Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Tisztelt fórumozók!

PH! megbízhatósági összesítés: PH megbízhatóság
A legújabb összesítőtopic: A Feketelista

Először is a legfontosabb: értékelést csak akkor írj be partneredről, ha már biztosan nem fog megváltozni a véleményed az adott üzlettel kapcsolatban! Rögzített pontokat az értékelésből NEM TUDUNK ELTÁVOLÍTANI (és nem is akarunk, az alaptalan vádaskodás mindemellett retorziót von maga után). Ha írsz, akkor (lehetőleg linkkel támogatva) mindig szerepeljen a hozzászólásban annak a neve, akiről szó van(még ha az te magad is vagy), ugyanis így lesz kereshető a topic. (pl. ha megvédenéd magad, de nem írod le a neved, később senki nem fogja megtalálni azt a nevedre keresve, csak a vádat)

Konkrét minták:

Kiváló ajánlás:
kukoricajános: fekete/piros pont, mert....

Megkérünk mindenkit, hogy linkelje a megkötött üzletről szóló apróhirdetést és az üzletfél adatlapját, ellenkező esetbena Ph! megbízhatóságra nem kerül felvitelre az értékelés!

Nem megfelelő ajánlás:
1.) kukoricajánosnak fekete/piros pont - a nevek ragozása némely esetben lassítja a munkát, mert néha nem egyértelmű, hogy kire is gondoltatok
2.) neked is fekete/piros pont - a hozzászólásból nem derül ki, kinek jár a pont

Most, hogy már tudod, hogyan jelezz, nézzük, hova is írj:

Az aprók zárását mindenki maga tudja megejteni. Ha üzletrontóval találkozol, akkor azt a Moderátort keresek az aprókhoz! topicban jelezd!

A pozitív tapasztalatokat a Kivel érdemes üzletelni topicban jelezheted a megkötött üzletről szóló apróhirdetés linkelésével.

Ha olyan felhasználóval találkozol, aki üzletszerűen károsít meg másokat, akkor arra a Jelentsd a csalókat! topicban hívhatod fel a figyelmet.

Ha valaki az üzlet során számodra anyagi kárt okozott, amiért fekete ponttal jutalmaznád, vagy pusztán inkorrektnek tartod és szeretnéd, ha ennek nyoma maradna, annak helye az Akikkel jó vigyázni üzletelés során! topicban van.

Ezekben a topicokban csak az érintettektől született hozzászólások szerepelhetnek, azok is csak a következő felállásban:
- bejelentő posztja
- bejelentett esetleges válasza

Amennyiben vita alakulna ki, azt az Üzleti vita topicban rendezzétek!

Amiket jó tudni:

- Csak abban az esetben kérj fekete pontot, amennyiben valós anyagi kár ért!
- Személyes adatot csak a rendőrségnek adunk ki, ha már feljelentetted az illetőt.
- Hogyan linkelj
- Hogyan írjunk pozitív visszajelzést a sikeres üzlet után?

Előzmények:
Archívum I.

[ Módosította: Kalandor ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) kNG


kNG
senior tag

Kezdeném is, pirospont jár Chaplin - nek a kiváló alaplapért (GA P35C-DS3R), a rugalmasságáért, és a türelméért!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#3) papi20


papi20
tag

Én folytatnám a sort. :D

vfeco kollégának [link] is jár a pirospont mert szerzett nekem egy Left 4 Dead 2 játékot.

(#4) Csaszykj


Csaszykj
aktív tag

Folyt. köv... :K

merlinmester kollegának kérnék egy pirosat, ezért a tápkábel bizniszért.

15db-ot vettem tőle, Johniee cimborám vette át, és elküldte nekem 300km-re az éppen "haza" utazó édesanyjával a kábeleket. :C
Ezért szeretnék külön köszönetet mondani neki is a segítségéért! :R

Ajánlani tudom csak mindenkinek, nagyon korrekt & segítőkész fórumtárs mind2 kollega! :R

[ Szerkesztve ]

(#5) akos727


akos727
senior tag

Pirospontot mobonak ezért az üzletért. Tényleg a leírtaknak megfelelő, hibátlan állapotú volt a cucc! Segítőkész eladó, mindent elmagyarázott. Ajánlom! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#6) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Ezért az üzletért kérnék egy piros pontot shteer kollegának! Türelmes, megbizható, pontos... :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7) shteer válasza gordonfreemN (#6) üzenetére


shteer
titán

Ugyanazért kérek piros pontot az üzlet másik oldaláról gordonfreemN-nek :R

..szerintem jónak tűnik

(#8) gypiero


gypiero
tag

lionka94: hatalmas pirospont a kollégának, pénteken késő este letárgyaltuk a boltot fél óra alatt, szombaton délelőtt 10-kor már a kezemben volt a telefon. Az érintett adásvétel:
http://hardverapro.hu/apro/nokia_n82_csere_is_3/hsz_1-50.html

Köszönöm. :R

(#9) zsoca929


zsoca929
aktív tag

[Robertová] fórumtársunknak köszönöm az mxm vga üzletet, korrekt fél, ajánlom mindenkinek!

(#10) zsoca929


zsoca929
aktív tag

[kisza25] fórumtársunknak is jár a pozitív, AMD Puma notebook procit vásárolt tőlem, korrekt ,megbízható fél, ajánlom mindenkinek!

(#11) epeti78


epeti78
csendes tag

spln úrnak is jár a pirospont, korrekt, gyors, rugalmas

[ Szerkesztve ]

(#12) Rajjmen


Rajjmen
aktív tag

Jár a piros pont lucky07 fórumtársnak ezért az üzletért.
Korrekt, megbízható, csak ajánlani tudom.

(#13) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Kérnék egy piros pontot [Pepe78]

ezért [link]

Minden a megbeszéltek szerint zajlott,korrekt és gyors.

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#14) Pepe78


Pepe78
senior tag

Kucsek-nek kérek pirosat a korrekt CPU hűtő üzletért.
Foglalta-utalt-megkapta -> nulla kavarás, sima üzlet.
:R

(#15) Rajjmen


Rajjmen
aktív tag

Ezért az üzletért kérnék piros pontot Vegtor kollégának.
Szeretnék még piros pontot kérni OC kollégának is. Link sajna nincs, mert privibe egyeztettünk.

Mindkettőjüket csak ajánlani tudom, korrektek és megbízhatóak!

[ Szerkesztve ]

(#16) kovro87


kovro87
csendes tag

Piros pontot kérnék Borsi -nak a Radeon 4870 -ért, gyorsan és korrekten lezajlott a megbeszélés és az üzlet

[ Szerkesztve ]

privátot írj, ne e-mailt!

(#17) Gyuresz


Gyuresz
tag

Kérnék 1 piros pontot [ezért] a szépségért :C [_somotomo_] kollégának :R !

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#18) Billu


Billu
aktív tag

Egy piros pontot kérnék Winner_hun nak, az itt nyújtott segítségéért.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#19) ztoldy


ztoldy
senior tag

zeusz55 pirospontot érdemel, ebből vett tőlem.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#20) NAkrul


NAkrul
csendes tag

1 piros pöttyöt kérnék XTREEEM kollégának korrekt üzletért. Link sajna nincs mert privibe egyeztettünk de az üzlet tárgya egy Asus p5k volt.

[ Szerkesztve ]

(#21) Gyuresz


Gyuresz
tag

1 piros pontot kérnék [jaja1981] kollégának [ezért a házikóért] :C , el is hoztam Tőle 2 db-ot az egyik előlapját még be is fújta feketére :Y nagyon baba lett :R ...

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#22) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

zsoca929 egy notbook procit vásároltam tőle, nagyon készséges, korrekt gyors csak ajánlani tudom

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23) tchris8


tchris8
csendes tag

Piros pontot kérnék mi55i-nek a korrekt üzletért.
Az üzlet tárgya egy AMD Athlon 3200+ processzor volt.

Valamint piros pontot kérnék PITIBULL-nak is, ő is korrekt üzleti partner volt.
Az üzlet tárgya egy 15,4"-os TFT kijelző volt.

[ Szerkesztve ]

(#24) Gyuresz


Gyuresz
tag

Kérnék további piros pontot [jaja1981] fórumtársnak a korrekt [minőségi tápokért]... :R

[ Szerkesztve ]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#25) El-dee


El-dee
csendes tag

Kérnék egy piros pontot bejegyezni bci kollégának, mert korrekt, türelmes vevő volt! (Kicsit nehezen jött össze az időpont :) )

[ Szerkesztve ]

(#26) orkester


orkester
senior tag

Jár egy piros pont successful részére. Innen vásárolt tőlem, a megbeszéltek szerint becsületesen utalta a pénzt. :R

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#27) zorrobomber


zorrobomber
tag

Jár a piros m_lacc kollegának, egy z-5500-at vettem tőle.

hello english friends! whatwhatwhaaat

(#28) Dörmi2


Dörmi2
csendes tag

Sziasztok!
Pirospontot adok FControl-nak a korrekt üzletért. :C
Gyors, türelmes és pöpecül csomagol :)

(#29) Gyuresz


Gyuresz
tag

Jár a piros pont [Fényhozó] mesternek a 2db vinyóért(120GB SEAGATE&160GB HITACHI) :C illetve [cukor_] kollégának a videókariért(NVIDIA GALAXY 7600GT), :C ezek régebbi üzletek voltak így már nem tudom belinkelni... :R

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#30) Szneki Bolt


Szneki Bolt
csendes tag

Nagy piros pont LÁZ kollégának az üzletért! :R :R

[ Szerkesztve ]

... a zsíros kenyér sosem esik a vajas felével a földre...

(#31) robert02@12


robert02@12
csendes tag

Piros pont kérnék tot.gergely -nek [ezért] az üzletért. :C

A hangya egész nyáron dolgozott. A tücsök pedig egész nyáron hegedült. Télen mindketten megdöglöttek.

(#32) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Bár az első hozzászólásba még nincs beleszerkesztve, de felhívnám mindenkinek a figyelmét, hogy 2008 december 6-a óta CSAK azok a piros pontok kerülnek felvitelre a Ph! megbízhatóságra, melyekben az ÜZLETFÉL ADATLAPJA, VALAMINT A HOZZÁ TARTOZÓ ÜZLET IS LINKELÉSRE KERÜL!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#33) chokeee


chokeee
aktív tag

Kérek egy piros pontot flensburg kollégának a korrekt üzletért.

gumiczuczli

(#34) laccc85


laccc85
csendes tag

Sziasztok!!

Szeretnék kérni egy pirosat shodan kollégának!
Eladtam neki ezt a processzoromat, előre elküldtem, és ő utólag utalta nekem a pénzt.
Megbizhatő vevő, csak ajánlani tudom, üzleteljetek vele bátran!! :DDD

(#35) kisoto1


kisoto1
csendes tag

Pirost pont jár kisuti kollegának ezért, gyors korrekt uzletert.

[ Szerkesztve ]

(#36) m_lacc


m_lacc
csendes tag

Nagy pirospont zorrobomber kollégának, rendesen tudtunk kommunikálni és gond nélkül összehoztuk az üzletet.

(#37) jobbman


jobbman
tag

Hatalmas pirospont megy Soni kollégának, aki gyorsan, pontosan, ügyesen lebonyolította 4870-es VGA-jának az eladását velem, mint vevővel. :K

Régi PH-n: jobbman felhasználónak 84 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Frissítve: 2013.09.14

(#38) DjVktr


DjVktr
csendes tag

Sziasztok!

Hatalmas piros pont Pisti00-nak, ezért..

(#39) Soni


Soni
tag

Egy nagy pirosat szeretnék kérni jobbman fórumtársnak!Ezt a kártyát vette meg!Korrekt vevő,csak ajánlani tudom!Köszönöm!

(#40) SaLala25


SaLala25
újonc

merlinmester: Piros pont a gyors, megbízható ügyintézésért és az átalakítóért :R

[ Szerkesztve ]

(#41) --ka


--ka
senior tag

Elérkezett az idő, hogy kérjek két piros pontot.
(1) FoBCRaistlin
fórumtársnak, akivel másodszor üzleteltem, most is gyors és pontos volt és megbízott bennem akárcsak először, teljesen ismeretlenként:ezt és ezt üzleteltük most.
(2) mrcrnl, aki az elvárhatón túl odafigyelt az igényeimre, ebben az üzletben.
Üdv, --ka.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#42) kismércse


kismércse
tag

Egy nagy piros pont Fukszának ezért a cuccért!

(#43) Fuksza


Fuksza
tag

[Kismércsének] egy nagy pirosat a gyors [üzletért]

(#44) code1005


code1005
senior tag

Hatalmas Piros pont Eleven82-nek a felejthetetlen Logitech ClearChat Pro USB-ért. És persze a gyors és korrekt ügyintézésért :)

plata o plomo

(#45) flensburg


flensburg
tag

Kérnék egy pirosat chokeee kollégának ezért az üzletért pontosan zajlott minden a megbeszéltek szerint :R

Helyes irásom gyatra,Külföldön nötem fel,,ezért is nem írok helyesen ,,Bocsi mindenkitől akinek ez bánttya a szemét.flensburg felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#46) marone


marone
csendes tag

Kérnék v-paci kollégának egy pirosat ezért az üzletért.

(#47) BlaiseS


BlaiseS
csendes tag

Kérnék egy pirosat Szabsza kollégának, Burnout Paradise-t vettem tőle X360-ra és nagyon gyors, megbízható partner volt. És még olcsó is. :R

Legyen szíves és csak olyan írjon bármilyen hirdetéssel kapcsolatban, aki nem gondolja meg magát az utolsó pillanatban! Köszönöm.

(#48) jaja1981


jaja1981
addikt

Piros pontot kérek Gyuresz elvtársnak, táp és ház üzletért.

(#49) Vilnius


Vilnius
csendes tag

Piros pontot kérnék [Heffi] kollégának [ezért] az üzletért!

Korrekt előreutalásos biznyák volt!

Szóval csak ajánlom mindenkinek!

:R Köszi

XFX 680i LT | E8400@3,6Ghz Scythe Mini Ninja | 2x2GB CSX + 2x1GB CSX (4-4-4-12) | 320GB Samu + 1000GB Hitachi 3,5" | GTX285 Zotac AMP Edition | Corsair GS600

(#50) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Piros pontot kéretik bevésni Vilnius kollégának.
Ennek az üzlet sikeres lebonyolításárért: ASUS P5K
Korrekt, gyors, megbízható vevő. Csak ajánlani tudom. Előreutalással vásárolt tőlem.

Várom az ő visszajelzését is.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.