Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz

Hozzászólások

(#1051) Velocity válasza sotetlovag97 (#1049) üzenetére


Velocity
aktív tag

én ugyanígy jártam a Performance MX egeremmel. A Logitech messze a legfaszább cég ebből a szempontból is... bárki kérdezi milyen kiegészítőt vegyen a géphez, én mindig csak a Logitech cuccait szoktam ajánlani, pont ezek miatt (meg persze marha jók is amiket csinálnak - nekem legalábbis beváltak) :)

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#1052) Marthen


Marthen
csendes tag

M555b egerem 4 évesen bal klikk hibáját féktisztítóval próbáltam érintkezésre bírni.
No ez nem sikerült. néhány műanyag alkatrész feloldódott és mivel ez érintette az átlátszó részeket is ezért gajra ment a cucc. Van alakinek ilyen szintén rossz szerkezete, hogy lehessen csinálni egy jót a kettőből ?

(#1053) vaakuum


vaakuum
addikt

G500-as egér balgomb a normál nyomásra elkezdett duplaklikkelni :((( . Ha nagyon óvatosan kattintok, akkor még jó.
Nem mai darab már az egér, de amúgy rendesen egyben van.
Gondolom nem érdemes a tisztogatásával bajlódni, inkább kapcsoló csere...
Van valami preferált mikrokapcsoló, amire érdemes cserélni, vagy a legegyszerűbb is jó lehet megint néhány évig?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1054) Bélaaaa válasza vaakuum (#1053) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Egy kontaktsprét adj neki először.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1055) vaakuum válasza Bélaaaa (#1054) üzenetére


vaakuum
addikt

[Találtam egy ilyet]
Itt valami sztatikus feltöltődésről beszél az ember, meg hogy ez vadiúj egérnél is előfordulhat.
Mert ha sztatikus okai vannak, akkor lehet a kontaktspré sem ér semmit... :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1056) Sh4in


Sh4in
csendes tag

Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi, van egy G19 amiben egy pohár folyadék landolt, a nyilak néha működnek, néha nem, U,I, F2 abszolút nem reagál - már kiszáradt - javítható lehet a hiba? Minden más ok rajt.Esetleg tudtok valakit aki képes rendbe rakni?

Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#1057) poli27 válasza Sh4in (#1056) üzenetére


poli27
veterán

Nekem is volt egy ilyen, de szerencsére garis volt és cserélték, nekem sör ömlött bele :D kaptam egy g19s helyette,nem sokat szórakoztak elvitte futár hozták az újat (nem a fixit volt)! Én nem tudtam bele életet lehelni sajna!

(#1058) Sh4in válasza poli27 (#1057) üzenetére


Sh4in
csendes tag

Erre nincs már garancia sajnos. Kár a sörért, bár megérte:)

(#1059) poli27 válasza Sh4in (#1058) üzenetére


poli27
veterán

Írj a logitechnek hogy ez van mit tudnak tenni azt ha mást nem kapsz 50% kupot sztem :D Persze azt ne írd bele hogy beleömlött a folyadék, csak hogy nem megy!

[ Szerkesztve ]

(#1060) jozsi252 válasza poli27 (#1059) üzenetére


jozsi252
veterán

Kuponokat már rég nem osztogatnak. Csak nagyon nagyon kivételes esetben. Régebben más volt..

iPhone 13 Pro Max

(#1061) vaakuum válasza Bélaaaa (#1054) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem működik, szétszedtem, a kis réz kapcsolólap kettő helyen van eltörve. :O
Volt másik egerem, de abban a mikrokapcsolónak másfajta belső lemeze van, nem csereszabatos.
Gondoltam kicserélem az egész kapcsolót, viszont a g500 forrasztáshoz történő szétbontása nem fehér embernek való, ahogy nézem. Nem is igazán látom, miket kellene még kicsavargatni. :(
A fene a fogyasztói társadalmú gondolkodásmódjukat. Bezzeg az asszony mx500-asában már kétszer cseréltem kapcsolót, igaz az már 11 éves.
Lehet inkább szereznem kell valahonnan omron mikrokapcsolót, és a lemezt átrakni :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1062) vaakuum válasza vaakuum (#1061) üzenetére


vaakuum
addikt

Megdöbbenve látom youtubos videókon, hogy az én egeremben a szalagkábel mellett van egy narancsárgás-vöröses színű külön vezeték is, ami a szalagkábellel párhuzamosan van beforrasztva, tehát nem tudom forrasztás nélkül szétszedni az egér alját sem a tetejétől :W . Pedig bliszteres, original csomagban vettem annó. Lehet ez valami kézzel feljavított, újracsomagolt változat volt? :Y

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1063) Bélaaaa válasza vaakuum (#1062) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Lehet, sajnos.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1064) vaakuum


vaakuum
addikt

Tudnátok ötletet adni, hol lehet venni ugyanilyen mikrokapcsolót?
Az egeret szét lehet csavarozni, de a szendvicsszerkezetes nyák miatt (ami csatlakozó-tüskékkel van összeforrasztgatva, embertelen lenne egy szál pákával szétszedni, hogy az egész kapcsolót cseréljem.
Kellene egy ugyanilyen d2fc-f-7n mikrokapcsoló, hogy a fém mozgó részt átrakjam a mostaniba a törött helyére...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1065) Bélaaaa válasza vaakuum (#1064) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ilyet én még nem láttam vásárolható formában. Talán az Ebay-en...

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1066) poli27 válasza vaakuum (#1064) üzenetére


poli27
veterán

Aliexpressz

[ Szerkesztve ]

(#1067) poli27 válasza poli27 (#1066) üzenetére


poli27
veterán

(#1068) Lajtorja válasza vaakuum (#1064) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Van bontásra egy g500-am, azon is bal mikrokapcsoló halt meg. Ha dobsz egy privátot egy képpel, hogy milyen alaktrész kéne, akkor ránézek... hátha van belőle egy ép darabom.

--- ---

(#1069) Lajtorja


Lajtorja
aktív tag

Sajna lejárt szekeszthetőség. Megnéztem és csak oldalsó panelhez maradtak. (Nem csoda mondjuk nekem évente halnak kapcsolók) Utoljára nem bontottat az arwillban vettem valami 150 pénz körüli áron, de lehet mikronikaban is kapni ha jól emlékszem.

--- ---

(#1070) vaakuum


vaakuum
addikt

Köszönöm az ötleteket, a helyzet az, hogy (még) nincs ónszippantóm, és a g500 szendvicsszerkezetes panelű, ami duplasoros forrtüskékkel van összerakva, ezért a komplett kapcsolócsere jelenleg megfelelő szerszámok nélkül nem lenne egyszerű. Bár van egy marék mikrokapcsolóm régebbről, de akkor egyben, forrasztással kell cserélni, mert belülről nem kompatibilisek az omronnal. Megjegyzem, ahogy néztem a belsejüket, nem is tűnnek rosszabbnak, mint az omron...mármint mechanikai felépítés szempontjából. Anyagban biztosan gyengébbek, de néhányezer kattintást azoknak is ki kell bírni.
Úgy tűnik, hogy kénytelen leszek nekilendülni, és szétforrasztani... bár kaptam ötletet, ahol kicserélnék nekem a kapcsolót, de úgy gondolom, az árából tudok venni egy ónszippantót, meg egy normális műszerész csavarhúzót, és akkor azok az enyémek is maradnak. Úgyis kellene már egy normális műszerész csillagcsavarhúzó, mert midig elkenődnek a gagyibb fajták. Meg ónszippantó sem ártana.
A netes külföldi vásárlás meg időben lesz szerintem sok, annál hamarabb szeretném megoldani ezt a problémát.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1071) vaakuum válasza vaakuum (#1070) üzenetére


vaakuum
addikt

Nu, megszereltem a patkányt, Logitech szervíz sufni módon. Innen a messzi banánköztársaságból is üdvözlöm a tervezőmérnököket. A szendvicspanelt nem szedtem szét végül, hanem hozzáfértem oldalról. Az ónszippantás helyett egyszerűen átmelegítettem a lábat, és kitoltam fölfelé a műanyag házból (kiolvadt belőle), úgysem használható már semmire. A forrszemről meg utána a páka simán levette az ónt. Az új kapcsolót is viszonylag könnyű volt belerakni, oldalról elég volt ahhoz is hozzáférni, hogy ráolvadjon az ón. Mondjuk én többet raktam rá, mint a gyári, de remélem, hogy nem is kell bontani a következő pár évben újra. Utána meg ki tudja mi lesz...
Azért viszont egy nagy büdös pofont ki lehetne osztani a tervezőknek, hogy az egeret összefogó csavarokat nem tudták a teflontalpakon kívülre rakni, vagy legalább annyi eszük lehetett volna, hogy a teflontalpon hagynak szerelési lyukat, hogy ne kelljen azt is mindig lerángatni, ha valamiért bele kell nyúlni a jószágba. Szerintem az alkalmankénti lerángatás sem tesz jót a ragasztós rögzítésnek. Mondjuk dobozban tároltam őket egy napig, hogy ne porosodjon, szöszölődjön be a ragasztós felület, de hát egy minimális odafigyeléssel... mondjuk tény, hogy az nem passzol a fogyasztói társadalom gondolkodásmódba. Elég kár, hogy itt is visszaköszön :((

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1072) Velocity válasza vaakuum (#1071) üzenetére


Velocity
aktív tag

a műszaki cikkek tervezésekor egyáltalán nem szempont, hogy otthon szét tudd szedni. Mondjuk Performance MX-hez lehet kapni Logtechnél gyári talpakat 600 Ft-ért ingyen szállítással.
http://www.logitech.com/hu-hu/promotions/4872

esetleg utánakérdezhetsz, hátha van a tiedhez is, csak itt nincs listázva

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#1073) XZoli válasza vaakuum (#1071) üzenetére


XZoli
aktív tag

[link]

ez jobb is mint az eredeti, de csak az innen tudod beszerezni

[link]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#1074) Elmör


Elmör
senior tag

Hello,

Logitech Momo Force Feedback kormány problémám van. Kb. 4 éves és nem a pedálokkal van gondom, hanem a kormány résszel. Lehet más is találkozott már azzal, hogy játék közben egyszercsak eltekeri magát jobbra koppra és lehet ugyan használni, csak szörnyen zavaró hogy mindig ellen kell neki tartani, mintha defektes kerekű autóval mennék a valóságban. Néztem a neten megoldást, egyedül a Logitech profiler letörlése volt ami egy-két embernél megoldotta a dolgot, de nem mindenkinél és úgy emlékszem elég nehezen ismerte fel a kormányt a rendszer anélkül. Esetleg más megoldás? A tavalyi F1 játék, a Grid 2 és a Grid autosport közben is előjön mindig ez a probléma, hasonló mint a videón, csak nekem jobbra tekeri ki. youtube És csak játék közben!

Rendszerem Win7 Ultimate 64bit, bármelyik USB-n próbáltam mindig ez volt, régebben ilyen problémám nem jött elő, igaz akkor még lehet nem Win7 64bit volt fent. :U
Egyébként mindig dobozban tartom, csak addig van az asztalon amíg játszok vele, havi 1-2 alkalommal 4-5 órát, úgyhogy egy szépen megkímélt darabról van szó, nem is értem, biztos valami szoftveres probléma lesz.

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#1075) Bélaaaa válasza Elmör (#1074) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Sajnos ez nem szofferes hiba, hanem harveres.

Viccet félretéve: mikor először bedugod az USB-be, eltekeri egyik végállásba, majd másik végállásba a kormányt. Utána a kettő különbözetének felével visszaforgatja. Remélem érthetően fogalmazok. Az állásokat az FFB motor adja. Ha meghibásodik (az érzékelője), ezt csinálja.

Lehet még maga az elektronika is hibás. Ha nem tudja, hol áll épp a kormány. Ezt az középértéket tárolja, ha ez "elveszik", az egyik szélsőérték lesz a középérték. Ez általában az második forgási kalibrációs irány lesz.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1076) Elmör válasza Bélaaaa (#1075) üzenetére


Elmör
senior tag

Értem, köszönöm, akkor ezt nem lesz olyan egyszerű megoldanom, legalábbis nem itthon. :))
Van, hogy kihúzom az AC adaptert, akkor beáll középre és utána vissadugva megy rendesen, de aztán megint elkezdi. Lehet nyugdíjazom és megpróbálok beszerezni egy G25-öt, amihez már volt szerencsém és jobban tetszett mint a Momo. :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#1077) Dav123


Dav123
tag

Sziasztok!

Adott egy Z523 tipusu hangrendszer, 2013 ev elejen vasaroltam majd tonkre is ment fel ev utan, vissza bolthoz ok meg elkuldtek fixIT-hez, allapotjelzo led volt hibas csereltek vissztakaptam eddig mukodott most a potmeter adta meg magat, bekapcsolom s hangero allitaskor recseg s durrog. Na mar most a kerdesem az lenne hogy ugye 3 ev gari van a Logitech termekekre, a bolti egy ev lejart, most mi a teendo nekem kell elkuldeni a fixIT-nek? Bar mar kezd elegem lenni ebbol a cuccbol.. Lehet pont rossz darabot fogtam ki, de fene se gondolta hogy fel evente megadja magat :( Avagy vegyem fel a kapcsolatot a gyartoval ( hogyan? )

(#1078) kokoaliga


kokoaliga
tag

Sziasztok.
Ha vásárolok egy kormányt amit a Logitech-től vásároltak,akkor is érvényes a garancia?
Érvényesíthetem én is ha elromlik?
Azért kérdezem mert valahol azt olvastam,hogy csak az érvényesítheti akinek a nevére szól a számla.

Koko

(#1079) Bélaaaa válasza Dav123 (#1077) üzenetére


Bélaaaa
őstag

A Logitech honlapján keresztül jelezd a garanciális problémádat.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1080) Bélaaaa válasza kokoaliga (#1078) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Igen, érvényesítheted.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1081) Misi1979


Misi1979
őstag

Sziasztok!

M705-ös egerentyűmhöz kellene vevőegységet szereznem, sikerült elhagynom.

Ráadásul olx-en vettem egy usb-s "nano receiver"-t, az eladó szerint pont ilyen kell az egeremhez.

Hát, nem.. mint kiderült, "unifying" kellene. Tippek, hogy hol tudnék olyat szerezni?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#1082) XmoD válasza Misi1979 (#1081) üzenetére


XmoD
aktív tag

Elso korben email a logi supportnak. ok szerintem segitenek :)

(#1083) Misi1979 válasza XmoD (#1082) üzenetére


Misi1979
őstag

külföldi v magyar?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#1084) XmoD válasza Misi1979 (#1083) üzenetére


XmoD
aktív tag

A magyarral.

(#1085) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Nemrégiben vásároltam egy Gamer egeret, ami most úgy tűnik kezdi megadni magát. Nem egyedi a hiba, rákerestem, sokan jártak így vele.
A kérdés most az, hogy honnan tudhatom meg van-e garancia rá? Bontatlanul vettem itt hwaprón, de az eladó mondta, hogy külföldön lett vásárolva, szerintem számla nincs is hozzá.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1086) Bélaaaa válasza A_ScHuLcZ (#1085) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Az szívás. A Logi kérni fogja, ha nincs, a gyártási dátum lesz a garancia induló időpontja (serial alapján).

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1087) A_ScHuLcZ válasza Bélaaaa (#1086) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

De hol tudom ellenőriztetni, hogy dátum alapján van-e rá?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1088) Bélaaaa válasza A_ScHuLcZ (#1087) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Sehol, a Logit fel kell hívnod, ott a csókolom elkéri a serialt, oszt ha szerencséd van, már mondja is, hogy mikor gyártották!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1089) A_ScHuLcZ válasza Bélaaaa (#1088) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Szerintem garis kell, hogy legyen, mert elvileg 3 év a gyártói, és 2012 decemberben még nem volt meg.

Nem a FixIt végzi a logitech termékek garanciáját? Korábban hozzájuk irányítottak, és cserés lett a billentyűzetem., velük kellett intéznem ezen a linken.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1090) A_ScHuLcZ válasza A_ScHuLcZ (#1089) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

FixIt-ben elfogadták az RMA-t, amit regisztráltam, de mindenhol ki van emelve, hogy csatoljam a vásárlást igazoló dokumentum másolatát. Mi a helyzet, ha nekem ez nincs meg? Attól félek, hogy visszaküldik ugyanígy, és még nekem kell megfizetnem a futárköltséget..

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1091) vieri2000


vieri2000
tag

Üdv! Van egy Logitech mk250 egér és bill. -em sajnos a mai nappal sikerült az usb vevőegységét szépen kettétörni. Érdeklődnék erre a típusra lehet mikro vagy egyáltalán valamilyen usb vevőegységet külön venni?
Válaszotokat köszi.

(#1092) XmoD válasza A_ScHuLcZ (#1090) üzenetére


XmoD
aktív tag

Ez egy erdekes dolog.Lehet elfogadjak lehet nem. Bar inkabb nem mert neha szeretnek kotozkodni. A logit felhivtad elotte ?

vieri2000: Neked is ajanlom a Logi supportnak egy telefont elengedni. Itt megtalalod a szamukat. Lehet van nekik vevo hozza. 3k az MK260-hoz. Szerintem MK250-hez is lesz nekik. Bar neha vannak olyan jo fejek h. ingyen elkuldi. Kihangsulyozom h. neha!

(#1093) A_ScHuLcZ válasza XmoD (#1092) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Nem még, hol találom a számukat? Itt nem látok sehol Mo-i telefonszámot, csak az ügyfélfogadási idejüket.

Szerk: megvan már, felhívom őket.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1094) A_ScHuLcZ válasza A_ScHuLcZ (#1093) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Mégsincs meg, ezt egy angol ürge vette fel, és adott egy másik számot, hogy holnap reggel azt hívjam, de kétlem, hogy itt magyarul fognak beleszólni..

00442030248159

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1095) dulifi


dulifi
csendes tag

Sziasztok!

Van egy logitech m305-ös egerem, ami unifying kompatibilis. Vettem egy billentyűt, ami alapból unifyingos és együtt egy vevővel használtam a kettőt. Viszont most külön kellene őket választanom, de az m305-öt sehogy se sikerül csatlakoztatnom az eredeti vevőjéhez. Az eredeti vevő nem unifyingos. Van ötletetek mit kell tenni ilyenkor? A logitech oldalán semmi konkrétumot nem találtam. Pedig lehet kapni ilyen vevőt utólagosan a logitech store-ban.

A segítséget előre is köszönöm! :R

(#1096) Bélaaaa válasza A_ScHuLcZ (#1094) üzenetére


Bélaaaa
őstag

+36 1 777 4853

Ezt hívd-e. :K

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1097) A_ScHuLcZ válasza Bélaaaa (#1096) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Kb 9 óta próbálom őket elérni, mindig azt mondja be az automata, hogy zárva vannak, hívjam őket munkaidőben H-P 9-18 óra között. Oké... :D

Közben már hívott a FixIt-es futár, hogy vinné a terméket, de amíg nem tudom, hogy számla nélkül probléma-e, addig nem akarom odaadni, nehogy rám verjék a futár költségét is.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1098) vieri2000


vieri2000
tag

Köszönöm a segítséget de ilyen az én szerencsém a telefonszolgáltatásuk éppen nem működik.

(#1099) vaakuum válasza vaakuum (#1071) üzenetére


vaakuum
addikt

Tegnap feltűnt, hogy a patkány jobb gombja is furán viselkedik, és a mouseclicktester szerint jó volt a megérzésem. Mivel múltkor 2 kapcsolót vettem, ma át is forrasztottam azt is. Hála az égnek, ez a kapcsoló meg alapból szutyok, mert bár nem annyira durván, de az új kapcsolóval is dupláz-tripláz néha.
Még jó, hogy munkaidő után semmilyen alkatrészboltba nem lehet odaérni zárás előtt. Nyomorult 100 forintos alkatrész.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1100) Zoli133


Zoli133
őstag

Hali, billes topikban még nem kaptam választ, ezért megkérdezném itt is.(NAh meg biztos több itt a logitech tulaj)
Van egy mk520-asom többé kevésbé elégedett vagoyk, a másik gépemhez is vennék egyet. A két unifying vevős cucc nem tud összezavarodni? Van valakinek tapasztalata iylesmivel?

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.