Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8663) vlevi válasza bandi0000 (#8661) üzenetére


vlevi
nagyúr

Egérnél problémásabb a vezetéknélküliség. Mert sokat fogyasztana, ha állandóan kapcsolatban lenne a géppel, ami miatt néhány nap után merülbe benne az elem. Főleg, ha folyamatosan égetné a LED-et. Ezért egy idő után mindegyik lekapcsol. Van, amelyik bénábban, és csak gombnyomásra éled fel, de az újabb, normálisabb darabok már a megmozdításra is. Átlagos egerészéshez ez rendben is van, de játékban még az is problémát okozhat, ha azért, mert éppen leállt az egér, nem 1-2 centit kell arrébhúzni, hanem nagyobb mozdításra éled csak fel. Ugyanez a probléma előfordult grafikánál is, be is vágtam a sarokba a drótnélküli egeret. Mert egy pontos kijelölés közben, amíg keresgettem, nézegettem, hogy merre jelöljem ki, bealudt az egér, és nem tudtam 2 pixellel arrébmenni. Amikor viszont arrébbment, akkor meg leszaladt a képről :D Utána megint pixelre pontosan ment, amíg magára nem hagytam megint az egeret.
Tehát röviden fogalmazva, netezni, wordhöz, excelhez, passziánsz, aknakereső, teljesen jó egy átlagos drótnélküli egér, de komolyabb dolgokhoz sajna nem.

A billentyűzet már más dolog, azzal nincs gond a mostani, újabb, 2.4GHz-es vevővel szerelt billentyűzetekkel.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.