Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#751) KaiotEch válasza micafighter (#729) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Eszközök / beállításoknál nem is látok nézet fület. :(

(#752) KaiotEch válasza KaiotEch (#751) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Megválaszolom magamnak, hátha más is ilyen hibába esik.

Eszközök / Beállítások / Megjelenítés fül / Segédelemek / Szerkesztőléc

(#753) micafighter válasza KaiotEch (#752) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sajnls már évek óta nem használtam, és inkább angolul maradtak meg a dolgok. Az elejét azért eltaláltam :DDD

A lényeg h megtaláltad :)

(#754) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Ismét egy találós kérdés. A mai feladatomban először meg kellett csinálnom két word dokumentumot,(1xA4, és 1xA5 formátumban), majd a feladat a végén azt kéri, hogy egy harmadik dokumentumot hozzak létre belőlük. Szerintem körlevél készítőre gondoltak, mert a pontos szöveg így szól:
"A törzsdokumentumot egyesítse az adatforrással, és az egyesített dokumentumot mentse
szorolap néven a szövegszerkesztő alapértelmezett formátumában! (Ha az egyesítés
eredménye több különálló dokumentum, akkor a szorolap nevet egészítse ki egy
sorszámmal!)"

Hogyan kell megcsinálnom? Valószínűleg a körlevél óra nekem elmaradt, mert semmire nem emlékszem belőle... :D

(#750) bdlackoo!
Végre egyszer megoldást tudok adni, nem csak kérdezni... :D
Az oszlopok fölé viszed a kurzort, kis fekete nyil legyen belőle, kijelölöd így nyomva tartva a szükséges oszlopokat, majd CTRL+c, és wordben pedig beilleszt. Ha a előregyártott táblázatba nem akarja cellákra szétszedni(bár szerintem akarnia kell), akkor a legegyszerűbb, ha beilleszted simán a szöveget(tagolt lesz), és ha kell, csinálsz köré táblázatot. Bár azt hiszem, hogy megcsinálja magának.
Remélem segítettem...

[ Szerkesztve ]

(#755) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Üdv,

Sávos diagramnál van lehetőség sorba rendezni az értékeket? Ha igen, hogyan? Hasonló táblázatot csináltam, mint EZ, de összevissza vannak az értékek és azt szeretném, hogy felülről csökkenő sorrendbe tegye. Vagy ehhez a táblázatot kell rendezni?

Előre is köszi.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#756) localhost válasza Dark Archon (#755) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen :K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#757) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni mert elég amatőr vagyok eme dolgokhoz.
Szeretnék vásárolni office 2013-at
Teljesen itthoni használatra word excel powerpoint outlook
Tul kép szinte másra nincs is szükségem.Tárhely meg ehhez hasonló dolgok nem is kellenek.

A kérdésem melyik verzió is kell nekem?
Van pl itt ez a office 365 amit vehetek havi vagy évi részletre.Na most ez az jelenti hogy annyi ideig
használhatom az officet ameddig van előfizetésem,vagy ez az online tárhely ára?
Már csak azért is érdekel a dolog mert fogok offline is dolgozni vele.No meg mindent a pcn vagy kimentve tárolok így nincs szükségem semmi tárhelyre.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#758) micafighter válasza hódmaci (#757) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szia. Első körben szerintem ezt próbáld ki: Microsoft Office Online. Ez az MS Office ingyenes verziója. Lehet, hogy neked ez is jó, és akkor egy petákot sem kell fizetned :)

[ Szerkesztve ]

(#759) Dark Archon válasza hódmaci (#757) üzenetére


Dark Archon
addikt

Teljesen otthoni használatra nem jó az OpenOffice vagy a LibreOffice?

localhost: köszi, sikerült :)

micafighter: ha egyszer offline is akar dolgozni, nem lesz neki jó az Office Online.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#760) micafighter válasza Dark Archon (#759) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azért írtam neki, hogy próbálja ki :) amúgy web officeot is lehet telepíteni, de az nem tudom, ingyenes-e. Mindenesetre ha nem jó neki az Office online még mindig ki lehet probálni a Google Docsot, amiben van offline. És az openoffice/libreoffice is jó megoldás lehet. Viszont mindenképp az MS office online-al lenne érdemes kezdenie a próbálkozást, mert bár őt nem ismerem személyesen, de 99% hogy az ms officeot jobban ismeri, mivel az iskolákban is arra tanítják az embert és munkahelyen is nálunk az ms office a legelterjedtebb különböző formákban, ezért az Office online használatával szerzett tudás lenne a leghasznosithatobb nálunk.

Szóval ha elég neki az Office online, mindenképpen azzal járna a legjobban :)

[ Szerkesztve ]

(#761) tylerddd


tylerddd
veterán

Mit tegyen az egyszeri felhasználó, ha van jogtiszta kulcsa Office 2010-hez, de telepítő lemeze az nincs :F

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#762) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Király cég a Microsoft magyar leányvállalata (?).

Meg AKARTAM venni az Office 365 Kisvállalati Prémiumot. Van 3 telefonszám, amit kis nyomozással ki lehet deríteni az oldalukon. Ebből 2, egy 06-80-as és egy másik, sima fővárosi szám ugyanarra irányít át, mikor ténylegesen intéznék valamit, akkor a menürendszer megfelelő helyén elmondja, hogy lehet hogy angol nyelvű ügyintézővel fogok beszélni. Ha munkaidőn kívül próbálom, akkor valami irtó halk, angol hang mond valamit, hogy ez a hívás most nem fog összejönni, és vége. Munkaidőben átvált egy angol automatára a dolog. Hát, köszike.

Van egy harmadik szám. Hívjátok fel. Komolyan. 06-1-267-46-36 Élmény, megéri.
Az automata hang szerint következetesen a Microsoft helyes magyar kiejtése "Mikroszoft". Bár nekem volt egy kollégám anno, aki (nem poénból, hanem komolyan) "Májkelszoft"-nak mondta. Az se rossz. :D

Na ezen a számon javasolják, hogy hívjam a 06-80-as számot. Ami teljesen értelmetlen. Számlázással, fizetési móddal kapcsolatos kérdésem lett volna, magyar számlakiállítási és kiegyenlítési szabályokkal kapcsolatban, ezt egy angolul beszélő operátor majd valahol a világon, biztos tudni fogja.

Köszike MS, oda akarom adni nektek a pénzem, de ti ezt megakadályozzátok. Mert sehogy másképp nem tudom értelmezni azt, hogy lehetetlenné teszitek annak az infónak a megszerzését, hogy hogyan, milyen módon tudom a pénzemet a zsebetekbe tömni. Kiváló munka, csak így tovább!

(#763) ro_bert17 válasza tylerddd (#761) üzenetére


ro_bert17
őstag

Letölti? [link]

(#764) tylerddd válasza ro_bert17 (#763) üzenetére


tylerddd
veterán

Fúúú, köszönöm! :R

Ezt az oldalt nem leltem meg, pedig keresgéltem Google segítségével. Viszont a magyar verziókra kattintva semmilyen letöltés sem indul el, az miért lehet!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#765) micafighter válasza lugosi (#762) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C Én a helyedben felhívnám az MS magyar supportját, ha még nem próbáltad: [link]

(#766) lugosi válasza micafighter (#765) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De, megtörtént. Ott irányítottak volna az angol robothanghoz. Nem kell nekik a pénzem, értem én a célzást ;)

Csak 1 megjegyzésem van. Mindig sírnak, hogy kevés a legális felhasználó. Javaslom az Ms-nek, hogy hasonlítsa össze hogy mekkora utánajárás egy mezei felhasználónak hogy kártya nélkül, számla alapján fizessen a termékükért, és mekkora erőfeszítés lewarezolni az egészet. Mindig a legális felhasználókat szivatják. Az a poén, hogy azok a barátaim, akik a download felhasználói körhöz tartoznak, már azon röhögnek, hogy fizetni akarok érte, és se merem nekik mondani hogy milyen tortúrán játszok végig, hogy nekik adhassam a pénzem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#767) ro_bert17 válasza tylerddd (#764) üzenetére


ro_bert17
őstag

Most így hirtelen kattintgatva semmit sem akar letölteni. Olyan mintha nem menne mögötte az oldal.
Én kb. vagy 1,5 éve találtam, mert visio telepítőt kerestem, azóta nem használtam.
Így passzolom, és sejtésem szerint angolt tesznek fel mindenhova.

(#768) bon válasza lugosi (#762) üzenetére


bon
őstag

Nem tudom, én office 365-el kapcsolatban felhívtam a Microsoft ügyfélszolgálatott és magyar nyelven adtak egy hivatalos forgalmazó elérhetőséget ahol minden problémámon segítettek.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#769) lugosi válasza bon (#768) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát én befejeztem a nyomozást az után, hogy hogy adhatnám nekik a pénzem.

(#770) Deck válasza lugosi (#769) üzenetére


Deck
titán

;]

PS5

(#771) pzstm válasza lugosi (#769) üzenetére


pzstm
titán

Ment privát;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#772) lugosi válasza pzstm (#771) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszönöm a segítséget!!! :)

(#773) Dark Archon válasza tylerddd (#761) üzenetére


Dark Archon
addikt

Letöltöd a magyar próbaverziót a MS oldaláról, ha még le lehet. Ha nem, nekem meg van :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#774) ACE-


ACE-
addikt

Amikor belépek Outlook-ba mindig ez az üzenet fogad, hiába installálom bármelyik "Trusted" könyvtárba, hogyan lehet ezt kikapcsolni hogy ne jelenjen meg ilyen figyelmeztetés? Ja és ez egy Office 2013.

[link]

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#775) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Excel 2010-ből hogy lehet diagramot úgy átmásolni Wordbe, hogy ne képként menjen át, hanem diagramként és ezáltal szerkeszthető maradjon?

(#776) micafighter válasza Chosen (#775) üzenetére


micafighter
nagyúr

Biztos, hogy nem szerkeszthető? Nekem 2013-as Office szerkeszthetőként teszi át, egyedül az elrendezés beállítását kell megváltoztatni a diagrammnak a Word-ben, hogy szabadon mozgatható legyen. Egyébként szabadon szerkeszthető.

(#777) Chosen válasza micafighter (#776) üzenetére


Chosen
addikt

Képként illeszti be, akármit csinálok. Van egy korábbi Word (2010 szintén) dokumentumon amiben diagramként vannak bent az ábrák és szerkeszthetők, tehát biztos lehet valahogy, csak a leghalványabb emlékem sincs róla, hogy hogy sikerült anno ezt megcsinálnom.

[ Szerkesztve ]

(#778) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Excel 2010-ben (hogyan) tudok egy általam kijelölt helyre sortörést rakni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#779) micafighter válasza Bjørgersson (#778) üzenetére


micafighter
nagyúr

Excelben? Mit szeretnél pontosan? Arra gondolsz, hogy egy cellán belül sortörést?

(#780) Bjørgersson válasza micafighter (#779) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pontosan. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#781) ACE- válasza Bjørgersson (#780) üzenetére


ACE-
addikt

Alt-Enter

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#782) Bjørgersson válasza ACE- (#781) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na erre nem gondoltam volna, köszönöm!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#783) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Egy word doksira sikerült rámenteni egy másik word-ot. Vissza lehet hozni azt, amire rámentettünk?
Köszönöm

(#784) mrobes


mrobes
tag

Sziasztok!
Tudja Valaki, hogy az Outlookban levél továbbítása esetén hogyan lehet törölni a hivatkozásokat?
Csak egyesével sikerül, így elég macerás.

(#785) micafighter válasza RAiN91 (#783) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szia, van rá lehetőség: Office-fájlok nem mentett verzióinak helyreállítása

[ Szerkesztve ]

(#786) lolka1980


lolka1980
aktív tag

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani két excel táblát miért nem tudok egymás mellé tenni?
Mihelyst rákattintok a tálcán a másikra akkor csak azt látom az asztalon.
Egymás mellé szeretném rakni vagyis lássam mindkettőt összehasonlítás céljából
office 2010 win7

Remélem nem írtam bonyolultan

(#787) micafighter válasza lolka1980 (#786) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szia, nyisd meg az egyiket, aztán nyomd meg a Windows billentyü + balra nyilat, aztán nyisd meg a másikat, és Windows billentyü + jobbra nyil. A monitor bal felén az egyik, jobb felén a másik tábla lesz.

(#788) ZsizsiZsozsó


ZsizsiZsozsó
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem volna, miért van az hogy Office 2013 programcsomagban, azon belül is az Excelben miért nem tudok tökéletesen megnyitni Excel 2007-ben szerkesztett xls. fájlt. Az összes létező kompatibilitási csomagot letöltöttem az Office 2013-hoz. Ami office 97-2003-as fájl formátumú azt gond nélkül megnyitja a program ami Office 2007 kiterjesztésű, azt nem tudja 100%-osan megnyitni/konvertálni a sorok elvannak csúszva excelben stb. és mindig ezzel az üzenettel indít az excel: "Nem egyezik meg a(z) ...nevű.dokumentum.xls fájlformátuma és kiterjesztése. Lehet, hogy a fájl sérült vagy nem biztonságos. Ne nyissa meg a fájlt, ha nem bízik meg a forrásban. Megnyitja a fájlt?" Természetesen megnyitom a fájlt mivel egy 2007-es Office Professional programcsomagban lett szerkesztve, megnyitom és a sorok elvannak csúszva betűk nem olvashatóak rendesen. Valakinek valami ötlete esetleg? Előre is köszönöm.

The Power Is Yours!

(#789) ACE- válasza micafighter (#785) üzenetére


ACE-
addikt

Csakhogy nem ezt kérdezte... A régi file-t esetleg valamilyen undelete progival lehet visszahozni, de szerintem elég esélytelen.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#790) micafighter válasza ACE- (#789) üzenetére


micafighter
nagyúr

De abban a könyvtárban vannak biztonsági mentések a fájlokról, úgyhogy ott talál róla több példányt is.

(#791) ACE- válasza micafighter (#790) üzenetére


ACE-
addikt

Szerintem biztonsági mentést külön file-ba nem csinál a word... Csak automatikus mentést, de az szintén nem jó neki

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#792) Bodor


Bodor
veterán

Sziasztok!
Tudna valaki abban segíteni, hogy a Microsoft Office Document Cache ne terhelje le 100%-ban a merevlemezt ha dolgozik? Nem igazán lehet mellette ilyenkor csinálni semmit. Office 2013 .

(#793) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ez az Excel nagyon gyenge formázás szempontjából vagy csak én nem találok semmit benne. Kiskapitális valamint alsó és felső index nincs benne?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#794) pzstm válasza Bodor (#792) üzenetére


pzstm
titán

milyen vírusirtód van?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#795) Bodor válasza pzstm (#794) üzenetére


Bodor
veterán

Eset Smart Security.
Kapcsolatban lehet vele?

(#796) pzstm válasza Bodor (#795) üzenetére


pzstm
titán

pont ilyen volt egy gépen két hete ahol a letiltás sem segített csak uninstall...MSE-vel nem jött elő azóta (kopp-kopp) legalábbis nem sikítottak

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#797) Bodor válasza pzstm (#796) üzenetére


Bodor
veterán

Tehát akkor szedjem le, majd tegyem fel újra a Eset Smart Security.-t?
Érdekes a dolog, mert az otthoni gépmen is ESS van, de ott nincs ilyen probléma.
Más vírusirtóra nem szeretnék áttérni, mert ezt már évek óta megszoktam és bízok benne.

(#798) pzstm válasza Bodor (#797) üzenetére


pzstm
titán

Szedd le és ne rakd vissza ;]

Amúgy passz ha mashol jó...;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#799) Bodor válasza pzstm (#798) üzenetére


Bodor
veterán

Köszi, megpróbálom.

(#800) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Eddig WIN8.1-en az Office 2010-et használtam.
Ma néztem, hogy a Tisztaszoftver program keretében letudom tölteni az Office 2013-at.El is indítottam a letöltést.
Az lenne a kérdésem, hogy a 2013-at ráfrissíthetem-e a 2010-re, vagy előtte el kell távolítani?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.