Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170779) bobalazs válasza Trk.Adam87 (#170778) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Dehogyis. Vannak első ventik de nagyon alacsony fordulatszámra, minimumra raktam őket, mert nem szeretem hallgatni a ventihangot. Majdnem teljesen csendes így a gép. Csak a tápventi hangját hallom jóformán így.

Ez a lényege az alulfeszelésnek, hogy nem tud annyi teljesítményt felvenni 1.05 Volton mint a gyári 1.2 Volton.

Szét van hajtva az összes videokártya amit piacra dobtak az utolsó 5 évben; ez a divat. Gyár széthajtja, okos júzer alulfeszeli.

Használtam 2300 Mhz-en is, le lehet vinni 120 Wattra, és nincs nagy teljesítményvesztés az tény.
Lehet használni 2500 Mhz.-en is, gyári állapothoz közel, 150wattból.
Meg lehet használni 180Wattal gyári állapoton, meg dög melegen.
6700 XT referencia nem egy csúcs hűtéssel rendelkező darab. Ésszerűen, hátlap alá rakhattak volna hővezető lapkát GamersNexus Steve szerint is, hűteni a VRAMokat meg egy 2-5 fok javulást ezzel elérni, de egyszerűen szartak rá és minél olcsóbban meg akarták úszni, majd verték a mellüket hogy micsoda hűtést csináltak a 6700 XTnek.

Első dolgom volt kitapasztalni hol faragható a fogyasztásból, mely órajeleknél maximalizálható az adott órajel.

Tény hogy láttam 2700 valamennyit is menni gyári órajelen, egy játéknál, és oda nem hajtottam a jelenlegi beállítással. a 2500-2600 min-max a beállítása a 1.05V.nak, már amelyik játék igényli a teljesítményt, mert többnyire csak alapon hagyom és kész.

Mondom neked a Division 2 ultra beállítás a legjobban terhelő játék. Tele van a pc játékkal, de egy sem tudja annyira megterhelni mint az. Egy Furmark szintű terhelést tud csinálni.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.