Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként

Hozzászólások

(#2018) abkm válasza -=RelakS=- (#2013) üzenetére


abkm
csendes tag

Köszi a segítséget. :R

1. Van ilyen beállítási lehetőség a mostani monitoromhoz (25 Hz, váltottsoros - ez nem tudom mit jelent) de nem merem rá át állítani, hogy kipróbáljam, nehogy valami elromoljon. Viszont így ki tudnám próbálni, ha ez ugyan az, mint a 24-es és meg tudnám nézni, hogy jó lenne-e nekem az úgy. Igaz?

2. Az alaplap tud ilyet:
- Supports HDMI Technology with max. resolution up to 4K x 2K (4096x2304) @ 24Hz
a proci pedig tudja ezt:
- DisplayPort*/HDMI- 3840x2160@ 60Hz,
4096x2304@24Hz, VGA - szóval ez akkor azt jelenti, hogy hiába az alaplapi 24Hz, a proci miatt tudok 60 Hz-en 3840x2160-at, ha az alaplapi HDMI-be dugom a kábelem, igaz?

+ Inkább veszek egy átalakító kábelt pár ezerért, mint egy videokártyát (nem is tudom, hogy milyen kéne, és mennyiért) csak a kijelző miatt, mikor a procim elvileg tudja.

3. Másik fórumban is kérdeztem, és pont az említett Philips monitort ajánlották, de az már túl drága, plusz itt van ez, ami tudja amit én szeretnék (reményeim szerint, illetve, ahogy olvastam) és sokkal olcsóbb.

4. Gondolom, hogy okkal maradtál te is a TV-nél monitor helyett, az évek során. :)

5. Ok. :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.