Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) Smani válasza DigitXT (#21095) üzenetére


Smani
senior tag

Kátyús bp-i út 1év alatt szétverte az aerox olajos telóját :(

runner 125:

Persze, túlzó volt, de akkor sem bír ki annyit, mint egy normális olajos. Nem beszélve arról, h te törölgeted zsepivel az után is, h elmegy mellette egy traktor.

[ Szerkesztve ]

(#21102) Tothgera30 válasza horvathkrisz (#21099) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Gratulálok hozzá. Mennyi idő alatt melegedett be az út során (ilyen hidegben)? Milyen sebességgel/fordulattal jöttél? Majd pár fényképet feltolhatsz róla, érdekel!

#21098 runner 125: Igaz, bár mindig letörölgetem, nekem ez csak egy kis mozdulat, a motornak plusz több évet jelent.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21103) horvathkrisz válasza Tothgera30 (#21102) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nem tudom mert unokatesom jött vele haza, en autoval voltam. Ami nagyon tetszik benne: huz mint az allat, valamint van itt a környeken egy domb, ahol a zip lelassult 55-röl 40-re. Ez stabilan tartotta az 53-at ugyanazon a dombon.
Most megy ki belöle a fojtas...

szerk.: 53 max sebessegnel asszem 9500at pörög ha jol lattam (esetleg 8500at??)

[ Szerkesztve ]

(#21104) Tothgera30 válasza horvathkrisz (#21103) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ami nagyon tetszik benne: huz mint az allat - még csak hiszed :P !

Most megy ki belöle a fojtas... - Akkor fogod összetenni a két kezed és sietve, 70-80km/h környékén járogatni :DDD .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21105) horvathkrisz válasza Tothgera30 (#21104) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ne is mondd, nekialltam szetszedni, jön at a szomszed srac. Mondja: ha ezzel meglatnak az itteni zsaruk, tuti hogy elkerik majd egy körre, es akkor 600€ a büntetes, valamint darabjaira szetszedve kapod vissza a motort.
Szoval most varok 2-3 hetet, ha addig nem allitanak meg akkor kiszedem belöle a fojtast, de most meg nem merem. Lehet hogy kesöbb rakok bele kodos elektronikus szabalyzast, pl. a fekkarokkal kodolva lehet ki-be kapcsolgatni, es akkor varoson kivül mehetek vele. Igazabol nem tudom meg hogy mit csinaljak, de ez az 50 kicsit keves. :(

(#21106) jaktib


jaktib
tag

Valaki tudna ajánlani Pesten, olyan boltot, ahol kedvező áron lehet egyedi motor matricát csináltatni, jó minőségben?

(#21107) Tothgera30 válasza horvathkrisz (#21105) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szedd ki nyugodtan, mikor jönnek a zsaruk, megmondod hogy az akku le van merülve, nem tudod beindítani (mert berugó nincs rajta, he-he). Bár ez is érdekes hogy elkérik. Mi van ha nem adom oda! Mert én nem adnám oda, az tuti, mi van ha összetöri? Zsaru fizuból vesz nekem újat? Mert mi van ha az nem jó nekem ha összetákolgatja. Mi van ha új motor és be sincs járatva, a rendőr meg lenyelezi és megragasztja a dugót? Ki fogja rendbe tenni, új főtengely, hajtókar, csapágyak, henger, dugó, tömítések, stb. ki fogja azt kifizetni? Szóval sok megválaszolatlan kérdés, amire senki se tud válaszolni, de én nem adnám oda és kész. Téma lezárva, nincs miért! Azért MERT!

#21109 horvathkrisz: Ez megy az NRG-nél is, bár én nem nyúlnék bele. Így is pörög!

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21108) TayRol válasza jaktib (#21106) üzenetére


TayRol
veterán

őket kérdezd meg, hátha.

(#21109) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Egy kis erdekesseg: Aprilia SR50 Gameboy tuning

(#21110) horvathkrisz válasza Tothgera30 (#21107) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ha nem adom oda probakörre, arra az esetre is van megoldasuk: mobil meröpad vagy mi a szar. Le tudjak merni vele a robogokat, a hatso kereket rateszik, van rajta kmh szamlalo. :( Bar ilyen nem mindig van naluk, de sok esetben elöfordul. Amugy meg ugyis az lesz hogy eldurran az agyam aztan megy ki belöle a fojtas, aztan basszak meg a 600 eurojukat, max eladom a motort aztan veszek otthon 125ös jogsit.

Ja, es tudod mit nem ertek: ha benne vannak ezek a fojtasok a robogokban, attol meg a fordulat ugyanugy maxon megy, a dugattyu ugyanugy dolgozik, de a gep csak 50-nel megy.
Ez azt jelenti a gyakorlatban, hogy egy ilyen motort ugy kell bejaratni hogy 25-30 kmh-val 500 km-t? :F :W

(#21111) runner 125 válasza horvathkrisz (#21103) üzenetére


runner 125
nagyúr

Gratula hozzá! Használd egészséggel, s persze vigyázz rá.

mod.

Tothgera30

Kint nem szaroznak ám a németek, számtalan vidi van youtube-on is. Furgonból, vagy autóból levillognak, ki a mérőpad, majd rá a robogó és mehet a sebesség mérés.
Még olyan is van fent, amikor megpróbálták átverni őket. Egészen konkrétan kb. gyors egymás utáni fékhúzásra, aktiválta a fojtást a kapcsoló - és ezt is észrevették.
Megmondom őszintén, kint tartanék ettől.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21112) jaktib válasza TayRol (#21108) üzenetére


jaktib
tag

Köszi! :R Írtam nekik.

(#21113) Tothgera30 válasza horvathkrisz (#21110) üzenetére


Tothgera30
Ármester

#21110 horvathkrisz / #21111 runner 125: Láttam már vidiket róla, nagyjából tudom hogy működik, de érdekes hogy úgymond hűtés nélkül nyelezik a robogókat. Mi van ha kárt okoznak bennük? Amúgy meg ez egyáltalán nem pontos, természetes hogy légellenállás nélkül, üresben jobban feltolja a sebességmérőt.

Igen, kb. 8 ezernél ment 50-et, ott volt a vége, fojtással együtt. Ismerős 35-el járatta be az övét (SR Factory), mondjuk ő nem szarozott, letudta pár hosszabb útból, 30-40km-t ment vele egyhuzamban, bár kicsit elmebeteg, a két éves motorjában már 7 ezer km van (a múltkor még 5 ezer körül járt). Fojtás kivétele után szinte azonnal repült, most 7 ezernél már 52 és 62km/h közzé is be tudom lőni, és a fogyasztás is lemegy kerek 2 literre. Pusztán azon van a hangsúly hogy épp felgyorsítottam-e arra a tempóra, vagy lassítok-e, és úgy engedem rá gázt, adott fordulaton.

A fojtásra még egy terv: Ha esetleg nem menet közben kapnak el, akkor bevágod hogy le van merülve az akku jöjjenek vissza holnap. Másnap meg visszarakod a gyűrűt a variátorba. Viszont nem jó fojtva hagyni a gépet, elve terheled a motort, kis sebességgel megy, hűtése se lesz megfelelő, tehát mindenképpen érdemes kiszedni, akkor ha forgalommentes helyen mész, lehet egy laza 70-el túrázni.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21114) horvathkrisz válasza runner 125 (#21111) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ez igy igaz, de szerintem meg fogom kockaztatni, mert ez igy nem gyerebe. Amugy a multkor lattam Regensburgban egy 50 köbcentist, lazan ment vele a faszi elöttünk 60-at, szoval nem en lennek az elsö aki kiszedi, de gondolom akit megbüntetnek sem...
Mindenesetre sztem holnap baszom kifele, nem birok magammal.

szerk.: Tothgera30, na meg egy erv hogy miert szedjem ki, a fordulat, fogyasztas. Es meg halkabb is lesz...

Smani: nagyon, mivel nincs nagyon mas dolguk...

[ Szerkesztve ]

(#21115) Smani


Smani
senior tag

Kint ennyire figyelik?

(#21116) DigitXT válasza Tothgera30 (#21113) üzenetére


DigitXT
félisten

kicsit elmebeteg, a két éves motorjában már 7 ezer km van
Azért elmebeteg, mert 1 évben belerakott 3500 km-t a robogóba?:F
Simán belemegy annyi normál használat mellett, nekem is megvan
átlag 4000 km/év, pedig csak munkába járok vele: semmi extra...:N

(#21117) Lauda válasza horvathkrisz (#21110) üzenetére


Lauda
félisten

Ha igy van, akkor miert nem vettel 125-es afelett+jogsi? ;)

Micsoda jo hangja van ennek az sr-nek: [link] :Y

[ Szerkesztve ]

(#21118) Tothgera30 válasza DigitXT (#21116) üzenetére


Tothgera30
Ármester

De a tiéd nem 50ccm-es, és pár nap alatt nem járattad be kb. 700km-t! Annyit hozzátennék hogy nem itthon dolgozik, tehát csak hétvégén, vagy kéthetente jár haza, de akkor még WC-re is motorral jár!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21119) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Itt van rola egy kep. Mar most imadom pedig meg csak 10 km-t mentem vele. :DDD

szerk.: Lauda, az lesz, de sztem csak jövöre...

[ Szerkesztve ]

(#21120) Lauda válasza horvathkrisz (#21119) üzenetére


Lauda
félisten

:R Nagyon szep, hasznald egeszseggel! ;) Majd azt a fekkart csereld le. ;)

Apropo, nem az sr50-re irtatok, hogy sok veluk a gond?

[ Szerkesztve ]

(#21121) Tothgera30 válasza horvathkrisz (#21119) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szép, bár a bal fékkar tényleg hajlott, elég rendesen. Az én lecserélném, és tényleg patent.

Amúgy neked is ilyen a fordulatszámmérő, vagy a szürke közepű, nem tudom hogy PureJetbe hogy, vagy milyen évjárattól szerelték (az enyém 06.07)?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21122) horvathkrisz válasza Tothgera30 (#21121) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Le fogom, szerintem majd veszek ra feketeket. Ugyan ilyen. A szamlap ezüstös, ez azert jo mert napfenyben faszan vakit. :DDD

Az orat nem lehet ugy beallitani hogy 2 ora helyett 14 orat mutasson?

szerk.: mindenkinek nagyon szepen köszönöm a jokivansagokat es a segitseget, nagyon jo fejek vagytok Sracok! :)

[ Szerkesztve ]

(#21123) Smani válasza horvathkrisz (#21119) üzenetére


Smani
senior tag

Szép kis moci

(#21124) Tothgera30 válasza horvathkrisz (#21122) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Holnap megnézem neked az órát, szerintem 24h-s óra van benne, de most tényleg csak tippelek, és az órát sohasem figyelem, csak a benzinszint mérőt (szegénységi mutató), fordulatszámot (zaj/gyorsulás iránymutató) és a vízhőmérsékletet (kézmelegítő) :DDD . Amúgy tényleg ne pörgesd ha hideg, mondjuk én 4 csík után forgatom 7 ezer fölé, addig nem ;) !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21125) horvathkrisz válasza Tothgera30 (#21124) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Mondta az elado is unokatesomnak hogy 2-3 km utan huzza csak neki maxon, addig probalja meg 40 körül tartani. Nem erdekel holnap megy ki a fojti egeszen addig amig meg nem fognak, nem akarom kinozni szegenyt. :(

(#21126) Tothgera30 válasza horvathkrisz (#21125) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Huh, én fojtás nélkül tartom 40-45 körül, hidegen :Y . Szerintem úgy sok egy picit a 40, de mindegy, holnap kikapod, majd meglátod hogy boldogul, bár ebben nem fogok kételkedni hogy jól megy-e, viszont a rendőrökkel vigyázni :K .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21127) SzlobiG válasza horvathkrisz (#21119) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szép grat.:)

Hogy-hogy csak 53-at mennek ezek gyárilag?

Mit variálsz rajta amúgy?

(#21128) Tothgera30 válasza SzlobiG (#21127) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mert gyárilag le van fojtva :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21129) Smani válasza SzlobiG (#21127) üzenetére


Smani
senior tag

Mert folytva vannak :D

(#21130) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!

A 150-es ETZ váltójába jó lesz ez az olaj?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#21131) runner 125 válasza Tothgera30 (#21113) üzenetére


runner 125
nagyúr

Miben? Ne viccelj már, 1 percet hűtés nélkül még egy víz nélküli motor is kibír. Semmi baja nem lesz.

Ez a "lemerült az akku" duma tuti, nem működik. Mondom, kint nem szaroznak, nincs ilyen, h "ezt az én apukám vette, más nem ülhet rá!". Belerakja a kulcsot, indítózik, oszt' lám, elindult.
Belőlük kinézem, h egy plusz hatóság félrevezetése okból duplázódik a bírság.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21132) horvathkrisz válasza SzlobiG (#21127) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Kiszedem a gyürüt a variotol.Az összes europai orszagban kiszedik, egyedül itt hagyjak benne. :W
Csak amiatt felek a rendöröktöl hogy az akcentusom miatt nem olyan elbiralasban reszesülök mint egy nemet...

szerk runner 125: barki vezetheti a biztositasommal, 2 szemly mehet rajta de ha kiszedem es megfogjak akinek odaadtam en kapom a büntit. meg persze ha baj van a biztositas nem ervenyes, mert max 60ig szol.

[ Szerkesztve ]

(#21133) horvathkrisz válasza SzlobiG (#21127) üzenetére


horvathkrisz
addikt

szerk. sry, 2x

[ Szerkesztve ]

(#21134) runner 125 válasza Lauda (#21120) üzenetére


runner 125
nagyúr

"Apropo, nem az sr50-re irtatok, hogy sok veluk a gond?"

Minden pletyka így születik. Ez kb olyan kérdés; apropó, minden Asus notebok szar? Jah, a K és X széria, valóban hulladék, de az eeepc-k, N szériák nagyon jók.
Ebben a topikban max. az hangzott el, h a Morini Di-tech szar, ami tény.
A többi rendben van.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21135) Tothgera30 válasza runner 125 (#21131) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Azért nem egy percig szokták nyelezni, ez az egyik ok, a másik pedig hogy szerintem te se járatnád víz nélkül a motort, ahogy én sem, mégis csak magának kíméli az ember, nem azért hogy valaki nyélgázon húzza neki hűtés nélkül. Én egész télen azon filóztam hogy hány fokig jó a motorban lévő fagyálló. Bár az ajánlott dózisnál több van benne, és a kiegyenlítő tartály kupakjáig is van töltve.

Oké, érthető egy részben, viszont elvileg a te tulajdonod a motor, ha odaadod, mehet vele, ha nem akkor nem. Mi van ha összetöri? Vagy hasonló? Nem az a lényeg hogy "apukád vette", lehet hogy két-három-négy évig gürizett érte hogy megvegye, egy b@romarcú egyenruhás meg 15 másodperc alatt leégeti. Ez nem ilyen egyszerű. Sajnos ennek annyira nem tudtam utánajárni, pedig uncsi tesóm kint él egy jó ideje, de megtudakolom tőle hogy esetleg tud-e erről valamit.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21136) Lauda válasza runner 125 (#21134) üzenetére


Lauda
félisten

Ok, csak kerdeztem, nem vagyok annyira otthon a robogokban, azert kerdezek inkabb. ;) Remelem azert nem baj, ha kerdest tesz fel az ember. :U Az ujak mar piaggio vizhuteses blokkok, ha jol olvastam. ;)

(#21137) SzlobiG válasza Tothgera30 (#21128) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez oké, de ennyire minek lefojtani.:U

(#21138) Tothgera30 Nem, nem ismerem csak hétfőn csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#21138) Tothgera30 válasza SzlobiG (#21137) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ismered te a KRESZ-t :Y ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21139) runner 125 válasza Tothgera30 (#21135) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azt mondtad láttál már ilyen videókat, akkor miért értetlenkedsz továbbra is?
Pl.

18 másodpercig húzták neki.
S, ott van az az F-15, noh abban benne volt a bizonyos korlátozó, ami szépen lecsökkentette a teljesítményét.
Az NRG-nél, kb. 13-14 sec alatt már 100 fölött mutatott a pad.
Szó sincs itt "kínzásról", eleve a léghűtéses motornak gyakorlatilag tök mind1, h állóhelyben nyelezed-e, a vizes meg 15 másodperc alatt nem forralja fel.

Teljesen túlmisztifikálod az egész témát. Nálad már megfordult a téma, nem a robogó van érted, hanem te vagy érte.
...

mod.

Lauda,

Nem, persze, h nem. De, elég lett volna rákeresni, minden héten szóba kerül.

SzlobiG,

Eleve itthon 45 a max megengedett sebesség smkp.-ra, így fojtani kell őket.

Viszont, kint a németeknél úgy tudom a smkp.-okat is két kategóriába sorolják. Utána kell olvasni valamerre, mert régen olvastam erről én is. De, úgy rémlik, h a legalsó kategória ilyen 30-35km/h--s max. teljesítményre van fojtva, s ezt vezethetik 14 éves kortól. Lásd a videón az F-15 is kb. annyinél megáll.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21140) PLaci58 válasza runner 125 (#21139) üzenetére


PLaci58
őstag

Eleve itthon 45 a max megengedett sebesség smkp.-ra,
Le vagyok maradva, én úgy tudtam 40 a megengedett :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#21141) Lauda válasza runner 125 (#21139) üzenetére


Lauda
félisten

Na ennyit az itthoni nepxopatasrol. :DDD

Oksa! :R

Ez szep kis motor nem? [link] :B

[ Szerkesztve ]

(#21142) runner 125 válasza PLaci58 (#21140) üzenetére


runner 125
nagyúr

40 a megengedett, 45 meg a max. lehet amit tud a robogó.

Eme szőrszál, most ketté lett hasítva. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21143) Tothgera30 válasza runner 125 (#21139) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az most teljesen lényegtelen hogy mennyi ideig megy. Akkor is hülyék, egy vizes motort nem hűtenek és úgy húzzák neki.

Mondjuk a vidin az F15 nem bukna le ha gyári külseje lenne, nem újrafestet dekli, stb.

Rendben, de itt főleg vízhűtéses motorról/okról volt szó, az egyértelmű hogy egy levegősnek mindegy ott annyit forog a hűtőventi, amennyit a főtengely.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#21144) Killing válasza runner 125 (#21142) üzenetére


Killing
addikt

40 km/h a megengedett sebessége, a 45 km/h pedig a tervezési sebesség, a kettő nem pont ugyan az. :N

A másik hogy a mai 50-es robogók rendszerint nem így szerint készülnek. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#21145) runner 125 válasza Tothgera30 (#21143) üzenetére


runner 125
nagyúr

Bakker, ne hajtsd már a hülyeséged.

_SEMMI_ baja nem lesz vizes a robogónak, ha állóhelyzetben nyelezed, akár 3 percig is!!!
Itt - ismétlem - max. 20 másodpercekről volt szó.

Értsd meg, ez tény.
A víz nem forr fel annyi idő alatt, s a vízpumpa ugyanúgy tekeri akkor is, a hűtő a bordáin meg ad le ugyanúgy hőt.

Killing

Mi van ma itt, mindenki menstruál?!
Miért nem ugyanaz?

"45 meg a max. lehet amit tud a robogó." Szerintem ez ugyanazt jelenti, mint a "tervezési végsebesség".

Amúgy is, 2012-t írunk, ilyen tekintetben már nem helytálló, h 45km/h a tervezési max. sebessége egy smkp.-nak, mivel 80-at tudnak. Így a tervezési qrvára nem 45. Attól, h gyűrű van a variátorban, meg rézlemez a karbin és vakcső kipun, még nem 45-re lett tervezve. Ezek által tud annyit, de nem erre lett tervezve.

A Babetta és társai igen, de ezek nem. Úgyhogy helytálló a kijelentésem.

"Segédmotoros kerékpár: olyan két-, három- vagy négykerekű jármű, amelyet 50 cm3-t meg nem haladó lökettérfogatú belső égésű motor vagy legfeljebb 4 kW teljesítményű egyéb motor hajt, tervezési végsebessége a 45 km/óránál nem nagyobb és saját tömege legfeljebb 350 kg."

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21146) dave93 válasza Killing (#21144) üzenetére


dave93
őstag

Azért megnézném Pesten vagy bárhol Magyarországon az autósok reakcióját ha minden robogós 40km/h-val repesztene az utakon....:D

(#21147) PLaci58 válasza runner 125 (#21142) üzenetére


PLaci58
őstag

:K
Ilyen sebességmérő műszerke miért nincs itthon használatban?
Nem kéne azon vitázni, hogy 50-es-e a kicsike :D
A röhej az, hogy a németek nem a büntetés miatt csinálják, hanem, hogy kicsit meghosszabbítsák a gyerekeik életét.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#21148) dave93 válasza PLaci58 (#21147) üzenetére


dave93
őstag

Ez egy érdekes kérdés. Nem tudom ott milyen a közlekedési morál, de itt például szerintem nem lenne nagyobb biztonságban egy motoros ha betartaná a 40km/h-t. Egyszerűen nem veszi fel a forgalom ritmusát és még a kamion is le akarja előzni, ami pedig nem kicsit életveszélyes. Normális sebességgel, de ésszel kéne motorozni.

(#21149) runner 125 válasza PLaci58 (#21147) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mert ez a Balkán. :D

Nincs rá pénz (egy hiteles pad szerintem 1000-1200 ajró tuti van), néhol még az is gondot okoz, h a járőrautóba legyen nafta.

Világos és szerintem teljesen jól csinálják.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21150) Killing válasza runner 125 (#21145) üzenetére


Killing
addikt

Így van a KRESZ-ben, az hogy hogyan gyártják a mai motorokat pedig nem az én hatásköröm. :DDD

Gondolom a tervezési végsebesség alatt azt is értik hogy 45 km/h felett már nem biztonságos, a futómű, gumik, fékek stb... esetleg nem bírhatják és valószínűleg azért 45-öt adtak meg hogy a sok hülye nehogy paráljon 41-nél, ami persze már kemény gyorshajtás, nomeg elviekben nem is megy annyit. ;]

Én ezt egy full tuning Aprilia SR50-en tapasztaltam meg, 120 volt a vége de akkor már halálfélelmem volt rajta, mondom csak egyszer álljon meg alattam...

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.