Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30214) The_dog


The_dog
csendes tag

Üdv mindenkinek!

A Canon A2200 és A3200-ról kérdezném a jártasakat!

Tervezem a két kamera egyikét megvenni. A habozás abból adódik, hogy láttam A2200-zal készített képeket, és nagyon tetszenek, amiket Poster Mode-ban csináltak vele, annyira megtetszett, hogy egyből elhatároztam, veszek egy ilyet. Aztán vettem észre, hogy nincs benne optikai stabilizátor, mindössze digitális, optikai csak az A3200-ban van. A kettő nagyon hasonlónak tűnik, viszont nem tudom, hogy belsőre a 3200-asban van e még a stabilizátoron kívül különbség, vagy egyéb alkatrészve nézve ugyan az van benne mint a 2200-ban?? Azért érdekes ez, mert az A2200-as színtónusai nagyon tetszettek, és ha az A3200 ugyanolyan tónusokat ad, akkor rendben, de ha az eltérő belső szerkezet miatt színbeli eltérések lehetségesek, akkor nem biztos, hogy azt venném meg, hiába a stabilizátor. Annak a képeit még nem láttam, szóval csak úgy nem veszem meg, ha úgysem tetszenek majd a színei. Egyébként szükséges az optikai stabilizátor ha főleg tájkápeket készítenék?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.