Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) GEO001 válasza helicon (#7148) üzenetére


GEO001
aktív tag

Pedig ha jelezted a problémát, 3 napon belül vissza kell venniük a készüléket, akár te veszed át az üzletben, akár ők szállítják ki. Nem marad más mint a fogyasztóvédelem.

[ Szerkesztve ]

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#7152) huncutka1029 válasza helicon (#7148) üzenetére


huncutka1029
addikt

Fenyegesd meg Őket bátran a fogyasztóvédelemmel, és a médiával,
legyél határozott, és mondd meg nekik hogy ezek után a pénzedet kéred nem a cserét!

Szó nélkül ki fogják cserélni, és még ajcsit is kérhetsz "kárpótlásul"
Ha nem Vagy "szemét" és rámenős, akkor valóban le se tojnak!
Ne felejtsd el, nekik van szükségük a pénzedre, nem neked rájuk! :F
És bizonyos esetekben pl ha neten rendelsz akkor nem is 3 hanem, 8 napon belül jelezheted a hibát!( legalább is tavaly még így volt)

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#7153) modi válasza helicon (#7148) üzenetére


modi
tag

ha jól tudom,és webshopos vásárlás volt,akkor nem 3 nap a csere hanem 8.

(#7154) gulyasa válasza Con Troll (#7146) üzenetére


gulyasa
őstag

Nálunk kábelesből hosszú ideig csak a Fibernet és a PRtelekom volt elérhető - azt mondanám, ha a PR-t sz@rnak minősítenétek, akkor a fiber-re nyugodtan lehet mondani, hogy még annál is sz@rabb... Így PR-esek voltunk mi is.
Aztán tavalyelőtt rövid időn belül megjelent a Digi (pontosabban felvásárolta a PR területét) és a Tréhome.
Így szerencsére nálunk van választék - de mondanom sem kell, mi most a Diginél vagyunk, a többi úgy látszik nem érzi a verseny súlyát, duplaáron adják szinte ugyanazt, mint a Digi.
Ja és azóta a Fiber-t meg az Invitel vásárolta fel...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10

(#7155) Márton válasza modi (#7153) üzenetére


Márton
nagyúr

8 nap: ELÁLLÁS!
Tehát nem SÉRÜLT a termék, márpedig ez most az.
Hogy bizonyítja be, hogy már olyan volt?
Sajnos ezt futár előtt kellett volna kinyitni, persze tudom, hogy
nem életszerű, hogy majd megvárja amíg végignézed a tv felületét.

Hol a sérülés, milyen jellegű?
(ha ez vígasztal: te legalább kaptál valamit, én egy üres dobozt kaptam, 3D kamera helyett Ausztriából! :Y )

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7156) Kispósi


Kispósi
aktív tag

Volt már valakinek olyan hogy a 3D funkció nem működik? LW5500 és a 3D gombra nem ajánlja fel hogy melyik osztott képernyőt akarom :S

[ Szerkesztve ]

(#7157) tigipuf válasza Márton (#7155) üzenetére


tigipuf
senior tag

Látod attól,hogy elvileg "kulturált" országból rendelsz,nem biztosít semmire :( .Ez a nagy nemzetek jurópája.Szemét tetű emberek mindenhol vannak sajna,,El tudom képzelni mit éreztél a csomag kibontásakor :((( ,hogy száradt volna le a keze a disznajának!!!
Jogi lépésekre semmi lehetőség?

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#7158) huncutka1029 válasza Márton (#7155) üzenetére


huncutka1029
addikt

Azt még nem tudjuk pontosan mi is a baja,
Azért valóban meg kellett volna nézni a futár előtt.
DE, ha korrekt az eljárás, akkor visszaviszik a TV-t. nekik úgyis mindegy ,mert visszaküldik a disztribútornak mint selejt ergo őket nem éri kár.
Csak a magyar vircsaft, dolgozik, és megpróbálnak mindenkit lehúzni, át@ni.

Ezért kell a fogyasztóvédelem!

Azért amit veled műveltek az nagy szemétség, bár ott lehetett a posta vagy a futárszolgálat is a hunyó!

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#7159) tigipuf válasza huncutka1029 (#7158) üzenetére


tigipuf
senior tag

Az a baj,hogy ezek a futárok qrvára szoktak sietni,és ha nem állsz a sarkadra nagy ívben tojnak rád,itt a cucc és csókolom,már léptek is.Nem bántom őket,mert tudom,hogy egy nap alatt szeretnék velük megjáratni a diszpécserek a fél ország kb 50 települését,nem(csak) ők a ludasak ebben.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#7160) GEO001


GEO001
aktív tag

Igen, még most is érvényes a visszaszolgáltatási kötelezettség, netes vásárlásnál ez 8 nap.
Azért a futár átvételénél, sajnos nem mindenre derülhet fény, max a külsérelmi nyomok alapján lehet intézkedni, de a múködésbeli problémákra, ugye csak már a futár eltünése után kerülhet sor.

huncutka1029: azért ők sem fognak annyira megrémülni, hogy a vásárló lábai elé borulva mindenféle plussz juttatásokba menjenek bele.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#7161) GEO001 válasza Kispósi (#7156) üzenetére


GEO001
aktív tag

Mi jelenik meg a képernyőn a 3D gomb lenyomásánál?

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#7162) cotag válasza tigipuf (#7159) üzenetére


cotag
senior tag

Nekem is "onnan" jött a tévé, futárcég hozta.
Én levetettem a cipőt a futárral, be a dobozt a nappaliba, kibontottuk kivettük átnéztem mindent, képernyő, tartozékok stb.
Ezután kifizetem neki.

Most visszaküldöm a wifi sticket, mert lan kábel lett a megoldás a vastag falakra....
Nekem pozitív volt..

(#7163) Márton válasza tigipuf (#7157) üzenetére


Márton
nagyúr

Szerencsére engem nem ért kár, mert hamar észbekaptam,
milyen könnyű is a doboz, és szóltam a futárnak, hogy ugyan várjon
már egy picit, amig együtt kinyitjuk, és belenézünk. Tök üres volt, 200g.
Fotó, jegyzőkönyv, telefonálás, emailezés.
A shop korrekt, nekik 2,5kg feladásról van papírjuk, tehát a cucc
valahol Ausztria és Bp között esett "véletlenül" ki.
Valószínű hetekig eltart a kivizsgálás.
Első kellemes meglepetés: a shop kérdezte, sztornózzák-e
(előreutalás volt). Második meglepetés: már úton van az újabb
kamera, nem kell kivárnom az ügy végét, azt majd intézik.. :C

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7164) Kispósi válasza GEO001 (#7161) üzenetére


Kispósi
aktív tag

Csak a 2d-to-3d jelent meg. De közben megoldódott. a helpdeskkel közösen rájöttünk hogy nem a tv volt a ludas hanem a WD TV. Széthúztam a kábeleket majd vissza és megjavult. úgyhogy meg is nézem a halhatatlanokat :)

(#7165) GEO001 válasza Kispósi (#7164) üzenetére


GEO001
aktív tag

Akkor rendeződött, gyanus volt a leírt probléma, alapvetően én sem a TV -re gondoltam volna.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#7166) huncutka1029 válasza GEO001 (#7160) üzenetére


huncutka1029
addikt

Egy saját sztori a "megrémülésről"
LG klub nyári játékán nyertem egy két személyes meghívást a symbol-ba hogy a Forma 1 angol futamot megnézzük az akkor debütáló cinema 3D tv-n
persze nem jött össze, mert nem tudták az RTL-t rávarázsolni a TV-re.
Cserébe Blu ray-en nézhettük a Transformerst.
két három nap múlva felhívtak, és megkérdezték mi a véleményem.
Csak annyit mondtam, hogy tök gáz, hogy a szupi TV még az RTL--t se fogja, ha ezt tudom nem autózok 100 km-t.
elnézést kértek, néhány nap mulva csengetett a DHL és hozott egy csomagot az LG-től,
melyben volt egy kulcstartó pánt, eg bluetooth headset, egy jegyzettömb, és egy levél, amelyben megköszönték hogy mégis elmentem.

Megjegyzem amúgy is elmentem volna :DD

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#7167) tigipuf válasza cotag (#7162) üzenetére


tigipuf
senior tag

Nekem is onnan van a tv-m,semmi gond velük,persze egy-két papírt elhagytak (hitelre vettem a tv-t),így utólag voltam olyan rendes megküldtem a takaréknak amit kértek."Mondjuk ha egy kicsit szar a kedvem és nem óhajtom a már rég elbírált hitelszerződésződés dolgaimat saját szorgalomból,meg a takarékos hölgy (és tényleg csak azért):B kérésére elküldeni akkor mi van???

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#7168) tigipuf válasza Márton (#7163) üzenetére


tigipuf
senior tag

Hát így már azért más a a leányzó fekvése,remélem minden ok lesz a végén! :C

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#7169) edeleny válasza tigipuf (#7159) üzenetére


edeleny
őstag

Tavaly előtt hozta futár az LE5500-t
Nagyon sietett adjam a pénzt és megy.
Mondtam neki, hogy ha annyira siet mehet, mert én addig nem adok neki semmit amíg meg nem néztem a dobozt.
Közösen kibontottuk, sértetlen volt. Fizettem, és elment.
Mikor villám csapott lett, akkor elvitelnél a szobába ellenőrzött mindent, benn van e. Átvételit adott mindenről.
Mikor vissza hozták, akkor is bent lett kibontva, és ellenőrizve.
Futár válogatja!

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#7170) GEO001 válasza huncutka1029 (#7166) üzenetére


GEO001
aktív tag

Mondjunk, ha azt vesszük, hogy feleslegesen utazol le 100km -t (ok, neked is jó volt azért), az a pár kis csecse-becse jópofa gesztusként nem sok, sajnos én sem tapasztaltam eddigiekben pozitív hozzá állást bármelyik üzletben is vásároltam, csak a promócióban meghíretett "kötelező" ajándékokkal volt szerencsém. De hátha neki azért bejön.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#7171) helicon


helicon
csendes tag

A sérülés a készülék hátulján van a panel környékén, egy kb. 3-4 cm átmérőjű 3 mm mély benyomódás formájában, sajnos pont a panel környékén. A tv szerencsére működik, de hogy később mi lesz vele, azt senki nem garantálja. Az említett Edigit.l céggel csak az a gond, hogy nem is érdekelte őket a dolog, egyből lezárták a dolgot egy NEM-mel. Ennyit a hivatalos magyarországi forgalmazóról. Fel sem merült bennük, hogy bármiféle vizsgálatot vagy egyéb lehetőséget felajánljanak. Gondolom, ha garis probléma lesz, akkor majd azt mondják megnyomtam a hátulját és azért lett baja. De köszönöm a hozzászólásokat azért írok egy jegyzetet a fogyasztóvédelemnek. De elvinni vizsgálatra nem fogom se többet tőlük vásárolni. Másik fórumon sajnos volt olyan válasz, hogy mással is hasonlóan bántak problémás esetben, van még mit javítaniuk az ügyfélkezelésükön.

(#7172) Márton válasza Con Troll (#7119) üzenetére


Márton
nagyúr

Na megjött a 42LW5500, tetszik sokminden, viszont egyvalami még
nagyon zavar: az input lag!
Pedig átkapcsoltam PC-re a bemenetet és minden létező képjavítást
off-ra, vagy minimumra, de így is jelentősen késik az egér mozgása.
Rettentő idegesítő. És ezzel együtt az is, hogy a kép és hang videólejátszáskor
nincs szinkronban, mivel a hang az analóg kimeneten megy az erősítőbe,
és ott nincs semmiféle késlekedés. Erre van megoldás?
Mit nem kapcsoltam még ki? :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7173) gulyasa válasza Márton (#7172) üzenetére


gulyasa
őstag

Melyik HDMI-re csatlakoztattad a PC-t?
Úgy próbáltad-e, hogy a hangot a TV optikai kimenetéről viszed az erősítőbe?

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10

(#7174) Márton válasza gulyasa (#7173) üzenetére


Márton
nagyúr

HDMI1-re.
Az erősítőnek sajna nincs is optikai bemenete, csak RCA analógok.
Kislányom meg itt sír, hogy nem tud a Tintin-nel játszani, akkora a lag :(
Tehát így még filre sem jó, be kell szereznem valami analóg audio delay-ert? :O

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7175) Márton


Márton
nagyúr

Ezzel kérnék szépen minél több embertől LAG teszteredményt, tv típus megjelölésével! :U

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7176) GeneraL_XTX válasza Márton (#7175) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ennek semmik értelme.

Nem a TV lagját méri hanem a reakcióidődet :U :U

(#7177) Attas válasza Márton (#7174) üzenetére


Attas
aktív tag

Átállítottad a HDMI bemenet cimkéjét PC-re? Sokat javít. Nekem semmi lagg nincs..

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#7178) Márton válasza GeneraL_XTX (#7176) üzenetére


Márton
nagyúr

ja, vágom, sorry

Attas: igen, átállítottam.
Neked is LW5500? Melyik firm? Hátha az a különbség.

Semmi lag?? Hú de király lenne.
A 3D iszonyatosan tetszik, főleg saját 50i-s 3D felvételekkel, olyan
sima mint a vaj! És nem bántam meg a 42"-es méretet, mert most
3,5méterről nézem, de 3-ról már kezd érződni a soronkénti polarizáció,
főleg ferde éleknél, homogén színeknél. Tehát 47"-tel lehet csak bosszantana.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7179) vidap válasza Márton (#7178) üzenetére


vidap
tag

Nekem sincs lagg, igaz játékra még nem használtam, de egérnél nem vettem észre!
(és semmit nem állítottam a tv-n vissza)

Próbáltad esetleg játékgépre állítani Pc helyett?

(#7180) GeneraL_XTX válasza Márton (#7178) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

én konzolokhoz használom, de PC módban már nem érezni egyáltalán lagot. Féltem kicsit tőle, de végül is nem para ez :K

(#7181) Márton válasza vidap (#7179) üzenetére


Márton
nagyúr

igen, próbáltam minden üzemmódot.
pc, játékkonzol, hd-dvd, majd vissza, stb.
minden extra ki van kapcsolva.

Firmware-em 04.04.11
Nektek?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7182) GeneraL_XTX válasza Márton (#7181) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Firmware-em 04.04.11

Pontosan nem tudom, de ennél biztos újabb.

(#7183) vidap válasza Márton (#7181) üzenetére


vidap
tag

05.01.10.

(#7184) Márton válasza vidap (#7183) üzenetére


Márton
nagyúr

ok, meg fogom próbálni,
azt hittem valami igen friss van rajta, mivel a tv gyártási dátuma
2011.11

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7185) vidap válasza Márton (#7181) üzenetére


vidap
tag

Keress frisssítést!
5500-as tv-nél ez a legfrissebb!

(#7186) vidap válasza Márton (#7184) üzenetére


vidap
tag

Az eném 2011.06.
Jó pár frissítés volt már azóta!
Ha jól emlékszem idén is már 2

(#7187) Peter.Kalasz


Peter.Kalasz
tag

Sziasztok! Vettem egy LG 47LW579S tévét, szeretnék hozzá winchestert, mekkorát tud kezelni, milyen van Nektek, milyet ajánlotok? Köszi a segítséget. :)

[ Szerkesztve ]

(#7188) vidap válasza Peter.Kalasz (#7187) üzenetére


vidap
tag

Szia!
40gb-1tb-ig.
Többen azt írták, kell a külső táp.
Erről nekem nincs még tapasztalatom.
Ez felvételre igaz!

Lejátszásra szerintem bármi jó!
Amit használok lejátszásra: silicon power 500gb táp nélkül, samsung 1tb + külső táp

(#7189) Márton válasza vidap (#7183) üzenetére


Márton
nagyúr

OK, én is felraktam a legújabbat, és valóban
itt már játékgép üzemmódban elfogadható a lag!
Viszont natív interleaved 3D-t ha küldök neki PC-ről
akkor nagy a szellemkép. Az csak isf haladó1 módban jó,
de ott megint előjön a lag :W

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7190) Peter.Kalasz válasza vidap (#7188) üzenetére


Peter.Kalasz
tag

Köszi a segítséget, erre a vinyóra a tévéből akarok felvenni, lejátszásra van 640GB-os Samum, azt kezeli szépen. :R

(#7191) Flashget válasza helicon (#7171) üzenetére


Flashget
félisten

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a csomag tartalmára vonatkozó reklamációt kizárólag abban az esetben tudjuk elfogadni, ha a hiány vagy sérülés ténye a fuvarlevélen rögzítésre kerül. Az ebből fakadó kellemetlenség elkerülése végett kérjük, hogy a csomag tartalmát még a futár jelenlétében szíveskedjenek ellenőrizni!

http://www.edigital.hu/Hazhoz_szallitas-sp20.html

Realme GT Master Edition

(#7192) GeneraL_XTX válasza Márton (#7189) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Filmnézés közben mit érdekel téged a lag.? :U Pár gombnyomás és váltasz képmódot, mikor mire kell.

(#7193) vidap válasza Márton (#7189) üzenetére


vidap
tag

Az pc hiba erről írtak már többen!
Nézd visstza a hozzászólásokat, vagy várd meg egy hozzáértő válaszát!
Ha jól emlékszem nem 50Hz-en kell hogy adja hanem 60Hz-en a pc-nek és jó lesz.

(#7194) Márton válasza GeneraL_XTX (#7192) üzenetére


Márton
nagyúr

Filmnézés közben emiatt elmegy a kép/hang szinkron mint írtam,mivel
analógon küldöm az erősítőbe.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7195) Márton válasza vidap (#7193) üzenetére


Márton
nagyúr

Naja, csak a videóim meg 50i-sek és hihetetlenül szépen mozognak 50Hz-en
(végre)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7196) Attas válasza Márton (#7184) üzenetére


Attas
aktív tag

05.01.10 a legújabb firm ezt szerezd be. A srácim NFS tolják rajta.. a The Run-t és nem tapasztaltam laggot. Zavarót biztosan nem....Oh...már tárgytalan... Nem olvastam végig.

[ Szerkesztve ]

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#7197) Márton válasza Attas (#7196) üzenetére


Márton
nagyúr

Már csak egy hajszál választ el a megoldástól
(minimális lag és szellemképmentes 3D 50 és 60Hz-en is..)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7198) Con Troll


Con Troll
senior tag

Hát nem tudom, nekem PC és játékgép módban is hatalmas a lag :( Mármint ahhoz viszonyítva, hogy FPS játékokat normálisan lehessen játszani. Csekkoltam a beállításokat, nem aktív semmi a háttérben. Lehet, hogy ilyen szempontból hibás a készülékem? Csak, mert sokan írják, hogy Ők nem érzékelnek zavaró lagot. :F Vagy lehet, hogy én vagyok túl "érzékeny"?

[ Szerkesztve ]

(#7199) Márton válasza Con Troll (#7198) üzenetére


Márton
nagyúr

"bemenet típusa PC"
ez nem volt elég nálam az üzemmódnál is játékgép kell, nem isf!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7200) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Egyébként miért van az, hogy néha szellemképes a 3D kép? Nem az lenne pont a passzív technológia előnye hogy az egyáltalán nincs? Mert pl az Uncharted 3-ban néhány helyen eléggé látható, hasonló erővel mint anno a aktív 3D plazmámon.

Mondjuk nálam lehet az is közbejátszik, hogy 2m-en belülről nézem a 42 colosat, de a héten csináljuk a szobámat és akkor átkerül egy kellemesebb, 2,5-3m-es távolságra. Remélem ez megoldja a szellemkép dolgot.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.