Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-07-11 17:16:57

LOGOUT.hu

LeTV Le 1 Pro (X800) kérdezős, romolgatós topik mindenkinek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Csepe


Csepe
aktív tag

LeTV Le 1 Pro (X800) kérdezős, romolgatós topik mindenkinek.

Ajánlott fórumok a telefonról:

- LeEco.re fórum
- XDA topik

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#2) Warg3 válasza Csepe (#1) üzenetére


Warg3
csendes tag

Végre valaki topikot nyitott itt ennek a nagyszerű telónak. Nekem még csak most érkezik, de a videók és leírások alapján makszimális bizalmat szavazok neki. Remélem szépen fog pörögni a fórum. :))

(#3) EG0 válasza Csepe (#1) üzenetére


EG0
aktív tag

Akkor ide válaszolok. :-)

Én egyetlen fülhallgatóval próbáltam eddig, az hibátlanul belemegy, és nagyon szépen szól vele.
Meg nekem tetszenek is ezek a KZ-k.

Mivel a kijelzője törékeny, ezért én rendeltem hozzá AliExpressről üveglapot, de szerintem az nem fog bemenni a telefonhoz kapott műanyag hátlapvédő alá, mert az is elég passzentos a kijelző szélén.

Meg ha már 4HD kijelzője van, akkor egy - két olcsó VR sisakot is kipróbálok vele. :-)

Plusz egy ilyen értékű telefont ugye nem dugunk rá gagyi töltőkre, szóval pl. autóba ilyet vettem hozzá.

Egyelőre ennyi.

(#4) Csepe válasza EG0 (#3) üzenetére


Csepe
aktív tag

Közben a fülhallgatós dolgot megoldottam kalapáccsal, most már jól belemegy a KZ-EDR1-em. :D
Nekem is most jön meg a héten a sisakom, kiváncs vagyok, hogy mennyire lesz elég a kijelző felbontása.

A fóliára köszi a tippet. :K

Warg3: ;)

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#5) atee_13


atee_13
őstag

Sziasztok!

Mennyire élhető a ROM? Olyanokra gondolok, hogy play esetleg magyar nyelv és várható frissítések?

Elvileg 6.0 van, de ebből lesz itthoni "felhasználható változat"?

(#6) Csepe válasza atee_13 (#5) üzenetére


Csepe
aktív tag

Magyar nyelv és Play alapból van a telefonon (legalábbis az Európában is kapható US változaton).
A hivatalos Android M elvileg nyár végén - ősz elején jön.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#7) atee_13 válasza Csepe (#6) üzenetére


atee_13
őstag

Ez az US változat?

(#8) Csepe válasza atee_13 (#7) üzenetére


Csepe
aktív tag

Elvileg igen (nem írják sehol), írnak hozzá magyar nyelvet is.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#9) Dealer95 válasza Csepe (#6) üzenetére


Dealer95
őstag

Szia!

Android M-ről hol olvasni, hogy megkapja a készülék? :)

(#10) Csepe válasza Dealer95 (#9) üzenetére


Csepe
aktív tag

Fórumokon augusztus végét írnak, hivatalos cikket nem találtam róla.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#11) Dealer95 válasza Csepe (#10) üzenetére


Dealer95
őstag

Rendben :)
Remélem megkapja és nem hagyják cserben.

Egyébként honnan érdemes megrendelni? (Hogy jön ki legolcsóbban az ember? :) )

(#12) Csepe válasza Dealer95 (#11) üzenetére


Csepe
aktív tag

[link]
[link]
[link]
[link]
Ezek közül választhatsz, amelyik szimpatikusabb. :)
(EU raktár -> nincs vám és áfa)

[ Szerkesztve ]

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#13) Dealer95 válasza Csepe (#12) üzenetére


Dealer95
őstag

Ó, nagyon köszönöm. Ezeken a helyeken nem is néztem :)
Akkor megúszom a 3 hetes várakozást :R

Keresek valami kupont, hátha lejjebb lehet vinni az árat valamelyiknél és be is rendelem.
:)

[ Szerkesztve ]

(#14) Dealer95 válasza Dealer95 (#13) üzenetére


Dealer95
őstag

Meg is rendeltem az http://www.efox-shop.com/ oldalról.
Remélem gyorsan ideér :)

Egyébként milyen tokot érdemes hozzá használni?
A gyári kemény tok ahogy olvastam nem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#15) maross válasza Dealer95 (#14) üzenetére


maross
veterán

En is rendeltem ma egyet, remelem bevalik. Ha valaki tett ra valami romot es nagyon elegedett vele, szoljon :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#16) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Felem is tart egy, mar nagyon kivancsi vagyok :P. Jo lenne egy osszefoglalo, hogy mikent lehet rootolni esetleg romot cserelni a legjobb romok es hasonlok. En szemely szerint orulnek neki :R

Miert?????

(#17) Saigon11 válasza Dealer95 (#14) üzenetére


Saigon11
újonc

Szia,

Én ezt a tokot rendeltem és nagyon jó, mert hihetetlenül vékony, de nagyon kellemesen érdes felületű, hogy ne csússzon a kézben. 6 dolcsi volt.
http://imakcase.com/imak-concise-cowboy-case-for-letv-1-pro_p1011.ht

(#18) Csepe


Csepe
aktív tag

Kb. 2 hete van meg nekem is a telefon, összeírtam pár dolgot hozzá, nem egy összefoglalónyi mennyiség, de hasznos lehet. :)
A ROM-ok telepítéséről inkább nem nyilatkozok még, meghagyom a tapasztaltabb kollégáknak.

Vigyázat! Minden módosítást csak saját felelősségre érdemes végrehajtani! Soft brick, hard brick előfordulhat (mindkettő javítható, de növeli az ősz hajszálak számát :DDD ).

TWRP recovery telepítése

Szükséges a rootoláshoz és más ROM-ok, patch-ek telepítéséhez, úgyhogy ennek a telepítésével kell kezdeni.

1. Töltsük le az alábbi fájlt és csomagoljuk ki (a hivatalos 3.0.2-0 verziójú TWRP-t tartalmazza)
2. Telepítsük a számítógépre a szükséges ADB drivereket (minimal_adb_fastboot_v1.4_setup.exe), vagy ha nem működik, akkor ezt a drivert telepítsük
3. A telefon beállításaiban aktiválni kell az USB hibakeresést:
- Beállítások -> A telefonról -> Build szám -> 7 kattintás után aktiválódik a Fejlesztői lehetőségek menüpont a beállításokban - Itt kapcsoljuk be az USB hibakeresés opciót
4. Csatlakoztassuk a telefont a számítógéphez az USB kábelen keresztül
5. A kicsomagolt mappában a Shift gomb nyomvatartásánál és jobb egér kattintással válasszuk a ’Parancsablak nyitása itt’ menüpontot a konzol megnyitásához
6. A konzolba írjuk be az alábbi parancsokat:
- adb reboot bootloader - újraindítja fastboot 'pingvin' módban a telefont (ha ez nem működik, akkor ki kell kapcsolni a telefont, a hangerő le és a bekapcsológomb hosszan nyomásával bekapcsolni)
- fastboot flash recovery twrp.img
- fastboot reboot

Rootolás

- SuperSU Zip fájl letöltése a telefonra
- Telefon újraindítása Recovery (TWRP) módban - a hangerő fel gomb és a bekapcsológomb nyomvatartásával
- Letöltött zip fájl flashalése (telepítése) az Install menüpont alól
- Telepítés után rákérdez a Dalvik cache törlésre, töröljük
- Telefonon a SuperSU app letöltése a Play áruházból

Xposed telepítése

- Xposed apk telepítése a telefonra
- Zip fájl letöltése (csak Android 5.0.1-es ROM-hoz) a telefonra
- Zip fájl flashelése TWRP-n keresztül (lásd feljebb)

WIFI patch

Ha érezhetően lassabb a WIFI sebessége, mint kellene:
- ZIP fájl letöltése a telefonra
- Zip fájl flashelése TWRP-n keresztül (lásd feljebb)

B20 bekapcsolása

Sok egyedi ROM-on nem működik!
- A tárcsázóba írjuk be az alábbi kódot: *#*#9439#*#*
- Kapcsoljuk be az alábbi opciót: Enable CDMA

Akkuidő növelése

Különböző tippek a fórumokról:
- Play áruházban az automatikus frissítés kikapcsolása
- Pozícionálás kikapcsolása a Lecloud beállításaiban
- Felesleges Widget-ek törlése, ha van
- Élő háttérkép kikapcsolása, ha van
- Felesleges szinkronizációk kikapcsolása
- Beállítások -> Wi-fi -> Speciális beállítások -> Tartsa bekapcsolva a Wifit alvó üzemmódban -> Csak ha töltőn van
- Beállítások -> Wi-fi -> Speciális beállítások -> 'A keresés mindig elérhető' kikapcsolása
- GPS helyelőzmények kikapcsolása (Beállítások -> Tartózkodási hely -> Google helyelőzmények)
- Google beállítások -> 'Frissítések a közelből' kikapcsolása
- Google beállítások -> Társított alkalmazások -> nem használt társítások törlése
- Képernyőkoppintásos ébresztés kikapcsolása
- Ne használjunk Task-killereket
- Greenify használata (Root, Xposed szükséges)

[ Szerkesztve ]

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#19) kiswuk


kiswuk
újonc

Sziasztok! Én két hete kaptam meg az Efoxtól rendelt telefonom. 5 nap után elkezdett nagyon merülni, aztán elárasztott a sok kéretlen program, reklám. Írtam nekik, 80%-ot akartak visszafizetni, plusz álljam a postát. Ja, meg először 10 eurót, hogy vegyek magamnak itthon új akksit...mondtam ne szórakozzanak..Nem tudom mi egyen, mert szuper jó lenne, gyönyörű kijelzője van, gyors (volt), de jelenleg használhatatlan. Nem rootoltam még, és félek, hogy megnyiffan..küldjem vissza paypallal és akkor bukom a legkevsebbet (nyilván vettem, tokot, eu töltőt, üveget, stb..), vagy merjem rootolni? http://www.chinahandys.net/le-1-pro/ ezt ajánlották efoxos hszben. Elvileg a efox is osztott meg firmwaret, telepítési útmutatót, szóval nem tudom ilyenkor hogyan alakul a garancia. Ja, és az antivírus progik szerint system trójai vírusok vannak rajta, így pl ha cserét kérnék, nem tudom mennék-e valamire. Csak play áruházról tettem rá alap programokat. Ötlete valakinek? Köszi!

(#20) EG0 válasza kiswuk (#19) üzenetére


EG0
aktív tag

Nem tudom, milyen kéretlen program tud elárasztani, ha nem tettél rá Play-en kívülről semmit.
Egyébként nekem ESET talált rajta valami keyboard trójait, amit nem lehet eltávolítani mert system app, de másodszor futtatva már nem. Fura.
Azon is erősen csodálkozom, hogy 80%-ot vissza akar neked adni Efox. Azt a levelet megnézném. :-)

(#21) kiswuk válasza EG0 (#20) üzenetére


kiswuk
újonc

Az Ant keyboardot találta nekem is. Akár hiszed, akár nem, folyamatosan átállítja magát, hogy ismeretlen forrásból is telepedhessen program. Nem raktam rá semmit, csak playről Fb, Messenger, Aliexpress, stb. Semmi külsőst.

Dear customer,
Sorry for the troubles.
if you want to refund, we could only refund you 80% of the amount without shipping fee after receive the parcel.
that is EUR 136.
If you agree, then we send you our company address.

Best regards
Guo

(#22) Dealer95 válasza EG0 (#20) üzenetére


Dealer95
őstag

Nekem szerdán fog jönni az eFox-tól. Remélem nem lesz ilyen gond vele :(

(#23) kiswuk válasza kiswuk (#21) üzenetére


kiswuk
újonc

Ja, és tele vagyok kéretlen reklámmal. gyakorlatilag lefagyasztja a készüléket, leszívja az akksit ez a sok sz@r. :( Kérjek cserét, vagy mit tudok csinálni?

(#24) maross válasza kiswuk (#23) üzenetére


maross
veterán

Nem orulok hogy ilyeneket irtok :(. Honnan rendelted, es lehet tudni milyen rom van rajta?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25) kiswuk válasza maross (#24) üzenetére


kiswuk
újonc

Efox-shop.com, 5,5,011s(stable) kernel verzió: 3.10.49.perf-g3eccc1b

(#26) Dealer95 válasza kiswuk (#23) üzenetére


Dealer95
őstag

Nálunk van itthon már egy Gold színben és nem produkál ilyeneket :(
Remélem az enyémmel sem lesz gond. (Szintén eFox; ezüst, 64GB ROM, 4GB RAM)

Gyári viszaálítást vagy esetleg az eFox-os Updatet próbáltad már?

(#27) kiswuk válasza Dealer95 (#26) üzenetére


kiswuk
újonc

Ezüst van nekem is. Nem engedi a gyári visszaállítást. :( Kódot kér, de nem fogad el semmit. Nem láttam még ilyet. :( Az efoxos firmwaret nem próbáltam, nem mertem hozzányúlni. Ki vagyok :W .

[ Szerkesztve ]

(#28) maross válasza kiswuk (#25) üzenetére


maross
veterán

Koszi, majd figyelek ha megerkezett a telo, keylogger nem vicces.

szerk: ja es csepe: koszi az osszefoglalot :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#29) EG0


EG0
aktív tag

A keyloggerről: Nekem azóta se Kaspersky, se Avira, se ESET nem talál semmit. Akkor most vagy jól elbújt, vagy valami app frissítésével eltűnt.
A Play-ből telepített vagy frissíthető alkalmazások között nincs, ugyanakkor az App Management alatt még látom az Ant Keyboard version 2.55-öt.
A probléma egyébként előjött orosz és német nyelvű fórumokon is, és úgy nézem, az efox-os telefonokat érinti/érintette.
Beszédes volt egyébként az inkrimált Ant Keyboard app Google Store-os szövege is, de most már sajnos nem találom. Talán törölték...

Más: ahogy olvasom az első hozzászólásban is linkelt fórumokat, a kínai (CN) változatra már van Android 6.0, az US változatra (telefon hátulján CE#### felirat) pedig dolgoznak egy Cyanogenmod változaton is (CM13 = Android 6), illetve egy cuoco92 nevű srác is dolgozik egy 6.0-ás US verzión.

Bár nekem sok bajom nincs a gyári 5.0-ás firmware-rel sem, csak az első bekapcsolásnál (Setup) a LeTV specifikus szolgáltatásokat (pl. TV streaming, LeEco account) kikapcsoltam.
Mondjuk az Mi Browsertől is szívesen megszabadulnék az Ant mellett.

Maga a telefon hardveres oldalról nézve viszont tökéletes.
Nekem Budapesten mindenhol van 4G-m, amerre eddig jártam vele.

(#30) maross válasza EG0 (#29) üzenetére


maross
veterán

Tegnapi cucc: sokaig nem tudtam mi dobal fel neha reklamokat, feltettem az eset-et, kiszurta a data_gospel-t, "fixed", utana futtatva teljesen tiszta a keszuloek, holott ugyanugy ott volt system appkent. Utananeztem, rootolas utan egy system app remover-rel leszedtem, azota nincs gondom. Es leszedtem még kb 10 masik szarsagot is, a csajniz bongeszotol kezdve a google talkbackjeig. Szoval ha tudja az ember hogy pontosan mi okozza a gondot, akkor inkabb egy manualis torles.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31) EG0 válasza maross (#30) üzenetére


EG0
aktív tag

Előbb én is elkapkodtam, nyomtam egy restartot telefonnak, rögtön megint kiabált a Kaspersky egy full scannél.
És nem csak Ant Keyboard miatt, hanem /system/priv-app/Callid (Search Service 2.00.51) miatt is.
Szerencsére force stop-olni lehet. Utána pedig megint semmi nem jelez.

Mivel rootoltad? 3.0.2-0 TWRP aztán SuperSU? Mert elvileg ez a TWRP nem lesz jó Android 6-hoz. :-/

(#32) maross válasza EG0 (#31) üzenetére


maross
veterán

Ez még a regi telom (jiayu s3), x800 még el se indult szerintem, talan csutortokon rendeltem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33) EG0


EG0
aktív tag

Felraktam a legújabb 5.0.2-es CUOCO92 féle 5.5.012S Beta ROM-ot, az alábbi módon:

Nulladik lépés a Developer módba lépés az USB debugging-hoz.
Settings - About phone - Build numberre hétszer kattintanti.
(Majd azután számlálj el hétig. Se többet, se kevesebbet. Hét legyen, amedig számolsz, s ameddig számolsz, az hétig legyen. Nyolcig ne számolj hát ezért, sem pedig hatig. Hacsak nem folytatod a te számolásodat hétig.)

Feltettem Windows 10 alá az ADB drivereket innen.
De lehet, még jobb lett volna egyenesen a Google-től.

Telepítéséhez itt találtok leírást.

Ezzel nekem az Eszközkezelőben az ADB Interface már települt (Marshall London Device néven...), de az MTP még nem, mivel Windows 10 N -et használok. Tehát külön telepítenem kellett a Media Feature Pack csomagot.

Ezt követően már megjelent a Windowsban az eszközeim között az Le1Pro_US nevű.

Aztán letöltöttem innen a legújabb CUOCO92 féle TWRP-t és ROM-ot.
Konkrétan ezeket:
Le1PRO_US_X800-ROW-PB-v50-CUOCO92-5.5.012S.zip
Le1Pro_US_TWRP_3.0.2-0_CUOCO92.7z
(Én voltam a hetedik a világon, mint az utolsó főbűn.)
Egyébként ebből a fórumból tudtam meg, hogy létezik, ide ír rendszeresen a maestro is.

A ROM-ot eredeti zip formájában felmásoltam az Le1Pro_US Internal Storage mappájába.

TWRP telepítése:
Először megpróbáltam a CUOCO92 féle telepítőt, kitömörítve a 7z-ből.
Elindítottam a Le1PRO-TWRP-INSTALLER.exe, követtem az utasításokat, de végül sosem lett TWRP-m.
Szóval másik módszer:
Letöltöttem a megfelelő TWRP-t, az aktuális 3.0.2-0-x1 -et egyenesen a készítőktől.

Kell hozzá Android SDK command line tool, a friss installer_r24.4.1-windows.exe a Google-től letölthető.
Telepítettem.

A parancsorba beütendő parancsok itt találhatóak.
Pár trükk:
- ha az "adb reboot bootloader" nem működik, akkor kikapcsolt állapotból hangerő LE + power gombbal is indíthatjuk.
- ha egy kis pingvin elfoglalja a képernyőnk közepét, és ezt nem lájkoljuk, akkor a power gomb 10 másodpercig nyomvatartásával márpedig kikapcsoljuk.
- a "fastboot reboot" után automatikusan visszakerülne a gyári recovery, HACSAK nem indítjuk inkább a telefont hangerő FEL + power gombbal, mert akkor már a TWRP-be jutunk.

Tehát bent vagyunk a TWRP-ben végre.
Akkor.
Én egyelőre nem akartam véglegesíteni a TWRP-t, szóval Keep Read Only.
Aztán.
Wipe (Swipe to Factory Reset)
majd visszalépünk a menübe, és
Install (válasszuk ki a Le1PRO_US_X800-ROW-PB-v50-CUOCO92-5.5.012S.zip fájlt)
a végén pedig én nyomtam egy
Wipe Cache & Dalvik -ot, és Reboot.

Az első indítás hosszú percekig tart, nem megijedni.

És akkor az első tapasztalatok:
ESET nem talál semmilyen huncutságot (deep scan).
SuperSU azt mondja, köszöni, jól van.
Antutu pedig azt mondja, 86889.

(#34) Dealer95 válasza EG0 (#33) üzenetére


Dealer95
őstag

Szia!

Köszi a leírást :)
Egy kérdés:
Azt olvastam, hogy az összes módosított ROM-ban jelen van az a dolog, hogy a kijelzőbeállításokban a módok között hiába váltasz, a színtónus ugyan az marad.
Illetve: dupla koppintásos kijelzőébresztés van ebben a ROM-ban?

(#35) Csepe válasza EG0 (#33) üzenetére


Csepe
aktív tag

Nekem is ez a CUOCO92 féle ROM volt fent tegnapig, de az EUI számomra nem jön be, nagyon funkciószegény, meg wakelockolt is a telefon folyamatosan (az asztalon hagyva is 10-20%-ot merült óránként).
Na tehát tegnap felraktam ezt a fajta CM 12.1-t, amíg nem jön a CM 13. :K
Eddig minden szuper vele (Play működik, root alapból van), végre nem merül a teló készenlétben, egyedüli szívfájdalmam, hogy nem működik a Google camera appban a Photosphere mód.

Szerintem mehetne ez a hsz, meg az én előző hsz-em is az összefoglalóba, nem tudja valaki, hol kell kérni ezt? :)

[ Szerkesztve ]

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#36) EG0 válasza EG0 (#33) üzenetére


EG0
aktív tag

Kicsit hamar örültem, a Vodafone 4G-t nem látja most már Budapest közepén. Gyári 0011S-sel ment még. A másik két szolgáltató 4G hálózatát megtalálja a keresés. :-(

(#37) EG0 válasza Dealer95 (#34) üzenetére


EG0
aktív tag

A színprofil beállítás működik, a dupla koppintásos lehetőséget nem találtam, de az amúgy is csak zabálja az akkut. Viszont van benne ujjlenyomat olvasó beállítás, mert az meg jól benne maradt a portolásnál.
A Vodafone 4G nem működik, szerintem más szolgáltatók eltérő frekvenciával menne a 4G is.
Írtam róla Cuoco92-nek.
Meg a hivatalos csatornán a LeEco-nak is, van egy tippem, melyik fog hamarabb értelmes ROM-ot kiadni. :-/

[ Szerkesztve ]

(#39) Dealer95


Dealer95
őstag

Na ma megkaptam én is a csomagot a DHL-től :D
Eszméletlen szép telefon.
Gyors, szép kijelző, és makulátan összeszerelés.
Semmi recsegés vagy illesztési hiba :K

Már az eFox-os youtube fix van rajta, így sajna a kijelző színprofilok között hiába vált az ember, nem történik semmi, de cserébe a YT hibátlan :)

(#40) maross válasza Dealer95 (#39) üzenetére


maross
veterán

Enyém épphogycsak elindult :). Emailt nem kaptam rola, efox oldalon latom hogy sent, aztán annyi, sehol nem talalok datumot, se kuldesre, se erkezesre.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#41) kiswuk válasza maross (#32) üzenetére


kiswuk
újonc

A search service-t nekem is feldobta , még azután is, hogy átküzdöttem rajta az efoxos romot. Azon kívül, hogy a sok szeméttől megszabadultam, nem látok különbséget a "gyári", meg az efox között.

(#42) EG0


EG0
aktív tag

#X800_kiegeszitok

Rendeltem uGreen fali töltőt és kábelt, illetve Blitzwolf autós töltőt hűtlen (keyloggeres) kis szerelmemhez.

(#43) Dealer95 válasza Dealer95 (#39) üzenetére


Dealer95
őstag

1. merülés: 65%-ról 21%-ra: 2 óra 27 perc
2. merülés: 100%-ról 0%-ra: 5 óra 2 perc kijelzőidő a kikapcsolásig.
Nagyon jó :K

Fényerő automata, azon belül max
Wi-fi egész nap ment, (Tartsa bekaplcsolva a Wi-Fi-t alvó üzemmódban: always)
Chrome-ot használtam böngészőnek
G-mail szinkronizáció: be
Viber, Messenger is ment.
+ lefuttattam 2x Antutut (kb. 86.000 pont, ha valakit érdekel)
(1 SIM van a készülékben, 4G LTE)

Ami nem megy:
MI Browser ( alapból nem törölhető)
Kijelző színprofilok (eFox frissítés miatt)

Egyéb problémával eddig nem találkoztam.

Aki nem találná, hol kell a kimenő hívásokhoz a szám kijelzését/elrejtését beállítani:
Beállítások -> App Settings -> Hívásbeállítások -> Call waiting -> Hívóazonosító -> Show number

[ Szerkesztve ]

(#44) maross válasza kiswuk (#41) üzenetére


maross
veterán

ugy erzem ket kulonbozo efoxrol beszelunk :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#45) Csepe


Csepe
aktív tag

Ide is beírom:

Soft brick 'pingvin brick' javítása

1. Töltsük le az alábbi fájlt és csomagoljuk ki (ua. mint a TWRP telepítésnél)
2. A kicsomagolt mappában a Shift gomb nyomvatartásánál és jobb egér kattintással válasszuk a ’Parancsablak nyitása itt’ menüpontot a konzol megnyitásához
3. A konzolba írjuk be az alábbi parancsokat:
- fastboot flash recovery stockrecovery.img
- fastboot reboot

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#46) kisdobos1 válasza EG0 (#33) üzenetére


kisdobos1
csendes tag

Segítenél abban hogy pontosan hová másoljam fel a zip fájlt mert ha rányomok recoveryben az instalra nem talál soha semmit. Köszi.

(#47) Kovaratis válasza kisdobos1 (#46) üzenetére


Kovaratis
őstag

TWRP-ben nyomsz? Akkor bárhova. Ki kell választani a telepítendő .zip-et.
Az indiai VNmod ROM-ot próbálta valaki? Nincs dupla kopp, mert X900 port. De különben kitűnő!

(#48) Dealer95 válasza Kovaratis (#47) üzenetére


Dealer95
őstag

Dupla kopp a gyáriban sincs nálam.

(#49) Kovaratis válasza Dealer95 (#48) üzenetére


Kovaratis
őstag

De, van. Dupla koppra nagyít teljes méretre. Feloldás nincs. 😃

(#50) kisdobos1 válasza Kovaratis (#47) üzenetére


kisdobos1
csendes tag

Nem tudok kiválasztani zip-et mert csak olyan van hogy restart meg update és ha rányomok az update-re nem talál semmit. Segítsetek kérlek mert iszonyatosan gyorsan merül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.