Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) david335 válasza CJKrisz (#1295) üzenetére


david335
tag

Ugye, hogy ugye:) bár nem értem mit kell kínozni az embert a sok reklámmal:S

(#1302) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Nekem is G Pad 8.0-van, most olvasom kijött az 5.0 droid, most nekem 4.4 van rajta.
Többször kijelezte a Tab a szoftver frissítést, de nem nyomtam rá, akkor ez a 5.0 droidra frissítene?

Miben más a 5.0 mint a 4.4 nincs róla vmi leírás teszt ilyesmi?
köszi

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#1303) #65388800 válasza Shingen (#1302) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szia!

Dalvik lecserélése Android Runtime-ra (ART)
64-bites CPU támogatása
OpenGL ES 3.1
Az alkalmazásváltóban feladatok közül lehet választani a korábbi alkalmazások helyett
Nyomtatási előnézet támogatása
Material design stílus, felhasználói felület tovább fejlesztése
Project Volta, üzemidő növelés
Kereséses beállítások
Vendég mód
USB Audio bemenet és kimenet támogatása

(#1304) Shingen válasza #65388800 (#1303) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi akkor ez erre a kérdésre a válasz: Miben más a 5.0 mint a 4.4 nincs róla vmi leírás teszt ilyesmi?

Többször kijelezte a Tab a szoftver frissítést, de nem nyomtam rá, akkor ez a 5.0 droidra frissítene?
Akkor ez nem a droid cserét akarja ugye?

Azt milyen lépésekben tudom megtenni, mert nem csináltam még ilyet?

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#1305) david335 válasza Shingen (#1304) üzenetére


david335
tag

Wifin keresztül, vagy LG PC suite-al.

Ha nem rootoltad, akkor wifi elég, csak követni kell a telepítés lépéseit, újraindítja magát és kész.:)

(#1306) Shingen válasza david335 (#1305) üzenetére


Shingen
addikt

Még nincs rootolva, nemrég vettük. :)

Többször kijelezte a Tab a szoftver frissítést, de nem nyomtam rá, akkor ez a 5.0 droidra frissítene? :F

Ha ez lenne gondolom gari vesztéssel nem jár a 5.0, illetve ez is tartalmazza a hun nyelvet? :)

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#1307) #65388800 válasza Shingen (#1304) üzenetére


#65388800
törölt tag

Én annyit tudok mondani teszt terén, hogy antutuval megmértem. Kitkat: 17875 pont Lolli:19975 pont

Benne van a magyar is

[ Szerkesztve ]

(#1308) #03372544 válasza Shingen (#1306) üzenetére


#03372544
törölt tag

Miért járna gari vesztéssel egy gyári frissítés?
Igen, 5.0.2-re frissít és természetesen van benne magyar nyelv.

(#1309) david335 válasza Shingen (#1306) üzenetére


david335
tag

5.02-re helyesebben:) Persze, hogy benne magyar, és nem jár gari vesztéssel, mert gyár által kiadott hivatalos Lollipop:)

(#1310) #65388800


#65388800
törölt tag

Mikor lesz már 5.1 ;]

(#1311) Shingen válasza david335 (#1309) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi! :)

風林火山

(#1312) Looserke válasza #65388800 (#1310) üzenetére


Looserke
őstag

:C

(#1313) demeterf2


demeterf2
tag

7-es tulajok már cm-et is tolhatnak. :)
Egy két hibát még tartalmaz. [link]

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#1314) cidalain válasza demeterf2 (#1313) üzenetére


cidalain
veterán

nekem a gyári kell a 7-re :(

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#1315) SityiSXT


SityiSXT
őstag

7-re akkor még nincs nyalóka, igaz?

Tegnap amúgy pont a Lollipopra való készülődés miatt úgy döntöttem, megszabadulok a roottól és tiszta lappal indulok újra. Aztán meglepődve tapasztaltam: nincs recovery. Vagy legalábbis a szokott hangerő le + fel és úgy kapcsoljuk be módon nem az jön be, hanem valami safe mode, vagy mi a manó. Nos, az egyedüli mód, amivel gyakorlatilag egy komplett satu-gyalu féle nagytakarítást és visszaállítást tudtam elérni az az volt, hogy:
1. Gyári visszaállítás
2. LG PC Suite-tal toltam rá egy frissítési hibák kijavítását (ezzel kaptam vissza a rendszerhez tartozó törölt appokat - gyári böngésző, email kliens, naptár)
3. Újra gyári visszaállítás
Root így már nincs, és alaphelyzetbe került a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#1316) lsebestyen válasza SityiSXT (#1315) üzenetére


lsebestyen
addikt

Így már van recovery is?

(#1317) SityiSXT válasza lsebestyen (#1316) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nincs még mindig. Segáz, amit akartam, megoldotta ez is (unroot, törölt alkalmazások vissza) - bár az tény, kicsit kényelmetlenebb.

(#1318) Shingen


Shingen
addikt

Ha felteszem az 5.02 droidot, akkor legyalul mind eddigi telepített app-ot?
köszi

風林火山

(#1319) Luna73 válasza Shingen (#1318) üzenetére


Luna73
tag

Röviden tömören, Nem. :-)

(#1320) CJKrisz


CJKrisz
tag

Én ma tapasztaltam 1-2 furcsaságot az 5-össel.
Pl. a Total Commander-t újra kellett telepítenem, mert gondolt egyet és hibát kezdett dobálni, ha az SD kártyához hozzá akartam férni.
A másik, hogy a levelezőkliensben (nem a Gmail) törölni, majd újra létrehozni voltam kénytelen a fiókomat, mert nem tudtam levelet küldeni, csak fogadni. Küldéskor állandóan anyázott, hogy adjam meg a fiók jelszavát. Ha megadtam, akkor vagy nem fogadta el, vagy törölte az összes levelet, majd újból letöltötte őket, de el nem küldte azt, amit kellett volna. De ez a törlés + újbóli létrehozás megoldotta.
Egyébként másnál is az van, hogy a tab indításakor kiírja, hogy "Android frissítése, alkalmazások elindítása"? Azt hittem, hogy ez csak 1-2 indításig lesz így, de én már vagy ötször újraindítottam és mindig ezt csinálja. Nem indul lassabban a szerkentyű, mint azelőtt, csak fura ez az "Android frissítése" duma.

(#1321) Luna73 válasza CJKrisz (#1320) üzenetére


Luna73
tag

Nekem olyan furcsaságot csinál,h a dupla klikk után a képernyő "elsimítására"nem mindig éled fel.

(#1322) Shingen válasza CJKrisz (#1320) üzenetére


Shingen
addikt

Na ezek után nem kapkodom el a 5 droid rátelepítését. :)
Várok még forrjon ki egy kicsit jobban.
Mondjuk 5.1-ig :)

風林火山

(#1323) Looserke


Looserke
őstag

nekem eddig nincs semmi anomália, bár én úgy tettem fel, hogy a frissítés előtt és után is toltam egy factory resetet...

főverzió váltásnál szerintem ez alap dolog

[ Szerkesztve ]

(#1324) CJKrisz válasza Shingen (#1322) üzenetére


CJKrisz
tag

Én simán betudom annak, hogy root-olva volt a tabom. A root buzerál valamit a kártya hozzáférésével kapcsolatban TC-ben is. A saját filekezelővel nem volt semmi gond, csak a TC szívózott. Asszem az is be volt állítva, hogy a leveleimet (vagy csak a mellékleteket?) az SD kártyára töltse, ami ugye szintén root-hoz kötött.
Mivel a tiéd nincs root-olva, szerintem semmi ilyen nyűgöd nem lesz vele.

(#1325) Shingen válasza CJKrisz (#1324) üzenetére


Shingen
addikt

Egyenlőre még megvárom a véleményeket, kinek hogy jött be, illetve milyen problémákat találtak, aztán majd meglátom.

風林火山

(#1326) demeterf2 válasza Looserke (#1323) üzenetére


demeterf2
tag

Pontosan! Főverzió váltáskor senki ne sajnálja a vissza állítást, mert csak galiba lesz belőle.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#1327) david335 válasza demeterf2 (#1326) üzenetére


david335
tag

Sima android alól factory hard reset?:)

(#1328) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Én egyenlőre csak megcsinálta a frissítést. Hétvégén majd lementem a dolgaimat és csinálok hrt.

(#1329) demeterf2 válasza david335 (#1327) üzenetére


demeterf2
tag

Gyári beállítások visszaállítása. Ugyan az, mint a factory reset.

[ Szerkesztve ]

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#1330) martina79


martina79
tag

Sziasztok, újra megpróbálom a segítségeteket kérni, bár azt mondtátok, hogy nemigen tehetek semmit! G pad 7, gyakorlatilag már csak 2 játék van rajta, de már azt sem tudja a gyerek használni, mert jött rá valami frissítés, viszont nem engedi frissíteni, mert szerinte nincs elég hely! Már állati ideges vagyok, nem hiszem, hogy nem tudok valamit csinálni! Keressek valami szakit, vagy az egészet töröljem? Először elfért rajta egy csomó játék, most meg már használhatatlan az egész szutyok! Kérlek valamit javasoljatok és bocs, hogy rátok zúdítom a kínomat!

(#1331) CJKrisz válasza demeterf2 (#1326) üzenetére


CJKrisz
tag

Lehet, hogy holnap én is tolok neki egy factory resetet. Nem mintha különösebb probléma lenne a működéssel, de az a tuti, ha tiszta lappal indul az ember. Nem egy nagy meló újrahúzni az egészet és annyit megér, hogy később ne legyen szívás.

(#1332) CJKrisz válasza martina79 (#1330) üzenetére


CJKrisz
tag

Gyári visszaállítás volt már?

(#1333) martina79 válasza CJKrisz (#1332) üzenetére


martina79
tag

Nem mertem eddig semmit, mert nem tudtam, hogy mi fog törlődni?! Teljes nulla vagyok sajnos!

(#1334) martina79 válasza CJKrisz (#1332) üzenetére


martina79
tag

Nem mertem semmit csinálni, mert nem tudom mi fog törlődni!? Sajnos nagyon nulla vagyok!

(#1335) CJKrisz válasza martina79 (#1333) üzenetére


CJKrisz
tag

Gyári visszaállítással minden törlődik. Olyan lesz, mintha akkor vettétek volna ki a dobozból. Újból be kell állitani mindent. Viszont jó eséllyel észhez tér.

(#1336) csako válasza david335 (#1269) üzenetére


csako
veterán

Na ez jó hír, remélem nekem sem lesz nehezebb :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1337) martina79 válasza CJKrisz (#1335) üzenetére


martina79
tag

A játékok, amit letöltök mindet lehet elölről kezdeni? Van valami beállítás, hogy ez ne fordulhasson elő még egyszer? Olyan szépen ment egy csomó játékkal, most meg már semmi sem működik, gyakorlatilag csak böngészésre jó!

(#1338) CJKrisz válasza martina79 (#1337) üzenetére


CJKrisz
tag

Így van, mindent a nulláról.
Nem hiszem, hogy erre lenne beállítás. Idővel a játékok teleszemetelik a gépet, hasonlóan, mint a számítógépeknél. Időnként nem árt egy újrahúzás.

(#1339) demeterf2 válasza martina79 (#1337) üzenetére


demeterf2
tag

Smart cleaning-et próbáld ki először. Talán az kipucolja a felesleges fájlokat.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#1340) glehel válasza demeterf2 (#1339) üzenetére


glehel
senior tag

Root van már a lollipopra?

(#1341) Shingen válasza CJKrisz (#1332) üzenetére


Shingen
addikt

Neki nem játszik a root, utána sd kártyára át lehetne a játékot helyezni?

風林火山

(#1342) martina79 válasza CJKrisz (#1338) üzenetére


martina79
tag

Köszönöm. Biztonsági mentéssel meg tudom valahogy őrizni a játékokat? Kicsit gáz, hogy ilyenkor mindent elölről kezdjünk! Pl.: asphalt 8-at nagyon sajnálta a gyerekem, megvásárolt autók, pályák stb...

(#1343) CJKrisz válasza martina79 (#1342) üzenetére


CJKrisz
tag

A megvásárolt cuccokat vissza fogja tölteni a fiókból.

(#1344) CJKrisz


CJKrisz
tag

Nemrég csináltam egy factory default-ot, mert előjött még 1-2 FC-ző app, ami nem zavart különösebben, mert egyébként is ritkán használtam őket, viszont mivel nem egy nagy durranás újrahúzni és ezáltal kapok egy esetleges előző telepítésből visszamaradt bug-októl mentes rendszert, hát megcsináltam.
Jelentem, kb. 1-1,5 óra alatt visszament minden úgy, hogy be is állítottam őket, úgy néz ki minden, mint újrahúzás előtt. Viszont ha lehet, akkor még akadásmentesebb a dolog, pár megával még több a szabad RAM, nincs FC-ző app, (újra)indításkor nem dobja be az Android frissítése ablakot és sorolhatnám. Lehet, hogy macerás, ha sok dolog van a tabon, de a programok telepítését felajánlja a Play, azokkal nem kel egyenként szenvedni, ezzel sok időt meg lehet spórolni.
Határozottan jobb lett, szóval mindenkinek ajánlom frissítés után (de akár előtte is) a factory reset-et, egy kis időráfordítást megér, hogy a későbbiekben ne legyen bugos a rendszer, amire rátelepül a frissítés.

(#1345) Imifej válasza martina79 (#1342) üzenetére


Imifej
senior tag

Sok játéknál a mentéseket is visszatölti. Nekem 4.4-nél legalábbis visszatöltötte. Real racing 3.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#1346) #65388800 válasza Imifej (#1345) üzenetére


#65388800
törölt tag

akkor hogyha bepipálta az elején, hogy csináljon biztonsági mentéseket felhőbe.

(#1347) Imifej válasza #65388800 (#1346) üzenetére


Imifej
senior tag

hát ja

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#1348) Szigma70


Szigma70
addikt

Üdv

Ha valaki rendelne szilikontokot, akkor betársulnék egy rendelésbe.
Dobj egy PÜ-t ha aktuális

Köszi előre is.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1349) calamites


calamites
őstag

Feltettem a nyalókát, frissítettem az mx playert, de most nem hajlandó lejátszani .avi videókat hanggal. Mi lehet a gond?

(#1350) fausto válasza calamites (#1349) üzenetére


fausto
addikt

Azokat már kitkat alatt sem lehetett alapból, kell hozzá valami codec. Ha megtalálom, belinkelem, hogy honnan lehet letölteni
Megvan: LINK
Mx player beállítások --> Decoder --> Egyéni kodek - itt betallózod a letöltött fájlt és szofveres audión újra lesz hangod

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.