Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1815) szab.tam válasza #65675776 (#1814) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az enyimnél ez van: Csúcsminőségű 106dB SNR ALC889A HD audio
a másiknál ez: Blu-ray playback supported by high quality 106dB SNR ALC889A HD audio

szerintem tök ugyanarról van szó, csak kicsit másképp fényezik a leírást...

xp-t használok.

és a realtek hd audio manager panelén, (egy zöld gusztustalanság), alul van egy sáv. nálam üresen van, és a drágábbik lap pdf dok-jában azt mutatja, hogy azon az alsó sávon megjelenik egy menüsor, (Dolby Home Theater Control Buttons), amin ezek szerepelnek:
This button provides you with more controls over the onboard audio, DOLBY HEADPHONE, DOLBY PRO LOGIC II, DOLBY VIRTUAL SPEAKER, DOLBY DIGITAL LIVE.
namármost, nekem ez a kapcsolósor hiányzik.

és mivel a realtek chip ugyanaz, a driver ugyanaz, szeretném elővarázsolni valahogy.
alapból az alaplapomhoz nem jár ez a + szolgálatatás, de én akkor is szeretném, ha van rá mód, (vagy inkább modd...) :D

ez egy hasonló szoftveres megoldás, mint pl. a power dvd-ben, ahol alejátszott médiát tudom dolby headphone alatt hallgatni. sajnos nem mindet. és ha más lejátszót használok, vagy élő tv adást nézek, akkor ez a funkció kiesik.

ezérrt lenne jó a hangkártyán kapcsolható dolby headphone.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.