Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1605) interstate76 válasza gghrtz (#1602) üzenetére


interstate76
addikt

Hogy bármelyik mini PC akár csak meg tudná közelíteni egy 25e Ft körüli áron kapható médialejátszó szintjét képmegjelenítés tekintetében? Nem vagyok a téma alapos szakértője, de egészen biztos vagyok benne, hogy ez teljesen ki van zárva. Rengeteg mini PC-t próbáltam, mindenféle szoftverrel, de egyik sem ad olyan szép képet, mint egy átlagos médialejátszó, és akkor a blu-ray lejátszókról még nem is beszéltünk, amik a médiaplayereknél is jobb felkonvertálásra, ill. képmegjelenítésre képesek (persze az igaziak nem a 25e Fft-os kategóriában vannak, azért nem is említettem őket elsőre, de ha már szóbakerült, akkor képminőség terén a sorrend a következő: Blu-ray Player > Media Player > Mini PC, mondom ezt úgy, hogy az első relációban kevésbé vagyok biztos, mint a másodikban).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.