Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#347) #41133696 válasza ddani868 (#346) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát ennek is sok oka van, egyik ok például maga az MSE :)

Szóval akkor az okok.

A gép melyen a két OS van, egy már a 7-edik évét taposó masina.

Anno még az első OS amit rá licenceltem a Windows XP Professional x64 Edition volt, természetesen OEM. Ezt a rendszert már csak a polcomon tartom emléknek nem használom.

Aztán 2008-ban váltottam Vistára, sokakkal ellentétben, nekem a Vista nagyon tetszett, majd jött a Windows 7 korszak.

A Vista és a Windows 7 nagyon jól el vannak egymás mellett, így ha lehet miért ne használnám őket egymás mellett, ha már darabonként 25-30 k körüli áron megvettem őket?

A multi OS használat nagy előnye, hogy így több biztonsági csomagot is tudok használni.

Jelenleg a dolog így néz ki:

1.-es OS: Windows Vista Home Premium 64-bit OEM - Microsoft Security Essentials 4.0, Agnitum Outpost Firewall Pro 7.5.2

2.-es OS Windows 7 Home Premium 64-bit OEM - Norton Antivirus 2012, Comodo Firewall 5.10

A másik gépen pedig Norton Internet Security 2012 egy gépes licenc van, még 299 napig.

299 nap múlva, azonban előveszem a már hónapok óta vásárolt 3 gépes NIS licencemet isé s akkor a kisebbik gép Windows 7 es rendszerén lévő NAV 2012+ Comodo Firewall duóját a NIS fogja váltani. 3 gépes licencet használni gazdaságos. vistán pedig marad minden változatlan :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.