Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) oriic válasza tiv83us (#50) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nesze semmi fogd meg jól. :DDD

Live-Die-Respawn

(#52) Tnil válasza tiv83us (#50) üzenetére


Tnil
tag

Ezek közül egy érdekesebb dolog van, még pletyka szinten is, és még az sem ért váratlanul, ez pedig a felfedezés. De nem baj, legalább jönnek a "hírek". :D

(#53) Phobion válasza tiv83us (#50) üzenetére


Phobion
őstag

' New races(!) will appear. '

Érdekes, még ha pletyka is.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#54) Ryder62 válasza tiv83us (#49) üzenetére


Ryder62
őstag

Ahhoz képest hogy a 2-ben mennyire el akart minket kapni.

PhobioNN7:
Azt hiszem már hivatalosan (fél hivatalosan) már közölték hogy lesz min. kettő új faj a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#55) nanorambo válasza tiv83us (#50) üzenetére


nanorambo
őstag

Nem jellemző rám más játékokkal, de ha Mass Effectről van szó, akkor kiéhezett hiénaként vetem rá magam az új infókra. :D

"“exploration” is apparently the core focus of both the gameplay and the narrative."
Ez elég jól hangzik. Talán egy kicsicsit "softosabb" lesz, mint az alaptrilógia és tényleg egy űrkalandot kapunk.

[ Szerkesztve ]

(#56) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nah végül én is végeztem a 3. résszel.

A befejezések fényében, és az új résszel kapcsolatos bejelentéseket nézve – mármint hogy Shepard sztorija lezárult – remélhetőleg ignorálva lesz az első három rész. Előzményt nem akarok, az gáz lenne. Inkább kéne egy reboot, mintha az első három rész meg sem történt volna. Ez valószínűbb, mert ha pl. Reaperek segítenek a népeknek, vagy zöld lesz a szemük, tuti hogy mindannyian lerakjuk a hajunkat, én biztos.

A 3 választható befejezései miatt így logikusabb lenne tehát, ha nem törődnének az eddigiekkel, legalábbis én nagyon örülnék neki. Részemről a storyline az elsődleges és legfontosabb, egy galaxist figyelembe véve meg ugye végtelenek a lehetőségek, bízom benne hogy ezt ezúttal sem fogják elcseszni (a base storyt legalábbis)

Szóval így vagy úgy, de nekem nagyok az elvárásaim, és szerintem nem fogunk csalódni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#57) leviske válasza Apollyon (#56) üzenetére


leviske
veterán

Az EC óta 4 választható befejezés van. :DDD Amúgy a 3 alapnál azt kell figyelembe venni, hogy régen a zöldért meg kellett küzdeni. Az csak ráadás, hogy a zöld léte bizonyítja, hogy ennek a véghezvitelére már képesek lennének technológiailag a reaper-ök.

Azt nemigazán hiszem, hogy a szintézis egyet jelentene azzal, hogy mindenkinek világítania kell, de azt biztosra veszem, hogy az új részre az fog mindenképp nyerni, hiszen a pirosból eredő reaper tetemek és a kékből eredő szimpla reaper segítség is ezt a folyamatot indukálhatná. Túl nagy fókuszt erre tuti nem fognak helyezni, szimplán csak szóban (max 1-2x) megemlített tény lesz és erre kell majd a mentés.

Én a 3-tól nem a végek miatt félek, sokkal inkább attól ami előtte történt. Genophage gyógyítva vagy nem, gethek/quarianok vagy mindkettő... Nem szeretném, ha pont ezek a fajok kerülnének ki csendben és vennék át a helyüket az új belépők. (Az energia alapúk, meg a golem szerűségek.)

(#58) Apollyon válasza leviske (#57) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Úgy értettem, hogy 'a 3. rész választható befejezései', csak a 3 után lemaradt egy ",". Vágom az endeket :)

Hát én annak örülnék ha megmaradnának a gethek pl, meg a quarian népben is egész jó fantázia volt. A genophage cure megléte vagy sem mindegy kéne hogy legyen, mert ha nem, akkor elég erőteljesen fog ragaszkodni az új rész a korábbiakhoz..

De most akkor lesz majd megint mentés import? Én úgy tudom hogy teljesen független lesz majd az eddigi részektől. Ha meg Shepard sztorija úgyis lezárult, akkor a "kék" lenne a legjobb befejezés, és legalább akkor rajta kívül minden maradt a régiben. Nekem elég erős a fantáziám, én nagyon beleéltem magam a játékba, de ez a zöld vég már több mint túlzás, felőlem legyen bármi, csak az ne.

Új fajok is jöhetnének, viszont a fantasy rajzon szereplő bugyor fejűeket ne erőltessék, mert nagyon idétlenül néznek ezek ki :D (Bár elég valószínű hogy ez valami gúnyrajz.) Nekem már az eddigi sorozat elcor faja is túlzás volt kicsit, a volu sem lett nagyon eltalálva, nem is volt belőlük sok a játékban.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#59) leviske válasza Apollyon (#58) üzenetére


leviske
veterán

Akkor elnézést. Mea culpa.

Én is sajnálnám, ha akár a geth, akár a quarian faj kikerülne a sztoriból. A genophage sorsa viszont azért nem mindegy, mert annak a gyógyítása esetén van a kroganoknak valós jövője. Bár jobban belegondolva az még mindig megoldható úgy, hogy utólag azért az emberi faj a turianokkal karöltve csak meggyógyítja őket és akkor csak a Shepard felé mutatott hála marad ki és mondjuk a quarianok/geth-ek esetén is jó esély van arra, hogy nem volt a teljes faj létszáma a csatában. (Hiszen egyik felfedezget világokat, másik meg zarándoklatokra küldi a fiatalabb egyedeket.)

Hudson azt nyilatkozta, hogy senki ne dobja ki a ME3 mentéseket, de egyébként komoly dolgokra nem kell már számítani. Valószínűleg szóban kerülnek majd megemlítésre a történtek, ill 1-2 plusz NPC-t tudok elképzelni. Bár remélem én becsülöm csak alá őket.

Azok a képek, amiken Mass Effect 4 szerepel, egész biztos, hogy csak fan(fun) artok, mert elvileg az új trilógia(?) kap majd egy alcímet és jó eséllyel az fog majd számokat kapni.
Fajok tekintetében meg úgy rémlik, hogy az egyik belépő eléggé hasonlítani fog a SW-béli kaminoiakra, csak teljesen átjárja majd a testüket az energia, ami egy egész érdekes kaszt lehetőséget vetít elő a biotic képességeket használók mellett.

Szorgoskodó reaperektől meg nem igazán kell félni, mert igazából a destroynál tuti, hogy szétkapják a tetemeket annyira a kutatók, hogy ne maradjon belőlük semmi, a control/synthesis esetén meg talán még meg is van említve, hogy az újjáépítés után visszahúznak a mély űrbe és soha többé nem jönnek elő.

MÁS: Hogy a másik topikban ne szóljak hozzá külön: Tényleg nem ezt a zárást tervezték és mikor emellett döntöttek is volt rengeteg merészebb terv a végül megvalósult mellett. Biztos találkoztál vele, de ha nem, akkor ezen érdemes átszaladni.

(#60) Apollyon válasza leviske (#59) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nah áttanulmányoztam amit linkeltél. Ez a kép pl nagyon király. Viszont az sajnos nem derült ki, mi lett volna az eredeti befejezés.

A 3. rész mentéseit megtartom, illetve csak egyet, mert nem hiszem hogy mégegyszer végigvinném ilyen borzasztó véggel :( Főleg hogy tök mindegy mit választottál a végén, a "run" után már nem lehet menteni, szóval ugyanúgy nem játszik szerepet gondolom mint az 1. rész végén hogy Udina-t vagy Anderson-t választottad councilor-nak.

De gondolom eléggé jót tenne a játéknak, ha az EA keze nem lenne benne. Bár már kész van ugye, elég sokat hegesztik, ez jó jel (?).

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#61) leviske válasza Apollyon (#60) üzenetére


leviske
veterán

Igen, az a bejegyzés csak azzal foglalkozik, hogy ebből a befejezésből mit akartak eredetileg kihozni. Az eredeti befejezés tudomásom szerint a kettőben már nagyon aktívan emlegetett dark energy téma lett volna, aminek a "rejtélyeit" még a reaper-ek is kutatták, de mivel gépek, így az organikus szervezetek kötetlenebb gondolkodásmódjára hagyatkoztak és azokkal evolváltatták a kutatásaikat, amiket meghatározott időnként bearattak. Feltehetően gondolom mikor már egy adott közösség nem tudott mit hozzáfűzni, akkor zárták rövidre a létüket. De én a kiszivárgott anyagot nem olvastam, mert először a spoliertől, másodszor meg a szívfájdítástól féltem, így csak következtetek az első 1-2 rész és a dark energy téma irányából.

Szóval aki olvasta, nyugodtan javítson ki.

(#62) Zoli133 válasza leviske (#61) üzenetére


Zoli133
őstag

Én csak beleolvasztam aa dark energy-s témába, de olyan sokat szerintem nem volt emlegetve a 2 alatt, volt Tali küldetésén megemlítve és emlékeim szerint ennyi. Ezt nem nevezeném "nagyon aktívan emlegetésnek". A jelenlegi befejezés témája a szintetikus - organikus ellentét többet szerepelt szerintem.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#63) GypsFulvus2 válasza Zoli133 (#62) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Azon kívül is emlegették. Az egyik ami konkrétan eszembe jut, amikor a Parasini csaj megszivatja azt az Asari tolvajt, és utána beszélgetnek Sheppel, ott említi, hogy mindenki a Dark Energy kutatásra van rákattanva.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#64) [Prolixus] válasza leviske (#61) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ezt az urban legend-et Drew Karpyshyn cáfolta. Ez is csak egy terv volt, a sok közül. Amikor valamelyik gamer oldal ebből hírt csinált, Drew szavaiból kiindulva (persze lehet, hogy hazudik a volt vezető író, de ez sosem fog kiderülni), egyértelműen elferdítette a valóságot.

Amúgy ebből a darj energy-s dologból az első részben alig van valami, (Ha van egyáltalán, nekem semmi nem jut eszembe konkrétan, de arra emlékszem, hogy amikor úgy játszottam végig, hogy erre figyeltem, akkor sem tudtam sok morzsát felcsipegetni), érdekes módon a zabigyerekre meg egyértelmű utalás van.

“Klencory is a rock and ice planet with an atmosphere composed of chlorine and argon. The frozen surface is mainly composed of potassium with deposits of iron.

Klencory is famously claimed by the eccentric volus billionare Kumum Shol. He claims that a vision of a higher being told him to seek on Klencory the “lost crypts of beings of light”. These entities were supposedly created at the dawn of time to protect organic life from synthetic “machine devils”.

Shol has been excavating on Klencory’s toxic surface for two decades, at great expense. No government has valued the world enough to evict his small army of mercenaries.”

szerk: Egyébként én a ME3 végigjátszása után erősen beleolvastam a kiszivárgott forgatókönyvbe, de úgy emlékszem már abban is a végül megvalósult befejezésekhez nagyon hasonló endingek voltak. Mondjuk akkoriban elég sok info kavargott a fejemben, szóval erre az emlékemre nem mernék fogadást kötni azért.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#65) [Prolixus] válasza [Prolixus] (#64) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, jól emlékeztem. [link1], [link2], [link3]

Itt meg kismillió, a játékokból végül kivágott anyagot találtok (anovemberi bétás szivárgásból is van csemegézve), érdemes szétnéznie annka, aki szereti a "mi lett volna ha" kérdéseket.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#66) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na már elkezdődtek a pletykák miszerint jövő tavasszal jön. Én ezt teljesen reálisnak tartom és 100%, hogy most E3-n bemutatják már játszható formában. :))

(#67) alratar válasza BoneDragon (#66) üzenetére


alratar
addikt

IGN szerinte nincs megerősítve, hogy kin lesz majd.
Ha mégis (amit azért remélek) talán lesz egy új trailer és talán egy kb. öt perces gameplay videó.

De majd meglátjuk.
Már nem kell sokat aludni!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#68) #85552128


#85552128
törölt tag

Szerintem most az új Dragon Age-et viszik. Tavaly is úgy volt, hogy a DA:I kapott egy announce trailert, hátha kap egyet az új ME is vagy legalább egy hivatalos címet :D

(#69) alratar válasza #85552128 (#68) üzenetére


alratar
addikt

Sajnos igazad van, mert azt visszaigazolták. :(

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#70) Ryder62


Ryder62
őstag

Legalább a hivatalos címet elárulhatnák meg pár soros infót hogy mégis hol az anyámkínjámba fog játszódni :D

(#71) oriic válasza Ryder62 (#70) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd az E3-on, remélhetőleg.

Live-Die-Respawn

(#72) alratar válasza oriic (#71) üzenetére


alratar
addikt

Igen, talán annyit azért megtesznek.
Bár még okozhatnak meglepetést is! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#73) oriic válasza alratar (#72) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bejelentik hogy később bejelentik a játék címét. :DDD

Live-Die-Respawn

(#74) alratar válasza oriic (#73) üzenetére


alratar
addikt

:DD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#75) Televan74 válasza oriic (#71) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szerintem E3 -on a fő téma úgy is a DA:I lesz. De reménykedjünk,hogy az új Mass Effectből is kapunk néhány info morzsát.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#76) tiv83us


tiv83us
veterán

E3--> New Mass Effect --> Nesze semmi, fog megd jol... :-/ :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#77) oriic válasza tiv83us (#76) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A részletek amit mutattak azok szépek. :)

Live-Die-Respawn

(#78) Televan74 válasza tiv83us (#76) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ahhoz mindig értettek. De a háttérzene a régi.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#79) Zoli133 válasza Televan74 (#78) üzenetére


Zoli133
őstag

Ha lecserélték volna az már túl sok új információ ezt se tudjuk feldolgozni. :D

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#80) tiv83us válasza oriic (#77) üzenetére


tiv83us
veterán

Szepek, de semitnem tudunk meg beloluk, legalabbis semmi olyat, ami a egy hardcore fant erdekelne. Ez inkabb egy "look what we can do with the Xbox One" demonstracio volt, a jatekrol tovabbra sem tudunk tul sokat, csak azt, hogy nem a multban fog jatszani,

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#81) oriic válasza tiv83us (#80) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezerrel hirezek nem figyeltem a részletekre. Ezek szerint kanonizálják egyik befejezést?

Live-Die-Respawn

(#82) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Az E3 ME szempontból: bla-bla...bla. bla. Inkább levettem a hangot a felénél, a sok bulshit dumát nem szeretem hallgatni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#83) tiv83us válasza oriic (#81) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat epp ez az, hogy semmit, de SEMMIT nem tudunk meg belole, csak hogy a egyes helyeknel milyen szepen fognak valtozni a levelek es hogy az uj technology lehetove teszi, hogy a grafikat felturbozzak, hogy lassunk tavasz-nyar-osz-tel effektusokat a fakon, idojarasban...stb. Hogy ki/mi ellen harcolunk, egyalatalan ki lesz a fohos, melyik korban jatszodik a game...stb. Abszolult semmit nem tudunk meg, csak azt, hogy milyen ubrtfaszan tudnak arnyekolni dolgokat, milyen fajan tudnank banni a new-gen adta lehetosegekkel es ennyi.
Disappointed as fuck.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#84) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nekem is az volt a benyomásom ebből a BÜDÖS NAGY SEMMI-ből, hogy nem biztosak a játékban egyáltalán. lehet csak a pesszimizmus beszél belőlem, de én ha biztos lennék benne, hogy a játék, az új főhős, az új sztori milyen fasza lesz, ha előre renderelt előzetest, vagy aktuális gameplay-t nem is mutatnék, azért a képek, screenshotok, koncepciós rajzok közepette elkezdtem volna csepegtetni az infókat, hogy egyáltalán mi a f@sz lesz az új Mass Effect.Valami infót legalább, hogy mikor játszódik, kit irányítunk, és miért...de nem. Hiába néztem végül meg a vidit teljesen hanggal, sok duma, és semmi tartalom amit az új játékból láttunk eddig. Miközben elvileg már félkész állapotban van. :F

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#85) tiv83us válasza oriic (#81) üzenetére


tiv83us
veterán

Szerintem kenytelenek lesznek, mert a videok alapjan, annyira nem a tavol-jovoben fog jatszodni a dolog, szoval nagy esely van ra, hogy valamelyik endinget canonnizaljak. Barmennyire is utalom a destroy endinget, szerintem ez lesz a canon, a synrhesis az eleg ize lenne..., a control ending pedig tulajdonkeppen trivialissan tenni a jatekot, hiszen akarmilyen antigonist lesz a jatekban, tuti nem lesz erosebb tobbtizezer Shepard-iranyitotta Reapernel... De par honap es majd csak latunk egy normalis trailert, nem csak azt, hogy hogy valtoznak az evszakok a palyan, es esetleg egy kis ingame videot is. De egyelore a DA: I-t kell nyomatniuk, aztan majd talan jovore lesz ME4 (vagy aminek akarjak hivni) hype is.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#86) Apollyon válasza tiv83us (#85) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én bízom benne hogy annak ellenére hogy nem fújják fel, ütős lesz az elkészült játék. Az hogy titkolóznak róla, nem feltétlenül rossz.

BTW mi történt a Legion-ös avataroddal?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#87) tiv83us válasza Apollyon (#86) üzenetére


tiv83us
veterán

Mar 4 eve ez az avatarom, megerett egy cserere, addig is ezt a stock arckepet hasznalom atmenetileg, meg a jomunkasemberek dolgoznak az uj kepen :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#88) tiv83us válasza tiv83us (#87) üzenetére


tiv83us
veterán

Tudom, hogy ez inkabb ME3 topikba tartozna, de azert erdemes pillanatast vetni a a meretaranyakora a ME univerzumban...
Azert az nem piskota, hogy a Destroyer mennyire egy hangya egy Capital Reaper-hez kepest...
Viszont szerintem a Leviathan nagyobb, mint 450m magas.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#89) oriic válasza tiv83us (#87) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én már megszoktam Legion-t, furcsa leszel Jokerként. :)

(#88) tiv83us

Biztos jók ezek a méretek?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#90) tiv83us válasza oriic (#89) üzenetére


tiv83us
veterán

Fan-made, ugyhogy nem biztos. A BSN forumon valaki kihalaszta a PC fileokbol a modell mereteket es ott pl a Leviathan nagyobb volt, mint Harbinger, sot a Sovereign-class Capital Shipek is magasabbak voltak, mint Harbinger, viszent, Harbinger "testesebb", szelsebb, robosztusabb volt. Megprobalom majd elohalaszni. Viszont a Reaper Destroyer a 160m metere magassagaval kemenyen eltorpul a Capital Shipek mellett, pedig mennyit szopiztunk vele Tuchankan, meg rohanni kellett a Tresher Maw-t hivni, azert az a Reaper sem volt piskota nagysagban meg (Rannoch-on).

ps: En is imadtam Legiont, csak az a baj, hogy minden masnap jonnek a privik, hogy mia a turot abrazol az avatarom ("robotmadarat???" meg efele ertelmes megszolalasok, meghat mar 3 es fel ev utan idoszeru a frissites :)) ) Majd ha jon az uj ME, majd szetnezunk avatar ugyben megint :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#91) oriic válasza tiv83us (#90) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megértelek,én Halo-s avatarral vagyok így. Akik ismernek tudják mennyire rajongó vagyok, mások meg kérdezik hogy miért egy bukósisak a képem. :DDD

szerk:

Beirtam ME3 topicba, ha arra jársz tudnál egy gyors választ adni pls. Érdekelne dolog, és pont emiatt a méretarány kép miatt. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#92) Kidus válasza tiv83us (#83) üzenetére


Kidus
őstag

En mondtam neked, hogy nem lesz itt semmi, amig DA le nem cseng :)
Esetleg valami teaser-re azert szamitottam, de tobbre biztosan nem.
Jovore majd lesz valami, bar engem DA is erdekel, legalabb nem az lesz, mint ME3 elott, mikor nem volt mas jatek ami lefoglalt :)
Ez a mehikoi bufes szendvicsarus urge avatar meg tejjesen nem jo :P

Assuming Control

(#93) oriic válasza Kidus (#92) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" a mehikoi bufes szendvicsarus urge avatar meg tejjesen nem jo :P"

:DDD

Live-Die-Respawn

(#94) tiv83us válasza Kidus (#92) üzenetére


tiv83us
veterán

Meg junior moderator koromban ez volt a titkos ugynokom, hogy kiszaglasszam a seggfejeket, ugyhogy tobb tiszteletetet Senor Lllamas-nak :U
Egyebkent mindjart cserelem a megujult, friss ropogos Jokerre... :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#95) nanorambo


nanorambo
őstag

Szerintem ezt is be lehetne tenni, az első hozzászólásba:
[link]

Persze nem sok infót ad, de legalább valami hangulatot teremt :)

(#96) tiv83us válasza nanorambo (#95) üzenetére


tiv83us
veterán

Berakhatjuk, de kb ennyi ertelme van, mint anno ennek, csak elobbi meg csak nem is teasing, csak "megmutatom, hogy mi ilyet is tudunk"... :(

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#97) oriic válasza tiv83us (#96) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mekkora teaser volt már. :)

(jó ava lett végül)

Live-Die-Respawn

(#98) tiv83us válasza oriic (#97) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, emlekszem meg anno Kidussal neztuk, hogy WTF :))
Ja es koszi, Tamoo munkajat dicseri! (Van meg egy upgradelt valtozat a regi Jokerembol is,ami Ndruu keze munkajat dicseri, de azt egyelore nem fedem fel :D)
Nos, beraktam a "teasert" (tobb, mint a semmi vegulis) es kivettem azt a fanart picture-t, foleg, hogy most mar biztos, hogy nem szaz vagy ezer evekkel a ME3 utan fog a cucc jatszodni.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#99) Tnil válasza tiv83us (#98) üzenetére


Tnil
tag

Pici hiba, a videó nem a 2004-es E3-on lett bemutatva. :B

(#100) tiv83us válasza Tnil (#99) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem talalom, hogy hol irtam, hogy a 2004-es E3-on mutattak be, de ha valahol irtam, akkor mea culpa, egyertelmuen 2014-re gondoltam :)

ps: Oke, mar lattom, a nyito posztban baszcsisztam el :)) Javitva.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.