Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) várnarancs válasza VladimirR (#391) üzenetére


várnarancs
addikt

Teljes mértékben igazad van! Múltkor láttam egy olyan fórumozót, a neve már nem jut eszembe, aki folyton ba**tatta az egyik modit. És még olyanokat is írt neki, amikor a modi keményebben válaszolt neki, (pont úgy ahogy ő) hogy ő csak azért mer ilyen rondán beszélni vele, mert ott van alatta a Moderátor felirat!

Amúgy mit is tesz ki ez a PH! technikus rang, ami egyedül csak neked van? :U

És igazából azért jöttem ide (pontosdan azért, mert Viktor ide irányított:DDD) mert én szívesen csinálnám am moderátori dolgokat. Ha internezetem, akkoris 85%-át a PH!-n ütöm el, ismerem előnyeit és hibáit. Azon felül elég sokat fórumozgatok (nem annyit mint Integráék) és szeretném is javítani a hozzászólások arculatát, legalább ott, ahol én fórumozgatok (VGA-k). Amúgy azt vettem észre, hogy a Moderátoroknak az élete egy kicsit megváltozik, miután megkapták a Modi rangot. Már nem annyit fórumozgatnak hagyományos értelemben, mint azelőtt, inkább a hozzászólások átírásával kedveskednek nekünk (lásd Moderátort keresek totyik napi 100-200hsze!).
A másik dolog szerintem, hogy egyes fórumrészeknél nincsenek a fórumot kontrolláló moderátorok, akik abba a részbe írkálnak, emiatt elég érdekes dolgok történnek meg. Tudom, hogy részben ennek a kiküszöbölésére szolgál a Modi-t keresek totyik, de azért az nem minden! Véleményem szerint (ez a saját véleményem, nem feltétlen igaz, helyes, és nem feltétlen apsszol a tietekhez) hasonlóan kontrolláltnak kellene kinéznie a főfórumrészeknek (pl.: alaplapok, chipkészletek és memóriák, videokártyák, stb), mint ami a Chip Magazinnál van! Bullseye alatt teljesen rendben mennek a hozzászólások, és szerintem máshogy is épülnek fel, mint a többi résznél!
Köszönettel:
Várnarancs


U.i.: nem tudjátok merre van az arcképcserére felhatalmazott 2 Modi? Mert már molyan régen nem láttam őket! [link]

[Szerkesztve]

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.