Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30) leviske


leviske
veterán

(#24) nanorambo: Belép a képbe egy új, civilizált, fejlett faj és a reaperöknek is (akár roncs, akár élő formában) el kell tűnniük, hogy minimális esély legyen a 3 végeit összefűzni. Bár a szintézis még így is felvet rengeteg kérdést, hiszen onnantól nekem nem tűnik logikusnak kiirtani a régi szereplőgárdát, ellenben a destroy esetén minimum évtizedekkel tolódhat hátrébb annak a lehetősége, hogy ezt a lehetőséget maguktól válasszák.

(#25) PhobioNN7: Korábban már a BSN fórumokon volt róla szó, de el lett vetve (aminek én spec. örülök). Elmőzmény inkább jöjjön film formában.

(#26) Televan: Nem játszottam végig, szóval inkább csak kérdezek: Ugye a Skyrim-ben nem úgy lett megoldva a faji kérdés, hogy egész egyszerűen fel sem merül? Csak mert ennyire olcsó megoldással a BioWare egyszerűen nem élhet...

(#28) orichalcos: Nem tudom, hogy a SWTOR után mikor fog legközelebb a BioWare MMO projektet kapni. Tippem szerint soha. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.