Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7251) Taru


Taru
tag

Piros pont Tikakukac -nak aki előreutalással hűtőbordát vásárolt tőlem. :K

(#7252) sb


sb
veterán

Piros jár balu72-nek az üzletért.

(#7253) kexksz


kexksz
addikt

K!LLeR fórumtársnak jár egy piros, iPodot boltoltunk.

(#7254) fasirTTT válasza kexksz (#7253) üzenetére


fasirTTT
őstag

igen, igen neked is jár a bizniszért ;)
szal kexksz :R 1 Apple iPod Touch 1st gen 8Gb

amúgy K!LLeR :U

[ Szerkesztve ]

(#7255) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

NAGY PIROS pont jár Fekabá-nak az Iphone-ért!
Nagyon rugalmas,rendes üzlettárs,öröm volt vele üzletelni,mindenkinek csak ajánlani tudom!

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7256) jotek007


jotek007
csendes tag

Piros pont jár 04ahgynak a felturbózott Athlon II X3 435-ért.

(#7257) chooky válasza DonToni (#7193) üzenetére


chooky
tag

Pirosat kérnék DonToni kolegának. Gyors, pontos, korrekt. Bátran ajánlom!

Ezt vette tőlem:[link]

(#7258) ShadowLord


ShadowLord
senior tag

Eme laptop vételéért:
[link]
egy piros pont:
[vinchi] kollegának:)

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#7259) JaniS


JaniS
senior tag

Egy nagy piros pontot kérnék [mobo] kollégának a gyors és kényelmes üzletért. Az apróhirdetés már nincs fent, egy Dell Wireless 5530-as kártyát vettem tőle. Nagyon rugalmas volt, adott ajándékot is a kártyához. Mindenkinek ajánlom.

JaniS

[ Szerkesztve ]

(#7260) Tankblock


Tankblock
aktív tag

Egy piros pontot kérnék [chooky] kollégának a jó üzletért! Szépen megy a cooler amit tőle rendeltem, és azt kaptam amit kértem. Gyors pontos és megbízható.
[Ezt vettem tőle.]

Üdv: Tankblock

Szerk: link hozzáadva...

[ Szerkesztve ]

Release the Beast....

(#7261) EB1039 válasza gordonfreemN (#7091) üzenetére


EB1039
csendes tag

Én is adok egyet gordonfreemN kollégának, amiért a belém vetett bizalmáról bizonyságot tett azáltal, hogy korrekt vevőm volt, és annyira megbízott bennem, hogy előre utalta a megbeszélt összeget. :R

(#7262) SRamon


SRamon
csendes tag

Szeretnék egy piros pontot kérni [csaszykj] kollégának [ezért]. Gyorsan, gördülékenyen ment minden, így kellene ezt mindenkinek. Köszönöm.

(#7263) csokad


csokad
senior tag

Szokás szerint jár a piros Gianni27 barátunknak! :DDD. Köszönet neki az AC hűtőért és a mushkin ramokért!:R

(#7264) 04ahgy válasza jotek007 (#7256) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Viszont jár a piros pont, pozitív értékeléssel és minden földi jóval karöltve jotek007 kollégának is! Egy ilyet vett a portékáim közül: [link].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7265) plaszy


plaszy
őstag

1hijjanhusz kollégának piros pontot adom, mert rendben lezajlott a személyes átvétele a karinak: Gigabyte 4890 OC

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#7266) B.Panther


B.Panther
csendes tag

Sziasztok.
Pirosat kérnék KicsiUbul kollégának.
Négy RAMot vettem tőle, korrekt, pontos, megbízható eladó.
Köszi,
B.Panther

''Fly free as a piece of rock!!!'' 53782

(#7267) Krokymen


Krokymen
csendes tag

Kérnék egy hatalmas piros pontot ptoma-nak. Gyors és korrekt, megbízható.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#7268) KicsiUbul válasza B.Panther (#7266) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Sziasztok,

Vissza is megy a piros B.Panther fórumtársnak a megvásárolt RAMokért.
Szintén azt tudom mondani: korrekt, pontos megbízható. :R

Értem én...

(#7269) Tikakukac


Tikakukac
titán

Taru kollégának piros pont ezekért. Gyorsan lement az üzlet, a bordák pedig tökéletesek :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7270) 1hijjanhusz


1hijjanhusz
senior tag

Hali!

Plaszy kollégának pirost kérnék. Az üzlet tárgya.

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#7271) Guszti


Guszti
aktív tag

mno: piros pont, korrekt elado, minden rendben volt a szunetmentessel, gyorsan ideert a cucc, en kicsit kestem az utalassal, ezert sry!

(#7272) Eddie141


Eddie141
senior tag

Piros pontot kérnék Krissz22 - nek a remek monitorért. Köszönöm szépen! :R

(#7273) gelencser26


gelencser26
tag

HaZse-nak kérnék egy piros pontot. Korrekt vevő, minden gyorsan lezajlott! A hirdetés.

(#7274) HaZse


HaZse
őstag

Kérnék egy piros pontot gelencser26-nak a ezért a termékért. Gyors, rugalmas és nagyon korrekt eladó.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#7275) kisninja


kisninja
őstag

Piros pont vgergo nek ezért az üzletért.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#7276) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Teng fórumtárs nagy pirospontot érdemel ezért az üzletért, nagyon korrekt úr!

I humbly and respectfully decline™

(#7277) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Greenmeister hatalmas piros pontot neki! utánvéttel vettem tőle egy Meizu M3-at. Korrekt eladó, bátran ajánlom! :R üdv!

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#7278) vikcsi


vikcsi
aktív tag

04ahgy részére kérnék egy pirosat, itt üzleteltem vele egy terás winyót, pöpec csomagolásban küldte.

Köszönöm

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#7279) Curse


Curse
tag

Pirosat Chainsawnak!Q9550-est vett tőlem,minden rendben volt gyorsan lebonyolódott az üzlet és nem bizalmatlankodott feleslegesen.Korrekt ember. :R

(#7280) voodoo98


voodoo98
addikt

Pirospont jár balu72-nek ezért az üzletért.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#7281) phanfantom


phanfantom
senior tag

Megbízható vásárlót ismertem meg "pc-user"-ben, jár neki ezért a piros a pont: [link]

(#7282) balu72


balu72
tag

voodoo98-nak kérnék egy pirosat ezért az üzletért.Megbízható srác! :R

"balu72 felhasználónak 263 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi "ph megbízhatóság" fórumon!"

(#7283) Lasy


Lasy
veterán

SpyK333-nak kérnék egy piros pontot.
Cseréltünk telefont, minden rendben zajlott.
Köszönöm a vásárlást, és a piros pontot is.
:R
csere tárgyai:
W880i és W595

+36702778032

(#7284) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

DJTJ-nek kérnék szépen egy hatalmas pirospontot, jelenleg ezt vásároltam tőle, már többször voltunk partnerek, bátran tudom ajánlani mindenkinek! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#7285) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Pirospontot szeretnék kérni Molylepkeee tagnak a sikeres üzletért!Ezt vettem tőle és rendkívül korrekt volt és gyors!Ajánlom mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#7286) ROLI22


ROLI22
csendes tag

Riverboy-nak ([link]) egy piros pontot kérnék ezért ([link])

(#7287) Cold


Cold
csendes tag

Remnant-tól vettem ezt a remek kis gitárt,kifogástalan üzlet volt,piros pontot neki!

[ Szerkesztve ]

(#7288) vrgjoe


vrgjoe
újonc

Sziasztok!

Lajkó nevű partnerem számára kérnék kiutalni 1 nagy piros pontot, mivel a nála megrendelt hibás, használt alaplapot rendben, időre eljuttatta hozzám, ráadásul nem kis vesződséggel ismerősöm ismerőséhez bevitte a munkahelyére. A hibás alaplapból kiemelt BIOS chip szerencsémre kifogástalanul meghajtja az azonos típusú alaplapomat, amin a BIOS szállt el! Ezúton is köszönöm neki és mindenkinek ajánlom üzletpartnerként.

(#7289) Teng válasza Magnum_ (#7276) üzenetére


Teng
aktív tag

Nagy piros pont Saint_ fórumtársnak a telefonok megvételéért.

(#7290) zsozsi33


zsozsi33
csendes tag

Sziasztok

Kérek szépen egy piros pontot corvincomp kolléga részére, aki egy scannerrel lett gazdagabb :)
Köszi :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zsozsi33 Angol órát adok-veszek :)

(#7291) vrgjoe


vrgjoe
újonc

Lajkó nevű partnerem számára kérnék kiutalni 1 nagy piros pontot, mivel a nála megrendelt hibás, használt alaplapot rendben, időre eljuttatta hozzám, ráadásul nem kis vesződséggel ismerősöm ismerőséhez bevitte a munkahelyére. A hibás alaplapból kiemelt BIOS chip szerencsémre kifogástalanul meghajtja az azonos típusú alaplapomat, amin a BIOS szállt el! Ezúton is köszönöm neki és mindenkinek ajánlom üzletpartnerként!

(#7292) zente


zente
csendes tag

Piros pont [WRoli] nak
egy penti proccal lettem gazdagabb. :C
hirdetés itt:[link]

[ Szerkesztve ]

Három hét és Thaiföld

(#7293) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Pirospont jár swado-nak. Kerestem apróhirdetésben VGA hűtőt, privátban jelentkezett. Lebeszéltük, elküldte, tökéletes. A hirdetésem már töröltem, nincs meg.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7294) Doyle


Doyle
tag

Óriási piros pontot érdemel werszomjas a tökéletes Toshiba laptopért.

Egy komoly gép összerakásához nem az új több száz ezres cuccokra van szükség hanem kellő tapasztalatra.

(#7295) varsam válasza biohasard (#7052) üzenetére


varsam
őstag

Viszont jár a piros biohasard fórumtársnak is, ezt a házat vette tőlem. Korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek!

(#7296) varsam


varsam
őstag

Piros pont jár DaveJr -nak is, innen vásároltam tőle. Nagyon korrekt, megbízható és rugalmas eladó, csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

(#7297) tomatos


tomatos
aktív tag

Piros pontot szeretnék kérni vepe kollégának, ezt vette tőlem. Korrekt megbízható PH-s!

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#7298) Lajkó


Lajkó
őstag

Ját a piros Calogero -nak a gyors bizniszért, és a korrekt fizetésért! :K
Valamint vrgjoe -nak aki szintén vásárló volt, de a távolságot legyőzve megoldottuk ezt a boltot is! :R

(#7299) benedekco


benedekco
addikt

ivan iljics -nek egy piros pont jár. Innen s innen elvitt pár dolgot!
:R

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#7300) Krissz22


Krissz22
aktív tag

Egy pirosat kérnék bevésni Eddie141 - nek. Időben megjelent a businessen.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.