Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80301) MMIX válasza Balathruin (#80300) üzenetére


MMIX
addikt

Valószínűleg, csak Hollandiába. Vagy valahol az európai bázisukra.
Hibabejelentés után visszaírnak, hogy mit kell csinálni és hova kell küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#80302) S-eye válasza MMIX (#80298) üzenetére


S-eye
senior tag

Köszönöm. Most már megvan.

(#80297) Balathruin
De mitől is szemét? Számszerű adatok érdekelnének. Pl 12V-on 10A nem elég...Alaplap, proci,RAM, egy HDD lenne rajta. Videókártyát nem tervezek hozzá.

(#80303) Crow válasza MMIX (#80301) üzenetére


Crow
tag

Közben megtaláltam az EU-s garancia szabályzatukat: LINK

E szerint -ha jól értem- Münchenbe kell küldeni a terméket és az EVGA állja a visszaküldés költségégét (feltéve, hogy tényleg jogosult vagy a javításra, tehát nem buherált, hiányos terméket küldtél vissza):

...
EVGA will pay for return shipping on RMAs via EVGA’s choice of courier and shipping method.
...
EVGA reserves the right to claim for shipping fees as well as a service charge from you for any incomplete or modified product that is returned and requires repair or replacement, or when you are not entitled to any coverage under EVGA’s warranty.
...

Crow

(#80304) dik válasza MMIX (#80286) üzenetére


dik
őstag

Akkor én is ezek szerint jól bevásároltam egy gagyit? Annó itt sirtec- ket mondtak erre a fajtára.

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#80305) Balathruin válasza S-eye (#80302) üzenetére


Balathruin
veterán

A kukába való alkatrészekről milyen számszerű adatot írjak neked?

dik: Szerintem még nem kapható az új CWT-s változat.

(#80306) ló úr válasza S-eye (#80302) üzenetére


ló úr
őstag

Tudodmit. Hagyd meg ezt a Maxxtrot vagy micsodát a gépedben, aztán majd amikor egyszer elfüstöl és viszi magával az egész géped akkor majd meglátod, h miért nem ajánljuk ezeket még ajtótámasznak se szinte :) Ott az új fasza kis géped, ha nem akarsz sokat költeni tápra, vegyél használtan 5 ezerért vmi FSP-t. Az legalább ha meghal nem visz magával semmit :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#80307) S-eye válasza Balathruin (#80305) üzenetére


S-eye
senior tag

Most már semmilyent, nem tudom mi volt annyira nehéz egy objektív válaszban.Elmondani, hogy valami miért nem jó, ha nem jó.

(#80308) Carver77


Carver77
csendes tag

Sziasztok!Melyik moduláris,400w-os,20k alatti tápot ajánljátok?I5,gtx 750ti mellé?Köszi.

(#80309) Grózi válasza S-eye (#80307) üzenetére


Grózi
veterán

Objektív válasz: azért nem jó mert egy rakás sz@r-így már jó? :P (nem kell megsértődni)

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#80310) Balathruin válasza Carver77 (#80308) üzenetére


Balathruin
veterán

Egyiket sem.

(#80311) gootibi


gootibi
csendes tag

Sziasztok!

Meg lett az új videó kártyám, illetve monitorom, vagyis hazaértem vele és ki szeretném próbálni, csak van egy kis bibi :) nincs még meg az új tápom :Y

A konfigom:
- alaplap ASUS P8P67 EVO
- processzor: Intel Core i5-2500K ( 4,5-re húzva )
- ház: SHARKOON T28 ( 3db 120mm LED ventilátor ) alsó tápos ház
- videókártya: ASUS R9290X-DC2OC
- processzor hűtő: ALPENFOEHN K2 Mount Doom ( 1db 14cm ventilátor és 1db 12cm ventilátor )
- memória: 8 Gb (4+4)
- SSD: Samsung SSD 850 EVO 250GB
- HDD: 1. Western Digital WD5000AAKS 500GB
2. SAMSUNG HD161HJ 160GB ( Lehet kukázva lesz és jön helyette egy másik )
- CD/DVD író-olvasó: TSSTcorp CDDVDW SH-S203B
- táp: SHARKOON WPM power supply series 500W

A kérdés az, hogy kipróbálhatom a videókártyát vele, anélkül hogy berottyanna valami, vagy inkább hagyjam, illetve ha igen akkor mehet vele pár napig játék illetve alap felhasználás?
Most egy ASUS HD7870 OC kari van benne, természetesen ezzel megy rendesen, de a két kártya áram felvétele nem azonos.
A segítséget előre is köszönöm!

(#80312) Balathruin válasza gootibi (#80311) üzenetére


Balathruin
veterán

Megpróbálhatod a mostani táppal is.

(#80313) #78213120 válasza profi (#80254) üzenetére


#78213120
törölt tag

Bekerült a gépbe egy HD 5770 és nem ad képet a monitoron, gondolom kevés neki a Corsair 400CX táp :F

Több oka is lehet :)

1. BIOS -ban ujra beállítani h PCIE legyen az elsődleges kimenet , amennyiben van alaplapi is
2. Rossz kimentre dugtad a monitor kábelt - ez nem egy GF 9600GT
3. Nem dugtad rá a plusz tápcsatit
4. Speaker nincs rádugval , így nem hallhatod a jelzést ha gond lenne , nincs rendesen a helyén !

Corsair 400CX táp meg röhögve kell h vigye .

[ Szerkesztve ]

(#80314) #78213120 válasza #78213120 (#80313) üzenetére


#78213120
törölt tag

No meg gondolom nem véletlen lett volna a csere ?

[ 9600GT 1GB vs HD 5770 1GB] minden tekintetben alázza GT -t , pedig GT 256 bit-es , ellentétben HD5770 128 bit .

(#80315) 04ahgy válasza Potzee (#80290) üzenetére


04ahgy
nagyúr

És valahol, egyszer, egy messzi-messzi galaxisban pedig SeaSonic lesz. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80316) gootibi válasza Balathruin (#80312) üzenetére


gootibi
csendes tag

Akkor délután meg is próbálom, köszönöm a segítséget!
Gondolom ha nem bírja a táp akkor simán csak lelövi a gépet és nem sül meg semmi sem... ebben a témában abszolút nem vagyok tisztában.
Bár a videókártyát nem fogom húzni, de az i5-m 4,5-re van rángatva, de akkor ezek szerint így is beleférek.
Még egy kérdés, ennél a SHARKOON táp egy szálas, vagy esetleg osztott, vagy tök mindegy mire rakom rá a videókártyát.

[ Szerkesztve ]

(#80317) Balathruin válasza gootibi (#80316) üzenetére


Balathruin
veterán

Le kell kapcsolnia. A tápnak csak 1 darab 12V ága van, mind1 mire kötöd.

(#80318) Potzee válasza 04ahgy (#80315) üzenetére


Potzee
addikt

Amen... 😃

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#80319) profi válasza #78213120 (#80313) üzenetére


profi
aktív tag

1. Beállítottam.
2. Hogy lehet rossz kimenetre dugni a monitor kábelt :F
3. Rádugtam.
4. Tudtommal nincs speaker a házamban. Már úgy is csináltam, hogy a vga beépítő keretét leszereltem, hátha úgy jobban bele tudom tenni a foglalatba, de úgy sem lett jobb.

(#80320) Mikso


Mikso
tag

Sziasztok!

Az a jelenlegi tápegységem szarodik, sokszor kikapcsol a gép csak úgy, minhta valami "kósza áram" keletkeze, sokszor kattan egyet a táp, és a gép teljes mértékben kifagy stb...
Elhoztam a régi gépemből egy tápegységet, annyia különbség hogy +5V nál a jelenlegi 32A-t adott le, a nagyon régi pedig 30A-t, a +12V-nál pedig a jelenlegi 15A a régi 18A...
De mióta beraktam a régit, a videók akadnak..játékokon eddig nem próbáltam, lehet köze hozzá a tápegységneK?

(#80321) Balathruin válasza Mikso (#80320) üzenetére


Balathruin
veterán

Milyen gépről van szó és milyen tápokról?

(#80322) Carver77 válasza Balathruin (#80310) üzenetére


Carver77
csendes tag

Nem igényel a rendszer tápegységet?Aztiiii!!!!Köszi.Emberek,nem kötelező válaszolni.De ha megteszed,csináld jól!Köszi.

(#80323) Balathruin válasza Carver77 (#80322) üzenetére


Balathruin
veterán

Nincs értelmes moduláris táp 20000 forint alatt.

(#80324) Savanya válasza Carver77 (#80322) üzenetére


Savanya
addikt

Esetleg a Deepcool DA-500M ?? CWT belsős , halk és lapkábeles moduláris .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#80325) Carver77 válasza Balathruin (#80323) üzenetére


Carver77
csendes tag

:R Köszönöm.

(#80326) Cole86


Cole86
senior tag

Sziasztok!

A profibb fórum társ(akra) hallgattam és AX860as érkezett a corsairtől..

Korábban CS750M tápom volt, gold.. az tökéletesen néma volt üresben és max terhelés mellett is..

Ezzel a táppal sajnos üresben is hallható némi coil whine, vagy ahogy mondják még odaát " High pitch noise"..

Ez eléggé szánalmas dolog a corsairtől.. 1x elhallgat másszor előjön random szerűen.. tuti a táp, a többi alkatrészem néma, ventiket is mind lefogtam, stb.. (vga nélkül is csinálja)

Lehet garanciáztatni fogom a nagykernél ,mert én egy néma tápot vettem és ez nem az mindig.. bár ilyen szinten a hangra nincs garancia a corsairnél sem, ami megint csak röhejes, mert akkor minek fanless mód a cuccba....

Azért ti is lehetnétek nagyobb figyelemmel, mikor tápot ajánlotok.. tudja szerintem kiről van szó.. Hiába jó féle cuccok vannak benne, ha elspórolják/rosszul helyezik vagy rözgítik a b@szott tekercset és üresben is zajos tud lenni a magas frekis hangjával... :W :W

[link]

[link]

Én is hülye voltam ,h feltétlen nélkül bíztam és nem néztem utána jobban, de ha már egy hightech csúcs is ekkora f@s lehet, akkor már semmire nincs garancia manapság.. :W :W

Mások okuljanak a hibámból , azért írtam csak ide!

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#80327) Balathruin válasza Cole86 (#80326) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem azt sem tudod mi a coil whine. Ez teljesen véletlenszerű, akármikor kifoghatsz olyan alkatrészt/alkatrészeket amik miatt előjön.

(#80328) Cole86 válasza Balathruin (#80327) üzenetére


Cole86
senior tag

Azért nem vagyok teljesen analfa béla, valós problémáról van szó, ott linkeltem a fórumokat is ahol sok sok ilyen nem túl elégedett corsair tulaj írt még be hasonló észrevételt..

A táp csinálja, sajnos , ez tuti, pontosan ez... : a többi már csak porhintés.. teljesen új konfigról beszélünk amúgy.

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#80329) Balathruin válasza Cole86 (#80328) üzenetére


Balathruin
veterán

Ezért nem vennék semmilyen korszar cuccot. Nem tartom kizártnak, hogy ők cserélték a tekercset és tessék, ez az eredménye.
A coil whine-ról még annyit, hogy legtöbbször néma gépnél fordul elő, mert akkor hallani a legjobban.

(#80330) Cole86 válasza Balathruin (#80329) üzenetére


Cole86
senior tag

Sajnos eléggé hang mániás vagyok, szeretek csöndben dolgozni éjjel vagy nappal, tehát én vagyok a barom, a végén még kiderül..

Sajnos seasonic az milyen fasza így meg úgy, elvileg full seasonic belsős és pár seasonic tápnál is van ilyen jelenség csak jóval konszolidáltabb verzióban..

Hozzá tenném, nekem sem hangos nagyon ,de zavaró, ha az ember 1x már kiszúrta, akkor hajlamos jobban rá figyelni mindig.. most pl néma a gépem..

Nice high tech! :W

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#80331) Balathruin válasza Cole86 (#80330) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam csak akkor van coil whine ha ~600 FPS felett kell képkockákat pakolnia a videokártyának. [link] (élőben rosszabb) Tápban ha nem számítjuk a ventit, akkor néma, meg a lap is.

(#80332) Cole86 válasza Balathruin (#80331) üzenetére


Cole86
senior tag

Az a normális.. minden vga csinálja magas fpsnél, a többség 60nál is ,csak halkabban .. ez egy ilyen dolog.. Én már csak tudom ;) :K

Azt mondják függ tőle ,h milyen táppal használja az ember.. hát szerintem max minimálisan befolyásolja csak a jelenséget.. :U

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#80333) Balathruin válasza Cole86 (#80332) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem minden alkatrész számít. Alaplap, VGA és a táp is.

(#80334) Grózi válasza Cole86 (#80332) üzenetére


Grózi
veterán

Ugyanazon konfig(a tőled vett 290 Vaporral) az Antec Hcg 750M-el cicergett nekem,az Xfx Xtr 650-nel nem,szóval számít a táp is.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#80335) Potzee válasza Cole86 (#80326) üzenetére


Potzee
addikt

Szánalmas vagy, hogy másokat hibáztatsz a saját döntésed miatt!
Itt tanácsot adnak és tapasztalatokat osztanak meg egymással a fórumtársak, mindenféle kényszer nélkül.

...coil whine...
Teljesen kiszámíthatatlan, random jelenség. Ugyanaz a táp nálad cicereg, másnál nem...vagy éppen fordítva. Minden konfignál más a helyzet.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#80336) Cole86 válasza Potzee (#80335) üzenetére


Cole86
senior tag

Ki a szánalmas? én nem személyeskedtem.. Én itt hagyatkoztam a hozzá értékőre, miközben ez egy ismert jelenség a nemzetközi fórumokon, nem egyedi jelenség..

Ne személyeskedj ,mert ezzel csak magadat és az értelmi szintedet minősíted, én senkit nem neveztem nevén csak írtam ,h ezt sérelmezem, ez a privát véleményem és én csak leírtam ,h mások ne essenek a hibámba, ha esetleg tápot keresnek, mindig érdemes utána járni teljesen körűen ..

Részemről off!

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#80337) Potzee válasza Cole86 (#80336) üzenetére


Potzee
addikt

" Azért ti is lehetnétek nagyobb figyelemmel, mikor tápot ajánlotok.. tudja szerintem kiről van szó..."

Bocsánat, a személyeskedésért! :R Erre utaltam a hozzászólásom első részével.

Az örvendetes, hogy utánanéztél a tápodnak és felhívod a fórumot olvasók figyelmét a coil whine jelenségre, de ezt a legnagyobb körültekintés mellett sem lehet kivédeni...mint, ahogy írtam, teljesen kiszámíthatatlan, random. Itt és a nemzetközi fórumokon is ez egy ismert probléma, de nem lehet 100%-os biztonsággal kijelenteni egy tápról, hogy az egy adott konfiggal flottul fog együttműködni vagy előjön a cicergés ill. a magas frekvenciás sípolás...ez van.

[ Szerkesztve ]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#80338) Cole86 válasza Potzee (#80337) üzenetére


Cole86
senior tag

Sajnos ez így van ,de hight tech prémium cuccoknál is.. hát nem tudom.. nem örvendetes.. :(

Peace! :R

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#80339) Zsohi válasza Cole86 (#80338) üzenetére


Zsohi
őstag

Ne a tápgyártókat hibáztassad, mert nem egészen ők felelősek a jelenességért... Az AX1500i tápnál próbálkoztak védekezni a "hiba" ellen és íme a végeredmény: kép, egy "tonna" ragasztó és még ez se volt elég.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#80340) Cole86 válasza Zsohi (#80339) üzenetére


Cole86
senior tag

komoly.. amúgy erre mit lehet mondani.. olcsó hulladék tápok mégsem csinálják sokszor... :U

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#80341) Balathruin válasza Cole86 (#80340) üzenetére


Balathruin
veterán

Mert nincs benne az ami a hangot kiadná. :D

(#80342) Cole86 válasza Balathruin (#80341) üzenetére


Cole86
senior tag

:DDD De pl cs750m great wall belsővel simán elvitt 2db 290est és semmi hangja és melegedése sem volt.. erre mondják azt ,h... olcsó húsnak nem mindig híg a leve... :U

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#80343) jim bcs válasza Cole86 (#80342) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

vagy inkább nem azonnal híg a leve, ám később lehet légnemű lesz :U

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#80344) 04ahgy válasza Cole86 (#80326) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ember, a passzív táp is cicereghet!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80345) Cole86 válasza 04ahgy (#80344) üzenetére


Cole86
senior tag

Na de a high end corsair/seasonic páros..? :Y

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#80346) Potzee válasza Cole86 (#80345) üzenetére


Potzee
addikt

Lehetséges, hogy az MSI lap a ludas...vagy a Sapphire VGA kártya...nem lehet tudni.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#80347) Cole86 válasza Potzee (#80346) üzenetére


Cole86
senior tag

Bocs.. közben új konfig lett véve.. Asus maximus z97 ranger, i7 4790k, gtx 970 g1, stb..

Előző konfig ami az adatlapon is szerepel már nincs meg ,az full néma volt...

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#80348) 04ahgy válasza Cole86 (#80347) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A GTX970 potenciálisan cicergős VGA, bármelyik gyártótól is veszed! Nem lett volna hírértékű ez, ha olyan csendes lenne a "sima" GTX970. És a német áruházak sem árulnának CWR (Coil Whine Reducted) Edition-t belőle.

UI.: jobb lapot is beszerezhettél volna. :U

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80349) Cole86 válasza 04ahgy (#80348) üzenetére


Cole86
senior tag

970es nélkül is csinálja üresben.. 970esem meg nem vészesen cicereg egyáltalán, sőt , eléggé halk full terhelés alatt is.. ez is szerencse kérdése..

Rangerrel mi a baj? hero lenne még ,de az nem jobb nagyon.. drágább lapot meg most nem akartam, ez is elég mindenre nekem jelenleg.

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#80350) bozont


bozont
veterán

Üdv
Alsó tápos házhoz most melyik tápegységet lenne érdemes megvenni? Maximum 20e Ft lenne a keret, 500-550w-os bőven elég nekem (konfig az adatoknál, max vga lesz cserélve majd egyszer). Eddig FSP tápokat használtam elégedetten, már egy jó ideje. Ezért is a Raider 550w az egyik kiszemelt, de nem zárkózom el más minőségi táptól sem.
Esetleg modulárisok közül amire még beleférne: ENERMAX Lepa MaxBron 550W vagy Triathlor ECO 550W
Ezekről mi a vélemény?

Na meg némelyik tápnál láttam az adatok között, hogy Haswell kompatibilis. Ez mit takar pontosan? Van valami lényeges előnye, ha ilyet veszek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.