Allen után szabadon
"Nem akarok olyan klubnak tagja lenni, amelyik elfogad klubtagként"
:DDD Ne is keressetek!

amúgy se mániám ezermmillósokszáz hsz teleszemetelése a totyikokban...valahogy nem tesz boldoggá....bár egy avatárcsere miatt lehet elkéne kezdenem :O

...a gyengém az apró, de magam is nehéz moderálni, hogy ne offoljam/üzletrontsam a sok újjoncot aki a 286-osát cserélné core2-re, vagy egy terméket hírdet nyolc hírdetésben....

Kedves moderátorok kicsit lehetne már szabályt módosítani/átgondolni apró tekintetében, és skubizni többet a hírdetéseket!!!!....az a baj, hogy mószerolni kell, ha leakarok szedetni a 8 ugyanolyan hírdetésből 7-et...azt meg nem nagyon szeretek....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#746) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Racecam-et le lehet valamivel kenyerezni? Milka csoki? ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#747) Racecam válasza FRENK1988 (#746) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

:K :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#748) Kidus válasza FRENK1988 (#746) üzenetére


Kidus
őstag

Iced Tea, hehe :K

Assuming Control

(#749) FRENK1988 válasza Racecam (#747) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ipari mennyiség? 2 tábla?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#750) picur220


picur220
veterán

OMG, ilyen topik is van?! A legtöbb oldalon külön tiltják, hogy felsőbb rangot kéregess...
Persze nem mondom, hogy nem szeretnék mod lenni...:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.