Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) HUNited


HUNited
őstag

Sziasztok, Magisk managerben megjelent a 26.4-ről 27-re frissítés lehetősége. Csont nélkül frissíthető ez? Illetve a MIUI EU rom Boot.img fájlját kell patkolni? (Nem akarok romot telepíteni) Köszi. :-)

(#5202) crok válasza HUNited (#5201) üzenetére


crok
Topikgazda

Direct install-al mennie kell simán.

(#5203) HUNited válasza crok (#5202) üzenetére


HUNited
őstag

Köszi, jónak tűnik. Azért kérdeztem rá, mert a múltkori frissítés jól megszivatott amikor feldobta az üzenetet.

(#5204) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Amúgy ennek van valami értelme "remove conflict apps" ?
Mert ha a google megint bannolja a benne lévő fingerprintet akkor megint ugyanott vagyunk.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#5205) LaySoft válasza rErEaT (#5200) üzenetére


LaySoft
tag

Igazad van, itt a jó link, bocsi.

(#5206) rErEaT válasza dilajoska1 (#5204) üzenetére


rErEaT
senior tag

Hát, hogy ne akadjon össze a PIF, a többi hasonló megoldást használó custom rommal sem.

Mert hát csomószor leírta, hogy aki pl Xiaomi.EU romot használ az használja a Injectort, aki mást az használja azt stb stb, szóval ez nem segített így inkább "megoldotta ő" :)

ennek az FP-nek semmi köze

[ Szerkesztve ]

(#5207) dilajoska1 válasza rErEaT (#5206) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ja értem. Akkor igazából ha megint bukik a PIF akkor megint baj van.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#5208) rErEaT válasza dilajoska1 (#5207) üzenetére


rErEaT
senior tag

Nem a PIF bukik, hanem a FP (fingerprint), a PIF csak egy keretrendszer ami közli a DroidGuarddal a fingerprintet amit te megadtál neki PIF-el

de ha keresel magadnak egy olyant ami működik és feltételezzük, hogy kevesen használják vagy senki, akkor lehet, hogy hónapokig nem lesz gondod!

[ Szerkesztve ]

(#5209) HUNited


HUNited
őstag

No a frissítés kinyírta a magiskhide-ot legalábbis a Gránit bankos appom nem megy (tiltólistán van)

Viszont az összes többi banki app meg megy...

van valaki aki használ Gránit bankot és 27-es Magiskot? Megnézné hogy neki megy e?

[ Szerkesztve ]

(#5210) rErEaT válasza HUNited (#5209) üzenetére


rErEaT
senior tag

ha lefagyasztod a Magisk-ot nem jó? (IceBox)

[ Szerkesztve ]

(#5211) dilajoska1 válasza rErEaT (#5208) üzenetére


dilajoska1
őstag

Igen igen arra gondoltam a fingerprintre :D . Találtam egyet amit kb 4 hónapig használtam probléma mentesen de pár napja megbukott az is mint mindenkinek. Sajnos használhatót azóta se találtam.

HUNited:
Nem tudom használod e de lehet hogy az új shamiko modult felkéne dobnod mellé

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#5212) crok válasza HUNited (#5209) üzenetére


crok
Topikgazda

A Xiaomi.EU-s fingerprint-el Magisk v27-el (meg KernelSU-val is) megy a Gránit bank. Fagyasztva sincs a Magisk app. Shamiko && DenyList-en a banki app && nincs Enforce DenyList (fontos).
Xiaomi.EU-n Magisk és KSU mellett és 3 másik custom ROM-on is megy ugyanígy (ArrowOS meg Lineage21 meg valami random unofficial..).
Új print-et még nem találtam de nem is nagyon van sajnos most időm nekiállni :(

[ Szerkesztve ]

(#5213) HUNited válasza rErEaT (#5210) üzenetére


HUNited
őstag

Nem sajnos. És újratelepítve a Banki appot se

(#5214) HUNited válasza dilajoska1 (#5211) üzenetére


HUNited
őstag

Nem tudom mi ez a modul, megmondom őszintén.

(#5215) HUNited válasza crok (#5212) üzenetére


HUNited
őstag

Igen ezt már beszéltük párszor, hogy nálad az enforce deny list kikapcsolásával jó pl a Wallet is, nálam meg pont fordítva. Mindenesetre most kipróbálom hogy kikapcsolom a Deny listet.

(#5216) PpenoO válasza HUNited (#5213) üzenetére


PpenoO
őstag

27es magisket nem tettem fel, 26.4 + deny és forcelistelve + magiskhide bekapcsolva + 15.9.3 PIF. Így működik nálam a Gránit app.

(#5217) dilajoska1 válasza HUNited (#5215) üzenetére


dilajoska1
őstag

De mellé tedd fel ezt is és az alkalmazás minden összezevőjét rejtsd el.
[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#5218) HUNited


HUNited
őstag

Kikapcsolt denylistel az UniCredit nyafog hogy biztos feltört eszközzel akarom e csinálni.
Gránit viszont továbbra se megy...

(#5219) crok válasza HUNited (#5218) üzenetére


crok
Topikgazda

Azért mert a Shamiko még mindig nincs mellette.
A Shamiko az az ami kimarad az egyenletedből.
Attól lesz az hogy az Enforce KI van kapcsolva de a DenyList lista alapján a FRISS Shamiko megcsinálja amit kell és még sokkal többet is (elrejt millió dolgot). Ezek szerint neked ez nem jött át és nem is tetted fel?

[ Szerkesztve ]

(#5220) G48


G48
senior tag

[link] Itt még lehet működő FP?
Gondolom 64 bites-hez a arm64-v8-as mappákból kell keresni.
Unknown ABIList-ből?

(#5221) crok válasza G48 (#5220) üzenetére


crok
Topikgazda

Most nézték át és legalább 600+ nem megy már belőle úgy, hogy eleve nem csak működők voltak ugye benne - de még ez a pull se lett hozzáfésülve hogy mi az ami biztosan nem megy már hogy legalább azokat ne tegye be a script-be a tesztelésnél..

(#5222) HUNited válasza dilajoska1 (#5217) üzenetére


HUNited
őstag

Feltettem, ez így működik. Nem tudom kell e valamit állítani rajta.

(#5223) HUNited válasza crok (#5219) üzenetére


HUNited
őstag

Nem volt rá eddig szükségem, és nem nagyon követtem a topikot. Úgy tűnik ezek a Magisk frissítések engem mindig megszívatnak :)
Merthogy eddig tökéletesen ment Shamiko nélkül is minden. Nekem kimaradtak ezek a fizetés letiltásos mókolások meg mindenféle fingerprint cserék is (amióta van Xiaomi.EU modul).

(#5224) dilajoska1 válasza HUNited (#5222) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ha működik akkor úgy jó.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#5225) rErEaT válasza HUNited (#5213) üzenetére


rErEaT
senior tag

Fagyaszd le és menni fog, OTP is csak így megy

(#5227) G48 válasza crok (#5226) üzenetére


G48
senior tag

Alakul...

(#5228) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Én is feladtam a fingerprint keresést. Még utoljára kipróbáltam a régebbi Xiaomim amit több mint 2 éve visszazártam de semmi.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#5229) szimi57


szimi57
őstag

Eddig a Xiaomi 12X-en ment az NFC-s fizetés custom rommal, de root nélkü. Már nem megy. :Y Jöhet a Magisk, vagy tud valamit lépni a fejlesztő?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#5230) crok válasza szimi57 (#5229) üzenetére


crok
Topikgazda

"custom rommal" -- sokat segíthetne a varázsgömbnézegetésen túl ha elmondanád mégis melyik custom ROM-ról van szó :D Mert ha ugyanaz az EvoX amit itt írtál akkor ugyanúgy át kellene ütnie a PifPrebuilt.apk-t a fejlesztőnek majd valamire, pl. a Xiaomi.EU fingerprint-jére vagy amit talál és működik mint mindenki másnak. Ugyanis a pár napja kirobbant mega mass FP banhammer őket is érintette. Vagy ja, Magisk, és mókolod magadnak.

[ Szerkesztve ]

(#5231) szimi57 válasza crok (#5230) üzenetére


szimi57
őstag

Ő az. [link] Töröltem a szükséges adatokat, igaz még nem indítottam újra, de nincs változás.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#5232) szimi57 válasza szimi57 (#5231) üzenetére


szimi57
őstag

Az EvoX az most ok, de csak a Magiskkal. Vajon meddig? :F

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#5233) crok válasza szimi57 (#5231) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem is lesz mert ebből új build fog kelleni ha egyáltalán csinál a maintainer - látom ott is feltetted a költői kérdést. Az EvoX is csak addig lesz úgy jó neked amíg megint le nem csap a Google :D :D :DD nem tudom ennyire nem jön át ez senkinek? :D Ha telefonnal akarsz fizetni akkor számíts rá bármelyik percben hogy letörik a funkció...

[ Szerkesztve ]

(#5234) szimi57 válasza crok (#5233) üzenetére


szimi57
őstag

Ez nálam csak ideiglenes mazochista állapot. Azt hiszem most újra itt az idő, hogy visszaálljak a Simple-ra plusz zsebben a kártya. :D

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#5235) Siriusb


Siriusb
veterán

Ezt nem hiszem el. Hetek óta nem működik az RCS, kapcsolódik, de nem lehet üzenetet küldeni. Kipróbáltam már többféle trükköt, de semmi nem használt. Ma találtam egy hozzászólást, hogy valakinek Playintegrityfix-szel megjavult. Kínomban feltelepítettem, s láss csodát...

(#5236) crok válasza Siriusb (#5235) üzenetére


crok
Topikgazda

Két hete pörög rajta a PlayIntegrityFix XDA thread, még a Forbes is írt róla.. hogy egyre Almásabb a Droid.. Az RCS nem megy amíg nincs legalább Device Integrity.. arra fogják hogy hát a spam elleni harc.. az nagyon fontos nekik.. már a gyári ROM && nyitott bootloader == risk, úgyhogy nincs RCS.. nemhogy custom ROM.. neadjisten' még root is?! Mit képzelünk.

[ Szerkesztve ]

(#5237) Siriusb válasza crok (#5236) üzenetére


Siriusb
veterán

Ez egy elég szomorú trend, s ezt látjuk évek óta. Indokot mindenre lehet találni, meg annak az ellenkezőjére is.

(#5238) LaySoft válasza crok (#5236) üzenetére


LaySoft
tag

Hát nagyon remélem, hogy nem lesz teljesen almás a droid, komfortos börtön nem hiányzik.

(#5239) szimi57 válasza crok (#5236) üzenetére


szimi57
őstag

Nem lehet, hogy a Google-nál van egy áruló, aki mögött az Apple áll? Ez már beszarás amit művelnek.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#5240) Trailblazer válasza szimi57 (#5239) üzenetére


Trailblazer
addikt

Google-nél van egy áruló, topjohnwu.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#5241) crok válasza Trailblazer (#5240) üzenetére


crok
Topikgazda

Ah, here we go again..

(#5242) szimi57 válasza Trailblazer (#5240) üzenetére


szimi57
őstag

:Y

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#5243) mizoli válasza Trailblazer (#5240) üzenetére


mizoli
addikt

Ne már...

(#5244) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Vajon mitől hatványozódott meg a g3cizés a hackelő kedvű userekkel?...

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#5245) crok válasza crok (#5190) üzenetére


crok
Topikgazda

PlayIntegrityFix v15.9.4 frissítés - apróbb javítások amikkel kapcsolatban itt senki se jelzett gondot.

(#5246) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Jól gondolom, hogy akkor senkinek nem működik semmilyen pif fájllal sem?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#5247) crok válasza pvt.peter (#5246) üzenetére


crok
Topikgazda

Én csak a Xiaomi.EU injector-ból származóról tudok* - és XDA-n se dicsekedett senki mással csak az ellenkezőjével..

Kérdeztem hogy kell-e de egyébként az összefoglalóból is kivadászható.

[ Szerkesztve ]

(#5248) rErEaT válasza pvt.peter (#5246) üzenetére


rErEaT
senior tag

Nálam hibátlanul megy

(#5249) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Új készülék a fedélzeten (OnePlus 12R) - nem tudom, nyissak-e bootloadert egyáltalán...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#5250) pvt.peter válasza rErEaT (#5248) üzenetére


pvt.peter
őstag

ez melyik pif?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.