Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Integra válasza Overlocker (#46) üzenetére


Integra
titán

azért kemény voltál csoki:)
lényeg hogy anyud jól vette a lapot

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52) Gyuri27 válasza dabadab (#47) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi a kérdés mester?

Van aki az asszonyt veri. Van aki hegyet mászik. Van aki hülyéket kérdez.

Van aki vesz egy bömbit. Esetleg egy japán méregzsákot. Ezek is vannak olyan jók mint az előző három!

Amd - Radeon - Ryzen

(#53) dokar válasza Overlocker (#46) üzenetére


dokar
addikt

na engem meg a szüleim látogattak meg most hétvégén. elvittem őket kirándulni a Balaton környékén. rémes volt, mert menyasszonyom, apám, anyám mind beleszólt a vezetésbe. :O
legjobban ez tetszett tőlük:
''Nem kéne 140-ig gyorsítani előzéskor, mikor az előtted lévő 80-al sem ment!'' :D

extra - SEXRay

(#54) dragonfx válasza Gyuri27 (#52) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát baxxus a hét beszólása :R

dokar:
hogy bírtad? :U
Amíg én ülőka volánnál az van amit én mondok, ha nem tetszik kinyitom az ajtót és talán gyalog lassabb de biztonságosabb elv alapján nekikezdhet az útnak :R
Te csak biztosra akartál menni hogy meglegyen a különbség :DD
Az ilyen embereket sosem értem, ha nem bíznak meg benned, mert ezzel hogy beszólgatanak ezt mutatják ki, akkor mér ülnek ugy be hogy te vezetsz? :U :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#55) szandisas válasza dokar (#18) üzenetére


szandisas
senior tag

jujj.. ez nagyon szigorú :((

aláírás

(#56) kymco válasza koob (#48) üzenetére


kymco
veterán

Nekem anno Ausztria meglepő volt (1990 előtt :) )... Az osztrák oldalon az osztrák autós betartotta a szabályokat... simán leelőztem őket, mert sietnem kellett.... No de a magyar oldalon... úgy visszaelőztek, mint a pinty.... otthon szépen jogkövetők voltak, nálunk pedig, ami a csövön kifért... Nagyon meglepődtem.

www.refujvaros.hu

(#57) Palkó


Palkó
tag

Hölgyek, Urak, a tapasztalat azt mutatja, hogy Mo.-on a tízmilló fölötti kocsikra külön KRESZ van érvényben... Sajnos !
Anno az oktatóm mondta vagy 25 éve, hogy gyorsan menni minden hülye tud, de időben és a kellő helyen megállni már sokkal kevesebben. Tudja isten, az eddig eltelt idő őt igazolta...
Másik aranyköpése ez volt: - Tele vannak a temetők olyanokkal, akiknek elsőbbségük volt!

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#58) t1 válasza dokar (#53) üzenetére


t1
addikt

140-ig....gondolom 3-ba :DDD

(#59) dokar válasza t1 (#58) üzenetére


dokar
addikt

nem, 5-be voltam, kissé lejtő is volt igaz :B

extra - SEXRay

(#60) Foglalt név válasza dokar (#53) üzenetére


Foglalt név
addikt

Megértem őket, folyton tekersz, mint a megveszekedettek. Nem is tudom, hogy lehet így vezetni... :DDD

Na, de komolyra fordítva a szót. Lehet állat módon vezetni. Meg lehet gyorsan. A kettő nem ugyanaz. Lehet stílussal, érzéssel is gyorsan menni. Pl. eldöntöd, hogy neked a 140es utazó az, ami kényelmes, képes vagy rá te, az autó, az út, belefér, ha elkap a rendőr. Akkor beállsz erre, aki lassabb elkerülöd. Ennyi. Nem 140re felugrok mikor végre vlkit le lehet alázni, aztán utána elé állok 2-vel gyorsabban. Lehet persze vadulni is, de akkor nem kell meglepődni, sírni, rinyálni, ha a többiek sápítoznak a kocsiban. Főleg ha olyanok, akik számítanak(szülő, kedves stb.). Szerintem.

Az pedig, hogy vlkiben bíznak-e a sofőrön múlik. Gimiben mindenki rajtam poénkodott, hogy hogy vezetek és érdekes módon, ha választani kellett, mindig az én autóm telt meg először :U

(#61) dokar válasza Foglalt név (#60) üzenetére


dokar
addikt

máig visszatérnek rémálmaimban azok az emlékek, amikor az opel talin bolondot és engem elvittél a tacskóba az omegával :O :DDD

extra - SEXRay

(#62) KrAt válasza dokar (#61) üzenetére


KrAt
veterán

:DD

Gábor: jövő hét vége fele ráérsz? Akkor elugranék a rotorért :B

(#63) bolondember válasza dokar (#61) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

miről beszélsz?!
én simán átaludtam volna az utat, ha nem sikonyálsz a hátsó ülésen olyan eszeveszett módon.... :U ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#64) t1 válasza dokar (#61) üzenetére


t1
addikt

mi volt ott? :DDD

(#65) dokar válasza t1 (#64) üzenetére


dokar
addikt

mi volt ott?

félelem, rettegés, kapaszkodás :D
kicsit izgi volt, mikor az omega a kanyarokban pattogott kifelé :U

extra - SEXRay

(#66) t1 válasza dokar (#65) üzenetére


t1
addikt

ójajj most már mégjobban sajnálom hogy akkor költöztünk :(
pedig szeretek félni ;]

(#67) dragonfx válasza t1 (#58) üzenetére


dragonfx
veterán

1.4 astra 3asba 140nel????
picit ireálisnak érzem, vagy akkor nagyon érdekes a váltóáttétel, netán ki van szedve a szabályzás a new chipp miatt.

De akkor térjünk is rá 90es táblába 140nel??? :DDD
Miért vezet dokar úgy mint dragonfx? :C :DDD

u.i.:ma letekertem 110km-et autóúton>>>eredmény>>nem szabad autóuton közlekedni sok a köcsög......akik még nálam jobban sme tartják be a szabályt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#68) kymco


kymco
veterán

Ecsém! Úgy beszélgettek itt a gyorshajtásos élményeitekről, mint más a nőügyeiről! Arra nem gondoltok, hogy a ti gyorshajtásotok más ''lámákat'' olyan kormánymozdulatokra, fékezésre kényszeríthet, aminek a vége baleset lesz? Nem csak az számít, hogy ki, milyen jó reflexekkel rendelkezik, hanem az is, hogy törődöm a környezetemmel... Elhúzzátok a csíkot az ötvenes táblánál 90-nel, és mi van, ha egy gyalogos, vagy egy kerékpáros bukkan fel a kanyar után?
Nálunk, lakott területen az ötvenes egy helyen 30-ra (több helyen is) van korlátozva... Mielőtt anyáznátok... játszótér van a tábla közelében...
A közelünkben van egy fagyizó, rendszerint sok gyerekkel... ilyenkor nyáron. A kis, személyiségzavaros, apuci autójában repesztő, zöldfülű tapcskók ezen a szakaszon szoktak 90-100-ra kigyorsítani, mert ettől érzik valakinak magukat. És járda csak a túloldalon van........
Addig folytatjátok az ámokfutást, amig vétlen áldozat nem lesz a végén... és mi ezt csak onnan fogjuk sejteni, hogy nem lesz ebben a topicban tőletek több hsz... vagy azért, mert hullaként nem megy a klikkelés, vagy azért mert nem lesz a képeteken bőr egy haláleset után tovább oszani az észt....

www.refujvaros.hu

(#69) dokar válasza dragonfx (#67) üzenetére


dokar
addikt

hát nem biztos hogy kipörögne 3-asban 140-et, mindenestre 130 körül kell szoktam elváltani 4-be. nem volt még chip. pár hónapig várok vele.

de a lényeg a lényeg én nem vezetek úgy mint te. nem száguldozom autók között a városban. országúton se szoktom gyorsabban menni 105-110-nél.

extra - SEXRay

(#70) dragonfx válasza dokar (#69) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
Csak épp nem rég írtad hogy 140nel.
Szlalomozni én sem szoktam??..ezt mikor írtam???..max. ha feltartanak és rákényszerítenek, de ez esetben ekkor már nem az én hibám hisz én nem akartam, csak rákényszerítettek :DD .....30cal meg menjen az akinek 6 anyja van.A tábla csak ajánlás, ha te többel érzed biztonságosnak akkor annyival haladsz.Minden lelkifurdalás nélkül kielözőm a 30-40nel menőket, mégha a 30as tábla kinn is van. Én ilyenekre nem érek rá hogy ilyennekkel játszadózzak hogy 30cal gurulgassak egy teleplésen, lerontják az átlagomat...kiérve ugyis meglőzném őket, és ott is valszeg a szabály fölötti sebbességgel kéne haladnom, akkor nem mind1 hol teszem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#71) kymco válasza dragonfx (#70) üzenetére


kymco
veterán

Az első vérig vagy ilyen menő csávó... aztán meg ott bömbizel majd a tolószékben, vagy a rács mögött, ahol már várnak a friss húsra...

www.refujvaros.hu

(#72) Juniper válasza dragonfx (#70) üzenetére


Juniper
tag

Az érdi gázoló is hozzád hasonló gyökér lehetett, gratula a mentalitásodhoz...

Azért remélem, mikor majd a betonoszlopra csavarodsz, és szép lassan fájdalmasan nyiffansz megfele, azért megbánod majd az ostobaságod...

Ez nem személyeskedés, nehogy úgy értsd :R

(#73) dokar válasza dragonfx (#70) üzenetére


dokar
addikt

Az még nem száguldozás, hogy megyek 100-al, beérek egy autót, amelyik megy 90-nel, előzéskor 140-ig gyorsítok, majd szépen gázelvétellel vissza lassulok 100-ra.

extra - SEXRay

(#74) bolondember válasza dragonfx (#70) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hol lehet rád autós bant kérni?!

Meg vagy Te makkanva? Észnél vagy ember? ember-e vagy egyáltalán?

Ajánlás? NOOOOORMÁLIS vagy?

Szerinted VÉLETLENÜL vannak kinn a 30as táblák?
Van egy olyan érzésem, h ha elcsapnál egy megállónyi gyereket, mer' éppen gyorshajtottál és nem tudsz vezetni, megvonod a vállad, leszarod és száguldasz tovább...
Ember, téged be kéne tiltani.


ja: és értelmezni is meg kéne tanulni. Olvass vissza - sehol nem írta dokar kolléga, h 3.-ban volt 140.. Azzal t1 kolléga csesztette. dokar ötödikben ment 140et... Lásd még 58-59. hsz...

Ha már a fizikát és a kémiát nem komálod pajtikám, írni és szövegértelmezni kéne megtanulni!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#75) Foglalt név válasza bolondember (#74) üzenetére


Foglalt név
addikt

Félreértitek.

A srácnak van egy jó adag kisebbségi komplexusa, ami az önismeret hiányából fakad. Mint az emberek többsége, nem a megoldást keresi, hanem tüneti kezelést alkalmaz. A bömbi, a szabályok áthágása. Mindenek csak az a célja, hogy másokon keresztül magának is bizonyítson. Ebben a közegben is fel kellett magára hívni a figyelmet, ehhez eleinte elég volt az a tipikus mentalitás, ami a friss jogsis, ki ha én nem srácokat jellemzi. Mivel azonban minden csoda 3 napig tart, tehát folyton-folyvást rá kell igérnie saját magára, hogy a középpontban maradhasson. Az a jó ebben, hogy mivel nem nagyok az ugrások, saját maga észre sem veszi, hogy hová jutott, sőt szépen lassan akár azonosul is az álarccal, amit kitalált magának. Szóval a topic ugyanúgy részese ennek a ''fejlődésnek'', mint ő maga. A ti reakciótok, a visszajelzések adják meg az irányt, amit követ, hiszen nincs kialakult önálló személyisége, mások elvárásainak él. Most éppen a fekete bárány szerepét játsza, nem biztos, hogy mindenki épülésére... :U

(#76) KrAt válasza dragonfx (#70) üzenetére


KrAt
veterán

''30cal meg menjen az akinek 6 anyja van.A tábla csak ajánlás...''

Hát nemtom, eddig inkább ingoráltalak, de ez azért durva... Te itt már olyan alacsony szintre csökkentél, hogy innen már nincs lejebb út... A 30-as tábla ajánlás, hát lol.. Majd ha esetleg lesz gyereked, és azt üti el vmi ilyen állat, mint te, mert a játszótér mellett (példa) lévő 30-as tábla szerinte csak ajánlás, akkor majd talán rájössz, hogy nem így van.. Nem kívánom neked, csak jó lenne észhez térned lassan... :U

(#77) bolondember válasza Foglalt név (#75) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem most nincs igazad.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#78) bolondember válasza KrAt (#76) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

''Majd ha esetleg lesz gyereked'' - én magamat se nagyon szaporítanám, nemhogy őt...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#79) dokar válasza Foglalt név (#75) üzenetére


dokar
addikt

ebben lehet vmi, bár sztem írásainak nagyobb a füstje, mint a lángja; ergo nem vezet annyira állat módjára, mint ahogy írja. :U

extra - SEXRay

(#80) kymco válasza dokar (#79) üzenetére


kymco
veterán

Ha nem látnék dögivel ilyen alakokat az utakon, akkor még el is hinném....

www.refujvaros.hu

(#81) Integra válasza KrAt (#76) üzenetére


Integra
titán

reménytelen, túl sokat verték már életében, ő már ilyen marad...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#82) dragonfx


dragonfx
veterán

Köszönöm a dícséreteket.
Csak azt nem értem a becsületes szókimondás mér számít bűnnek?
úgysem hiszem el hogy bármelyikötök is 30as táblába 30cal megy...csak max. nem meritek leírni, én pedig igen.Erre abból következtetek hogy 10/10 autós nem anynival megy 30asba...van aki csak 40-nel van aki 50nel van aki 80nal változó.

Egyáltalán nem vezetke állatul mert akkor minde hónapba karosszériásnál állna a kocsim,d e mivel ez nem így van, ezért csak tudok valamit, még akkor is a ti általatok támasztott ultramagas teljesíthetetlen rostán nem megyek át.

u.i.:Pudjátók hogy mondta David guetta a tavalyi sikerszámban??..wődízmájn :))


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#83) ladybug válasza dragonfx (#82) üzenetére


ladybug
őstag

A becsületes szókimondás egy dolog, de te nem ezt teszed. Te villogsz, dicsfényben ragyogtatod magad, és beszélsz fellengzően a magas lóról.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#84) aesir válasza dragonfx (#82) üzenetére


aesir
veterán

Annyira tiéd a világ, hogy egyszer valaki el is veszi tőled mérhetetlen nagy pofád miatt. Remélem nagyon hamar.

A te bmw-d nem versenyautó, a közút nem versenypálya, mégha annak is érzed mert 80-al ''mersz'' menni 30-as táblánál. Persze világos miért... nyilván a szomszéd pistike nagyban meséli az óvodában a ''hőstetteidet'', te meg fürdesz a dicsfényben.

Annyira egy pitiáner szánalmas alak vagy, hogy az már fáj.

Most pedig lehet csaholni hogy lenézlek..., mert le is.

Van saját életem...

(#85) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Ma reggeli történet. Árpád híd után a pesti alsón kifelé hajtva a rakpart vége felé 2 sávos lesz. Átmentem a külső (jobb oldali) sávba - gondoltam a végén majd visszasorolok -, úgy ~60 km/h-val haladtam mikor is egy jóképességű, kinek autójából gyárilag szerelték ki az indexet és a tükröket simán kihajtott elém úgy 10-15m-re. Csak a reflexeimnek volt köszönhető és a füstőlő gumiknak (abs nyista), hogy nem szereztem be egy A6-os matricát a Fiestám elejére. Persze még neki állt feljebb mikor a felmenőit emlegettem. Főleg mikor szemrevételeztem, hogy az ebédre szánt bográcsos pacalacomat doboza a repülés közben kilyukadt és a pacallé a hátsó ülésre folyt a nejlonzacskó szakadásán.


mod: Nem Te voltál dragonfx? ;

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#86) tbs


tbs
addikt

Lányok, Ti lenézitek a kissárkányeffektet..!

(#87) aesir válasza tbs (#86) üzenetére


aesir
veterán

Én tudom, hogy kissárkány valójában egészen kivételes képességű autóversenyző lehetne, csak nem kap lehetőséget, nameg ugye parkolni sem tud pedig az ott is kellene.

(Egy darab kutyaszarra nagyobb respekttel bírok, mint erre a ''vízen driftelek sperrdiffi nélkül'' hülyegyerekre.

Van saját életem...

(#88) Grafiqs válasza dragonfx (#82) üzenetére


Grafiqs
őstag

Valszeg egyedül annak köszönheted, hogy nincs havonta karosszériásnál a kocsid, hogy van aki odafigyel és mindent megtesz, hogy elkerülje az általad okozott vészhelyzetből következő balesetet.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#89) bolondember válasza dragonfx (#82) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha hiszed, ha nem, a táblák 90%-át betartom. Max 10%-os ráhagyással (amit ugyebár nem büntetnek)...
na de 30as táblánál SZÁGULDOZNI...

Esküszöm, te nem is mittomén, hanem... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#90) tbs válasza aesir (#87) üzenetére


tbs
addikt

Rendben, csak hirtelen aszittem lenézed... ;]

(#91) Grafiqs válasza bolondember (#89) üzenetére


Grafiqs
őstag

Hagyd. Ha jól sejtem mindössze arra megy ki a játék, hogy róla legyen szó. Nem tartana sokból, egy kicsit ''megfingatni'' az így közlekedőt (csak szivességekbe kerülne), feltéve hogy igaz az állítás. Persze csak a BMW azonosítása után...

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#92) ferkoboy válasza dragonfx (#82) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Hallottál már olyanról, hogy verselypálya? Rally? Akár kinnt a szabadban, gazban.
Lakott területen belül annyira nem jó játék a száguldozás.
Egyszer tolja ki eléd egy kocsi takarásábol egy anyuka a babakocsit. Te tükörbe tudnál utána nézni?
Nem a gyorshajtással van bajom, csak az éretlen gondolkodással. Felelősség teljes hiánya.
Mondom mindezt ugy, hogy nekem is kellett pár év, hogy beérjen a fejem. Örülök hogy ez idő tájt nem okoztam semmi olyasmit, ami miatt most szégyenkeznék.
De bevallom, reflexek ide-vagy-oda, ez nem mindig rajtam mult.
Elmondhatok egy imát igy utólag.

Ha már elolvastad, s talán kicsit bele is gondolsz, akkor nem volt hiábavaló.
Apám mondta mindig, hogy az okos ember képes más hibájából tanulni.

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#93) tbs válasza Grafiqs (#91) üzenetére


tbs
addikt

Hmmm... Nem érdemes ''fingatni''. Az erőszakosságára a te erőszakosságod a válasz? Neki nyilván nagyobb rutinja van benne. (Parafrázis a hülyeséges megfelelőre.) Én pl. ''sajnálom'' az ilyen személyiségfejlődési korszakban élő/rekedt emberkéket, és inkább próbálom tovább lökni úgy, hogy saját példával demonstrálom: van más, nyugodtabb lehetőség is probléma megoldására. ;)

(#94) Peet210 válasza dragonfx (#70) üzenetére


Peet210
őstag

A tábla csak ajánlás

Azért remélem ezt nem komolyan gondoltad.Akkor ilyen szempontból a stop tábla is csak ajánlás?Vagypedig vagy olyan bátor hogy azt is figyelmen kívül hagyod?Ez igen nagy nemtörődömségre utal.Van felelősség érzeted?

Kb. 2-3 hete hétvégén 11-en haltak meg az utakon.Ennek oka az ittas vezetés és a gyorshajtás.Mindez 1 hézvége alatt.Elgondolkodtató nem?

A tábla NEM ajánlás hanem utasítás! Ezt illene figyelembe venni.


[Szerkesztve]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#95) bolondember válasza Grafiqs (#88) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem meg annak, h nincs pénze megcsináltatni a karosszériát... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#96) Grafiqs válasza tbs (#93) üzenetére


Grafiqs
őstag

Igaz...

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#97) kymco válasza dragonfx (#82) üzenetére


kymco
veterán

Nagyon sajnállak, hogy te csak ebben találod meg az örömöd.... Majd talán eljutsz oda, hogy az emberi kapcsolatok is fontosak lesznek... remélem megéled, és remélem, hogy más se hal bele a te személyiségzavarodba.

www.refujvaros.hu

(#98) Vukocska


Vukocska
tag

Kedves dragonfx, te csak száguldozzál nyugodtan, de hidd el nem éri meg.
Nem olyan kellemes amikor állandóan szurkálnak, egésznap a csipogó gépet hallod, mindenhol vezetékek és csövek lógnak ki belőled. Újra tanulsz járni, valamint használni kezidet, és addig gyomor szondán táplálnak. Valamint feldolgozni hogy a barátaid halottak.

[link]
A kiváltó ok gyorshajtás volt, és ehez párosult egy műszaki hiba (amit ugye előre nem tudhat az ember), amelynek következménye az volt hogy nem lett fék a kocsin...... és a kanyar csak jött......

(#99) #35692544 válasza dragonfx (#70) üzenetére


#35692544
törölt tag

remélem a rendőr is csak ajánlani fogja, hogy lelő a helyszinen a jogosítvány elvétele helyett.
ha már ilyen bátor vagy remélem az övet sem kötöd be, és közben telefonálsz is mert ezek a szabályok is csak ajánlások.

[Szerkesztve]

(#100) dragonfx válasza Grafiqs (#85) üzenetére


dragonfx
veterán

nem, audi a6ra nem futja sajnos :( ...igaz ha futná sem mennék ki vele, hanem eladnám, és olyan....innentől ismeritke szerintem :DDD
Ha üres az út, milyne vészhelyzet lehet abból ha gyorsabban megyek? :U


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.